<< Strona glowna

 

  >>>

NUTRILITE®
Carb Blocker 2

 

Ogranicza spożycie kalorii do ponad 500 na jeden posiłek. Opakowanie zawiera 90 tabletek. Zaleca się spożycie 3 tabletek dziennie.

 

Carb Blocker 2 jest pierwszym i jedynym dodatkiem żywieniowym, stanowiącym wyjątkowe połączenie naturalnych ekstraktów roślinnych, które umiejętnie blokują spożycie cukrów i skrobi, pozwalając utrzymać mniejszą wagę ciała. Testy laboratoryjne potwierdziły, że spożycie tylko trzech tabletek dziennie, wywołuje efekt blokady węglowodanowej. Te rezultaty pozwalają sądzić, że efekt utraty ponad 500 kalorii na jeden posiłek, jest możliwy przy spożywaniu posiłku o wysokiej zawartości węglowodanów.

Carb Blocker 2 jest szczególnie efektywny przy spożywaniu takich produktów zawierających cukry i skrobia, jak: chleb, zboża, makaron, ryż, ziemniaki, groch, wysuszona fasola. Jednocześnie, Carb Blocker 2, nie ogranicza w żaden sposób przyswajalności przez organizm, witamin, minerałów i błonnika, zawartych w produktach węglowodanowych. Jest naturalnym, nie stymulowanym sposobem kontroli węglowodanowej. Skutecznie reguluje poziom cukru we krwi.

 

Skład: celuloza mikrokrystaliczna, kwas stearynowy, dwutlenek krzemu, sód karboksymetylocelulozy, metyloceluloza, gliceryna.

 

Dodatkowe informacje:

Dawka trzech tabletek dziennego spożycia dostarcza:

-          300 mg ekstraktu sfermentowanej fasoli sojowej, który hamuje aktywność enzymu alfa glukozydazy (trawienie cukru)

-          500 mg ekstraktu z białej fasoli ogrodowej, który hamuje aktywność enzymu alfa amylazy (trawienie skrobi)

-          30 mg koncentratu pietruszki, wzbogaconego przez dodatkowe fitoskładniki.

 

Maksymalna ilość tabletek dziennego spożycia wynosi 9.

 

Alfa amylaza i alfa glukozydaza są to dwa kluczowe enzymy trawienne. Nutrilite Carb Blocker 2 hamuje działanie obydwu enzymów, przez co wiele kalorii, z cukru i skrobii, jest absorbowanych przez organizm.

 

Zaleca się spożywać Carb Blocker 2 między posiłkami. To jest szczególnie istotne, gdyż np. przyjęcie Carb Blocker 2 zaraz po posiłku nie przynosi w praktyce żadnych efektów. Nie zaleca się przyjmowania jednocześnie trzech tabletek. Po spożyciu powinniśmy odczuć efekt sytości przez dłuższy okres czasu i mniejsze zmęczenie. Carb Blocker 2 jest dobrze przyswajalny, aczkolwiek osoby bardzo wrażliwe, mogą odczuwać łagodne dolegliwości żołądkowo-jelitowe. Możliwe jest przyjmowanie jednocześnie Trim Advantage, gdyż oba produkty nie tylko nie ograniczają się wzajemnie, ale nawet doskonale uzupełniają.

----------------

Nutrilite Carb Blocker 2

 

Carb Blocker 2 jest pierwszym i jedynym dodatkiem żywieniowym, stanowiącym wyjątkowe połączenie naturalnych ekstraktów roślinnych, które umiejętnie blokują spożycie cukrów i skrobi, pozwalając utrzymać mniejszą wagę ciała. Carb Blocker 2 jest szczególnie efektywny przy spożywaniu takich produktów zawierających cukry i skrobia, jak: chleb, zboża, makaron, ryż, ziemniaki, groch, wysuszona fasola.

 

Alfa amylaza i alfa glukozydaza są to dwa kluczowe enzymy trawienne. Nutrilite Carb Blocker 2 hamuje działanie obydwu enzymów, przez co wiele kalorii, z cukru i skrobii, jest absorbowanych przez organizm.

 

 

Pytania i odpowiedzi:

 

1.      Jak można porównać Carb Blocker 2 do innych produktów, które służą blokowaniu trawienia i wchłaniania węglowodanów?

 

Większość spotykanych na rynku produktów, tzw. „blokujących węglowodany”, swoje działanie, odnosi tylko do skrobi. Carb Blocker 2 jest unikalnym zestawieniem dwóch enzymów, które skutecznie hamują trawienie i absorpcję kalorii i to zarówno od skrobi, jak i cukru. Podczas gdy większość produktów, wymaga spożycia dwa razy dziennie, Carb Blocker 2, można przyjmować, wtedy gdy zachodzi taka konieczność, pomijając niektóre dni, a w inne przyjmując blisko 9 tabletek dziennie.

 

2.      Skąd wiadomo, że Carb Blocker 2 jest w stanie zablokować blisko 500 kalorii, na jeden posiłek?

 

Podana wielkość 500 kalorii,  jest wynikiem doświadczeń i badań przeprowadzonych na grupie osób, które przyjmowały dawkę 3 tabletek Carb Blocker 2, dziennie.

 

3.      W jakim odstępie czasu, między posiłkami należy przyjmować Carb Blocker 2?

 

Najlepszym momentem na spożycie Carb Blocker 2, jest moment tuż przed spożyciem posiłku obfitującego w węglowodany, tak aby był on obecny w jelicie.

 

4.      Skąd mogę wiedzieć, że Carb Blocker 2 działa?

 

Działanie Carb Blocker 2 najlepiej poznać po uczuciu sytości, które utrzymuje się dłużej po spożyciu posiłku, jak również po tym, że odczuwa się mniejsze zmęczenie między posiłkami.

 

5.      Czy mogę przyjmować Carb Blocker 2 w trakcie posiłku, lub po jego zakończeniu? Czy produkt będzie wówczas skuteczny w swoim działaniu?

 

Przyjmowanie Carb Blocker 2 w trakcie posiłku, przynosi tylko częściowe efekty, a po skończonym posiłku, nie przynosi żadnych. Maksymalna ilość dziennego spożycia wynosi 9. Zaleca się przy tym aby przyjmować Carb Blocker 2, po 2 tabletki wraz z posiłkiem i jednej tabletki przy przekąskach zawierających węglowodany.

 

6.      Czy można przyjmować Carb Blocker 2, wraz z CLA 500?

 

Carb Blocker 2 jest idealnym suplementem, który może być przyjmowany wraz z CLA 500.

 

 

1