GROUP İZMİR &UNİ GFB İZMİR & LİSE GFB İZMİR 35 & GFB'S ANGELS 35
iZMİRLİ GENÇ FENERBAHÇELİLER RESMİ WEB SAYFASI
:.. BU HAFTA - HABERLER - DUYURULAR ..:
En  önemli Duyuru :

Şampiyonluk Maçımız Malatya Macı icin Müthiş bir ilgi var.Fakat Galatasaray Macından daha zor olacak bu macta bilet almamız.Bu Maca şampiyonluqa gelicem diyenler En gec "bu" Cuma-Cumartesine Macın Org. Kaparosu (bilet) 30 Milyonu ulaştırması gerekiyor.Bu duyurumuz cok önemlidir.Herkes lütfen duyarlı olsun.Daha Sonra Kesinlikle yer verilmeyecektir.

Malatya macı org.Fiyat : Tahminen 60-70 cıkacaktır.
Denizli macına gelip de Malatya macına gelemem diyen arkadaşlar tercihlerini lütfen Malatya Macından kullansınlar.

Herkesden telefon bekliyoruz.

Serkan : (0555)  222 35 84
EsaT :(0505) 360 8 777

Saygılar


Üniversiteli Genç Fenerbahçeliler 
İZMİR


Üniversiteli Genç Fenerbahçeliler, Genç Fenerbahçeliler bünyesinde kurulmuş olup Üniversite kolunu temsil etmektedir. Yurdumuzdaki çoğu üniversiteye yayılmış ve yayılmayada devam etmektedir. Üye sayısı her geçen gün artmakla birlikte en önemlisi bu topluluğun kuru kalabalıktan veya kağıt üzerinde üyelikten öte sağlam bir birlik olmasıdır. Sadece tribünlerde değil düzenlenen çeşitli organizasyonlarla Fenerbahçe`miz her alanda desteklenmektedir. Tribünlerin en büyük grubu olan Genç Fenerbahceliler çatısı altında faaliyet gösteren ÜNİ GFB, üniversite bilinci içerisinde kulübümüze destek vermektedir ve vermeyede devam edecektir.

UNi GFB İZMİR'E ÜYE OLMAK İSTİYORUM...!
:.. ALT GRUPLAR * KARDEŞLERİMİZ ..:
Lise de okuyan arkadaşlarımızın kurduğu bu grup gün geçtikçe ilerleme kaydetmektedir... Sizde okulunuzda Lise GFB Temsilcilği almak ve bu gruba üye olmak istiyorsanız..
TIKLAYINIZ...
Tribünün melekleri ve en büyük gurur kaynağımız Gfb 's Angels..Bayan üyelerimiz artık her yeri renklendiriyor..Bu gruba üye olmak istiyorsanız..
TIKLAYINIZ...
:.. TRİBÜNDE BİZ ..:

Maçlardan görüntülerimiz..Tribünden şovlar..Üyelerimiz..Resimlerimiz.
Kısacası biz..
TIKLAYINIZ ..!
:.. GFB ÜRÜNLERİ  ..:

Atkı - Bere - S Shirt  -  Eşofman üstü satışlarımız sürekli olarak devam  etmektedir..Ürünlere sahip olmak isteyen üyelerimiz (İZMİR)
info@izmirgfb.org adresine ilgili maili atmaları gerekmektedir....
Genç Fenerbahçeliler İZMİR kolu temsilcilleri...Bize ulaşabileceğiniz iletişim yolları...Lise Sorumluları * Uni Sorumluları * İzmir Gfb Sorumluları...

TIKLAYINIZ...
© Copyright izmirgfb.Org   All rights reserved I Her hakkı saklıdır.
Contact : Esat@izmirgfb.org  *  Webmaster : EsaT1907
DENİZLİ MACINA KENDİ GRUBUMUZLA GİDİYORUZ...
İZMİR 15 OTOBüS HAZIR BEKLİYOR...


1