ENDR1T
Pershendetje te gjitheve dhe falemnderit qe vizituat faqen time shtepiake(home page)
  Nje liste te plote te faqeve qe mund te vizitoni mund ta gjeni te "lista"
  Me shkruani per gjithcka se jam cun simpatik dhe i muhabetit,shtyjme kohen kendshem
  Marr vesh nga psikologjia ndaj ca hallesh dhe problemesh te keni me shkruani ne endrit@endrit.cjb.net.
  Ia kalofshi mire.
     Endri
(foton e zmadhuar ne www.oocities.org/endrit_a/endri.jpg
My Favorite Links:
lista
faqja e studenteve shqiptare
informacione per rrokistat me te famshem
Faqja tjeter ime(per manjaket e mi)
nese doni te dini me shume
Name: endrit
Email: endrit@endrit.cjb.net