Regjistrohu me E-mail nė Hotmail:
Rregullat:

             Regjistrimi nė kėtė Forum ėshtė GRATIS! Stafi i Forumit F.A.S Islam insiston nė pėrmbajtjen ndaj Rregullave qė vijojnė:

1. Nėse dėshironi shėrbimet tona qė ju ofrojm: literaturė Islame (Kur'anin nė gjuhen shqipe, Rijadus Salihin etj...), audio & video Islame (Kur'an & ligjerata, ilahije, dokumentar, filma etj...) ju duhetė tė regjistroheni (mė lartė) me adresen tuaj qė keni nė Hotmail pėr tė ju dėrguar stafi ynė juve njė mesazh qė mundeni tė jeni antarė i kėti forumi dhe tė keni mundėsi tė hyni dhe nė faqet tjera.

2. Mesazhi nė e-mailin tuaj vie pas 10 min. kėshtu qė nėse nuk ju vie mesazhi brenda 24 orėve kontaktoni: Forumi.Islam@hotmail.com

Shpresojm se do tė ndaheni tė kėnaqur me shėrbimet tona inshAll-llah

1