Ziyaretçi Defteri

Anket

ARZUNUZ?

 Ofisinizdeki arsa tanıtım toplantısına beni de davet ederseniz sevinirim.

 Arsalarınızı yerinde şirketinizin misafiri olarak görmek istiyorum.

 Fazla zamanım yok, lütfen gayrimenkul yatırım danışmanınızı ofisime/evime yönlendirin.

 

AYLIK ÇOK UFAK BİRİKİMLERİNİZ KARŞILIĞINDA SİZİ TAPU SAHİBİ YAPIYORUZ... ÜSTELİK TAPUNUZU HEMEN TESLİM EDİYORUZ. ŞİMDİYE KADAR 3000'İN ÜZERİNDE KİŞİYİ TAPU SAHİBİ YAPTIK VE BUNUN HAKLI GURURUNU YAŞIYORUZ. SAYGILARIMIZLA GÜRPA AŞ.

Yıllardır ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik düzensizlikler sonucu çeşitli yatırım araçlarına yönelerek birikimlerini değerlendirmek isteyen yatırımcıların genelde istedikleri sonucu alamadıkları gibi, özellikle küçük yatırımcıların, yatırımlarını da kaybettiğini üzülerek görmekteyiz..Çok az sayıda yatırımcıların günlük spekülasyonlarla kazanç sağladığı ortamda yapılan araştırmalar sonucu en güvenli ve en kazançlı yatırım alanı olarak gayrimenkul sektörünün birinci sırada yer aldığını görmekteyiz

Toplumumuzdaki çoğu bireyin gelecekteki yaşamı, bakımı, kimseye muhtaç olmadan geçinmeleri ne yazık ki garanti altında değildir! Nasıl ki insan yaşamı için barınma, beslenme temel bir ihtiyaç ise , geleceklerini garanti altına almaları da temel bir ihtiyaçtır.

Öyleyse insanoğlu; geleceğini garanti altına almak için para ayırmak , küçük küçük tasarruf ve yatırım yapmak zorundadır. Bu yatırımı da genelde gençliğinde olur. Bunun için günümüzde en iyi yatırım aracı olarak karşımıza gayrimenkul çıkar. Sağlam, güvenilir, getirisi yüksek olan gayrimenkule yapılan yatırım isabetli bir yatırım demektir. İşte gürpa gayrimenkul pazarlama ve danışmanlık hizmetleri a.ş. insanlarımızın yatırımlarına yol , yöntem göstermek için danışmanlık görevini üstlenmiş durumdadır.

Küçük tasarruflarına ve yastık altı diye tabir ettiğimiz, kıyıda- köşede kalan paralarını saklayanlara danışmanlık , yol göstericilik yaparken ; hizmet organizasyonu olarak görevimiz, insanlarımıza bizzat gidip gelecekleri için yatırım yapmalarının bir ihtiyaç olduğunu anlatmak ve kavratmaktır..

Gürpa a.ş. olarak sektördeki tüm olumlu ve olumsuz gelişmeleri ıle yenilikleri takip edip, tüketicilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir proje başlattık.

İnsanlarımızın küçük küçük ödemelerle tapu sahibi oldukları ve büyük kazançlar sagladığı gürpa-gürtaş didim projesi’ ni hayata geçirdik.

1. Ve 2. Projeleri bitirip, şimdilerde 3. Proje ile çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. 3 yıl gibi bir zamanda 3000 ‘ in üzerinde ailemızın bu projeden faydalanmalarını sağlayarak tapu sahıbı yaptık.

Tapu

Poliçedir,

Gelecektir,

Güvencedir,

her zaman değerlendirilebilir yatırımdır

SANAL GEZİ Arsalarımızın çevresindeki tarihi ve turistlik yerlere bir göz atalım.Bu arada arsalarımıza da uğrayalım.

Ne dersiniz?

Ana Sayfa - Mevki - Çevresi - Özellikler - Ulaşım - Yapılaşma - Ödeme - İletişim

Selçuk - Efes - Kuşadası - Söke - Didim - Milet - Akbük - Bafa Gölü

Ziyaretçi Defteri - Tanıtım - Misafir

Gezi -Anket - E-Mail

SubmitFree: Submit to 25+ Search Engines for free !!!! Click Here to Search the Web with PowerSearch.com! Super 1000 / TopList Aramavista aramanın tek adresi ... SiteRehberi.com Populer100favori toplist GuvenlikciToplist ZirveYUZ TURKHITCENTER.COM
Ziyaretci.com BANNER DEĞİŞİM
Ziyaretci.com BANNER DEĞİŞİM
Gurpa Gayrimenkul Didim Bafa Gölü Arsaları 1 1