مجموعه نرم‌افزارهاي پرشين استوديو

دكتر حسين كياني مقدم

مجموعه نرم‌افزارهاي زير آماده استفاده مي‌باشند. اطلاعات كاملتري در مورد اين نرم‌افزارها را مي‌توانيد در سايت من ببينيد. براي تهيه هركدام از آنها و يا كسب اطلاعات بيشتر با من تماس بگيريد:

  Website: http://www.persianstudio.ir
  Email: hkiani20@gmail.com
  Phone: 0535 - 3225812
نرم‌افزار مطب
نرم‌افزار مطب يك سيستم جامع مديريت مطب مي‌باشد. در اين نرم‌افزار امكان تشكيل پرونده و خلاصه‌پرونده براي بيماران، جستجوي قوي در بين نسخ و بيماران، تشكيل صورتحساب‌هاي بيمه، آمار بيماران، پيگيري پرداخت‌هاي بيمه‌ها و حسابداري شخصي فراهم گشته است.
محيط برنامه به شيوه‌اي كاربرپسند طراحي شده و با بهره‌بردن از شيوه‌هاي هوشمند عمل وارد نمودن نسخ، تشكيل صورت‌حساب بيمه، و چاپ آن به راحتي انجام‌پذير است.
نرم‌افزار مديريت عينك‌سازي
با اين نرم‌افزار امكان ثبت خريد و فروش، گزارش موجودي انبار، چاپ فاكتور و... فراهم گشته است. به انضمام آن سيستم حسابداري نيز گنجانده شده است.
 نرم‌افزار يادداشت روزانه
اين نرم‌افزار رايگان است. به كمك اين نرم‌افزار مي‌توان يادداشت‌هاي مورد نظر را به صورت بسيار جالب و جذاب (در قالب RTF) نوشت. در نوشتن يادداشت‌ها امكان استفاده از فونت‌هاي مختلف و انتخاب رنگ دلخواه فراهم گشته است.
مي‌توان براي هر يادداشت نام و تاريخ را مشخص كرد. يادداشت‌ها را گروه‌بندي نمود تا راحت‌تر قابل پيگيري باشند و در بين يادداشت‌ها جستجو نمود.
نرم‌افزار حسابداري شخصي
اين نرم‌افزار يك سيستم حسابداري شخصي (واريز، برداشت و موجودي حساب‌هاي بانكي) مي‌باشد. نحوه‌ي استفاده از آن بسيار آسان است. با استفاده از اين نرم‌افزار موجودي حساب‌هاي شما هميشه در اختيار شماست.
نرم‌افزار آلبوم عكاسي
اين نرم‌افزار براي مديريت عكس‌ها در عكاسي طراحي شده است. داراي امكانات متعددي مي‌باشد، از جمله پشتيباني قالب‌هاي مختلف فايل‌هاي گرافيكي، چاپ عكس در اندازه‌ي دلخواه و به تعداد مورد نياز در وضعيت و موقعيت دلخواه بر روي كاغذ؛ امكان جستجوي عكس بر اساس هريك از مشخصات آن (نام شخص، شماره فيلم و...)؛ قابليت گروه‌بندي عكس‌ها و...
نرم‌افزار فروشگاه
اين نرم‌افزار براي استفاده در هر نوع فروشگاهي (از قبيل لوازم بهداشتي، فروشگاه البسه و پوشاك، لوازم منزل، لوازم التحرير، شيريني فروشي و... قابل استفاده است. از امكانات آن، ثبت خريد و فروش، مشاهده موجودي انبار، فاكتور فروش، و گزارش‌هاي متنوع مي‌باشد.
به انضمام اين نرم‌افزار سيستم حسابداري شخصي نيز گنجانده شده است.
نرم‌افزار انبارداري (مخصوص كارخانجات پنبه پاك كني)
اين نرم‌افزار يك سيستم جامع و كامل انبارداري كارخانجات پنبه پاك كني و روغن كشي مي‌باشد. بعضي از امكانات اين نرم‌افزار عبارتند از: ثبت وش ورودي، عدل‌ها، بارگيري عدل‌ها، پنبه دانه استحصالي، روغن‌كشي و...
از تمام اطلاعات نرم‌افزار مي‌توان گزارش چاپي نيز تهيه كرد.
 
نرم‌افزار دبيران (تنظيم برنامه درسي دبيران مدارس)
اين نرم‌افزار در حال تهيه مي‌باشد و 50 درصد كار انجام شده است. براي پي‌گيري نرم‌افزار با ما در تماس باشيد.
از آن جا كه در ابتداي هر سال تحصيلي يكي از دغدغه‌هاي مديران مدارس، تنظيم ساعات درسي دبيران مي‌باشد و اين كار با مشقت فراوان همراه است، اين نرم‌افزار براي برطرف نمودن اين مشكل نوشته شده است.
تنظيم ساعات درسي دبيران نه تنها بسيار مشكل است، بلكه با كوچكترين تغيير در برنامه‌ي يك دبير و يا جايگزيني يك دبير با دبير ديگر، كل برنامه‌ي تنظيم شده به هم مي‌ريزد و بايد دوباره تنظيم گردد.
هر گاه در نظر بگيريم كه يك دبير در چند آموزشگاه درس داشته باشد، باز مسأله پيچيده‌تر مي‌شود.
هدف اين نرم‌افزار بهره‌گيري از توان كامپيوتر براي رسيدن به بهترين برنامه‌ي درسي منطبق بر خواسته‌ي تمام دبيران مي‌باشد.

براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد نرم‌افزارهاي فوق با من تماس بگيريد.

  Website: http://www.persianstudio.ir
  Email: hkiani20@gmail.com
  Phone: 0535 - 3225812

© 1383-1385

1