...FOL ME ZE:::WWW.SHQIPVOICE.TK:::[CHATI-KRYESOR]:.MIRESEVINI NE VOICE CHATIN SHQIPTAR:.... by @keshillusi

KTHEUNI TEK SHQIPERIA ROM

..::PERDORIMI:::..
Te nderuar vizitore te voicechatit shqiptarper te kaluar chaste sa me te kendeshme ketu
duhet te ndiqni disa rregulla qe qendrimi juaj mos te pengoj te tjeret qe kane ardhur per te kaluar mire
ne kete chat prandaj mos u zini e mos u shani por flisni sic eshte per te folur.

1.Per te folur mba shtupur TALK dhe fol dhe mbas foljes i le radhen tjeterit

2.Mos vendosni shume nick se cilesia e zerit sdo te jete e mire -prandaj vetem 1 nick>

3.Per ata qe duan te zihen e te shahen le te futen ne privat dhe tye shan nga mami e tezja.

www.shqipvoice.tk 2002-2004

1