Mani ieraksti par dzīvi, pasauli un visu pārējo ir atrodami adresē http://martinsosis.wordpress.com. Šī vairāk nekā 7 gadus vecā lapa pagaidām tiek atstāta laika trūkuma dēļ, bet ar laiku tā droši vien tiks pārvietota uz kādu senās vēstures eksemplāram pienācīgāku vietu.

Laipni lūgti!

     Sveicināti. Mani sauc Mārtiņš Osis, un šī ir mana mājas lapa. Daudzi jautā - kam tāda vispār vajadzīga, kas tur atrodas, utt., un, lai cik muļķīgi arī nebūtu, man īsti nav ko viņiem atbildēt. Arī mani ilgi māca šaubas, vai vispār tādu lapu taisīt, un ko tur likt iekšā, bet, tā kā visa mana dzīve ir cieši saistīta ar datoriem, tad mājas lapai jābūt. Nu, te nu viņa ir.      Kā jau redzat, te nekā daudz nav, bet man liekas, ka arī nevajag. Var jau pielādēt lapu ar visādu drazu (vai arī prātīgām lietām), bet parasti tas viss tāpat ir nākcis no citām I-neta lapām, tāpēc vienkāršāk būtu aiziet, uz kādu meklētāju/protālu un pašam sameklēt to, kas interesē.

Šis tas par mani pašu

     Kā jau teicu, mani sauc Mārtiņš Osis. Es dzīvoju Valmierā, Latvijas ziemeļaustrumos, tur arī mācos - Valmieras 5. vidusskolā, šobrīd esmu 11 klasē. Man ir 17 ar pus gadu, brīvajā laikā nodarbojos ar datoriem, trenējos kopā ar draugu vai vienkārši pastaigājos. Patīk lasīt, spēlēt PlayStation un skatīties televizoru. Mūsu ģimenē esam 4 - man ir arī māsa Māra. Viņa no datoriem nezin un arī negrib zināt neko, toties spēlē klavieras no kurām neko nejēdzu es. Viņa arī dzied korī un labi mācās, daudz labāk par mani.
     Skolā pagājušajā gadā iestājos teātra pulciņā, esmu nospēlējis jau divas lomas - laupītāju vadonis Borka A. Lindgrēnas "Ronja, laupītāja meita". un Skritals A. Brigaderes "Maija un Paija".
     Labprāt iegūtu kādu vēstuļdraugu pa elektronisko vai parasto pastu, tikai pagaidām nav bijis laika nevienu meklēt, turklāt esmu diezgan slinks atbildēt uz parastajām vēstulēm (ar e-mailiem nav problēmu). Datoros manas specialitātes ir HTML, Words, dažādas bilžu apstrādes programmas. Māku arī daudz citu programmu, pastāvīgi apgūstu jaunas.
     Pēc dažu cilvēku ieteikuma, esmu arī ielicis šeit savu bildi (zemāk), tā ka ja nu gadijumā Jums nav nekā prātīgāka uz ko skatīties, uzspiediet uz tā mazā kvadrātiņa... (un nedaudz pagaidīt)
1