شايد پولدار نشويد ولي مسلما به هيجان خواهيد آمد!!!

خانه قوانين شرکت در مسابقه مسابقه اول شرکت کنندگان مسابقه اول نتيجه نهایی مسابقه اول

فقط با 500 تومان از شانس بردن جایزه اي کلان برخوردار شويد و گذشته از آن هيجان واقعي فوتبال دوست بودن را حس کنيد

bullet

    آيا شما نيز از طرفداران پروپاقرص فوتبال اروپا هستيد؟ آيا از ان دسته اي هستيد که تمام هفته را به انتظار ديدارهاي آخر هفته ليگهاي ايتاليا انگليس اسپانيا و ... سر مي کنند؟ هيچ فکر کرده ايد که چگونه اين هيجان مي تواند افزايش يابد اگر ...

bullet

    مي توانيد امتحان کنيد. فقط با 5000 ريال وارد اين مسابقه مي شويد و لذت پيش بيني نتايج فوتبال شما را به هيجان خواهد آورد ضمن اينکه از شانس برنده شدن جايزه کلاني برخوردار خواهيد شد.

bullet

    اگر فکر مي کنيد احتياج به توضيح ديگري نداريد با يک کليک در مسابقه اول ما شرکت کنيد.

bullet

    براي اطلاع بيشتر از قوانين اين مسابقه اينجا را کليک کنيد.

bullet

   اما اگر هنوز قانع نشده ايد يا به حسن نيت ما شک داريد پس در همين صفحه ادامه دهيد:

bullet

    پيش بيني نتايج فوتبال در اروپا يک مسابقه قديمي و جاافتاده است و همه هفته در سطح وسيعي انجام مي گيرد. همکنون در چند شهر ايران نيز اين مسابقه انجام مي گيرد که با استقبال چشمگيري نيز مواجه شده است. هدف ما ارائه اين مسابقه به صورت اينترنتي است و در حال حاضر به طور آزمايشي آن را آغاز کرده ايم.

bullet

    نحوه مسابقه بسيار ساده است. شما 5000 ريال به شماره حسابي که در بخش قوانين شرکت در مسابقه اعلام شده است مي ريزيد. سپس در بخش شرکت در مسابقه شماره قبض مربوطه را به همراه نتايجي که پيش بيني کرده ايد براي ما ارسال ميکنيد. ( همه اينها بايد تا ساعت 12 شب قبل از انجام اولين بازي انجام شود. ) فرد يا افرادي که بيشترين نتايج درست را پيش بيني کنند تقريبا تمام مبلغ جمع آ وري شده را مي برند و بسته به تعداد شرکت کنندگان پول نقد دريافت مي کنند. به همين سادگي ...

bullet

    اگر هنوز هم قانع نشده ايد احتمالا به اين دليل است که گمان مي کنيد هيچ تضميني براي اينکه فرد برنده يک شرکت کننده عادي باشد وجود ندارد و ما مي توانيم هميشه آشنايان خود را برنده اعلام کنيم. اما صبح روز آغاز بازيها فهرست کامل شرکت کنندگان به همراه کد قبض واريز شده آنها در بخش ديدن نتايج و شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت و مي توان چک کرد که فرد برنده از ميان آنها خواهد بود.

bullet

    اگر باز هم اعتمادتان جلب نشده است قاعدتا به اين دليل است که فکر مي کنيد ما پول فرد برنده را به او نخواهيم داد. ولي پس از تحويل پول ما قبض پرداختي فرد برنده را از او گرفته و يک اسکن از آن را در سايت خواهيم گذاشت.

bullet

    با اين همه شما خود تصميم گيرنده هستيد!!!

 

     

1