Galatasaray SK Resmi Sitesi
    Erzurum Atatürk Üniversiteli ultrAslanlar olarak 4 Mayıs Pazar Günü oynanacak olan Trabzonspor - Galatasaray maçında yine takımımızın yanındayız.
    İstanbul'dan ve Anadolu'nun dört bir köşesinden gelen arkadaşlarımızla takımımıza gereken desteği vereceğiz...

   Gidiş - dönüş + maç biletinin 30 milyon olacağı organizasyonda 50 kişilik kontenjanımızın 30 kişilik bölümü şimdiden dolmuş durumda. Müracaatın yoğunluğuna göre 100 kişiye çıkabilecek olan organizasyonumuzda yerinizi almak için en geç 2 Mayıs Cuma gününe kadar bize ulaşmanız gerekmektedir.

   Son olarak Ali Sami Yen'de fEbE'yi 2-0 yendiğimiz maçtaki organizasyonda bulunan arkadaşlarımıza buradan Erzurum'un sesini tüm Türkiye'ye duyurdukları için tekrar teşekkür ederiz...

    Bütün üyelerimizin bildiği gibi daha önce Erzurum'da maçlarımızı cine-cafe'de izliyorduk fakat bazı şartlar kendimize daha uygun bir yer bulmamız gerektiğini gösterdi.
   

 20 Nisan 2003 tarihinden itibaren maçlarımızı Kültür Sitesinde izleyeceğimizi duyurmuştuk. "Şampiyonluk Yarışı" kızıştıkça her gün daha da fazla tırmanan heyecanımızı hep birlikte paylaşmak için yanımızda olmanızı rica ediyoruz.
    ...ve son bir hatırlatma : Nisan ayından itibaren Galatasaray Spor Kulübünün lisanslı ürünleri olan ultrAslan polarları elimize ulaşmış bulunmaktadır. Üniversitemizde sıkça görmüş olduğunuz polarlardan edinmek için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

    Son olarak netteki buluşma yerimizi ihmal etmemenizi rica ediyoruz...
    Erzurum Atatürk Üniversitelilerin forumuna ulaşmak için lütfen tıklayınız...

    Bizler Galatasaray taraftarı ultrAslanlar olarak, T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından 30.05.2001’ de tescil edilen ve uhdemizde bulunan ultrAslan Markasının "Ürün Yapım-Satım" hakkını Galatasaray Spor Kulübü’ne kayıtsız, şartsız ve bilabedel verdiğimizi kamuoyuna duyururuz.

    ultrAslanların, bazı kötü niyetli kişilerin kamuoyunu yanıltmaya çalıştıkları gibi, kulübünü sömüren bir taraftar grubu olmadığını, bugüne kadar bilmesi gerekenlerin bildiği gibi kulübüne manevi bakımdan olduğu kadar maddi bakımdan da destek olduğunu somut bir örnekle göstermiş bulunmaktan mutluyuz. Bu vesileyle, kulübümüze desteğimizin sonuna kadar süreceğini bildirir, ultrAslan’ın "Herşey Galatasarayımız için".. ilkesiyle yoluna devam edeceğini bir kez daha hatırlatırız.
                                                                                                                                
ultrAslan

ultrAslan Forum
Galatasaray Store
  Galatasaray
Dergisi
10.Sayı
29 Nisandan itibaren Kitap Sarayı ve Erz. Migrosta!
Yarışma Koşulları İçin Tıklayın
Proje Ayrıntıları İçin Tıklayın
Röpörtaj İçin Tıklayın

 
Trabzonspor
&
Galatasaray

Tarih
04.05.2003
Saat
19:00
Biyografi İçin Tıklayın
Biyografi İçin Tıklayın


       
Counter

   MCMV.net - Galatasaraylı Toplist www.sorf.net İster internette, ister denizde SÖRF!


Galatasaray Store

 

 

1