Dostlar 2
Türkiye’den ve dünyadan yeni dostlar edinmenin en hızlı yolu
 
Dünyanın en geniş kişisel ilan sitesi ‘One And Only’ ve 'Dostlar 2000' işbirliği ile sonunda hayalleriniz gerçek olacak… 

Ne? Hayal kurmuyor musunuz? Olacak şey değil. Yapmanız gereken tek şey aşağıdaki ilanı tıklamak. Ardından aradığınız kişinin özelliklerini girin vede tekrar tıklayın… İşlem tamam. Size olmayan hayallerinizi bile süsleyecek gerçek arkadaşlar. 

Size ne soru sorulacak ne de para istenecek. Kimse 18 yaşından büyükseniz kredi kartı numarası girmenizi istemeyecek. 

Dünyanın her yerinden mektup arkadaşları, kısa ve uzun dönem ilişkiler. Dünya küçülmüş ve bilgisayarınıza girmiş sanki. Bu dünyada yanlız kalmak imkansız (siz yanlız kalmak isterseniz o başka tabii)

   
   

Arkadaş falan istemem, ben kafamı dinlemek isterim mi diyorsunuz? 

Olmadı… Ama neyse… Sizin için de bir çözümümüz var. Kitap okuyun. Ne mi okuyacaksınız? Biz ne bilelim. Amazon’un İngiltere sitesine gidin istediğinizi seçin. Bu sefer kredi kartınızı hazır tutun ama. 

Size ufak bir hesap 

Posta ücreti 5.95 pound alıyorlar. 

Ortalama bir romanın üzerinde yazan değer 6.99 pound. Bu kitabın İngiltere’deki bir kitapçıdaki değeri. Amazon'da  indirimli olarak bu kitabı 5.59’a satıyorlar. Aynı kitap Akmerkez Remzi kitabevinde 9.00 pound. Yani bir kitap alırsanız yaklaşık 2.54 pound içeridesiniz. Ama iki kitap alırsanız yada aldığınız kitap 13-14 pound değerinde ise o zaman durum farklı. İstediğiniz her kitabı bulabilmek de cabası… 

Normal posta ile isterseniz kitap yaklaşık bir haftada elinizde oluyor. (Zaten DHL filan derseniz çok kazık oluyor. Remzi bile daha iyi) Şimdiye kadar 30-40 kitap aldım. Hiç aksama yok. Servis süper… Şimdi CD satşını da koydular. Denersem burada yazarım. 

3 kitaba veya CD’ye kadar gümrük ile derdiniz yok. Evinize veya ofisinize kadar sorunsuz geliyor. Postacı bıraktıktan sonra kaybolmasını önlemek için iş adresinizi vermenizi tavsiye ediyorum. Akşam evimin rahatlığından ısmarlıyorum. 4-5 gün sonra birileri getirip masama bırakıyor. Hayat bu işte. 

Sakın Amerika’daki Amazon’dan almayın. Çok uzun zamanda geliyor. Eskiden oradan alırdım. İngitere açıldığı günden beri bıraktım.

   
En son Amazon deneyimlerimden faydalanmak için bu sayfayı bookmark'layın ve Amazon'a gitmeden bir kez daha bakın.
   
Not : Para hesabı Ian M. Banks’ın ‘Player of Games’ kitabı için yapılmıştır. İnanmazsanız tıklayın ve bakın. İşte size o alımdaki hesap dökümüm. 

1 "Java Servlet Programming" Hunter; Paperback; @ 17.56 GBP each (Usually dispatched in 24 hours) 
1 "Enterprise Javabeans" R. Monson-Haefel; Paperback; @ 17.56 GBP each (Usually dispatched in 24 hours) 
1 "The Player of Games" Iain M. Banks; Paperback; @ 5.59 GBP each (Usually dispatched in 24 hours) 

Will dispatch by: Air Mail 
Item(s) Subtotal: 40.71 GBP 
Delivery Charge: 5.95 GBP 

TOTAL DUE: 46.66 GBP 

 
Sorularınız için
Bu sayfa en son 22.Kasım.1999'da günlenmiştir.
  
FastCounter by LinkExchange
1