Резултати са такмичења...                             
школска 2008/2009 година

    

Наши успеси ван школе...

  Српски језик и књижевност

Српски језик и књижевност
Историја

Физика
Хемија
Математика
. . .


       

Резултати такмичења из српског језика

 

Први разред

 1.место Емилија Радојев..................................................17 поена
1. место Никола Милојевић..............................................17 поена

 Други разред

 1.место Предраг Павловић.............................................17 поена
 2. место Мирјана Митровић............................................16 поена
 2. место Анћела Чежек...................................................16 поена

 Трећи разред

 1. место Маријана Стехлик............................................17 поена
 2. место Александра Ђорђевић.....................................16 поена
3. место Срђан Паковић.................................................14 поена

 
Четврти разред

 1. место Вилма Иштванић..............................................8 поена
1. место Бојана Деветак.................................................8 поена
2. место Милица Стојановић..........................................6 поена

 

 Христина Граовац је директно пласирала на окружно такмичење као учесник прошлогодишњег републичког такмичења.

 

Историја                                                                                                                      Врх стране...
 

Општинско такмичење из историје

    Такмичење је одржано 14.03.2009 у Белоцркванској гимназији и економској школи у Белој Цркви. Учествовали су ученици Белоцркванске гимназије и економске школе. Ученици техничке школе ,,Сава Мунћан`` нису дошли. Постигнути су следећи резултати:

 

    Први разред

  1.Емина Мукхтар...............................................54 поена
  2. Нина Стајковић..............................................54     ,,   
  3. Драгана Станчевић.......................................52      ,,
  4. Тамара Мунћан.............................................51      ,,


  Други разред

   1.Кристина Михајловић.....................................42 поена
   2.Драгана Мунћан..............................................41    ,, 

 
  Трећи разред

  1.Сузана Рашковић..........................................40 поена

 
  Четврти разред

   1. Дејан Бојанић...............................................58 поена
   1. Иван Милетић..............................................58     ,,
   1. Ирина Граовац.............................................58     ,,
   2. Катарина Чежек...........................................57     ,,

   За окружно такмичење пласирали су се:

   Дејан Бојанић, Иван Милетић, Ирина Граовац, Катарина Чежек, Емина Мукхтар, Нина Стајковић,         Драгана Станчевић и Тамара Мунћан.

 

 

 

 

 

 

 

Физика                                                                                                                         Врх стране...
 

Општинско такмичење ученика средњих школа из физике

    Први разред

     1.Ђуровић Иван....................................................45 поена......Техничка школа
     2. Ђуровић Саша..................................................35    ,,     ......           ,,         
     3. Радојев Емилија................................................30   ,,      ......Гимназија
     4. Милер Зденко...................................................12   ,,      .......        ,,
     5. Мунћан Тамара.................................................10   ,,     .......        ,,
     6. Радишић Гојко...................................................5    ,,     .......        ,,    

   
Други разред

     1. Граовац Христина.............................................45   ,,    .......Гимназија
     2. Витасовић Петар...............................................32    ,,    .......        ,,
     3. Јанковић Милица..............................................29    ,,    .......        ,,
     4. Митровић Мирјана...........................................27    ,,    .......        ,,
     5. Белобабић Марија............................................27    ,,    .......        ,,

 
    Трећи разред

      1. Паковић Срђан..................................................57 поена......Гимназија
     
2. Рашковић Сузана...............................................24    ,,    .......       ,,
      3. Стехлик Маријана.............................................19   ,,    .......       ,,


Четврти разред

      1. Чежек Катарина................................................25 поена......Гимназија
      2. Деветак Бојана..................................................22      ,,   .......        ,,
      3. Русован Јасмина...............................................20      ,,   .......        ,,.

    На регионално такмичење пласирали су се следеци ученици Ђуровић Иван, Паковић Срђан и Граовац Христина

 

  Пословна Информатика                                                                                             Врх стране...
    Републичко тракмичење из предмета Пословна информатика одржано у Пожаревцу 08-09 Маја 2009.

Ученик Дарко Станојев IV-3 је освојио 12 место од укупно 34 места

Професор Весна Тасић ;)

 

  Математика                                                                                                                       Врх стране...
 

 

  Општинско такмичење одржано је у Белоцркванској гимназији и економској школи, 31.01.2009.
  године са почетком у 10 часова.
 Учествовали: Белоцркванска гимназија и економска школа и Техничка школа ,,Сава Мунћан``
 из Беле Цркве.

  Први разред

     1. место Далиборка Стојановић........Белоцркванска гимназија....45 поена
     1. место Душан Мунћан ....................                   ,,                     .....45     ,,    
     3. место Емилија Радојевић .............                   ,,                     .....35     
     4.место Гојко Радишић......................                   ,,                     .....30
     5. место Драгана Стојков..................                   ,,                      .....20
    
6. место Иван Ђуровић.....................Техничка школа               .....10
     7. место Никола Милојевић..............Белоцркванска гимназија.....5

  Други разред

      1. место Предраг Павловић.............Белоцркванска гимназија......10 поена
      1. место Христина Граовац...............                  ,,                      ......10    ,,
      1. место Анђела Чежек......................                  ,,                      ......10

  Трећи разред

     1. место Срђан Паковић...................Белоцркванска гимназија......10 поена

  Четврти разред

     1. место Јасмина Русован.....................Белоцркванска гимназија......40 поена
     2. место Маријана Јожић.......................                    ,,                    ......15    ,,
     2. место Душан Анђелић.......................Техничка школа.....................15
     3. место Душан Станковић....................Белоцркванска гимназија.....10


  На регионално такмичење квалификовали су се следећи ученици:
  Далиборка Стојановић, Душан Мунћан и Јасмина Русован

 

  На регионалном такмичењу наши ученици су постигли следеће резултате:

    Први разред

  14. место Мунћан Душан.....................................................10 поена
  16.место Стојановић Далиборка........................................2 поена

   Четврти разред    

  6. место Русован Јасмина...................................................4 поена