Counter←←瀏覽人次 B A L L B A L L B A L L B A L L B A L L B A L L B A L L UHome 香港式日曆 Personal Page of ★~~☆★~~^^ 傻 波 波 小 天 地 ^^~~★☆~~★
★~~☆★~~^^ 傻 波 波 小 天 地 ^^~~★☆~~★
~^^ 正 正 祖 兒 網 ^^~
◎ 祖 兒 相 集 ◎
Joey 相 集 ( 續> )
波 波 塗 鴉 版 版
● 波 波 小 時 候 ●
 
Name : Cheung Ka Man
Nickname : Ball Ball , 小嵐 , Maggie
Birth : 12 / 7 / 1983 Blood : B +
Lucky number : 9 最鍾意既colour : 銀白色
我既最愛 : 容祖兒 我既至愛 : 鹹蛋超人

性格 : 鍾意玩 , 鍾意笑 , 但又好眼淺喎~~
都幾情緒化~ 開心既時候... 就會成個人癲晒;
唔開心既時候... 就會少少野都喊得好勁!!

鍾意既 animals : 冇乜動物鍾意喎~ 龍貓囉 !!
以前波波好驚貓呀,狗  呀之類既野~
o係條街見到就會大嗌 ! ! ( 成街望住!! )不過我 anut 屋企有養狗...
所以之就後就唔驚勒~~ 我剩係鍾意我 anut o個三隻狗仔 ! !
我鍾意龍貓~~ 因為我表哥有養~~ 好鬼得意架 ! !
龍貓朝頭早訓覺~~ 夜晚先跳跳札! !

鍾意食既野 : 朱古力雪糕 ... 雞蛋仔...
我有樣野好怪既呢~~ 就係唔食白飯
我要食有汁既飯~ 迫於無奈先食白飯
同埋我都幾揀飲擇食~ 唔食蔥 ~ 唔食洋蔥  ~ 唔食蕃茄
唔食生菜 ~~ 唔飲羅宋湯~~ 唔落豉油~~ 唔落茄汁......
所以我媽咪煮飯都幾麻煩 ! !

○ Ball B 相 集 ○
【 波 波 成 長 篇 】
【 NEW 謝 師 宴 】
【 NEW 謝 師 宴 2 】
《 NEW 生 日 篇 》
傻波波最鍾意打排球~~ 我永遠都係排球隊9號仔!!
其次就係籃球...其他球類都識架~~ 但唔太叻!!
我識咁多運動都係因為我Daddy
o係我細個既時候已經教識我~
夏天鍾意去游水~~ 但去到都唔係游既~~ 係比人踢落水!!

有時睇下人篤波都幾好~~ 我都好努力練緊~~ 依家唔會 Miss 個波
我要一Q攪掂你!! ^o^
我有Daddy , 媽咪 , 兩個哥哥
我係張家唯一一個女內孫
所以佢地都好錫我架~ 尤其係大我七年既大阿哥
佢成日比錢我洗架~ 上網費,電話費都係佢比
所以我平時都幾大洗!!

每逢星期日 or 假期
我地成個張家就會一齊飲茶~ 食飯
打麻雀打通頂~~( 幾好賭~~!! ) ^o^


仲想知我多d野就去下一頁啦~!!....你地記得去下一頁留言呀~!!
下面係我既日記~~ 寫低我每日既大小事情...比你地偷睇下啦~!!


→↓ 下 一 頁 ↓←

_ ____▁▂▃▄▅▆▇ 波 Ball 私 ソ 之 日 記 ▇▆▅▄▃▂▁____
B A L L B A L L B A L L B A L L B A L L B A L L B A L L 1