Genealogy-van Loenen

Kwartierstaat van af Rayèn van Loenen

 

Generatie I

                                     

1. Rayèn van Loenen Geb.Alkmaar 4-10-2006

Generatie II

2. Ronald-Pieter Willem-Jan van Loenen Geb.Alkmaar 23-6-1974 Ondertrouw Langedijk 21-1-2002 Huwt Den Helder 31-5-2002 Huw ontbonden Den Helder 22-10-2008

3. Shira Asthij Bos Geb.Alkmaar 23-1-1978 

 

Generatie III

4. Pieter van Loenen Geb.IJmuiden 12-11-1946 Huwt Den Helder 6-12-1968

5. Pieternella Laurina van Doorn Geb.Den Helder 9-11-1946

6. Leendert Cornelis Bos Geb.Velsen 1-11-1945 Huwt Velsen 26-9-1968

7. Sophia Louisa Dekker Geb.Velsen 28-1-1948

Generatie IV

8. Johannes van Loenen Geb.Vlissingen 15-3-1909 Ovl.Den Helder 4-5-1981 Huwt Den Helder  8-6-1939

9. Maria Christina van der Laaken Geb.Den Helder 1-8-1913 Ovl.Den Helder 4-2-2000

10. Willem Jan van Doorn Geb.Yerseke 23-5-1916 Ovl.Den Helder 7-2-1985 Huwt Den Helder 23-7-1942

11. Gerritje Dusseldorp Geb.Den Helder 6-2-1918 Ovl.Schagen 30-10-1992

12. Cornelis Bos Geb.Velsen 14-4-1919 Ovl.Groningen 18-8-1976 Huwt Velsen 30-1-1941 Gescheiden

13. Neeltje Dangerman Geb.Den Helder 30-5-1921

14. Petrus Dekker Geb.Haarlem 26-4-1927  Huwt Velsen 29-5-1946

15. Christina ten Have Geb.Elst 4-3-1928

Generatie V

16. Pieter van Loenen Geb.Vlissingen 11-10-1884 Ovl.Rotterdam15-5-1962 Huwt Vlissingen 27-5-1909

17. Maria Wilhelmina Streefkerk Geb.Vlissingen 16-8-1884 Ovl.Rotterdam 15-9-1961

18. Jan Hendrik van der Laaken Geb.Den Helder 4-1-1879 Ovl.Den Helder 21-3-1934 Huwt Den Helder 19-8-1909

19. Jantje Bijl Geb.Den Helder 5-6-1887 Ovl.Den Helder 7-10-1976

20. Adriaan van Doorn Geb.Ellewoutsdijk 4-10-1885 Ovl.Den Helder 29-6-1973 Huwt Yerseke 4-10-1913

21. Pieternella Laurina Verbeke Geb.Yerseke 6-11-1887 Ovl.Den Helder 21-8-1976

22. Arie Dusseldorp Geb.Ridderkerk 28-7-1886 Ovl.Rotterdam 17-8-1973 Huwt Den Helder 15-2-1912 Gescheiden Tafel&Bed

23. Marijtje van 't Hert Geb.Den Helder 19-10-1894 Ovl.Den Helder 19-12-1973

24. Arie Cors Cornelis Bos Geb.'s Gravenzande 2-12-1884 Huwt Velsen 9-11-1911

25. Cornelia Steenhoek Geb.Strijen 7-5-1886

26. Leendert Dangerman Geb.Nieuw Hellevoet 9-12-1893 Ovl.IJmuiden 4-2-1951 Huwt Den Helder 25-10-1917

27. Cornelia Augusta Meijer Geb.Nieuw Hellevoet 21-9-1896 Ovl.Den Helder 15-8-1933

28. Johannes Dekker Geb.Beverwijk 15-9-1905 Ovl.ca.8-1976 Huwt 

29. Sophia Louisa Hendrix Geb.Putte (NB) 1-2-1903 Ovl.ca.6-1992

30. Jan ten Have Geb.Wageningen 13-12-1890 Ovl.IJmuiden 15-10-1972 Huwt Haarlem ca.1917

31. Nelletje van Nieuwenhuizen Geb.Zandvoort 10-3-1892 Ovl.IJmuiden 7-10-1947

Generatie VI

32. Johannes van Loenen Geb.Vlissingen 11-7-1848 Ovl.Vlissingen 23-5-1922 Huwt Vlissingen 15-5-1878

33. Pieternella Verstraate Geb.West Capelle 1-1-1852 Ovl.Vlissingen 29-11-1935

34. Cornelis Bastiaan Streefkerk Geb.Vlissingen 13-12-1838 Ovl.Vlissingen 3-10-1914 Huwt Vlissingen 31-1-1866

35. Diderica Swalp Geb.Vlissingen 24-9-1843 

36. Hendrik van der Laaken Geb.Haarlem 22-9-1938 Ovl.Den Helder 21-5-1903 Huwt Den Helder 6-3-1862

37. Geertruida Dorothea Ligthart Geb.Alkmaar 25-8-1836 Ovl.Den Helder 8-6-1920

38. Klaas Bijl Geb.Den Helder 16-4-1844 Ovl.Den Helder 25-8-1919 Huwt Den Helder 23-9-1873

                        

39. Maria Christina de Smit Geb.Vlissingen 26-10-1848 Ovl.Den Helder 6-3-1919

40. Jan van Doorn Geb.Ellewoutsdijk 14-8-1853 Ovl.Wemeldinge 13-5-1910 Huwt Ellewoutsdijk 19-5-1877

41. Laurina Noels Geb.Ellewoutsdijk 3-2-1855 Ovl.Wemeldinge 30-8-1895

42. Willem Verbeke Geb.Yerseke ca.1850 Ovl.Yerseke 9-5-1909 Huwt Yerseke 7-1-1886 

43. Laurina Pieternella Steveninck Geb.Heinkenszand ca1861 

44. Cornelis Dusseldorp Geb.Giessendam 2-7-1846 Ovl.Dubbeldam 24-5-1897 Huwt Ridderkerk 30-10-1885

45. Neeltje van Sintmaartensdijk Geb.Steenwijk 8-10-1867 Ovl.Dordrecht

46. Pieter van 't Hert Geb.Den Helder 27-11-1863 Ovl.Den Helder 20-9-1945 Huwt Den Helder 7-6-1894

47. Gerritje Oostendorp Geb.Den Helder 12-1-1873 Ovl.Den Helder 24-9-1927

48. Cornelis Bos Geb.Sliedrecht 26-1-1863 Huwt 's Gravenzande 8-8-1884

49. Maria de Zoete Geb.'s Gravenzande 29-9-1863 Ovl.Dordrecht 23-12-1898

50. Cornelis Steenhoek Geb.Maasdam 23-4-1858 Ovl.Velsen 5-1-1938 Huwt Maasdam 2-4-1885

51. Adriaantje Muilwijk Geb.Maasdam 7-3-1861 Ovl.Velsen 20-12-1933

52. Thomas Dangerman Geb.Nieuw Hellevoet 27-9-1864 Ovl.Amsterdam 10-5-1904 Huwt Nieuw Hellevoet 21-8-1890

53. Dirkje Touw Geb.Nieuw Hellevoet 18-11-1871 Ovl.Amsterdam 3-1-1956

54. Gijsbert Hendrik Meijer Geb.Hellevoetsluis 4-5-1870 Huwt Hellevoetsluis 18-7-1894

55. Neeltje van Eijk Geb.Rockanje 2-8-1869

56. Leendert Dekker Geb.Egmond a Zee 5-2-1876 Ovl.Velsen 8-9-1952 Huwt Beverwijk 3-4-1902

57. Antje Kunst Geb.Westzaan 23-7-1881 Ovl.Velsen 16-11-1955

58. Peter Hendrix Huwt

59. Geertruida van den Bosch

Generatie VII

60. Everardus ten Have Geb.Wageningen ca.1866 Huwt Haarlem 30-6-1886

61. Jenneke Wevers Geb.Haarlem ca.1862

62. Andries van Nieuwenhuizen Geb,Haarlem ca.1866 Ovl.Zandvoort 18-2-1914 Huwt Haarlem 24-8-1887

63. Christina Heijne Geb.Beverwijk ca. 1864

64. Juriaan van Loenen Geb.Middelburg 6-10-1822 Ovl.Weltevreden 29-6-1849 Huwt Vlissingen 20-10-1847

65. Johanna Bostelaar Geb.Oost Souburg 4-2-1823 Ovl.Vlissingen 10-9-1901

66. Vader onbekend

67. Pieternella Verstraate Geb.ca.1832

68. Bastiaan Streefkerk Geb.Veere 1-9-1800 Ovl.Vlissingen 27-4-1881 Huwt Veere 19-10-1825

69. Jacoba Deijbel Ged.Veere 2-8-1799 Ovl.Vlissingen 13-4-1840

70. Cornelis Swalp Ged.Vlissingen 20-8-1792 Ovl.Vlissingen 12-1-1867 Huwt Vlissingen 8-5-1816

71. Elisabeth Jacoba Adriaansen Ged.Middelburg 20-2-1800 Ovl.Vlissingen 11-6-1862

72. Jan Hendrik van der Laaken Ged.Leiden 5-1-1806 Ovl.Haarlem 5-1-1848 Huwt Haarlem 19-3-1831

73. Johanna Maria Beekelaar Geb.Haarlem 14-10-1805 Ovl.Haarlem 13-3-1850

74. Pieter Ligthart Ged.Zwaag 23-9-1795 Ovl.Zwaag 22-1-1859 Huwt Alkmaar 14-10-1827

75. Dorothea Anna Brouwer Ged.Alkmaar 25-8-1805 Ovl.Alkmaar 15-3-1854

76. Pieter Bijl Ged.Enkhuizen 20-12-1814 Ovl.Den Helder 20-8-1889 Huwt Den Helder 25-11-1835

77. Jantje Berends Geb.Aduard 1-8-1812 Ovl. Den Helder 13-11-1873

78. Johannes de Smit Ged.Vlissingen ca.1807 Ovl.Vlissingen 1-9-1858 Huwt Vlissingen 24-2-1841 Gescheiden Middelburg 29-12-1852

79. Jeanne Christina Dennis Geb.Oostende ca.1818 Ovl.Den Helder 24-2-1861

80. Janus van Doorn Geb.Ellewoutsdijk 27-7-1831 Ovl.Ellewoutsdijk 12-6-1907 Huwt Ellewoutsdijk 10-6-1852

81. Anthonina van Boven Geb.Ellewoutsdijk 27-6-1834 Ovl.Ellewoutsdijk 17-1-1893

82. Anthonie Noels Geb.Ellewoutsdijk ca.1828 Ovl.Ellewoutsdijk 9-5-1902 Huwt Ellewoutsdijk 5-5-1854

83. Adriana Dorrepaal Geb.Ellewoutsdijk ca.1829 Ovl.Ellewoutsdijk 12-11-1882

84. Jacob Verbeke Geb.Yerseke ca.1802 Ovl.Yerseke 10-9-1864 Huwt Yerseke 2-10-1830

85. Maria Nagelkerke Geb.'s Gravenpolder ca.1810 Ovl.Yerseke 15-11-1872

86. Johan Jacob van Steveninck Geb.Heinkenszand 1-7-1836 Ovl.Yerseke 13-4-1910Huwt Heinkenszand 28-6-1860

87. Pieternella van de Velde Geb.'s Heer Arendskerke 28-1-1836 Ovl.Heinkenszand 22-3-1908

88. Vas Dusseldorp Geb.Giessendam 5-5-1821 Huwt Papendrecht 17-5-1845

89. Hendrika de Koning Geb.Papendrecht 6-11-1818 

90. Andries van Sintmaartensdijk Geb.Hardinxveld c8-3-1824 Huwt Hardinxveld 1-7-1850

91. Bastiaantje van Wijngaarden Geb.Hardinxveld 3-3-1828 

92. Pieter van 't Hert Geb Den Helder 13-2-1840 Ovl.Den Helder 7-4-1913 Huwt Den Helder 17-9-1863

93. Elsje Bijl Geb.Den Helder 2-2-1842 Ovl.Den Helder 21-1-1925

94. Gerrit Oostendorp Geb.Amsterdam 13-1-1839 Ovl.Den Helder 30-1-1922 Huwt Den Helder 16-10-1862

95. Marijtje Veldt Geb.Den Helder 28-8-1840 Ovl.Den Helder 25-11-1920

96. Kors Bos. Geb.Sliedrecht 26-8-1832 Huwt Sliedrecht 11-10-1851

97. Pouwelina van Wijngaarden Geb.Sliedrecht 11-10-1851

98. Cornelis de Zoete Geb.Monster 29-3-1820 Ovl.'s Gravenzande 7-12-1879 Huwt 's Gravenzande 7-4-1848

99. Willemina van den Berg Geb.Wateringen 10-8-1823 Ovl.'s Gravenzande 27-4-1889

100. Jan Steenhoek Huwt

101. Trijntje Vervoorn

102. Cornelis Muilwijk Geb.st.Anthoniepolder 4-9-1824 Ovl.Maasdam 2-12-1901 Huwt Westmaas 7-5-1853

103. Cornelia Hensen Geb.Westmaas ca.1832

104. Samuel Dangerman. Geb.Nieuwenhoorn 25-2-1840 Ovl.Nieuw Helvoet 16-9-1922 Huwt Nieuw Helvoet 12-5-1964

105. Jannetje Farenhout Geb.Nieuw Helvoet 19-8-1842 Ovl.Nieuw Helvoet 9-5-1937

106. Leendert Touw Geb.Nieuw Helvoet 21-11-1840 Ovl.Nieuw Helvoet 16-4-1909 Huwt Nieuw Helvoet 4-5-1865 

107. Lijntje Vermaat Geb.Nieuw Helvoet 16-7-1840 Ovl.Nieuw Helvoet 19-7-1919

108. Frans Meijer Geb.Hellevoetsluis 7-10-1828 Huwt Hellevoetsluis 17-5-1855

109. Cornelia Augusta Kerseboom Geb.Hellevoetsluis ca.1831

110. Willem van Eijk Geb.Rockanje 26-5-1832 Ovl.Nieuw Helvoet 12-11-1902 Huwt Nieuw Helvoet 10-10-1867

111. Martijntje Verweij Geb.ca.1835 Ovl.Rockanje 17-7-1875

112. Klaas Dekker Geb.Egmond a Zee 4-3-1847 Huwt Egmond a Zee 29-6-1873 

113. Elisabeth Halff Geb.Egmond a Zee 9-12-1847 Ovl.Egmond a Zee 17-10-1893

114. Roelof Kunst Geb.Surhuisterveen 1-5-1863  Huwt Velsen 15-5-1884

115. Antje Nieuwenhuis Geb.Heemskerk 21-10-1855

Generatie VIII

120. Jan ten Have Geb.Heerde 20-5-1837 Huwt Wageningen 5-5-1865

121. Gerarda Wevers Geb.Arnhem  ca.1831

122. Johannes Wevers Geb.Arnhem ca.1835 Huwt Haarlem 12-1-1859

123. Jenneke Smits Geb.Gorichem ca.1839

124. Ferdinand van Nieuwenhuizen Geb.Haarlem 16-8-1823 Huwt ca.1860

125. Anna Maria van der Putten Geb.Heemstede 14-7-1830

126. Johannes Jacobus Heijne Geb.Beverwijk ca.1826 Huwt Beverwijk 2-5-1852

127. Jansje Visser Geb.Haarlem 17-4-1824

128. Jurriaan van Loenen Geb.Landsmeer 29-6-1793 Ovl.Veere 6-12-1834 Huwt Wormer 6-10-1816

129. Maartje Visser Geb.Wormer 14-11-1789 

130. Pieter Bostelaar (Bosselaar) Ged.Oost Souburg 8-5-1785 Ovl.Vlissingen 15-11-1851 Huwt Rithem 17-6-1823

131. Susanna Geldof Geb.Serooskerke 20-4-1798 Ovl.Vlissingen 5-11-1874

136. Bastiaan Streefkerk Ovl.Veere 23-8-1822 Huwt ca.1795

137. Johanna Jacoba de Vrieze Ovl.Vlissingen 19-12-1844

138. Johan Jacob Deijbel Ovl.Veere 

139. Johanna Jacoba van der Heijden Ovl.Veere 

140. Doris (Theodorus) Swalp Geb.ca.1762 Ovl.Vlissingen 18-6-1828 Huwt ca.1790

141. Adriana Kuijpers Geb.ca.1768 Ovl.Vlissingen 25-6-1808

142. Jacobus Adriaansen Huwt ca.1795

143. Cornelia de Bruijn 

144. Hendrik van der Laaken Ged.Leiden 24-10-1771 Huwt ca.1800

145. Alida Spies
146. Jonathan Beekelaar Ged. Haarlem ca.1766 Ovl.Haarlem 30-1-1813

147. Jacoba van Beek Geb.Haarlem 18-7-1773 Ovl.Haarlem 9-12-1843

148. Pieter Dirks Ligthart Ged.Hoorn ca.1759 Ovl.Hoorn Huwt Hoorn

149. Geertje Jans Ged.Hoorn ca.1764 Ovl.Hoorn

150. Theodorus Brouwer Ged.Egmond a Zee 1-12-1762 Ovl.Alkmaar 29-11-1836 Huwt Alkmaar 13-5-1787

151. Juliana Visser Ged.Workum ca.1758 Ovl.Alkmaar 12--1836

152. Klaas Bijl Ged.Enkhuizen 14-9-1792 Ovl.Den Helder 5-11-1842 Huwt Enkhuizen 24-11-1810

153. Neeltje Fasol Ged.Enkhuizen 24-7-1789 Ovl.Den Helder 4-3-1861

154. Vader onbekend

155. Trijntje Berends Ged. ca.1771 Ovl.Noordhorn 3-2-1816

156. Geleijn de Smit Geb.ca.1783 Ovl.Vlissingen 24-5-1837 Huwt ca1805

157. Anna Christina Schellings Geb.ca.1780 Ovl.Vlissingen 13-3-1810

158. James Dennis Schapman Geb.Engeland ca.1793 Ovl.Vlissingen 23-12-1830 Huwt ca.1810

Bij vonnis van de arr.rechtbank te Middelburg dd 19-12-1853 zijn  de namen van James Denis Schapman en Hendrika Smit in nevenstaande acte gewijzigd in James Dennis en Hendrika Smits.

159. Hendrika Smits Geb.ca.1793 Ovl.19-7-1833

160. Jan van Doorn Geb.Ellewoutsdijk 8-10-1808 Ovl.Ellewoutsdijk 11-3-1868 Huwt Ellewoutsdijk 4-2-1831

161. Pieternella Vroegop Ged.Ellewoutsdijk 1-11-1809 Ovl.Ellewoutsdijk 18-8-1895

162. Anthonie van Boven Ovl.Ellewoutsdijk 18-5-1837 Huwt Ellewoutsdijk 20-2-1818

163. Forra Walhout Ged.Borsele 19-5-1797 Ovl.'s  Gravenpolder 11-8-1871

164. Gilles Noels Geb.Driewegen ca.1802 Ovl.Ellewoutsdijk 22-3-1849 Huwt Ellewoutsdijk 30-4-1825

165. Lauwerina Hoebeke Geb.Driewegen ca.1803 Ovl.Kapelle 14-12-1870

166. Jan Dorrepaal Geb.Fort Bath 10-8-1797 Ovl.Ellewoutsdijk 30-11-1853 Huwt Ellewoutsdijk 17-5-1828

167. Jelina Crombouw Geb.Ovezande 21-11-1797 Ovl.Ellewoutsdijk 9-9-1869

168. Albertus Verbeke Ged.Yerseke 30-10-1753 Ovl.Yerseke 19-5-1819 Huwt Yerseke 1-1-1790

169. Neeltje Jacobse van Glerum Ged.Yerseke 25-2-1770 Ovl.Yerseke 5-1-1850

170. Marinus Nagelkerke Geb.'s Gravenpolder ca.1775 Ovl.'s Gravenpolder 16-4-1852 Huwt ca.1805

171. Helena van den Berge Geb.Hoedekenskerke ca.1777 Ovl.'s Gravenpolder 10-4-1841

172. Pieter van Stevenick Geb.Heinkenszand 21-8-1813 Ovl.Heinkenszand 26-12-1890 Huwt Heinkenszand 14-4-1836

173. Laurina Brouwers Geb.Ovezande ca.1814 Ovl.Heinkenszand 22-1-1903

174. Janis van de Velde Geb.'s Gravenpolder ca.1797 Huwt 's Heer Arendskerke 10-3-1826

175. Maatje Thijsse Geb.'s Heer Arendskerke 28-11-1805 

176. Cornelis Dusseldorp Geb.Giessendam 25-7-1799 Huwt Giessendam 2-10-1820

177. Meijntje Rietveld Geb.Giessen-Nieuwkerk 1-7-1797

178. Cornelis de Koning Ged.Papendrecht 21-5-1786 Ovl.Papendrecht 10-11-1841 Huwt Papendrecht 2-4-1814

179. Hendrikje de Graaff Geb.Papendrecht 24-10-1791 Ovl.Papendrecht 3-3-1847

180. Klaas van Sintmaartensdijk Geb.Hardinxveld 6-8-1797 Ovl.Hardinxveld 5-2-1842 (Als Klaas Wervenbos) Huwt Hardinxveld 18-4-1822

181. Neeltje Slagboom Geb.Giessendam 5-1-1805

182. Arie van Wijngaarden Huwt 

183. Lijntje Klop 

184. Pieter van 't Hert Geb.Den Helder 28-10-1810 Ovl.Den Helder 17-2-1882 Huwt Den Helder 4-4-1833

185. Grietje Kooij Geb.Den Helder 1-2-1809 Ovl.Den Helder 27-2-1872

186. = 76

188. Gerrit Gerritsen Oostendorp Geb.Haarlemmermeer ca.1806 Huwt Amsterdam ca.1833

189. Lammertje Willemsen Geb.Amsterdam ca.1813

190. Johannes Alexander Veldt Geb.Amsterdam 13-12-1809 Ovl.Den Helder 31-12-1845 Huwt Den Helder 6-6-1833

191. Maria Helder Geb.Den Helder 28-4-1813 Ovl.Den Helder 4-3-1863

192. Dirk Bos Geb.Sliedrecht 3-3-1799 Ovl.Sliedrecht 12-8-1882 Huwt Sliedrecht 21-12-1822

193. Annigje van Rees Geb.Sliedrecht 7-12-1800 Ovl.Sliedrecht 24-8-1847

194. Arie van Wijngaarden Geb.Sliedrecht 12-2-1787 Ovl.Sliedrecht 30-1-1847 Huwt Sliedrecht 3-12-1829 

195. Grietje Nederlof Ovl.Sliedrecht 14-2-1864

196. Samuel de Zoete Geb.Scheveningen 1-12-1797 Ovl.Monster 2-2-1828 Huwt Monster 6-6-1819

197. Maria Storm Geb.Ter Heijden ca.1784

198. Hendrik van den Berg Huwt 1820

199. Petronella van den Enden Ged.De Lier ca.1795 Ovl.Wateringen 20-4-1841

200. Jan Steenhoek Ovl.Sint Antoniepolder 13-10-1868 Huwt Sint Antoniepolder 12-10-1823

201. Adriaantje Dekker Ovl.Sint Antoniepolder 13-10-1868

202. Antonie Vervoorn Ovl.'s-Gravendeel 19-8-1866 Huwt 's-Gravendeel 21-10-1822

203. Maria Sara Pesant Ovl.'s-Gravendeel 31-5-1867

204. Jacob Muilwijk Geb.'s Gravendeel 11-1-1794 Ovl.18-10-1828 Huwt st.Anthoniepolder 20-9-1818

205. Lena Roos Geb.st.Anthoniepolder 8-7-1796 Ovl.12-10-1846

206. Cornelis Hense Geb.Westmaas 18-1-1800 Huwt Westmaas 16-4-1820

207. Adriaantje Sterrenberg Geb.Mijnsheerenland ca.1799

208. Thomas Dangerman. Geb.Rotterdam 13-9-1795  Ovl.Nieuw Helvoet 21-125-1873 Huwt Hellevoetsluis 5-10-1820

209. Jannetje Nobel. Ged.Oudenhoorn 13-10-1797 Ovl.Nieuw Helvoet 6-1-1877

210. Abram Farenhout Ovl.Nieuw Helvoet 7-8-1880 Huwt Nieuw Helvoet 29-6-1839

211. Lena Roedolf Ovl.Nieuw Helvoet 23-1-1854

214. Abraham Vermaat Ovl.Nieuw Helvoet 4-2-1858 Huwt Nieuw Helvoet 11-10-1838

215. Jannetje Touw Ovl.Nieuw Helvoet 24-2-1889

216. Arij Meijer Geb.Hellevoetsluis 6-10-1794 Huwt Hellevoetsluis 8-6-1820

217. Maria van Hartingveld Geb.Amsterdam 5-7-1793

218. Leendert Johannis Kerseboom Geb.Rijswijk ca.1792 Huwt Hellevoetsluis 14-5-1818

219. Johanna Catharina Muller Ged.Alkmaar 19-1-1789

220. Floris van Eijk Geb.ca.1780 Ovl.Rockanje 22-3-1844 Huwt Zwartewaal 21-4-1813

221. Neeltje Tol Geb.ca.1790 Ovl.Rockanje 31-8-1877

222. Imant Verweij Geb.ca.1801 Ovl.Nieuw Helvoet 6-5-1856 Huwt Nieuw Helvoet 22-10-1825

223. Trijntje Dijk Geb.ca.1799 Ovl.Nieuw Helvoet 22-10-1825

224. Pieter Dekker Ged.Egmond a Zee 7-10-1810 Ovl.Egmond a Zee 8-2-1862 Huwt Egmond a Zee 9-4-1837

225. Dirkje Gravemaker Geb.Egmond a Zee 18-11-1815 Ovl.Egmond a Zee 16-12-1893

226. Pieter Halff Geb.Egmond a Zee 10-7-1819 Ovl.Egmond a Zee 8-5-1887 Huwt Egmond a Zee 5-1-1845

227. Trijntje de Groot Geb.Egmond a Zee 24-11-1814 Ovl.Egmond a Zee 23-8-1849

228. Jan Kunst Geb.Bovenknijpe 19-6-1837  Ovl.Enkhuizen 27-11-1900 Huwt Baarderadeel 14-7-1767

229. Imke Ides Wiersma Geb.Oosterlitters 19-7-1839 Ovl.Velsen 20-5-1898

230. Jan Nieuwenhuis Geb.Zaandijk 15-8-1825 Ovl.Westzaan 15-2-1869 Huwt Westzaan 5-11-1854

231. Elisabeth Blaauw Geb.Westzaan 30-12-1827

Generatie IX

240. Pieter ten Have Geb.Epe 9-4-1789 Ovl.Heerde 20-10-1870 Huwt Heerde 5-3-1825

241. Grietje van Tongeren Geb.Heerde 25-1-1801 Ovl.Heerde 1-1-1858

242. Bernardus Wevers Geb.Aalten ca.1802 Huwt Arnhem 21-5-1828

243. Judith Jurriëns Geb.Brummen ca.1802

244. = 242

245. = 243

246. Hannes Smits Huwt 

247. Pieternella Toepoel

248. Pieter Otto van Nieuwenhuizen Geb.Haarlem 23-2-1801 Huwt

249. Johanna Wijkhuisen

250. Christiaan van der Putten Huwt

251. Wilhelmina Stijnakker

252. Jacob Heine Huwt

253. Alida Kroeg

254. Nicolaas Visser Geb.Haarlem 10-2-1799 Huwt Haarlem 18-12-1822

255. Christina Tijdgaat

256. Klaas van Loenen Geb.Broek in Waterland 10-2-1750 Ovl.Landsmeer 12-3-1823 Huwt Landsmeer 8-11-1788

257. Antje Juriaan de Vries Ged.Hoorn 14-1-1770 Ovl.Landsmeer 7-12-1820

258. Pieter Jansz Visser Geb.Marken Binnen ca.1750 Ovl.Wormer 6-2-1830 Huwt Wormer 23-10-1786

259. Grietje Arends Zwart  Ged.Wormer 14-10-1753

260. Jacobus Bostelaar (Borsselaar)Ged.Oost Souburg18-2-1759 Ovl.Oost Souburg 23-6-1833 Huwt ca.1780

261. Johanna Adriaanse Geb.ca.1758 Ovl.West Souburg 18-10-1834

262. Pieter Geldof Huwt ca.1795

263. Catharina Daane

278. Hermanus van der Heijden Huwt ca.1760

279. Tannetje de Graaf

288. Frans van der Laaken Ged.Leiden 20-1-1743 Ovl.Leiden 19-9-1789 Huwt Leiden 23-8-1767

289. Maria Schrijver Ged.Leiden 9-4-1741 Ovl.Leiden 25-11-1816

290. Jan Spies Ged.Leiden 20-8-1743 Huwt ca.1770

291. Jannetje Hezen

300. Klaas Reyers Brouwer Ged.Egmond aan Zee Huwt Egmond a Zee 30-5-1750

301. Immetje Dirks (Groen) Ged.Egmond a Zee 

304. Pieter Bijl Ged.Enkhuizen 16-4-1765 Ovl.Enkhuizen 6-12-1822 Huwt Enkhuizen 20-6-1790

305. Akke Jaring Ged.Enkhuizen 12-11-1766 Ovl.Enkhuizen 22-11-1836

306. Jan Pieters Fasol Ged.Vlaardingen 22-1-1769 Ovl.Enkhuizen 1-3-1837 Huwt Enkhuizen 9-11-1788

307. Aaltje Pieters Mastenbroek Ged.Enkhuizen 26-8-1764 Ovl.Enkhuizen 30-12-1788

310. Berent Jaspers Ovl.18-11-1808 Huwt ca.1770

311. Trijntje Jans Ovl.Zuidhorn 3-2-1816

312. Johannes Arnoldus de Smit Begr.Vlissingen 18-3-1797 Huwt ca.1783

313. Louwerina Westerbeek Begr.Vlissingen 1-6-1803

320. Janis van Doorn Geb.Kapelle 15-9-1771 Ovl.Ellewoutsdijk 11-2-1852 Huwt Driewegen 23-10-1795

321. Maatje van Houte Geb.Driewegen 31-12-1773 Ovl.Ellewoutsdijk 22-1-1810

322. Leendert Vroegop Geb.Sint Annaland 5-4-1778 Ovl.Ellewoutsdijk 26-4-1847 Huwt Kapelle 30-4-1803

323. Maatje Wissekerke Geb.Ellewoutsdijk 6-12-1778 Ovl.Ellewoutsdijk 11-4-1844

324. Vader onbekend

325. Neeltje van Boven Geb.ca.1778

326. Jan Adriaanse Walhout Ged.Baarland 16-6-1766 Ovl.Wolphaartsdijk 12-2-1836 Huwt Borssele 14-2-1794

327. Pieternella Jacobse Bruinooge Geb.Borssele 4-11-1775 Ovl.Borssele 17-1-1856

328. Jan Noels Ovl.Driewegen 20-9-1813 Huwt ca.1795

329. Maria van Schragen Ovl.Ellewoutsdijk 7-7-1846

330. Anthoni Pieterse Hoebeke Ged.Borssele 28-6-1778  Ovl.Borssele 30-11-1835 Huwt ca.1795

331. Francina Cornelisse van Kerkfort Ged.Driewegen 8-12-1781 Ovl.Borssele 10-2-1851

332. Arij Dorrepaal Ged.Katwijk aan Zee 6-8-1768 Ovl.Ellewoutsdijk 7-11-1827 Huwt Katwijk a Zee 21-2-1793

333. Adriana Kant Ovl.Rilland Bath 8-10-1807

334. Quirinis Crombouw Geb.Goes 9-11-1773 Ovl.Ellewoutsdijk 23-11-1825 Huwt ca.1795

335. Dina Janse de Puit Geb.Ovezande 7-3-1775 Ovl.Ellewoutsdijk 20-6-1828

336. Albertus Verbeke Ged.'s Gravenpolder 24-11-1720 Huwt Wemeldinge 2-4-1720 

337. Tannetje van der Bliek Ged.Yerseke 23-6-1720

338. Jacob Pieters Glerum Huwt

339. Cornelia Adriaanse de Wever

340. Quinten Nagelkerke Ged.Kapelle 14-1-1731 Huwt Kapelle 25-1-1754

341. Maria Jacobse Brands Ged.Kapelle ca.1734

342. Jan van den Berge Huwt

343. Pieternella Lookman

344. Johan Jacob van Steveninck Ged.'s Heer Arendskerke 21-7-1776 Ovl.Heinkenszand 16-6-1828 Huwt Wolfaartsdijk ca.1810

345. Jacoba Pieterse Westveer Geb.Wolfaartsdijk 23-7-1784 Ovl.Heinkenszand 19-1-1842

346. Vader onbekend

347. Janna Brouwers

348. Jan van de Velde Geb.Driewegen ca.1771 Ovl.Driewegen 8-8-1836 Huwt ca.1795

349. Johanna de Korte Geb.Driewegen ca.1776 Ovl.Driewegen 8-3-1833

350. Pieter Thijsse Geb.Goes ca.1771 Ovl.Heer Arendskerke 2-2-1845 Huwt ca.1800

351. Maatje Vermeere  Ged.Baarsdorp 19-4-1770 Ovl.Heerarendskerke 15-7-1828

352. Vas Dusseldorp Geb.Hardinxveld 15-6-1755 Ovl.Giessendam 16-2-1831 Huwt Hardinxveld 28-5-1797

353. Aaltje Hartog Ged.Hardinxveld 3-10-1756 Ovl.Giessendam 23-9-1841

354. Gerrit Rietveld Huwt Giessendam-Nieuwkerk 19-4-1789

355. Jenneke Corporaal Geb.Giessendam-Nieuwkerk ca.1763

356. Gijsbert de Koning Ged.Papendrecht 3-4-1746 Ovl.Papendrecht 4-11-1813 Huwt 

357. Maria Schenk Ged.Papendrecht 12-6-1746

358. Jan van de Graaff Ged.Papendrecht 6-4-1760 Ovl.Papendrecht 5-4-1822 Huwt 

359. Judik van Esch Ged.Papendrecht 3-8-1766 Ovl.Papendrecht 16-11-1840

360. Vader onbekend

361. Annigje Sintmaartensdijk

362. Andries Slagboom Ged.Sliedrecht 8-3-1771 Huwt Giessendam 27-2-1803

363. Geertje Klop Ged.Hardinxveld 16-12-1764

364. Cornelis van Wijngaarden Huwt

365. Marigje van der Wal

366. Bastiaan Klop Ged.Hardinxveld 10-7-1763 Ovl.Giessendam 18-6-1832 Huwt Hardinxveld 11-2-1791

367. Bastiaantje Kenneweg Geb.Giessen0Nieuwkerk 5-2-1764 Ovl.Hardinxveld 21-1-1842

368. Isak van Hert Geb.Leiden 28-6-1769 Ovl.Den Helder 17-4-1823 Huwt Leiden 14-6-1795

369. Jannetje Cluivert Ged.Leiden ca.1776 Ovl.Den Helder 7-7-1846

370. Jan Janze Kooij Ged.Wieringen ca.1739 Ovl.Den Helder 1-6-1916 Huwt Den Helder 7-7-1805

371. Ariaantje Jacobs Boenders Ged.Den Helder 1-9-1780

372. = 152

374. = 154

376. Eijbert Gerritsen Oostendorp Ged. Doornspijk 18-2-1748 Ovl.Elburg 20-1-1819 Huwt Elburg 30-10-1803

377. Aartje Aarts Ovl.Elburg 2-6-1818

378. Jacob Willemsen Huwt

379. Beertjen Willemsen

380. Govert Govertse Velt Huwt Amsterdam 7-11-1806

381. Geertruij Reseuw (Rose / Roseuw / Roseeuw /Resew )

382. Fredrik Helder. Geb.Wunstorf 1-5-1771 Huwt Den Helder 23-8-1812

383. Trijntje de Wolff Geb.Oudeschild 16-4-1790 Ovl.Den helder 17-12-1846

384. Arij Balten Bos Ged.Sliedrecht 15-4-1778 Huwt Sliedrecht 15-7-1797

385. Cornelis Dirks van Rees Ged.Sliedrecht 5-10-1775 Ovl.Sliedrecht 16-11-1808

386. Corsiaan Herberts van Rees Geb.Sliedrecht 29-12-1769 Huwt Sliedrecht 7-8-1795

387. Pieternella Mercelis Ged.Sliedrecht 18-8-1773

388. Paulus van Wijngaarden Ged.Sliedrecht 13-9-1752 Huwt Sliedrecht 8-5-1778

389. Annetje Visser Geb.Sliedrecht 4-3-1752

390. Kommer Nederlof Ged.Sliedrecht 5-11-1779 Ovl.Sliedrecht 1-8-1858 Huwt Sliedrecht 2-10-1801

391. Neeltje van de Graaf Geb.Sliedrecht 24-12-1783 Ovl.Sliedrecht 19-7-1866

392. Cornelis de Zoete Geb.Scheveningen 24-8-1770 Ovl.Scheveningen 2-11-1844 Huwt 

393. Leuntje Pronk Geb.Scheveningen 27-3-1768 Ovl.Monster 10-1-1848

394. Cors Corsz.Storm Huwt

395. Mengsje Jonker

396. Johannes Corneliszn van den Berg Ged.Wateringen 1-8-1762 Ovl.Wateringen 4-4-1822 Huwt Wateringen 8-5-1785

397. Willemijntje van Nieuwkerk Ovl.Wateringen 10-11-1799

398. Joost van den Ende Geb.De Lier 4-3-1770 Ovl.Naaldwijk 9-10-1830 Huwt De Lier 25-4-1794

399. Aaltje van der Lee Ged.De Lier 21-2-17676 Ovl.Naaldwijk 3-7-1828

400. Cornelis Steenhoek Huwt

401. Willempje van Stel

402. Ari Dekker Huwt

403. Jannegje Vollaart

404. Pieter Vervoorn Huwt

405. Antonia van Noorwegen

406. Albertus Pesant Huwt Strijen 18-5-1790

407. Elizabeth van der Noordaa

408. Jacob Gerritsz Muilwijk Ged.Puttershoek 14-6-1750 Ovl.24-4-1829 Huwt 's Gravendeel 20-9-1784

409. Grietje Gelderblom

410. Cornelis Roos Geb.st.Anthoniepolder ca.1767 Ovl.15-2-1816 Huwt Strijen 23-10-1789

411. Annetje Zevenbergen

416. Karel Dangerman Ged.Leiden 30-12-1767 Ovl.Nieuw Helvoet 15-11-1847 Huwt Rotterdam 1-5-1792

417. Sophia de Boo Ged.Brielle 23-11-1766 Ovl.Hellevoetsluis 14-1-1847

418. Bastiaan Nobel Huwt ca.1795

419. Sijtje Weeda 

420. Johannis Varenhout Huwt ca.1780

421. Jannetje van den Brand

422. Jan Roedolf Geb.Rockanje 11-5-1770 Ovl.Nieuw Helvoet 15-11-1830 Huwt Zuidland 11-3-1814

423. Trijntje Verburg Ovl.Nieuw Helvoet 12-5-1846

424. Cornelis Touw Ged.Nieuwenhoorn 14-1-1787 Ovl.Nieuw Helvoet 9-1-1860 Huwt Nieuw Helvoet 8-4-1813

425. Lijntje Gelderland Ovl.Nieuw Helvoet11-9-1820

426. Leendert van den Brand Geb.Nieuw Helvoet ca.1791Ovl.Dordrecht 30-10-1848 Huwt ca.1815

427. Elizabeth van der Blom Geb.Nieuw helvoet 6-2-1796 Ovl.Nieuw Helvoet 18-2-1836

428. Maarten Vermaat Ovl.Nieuw Helvoet 15-4-1839 Huwt 

429. Elizabeth Mol. Ovl.Nieuw Helvoet 22-11-1846

430. = 424

432. Cornelis Meijer Huwt Hellevoetsluis 15-5-1789

433. Neeltje Kapper Geb.Hellevoetsluis 30-1-1770

434. Jan Hartingveld Huwt Amsterdam 14-5-1790

435. Alida Reesepadt Ged.Amsterdam 22-1-1769 Begr.Amsterdam 24-6-1800

436. Gijsbert Kerseboom Ged.Rheden 29-7-1759 Huwt Rotterdam 14-10-1787

437. Alida Tap Ged.Rotterdam 7-9-1760

438. Christoph Muller Geb.ca.1743 Ovl.Hellevoetsluis 30-6-1821 Huwt ca.1785

439. Christina Magdalena Meijer

440. Hendrik van Eijk  Ovl.Rockanje 23-11-1827 Huwt

441. Neeltje van der Weijden

442. Jacob Tol Huwt

443. Maartje van Buren Ovl.Rockanje 12-12-1823

444. Jacob Verweij Ged.Nieuw Hellevoet 5-10-1766 Ovl.Nieuw Helvoet 15-4-1839 Huwt Berkel 21-10-1795

445. Annetje Romeijn 

446. Johannis van Dijk Geb.ca.1755 Ovl.Rockanje 1-3-1829 Huwt

447. Hester de Man Geb.ca.1769 Ovl.Rockanje 23-12-1825

448. Leendert Ariensz Dekker Ovl.Egmond a Zee 23-6-1813 Huwt Egmond a Zee 1-5-1802 OK

449. Klaasje Pieters van den Toorn Ovl.Egmond a Zee 11-3-1820

450. Gerrit Gravemaker Ged.Egmond a Zee 3-11-1792  Ovl.Egmond a Zee 3-6-1851 Huwt Egmond a Zee 22-5-1814

451. Trijntje Cornelis Krab Geb.Egmond a Zee 10-12-1791 Ovl.Egmond a Zee 28-10-1965

452. Gerrit Pieter Halff Ged.Egmond a Zee 19-7-1789 NG Ovl.Egmond a Zee 1-6-1862 Huwt Egmond a Zee 8-5-1814

453. Grietje Prins Geb.Egmond aan Zee 3-5-1789 Ovl.Egmond a Zee 31-12-1857

454. Cornelis de Groot Ged.Egmond a Zee 24-5-1772 Ovl.Egmond a Zee 17-6-1828 Huwt Egmond a Zee 1-4-1809

455. Lijsbeth Jans Conijn Ged.Egmond a Zee 2-11-1785 OK Ovl.Egmond a Zee 4-9-1849

456. Roelof Jans Kunst Geb.Scherpenzeel 25-6-1798 Ovl.Schoterland 14-2-1852 Huwt Lemsterland 27-5-1856

457. Aafje Jurgens Roest Ged.Delfstrahuizen 20-9-1799 Ovl.Bovenknijpe 14-9-1856

460. Tobias Nieuwenhuis Geb.Koog a/d Zaan 30-9-1792 Ovl.Koog a/d Zaan 24-12-1864 Huwt Zaandam 18-6-1815 

461. Dorothea Catharina Axsen Geb.West Zaandam 2-4-1793 Ovl.Koog a/d Zaan 18-6-1815

462. Willem Blaauw Ged.Westzaan 17-5-1800 Huwt Westzaan 24-8-1823

463. Antje Jans Koster Geb.Westzaan 15-10-1798

Generatie X

480. Gerrit Wichers Gerrits ten Have Ged.Epe 20-6-1762 Huwt

481. Hendrikjen Schrijvers ged.Oldenbroek 31-8-1755

482. Hendrik van Tongeren Geb.ca.1756 Ovl.Heerde 19-1-1821 Huwt

482. Geertje Vinke Geb.ca.1760 Ovl.Heerde 28-1-1845

484. Vader onbekend

485. Maria Weevers

486. Jan Teunissen Jurriens Ged.Brummen 5-5-1762 Ovl.Brummen 12-12-1849 Huwt Brummen 21-4-1797 

487. Gerritjen van den Brink Ged.Brummen 8-4-1777

496. Ferdinand van Nieuwenhuizen Geb.Haarlem 5-11-1770 Huwt Haarlem 8-9-1799

497. Catharina Smies

502. Adrianus Hense Geb.Westmaas 14-4-1765 Ovl.Westmaas 30-12-1846 Huwt Westmaas 1-11-1789

503. Elisabeth Pieters Bongaarts Geb.Westmaas 21-12-0766 Ovl.Westmaas 9-7-1843

504. Lammert Sterrenberg Huwt ca.1795

505. Okje Doeland

508. Nicolaas Visser Geb.Haarlem 12-12-1769 Ovl.Haarlem 6-8-1847 Huwt Haarlem 17-9-1790

509. Jansje de Vries

510. Teunis Tijdgaat Huwt

511. Heiltje van Ude

512. Cornelis van Loenen Ged.Broek in Waterland 3-2-1712 Ovl.Broek in Waterland 9-5-1772 Huwt Broek in Waterland 1-5-1735

513. Trijntje Klaas Koleman Begr.Broek in Waterland 2-12-1781

516. Jan Visser Huwt ca.1745

517. Maartje Boon

518. Arend Siemonsz Zwart Huwt Wormer 5-4-1755

519. Haasje Jansz Roodhaar

520. Pieter Borselaar Ged.Oost Souburg 21-9-1721 Huwt

521. Cornelia Kater ( de Kraker )

524. Jan Franse Geldof  Huwt

525. Cornelia Cornelissen Groenewegen

526. Pieter Daane Huwt

527. Susanna Bastiaanse

576. Frans van der Laaken Ged.Leiden 21-2-1720 Ovl.Leiden 19-2-1806 Huwt Leiden 4-9-1740

577. Maria Lasschuijt Ged.Leiden 5-10-1717 Ovl.Leiden 12-9-1750

580. Claas Spies Ged.5-7-1725 Huwt Leiden 17-5-1743

581. Maria de Bois Ged.Leiden ca.1725

600. Reyer Jans Kloet Brouwer Ged.Egmond a Zee Ovl.Egmond a Zee Huwt Egmond a Zee

601. Maartje Gerbrants Ged.Egmond a Zee Ovl.Egmond a Zee 23-2-1789

608. Cornelis Pietersz. Bijl Ged.Enkhuizen 17-3-1737 Ovl.Enkhuizen 6-4-1789 Huwt Enkhuizen 9-6-1764

609. Liesebeth Gosemsdr. Ged.Enkhuizen 17-4-1740 Ovl.Enkhuizen 19-6-1776

610. Klaas Michielsz Jaring Ged.Enkhuizen 21-8-1736  Begr.Batavia ca.1776 Huwt Enkhuizen 2-2-1766

611. Trijntje Segersdr. Ged.Enkhuizen 30-9-1740 Begr.Enkhuizen 6-1-1803

612. Pieter Abraham Fasol Ged.Vlaardingen 5-1-1738 Begr.Vlaardingen 31-10-1741 Huwt Vlaardingen 29-9-1758

613. Neeltje Jooste van Toor Ged.Vlaardingen 16-1-1737 

614. Pieter Jansen Mastenbroek Huwt     

615. Bregje Hillebrands                          

640. Jan van Doorn Geb.'s Heer Abtskerke 18-9-1742 Ovl.Kapelle 16-9-1811 Huwt Kapelle 23-7-1768

641. Anna Bustraan Ged.Kapelle 24-12-1739 Ovl.Kapelle 31-12-1811

644. Abraham Vroegop Ged.st.Annaland 10-4-1740 Ovl.st.Annaland 2-11-1803 Huwt st.Annaland 4-5-1764

645. Pieternella Liere Ged.st.Annaland 12-2-1741 Begr.st.Annaland 2-7-1782

646. Jozias Wissekerke Huwt ca.1775

647. Pieternella Bustraan

652. Adriaan Walhout Huwt ca.1763

653. Forra Vermeule

654. Jacob Jacobsz Bruinooge  Geb.Heer Arendskerke 26-6-1744 Ovl.Borssele 30-1-1810 Huwt ca.1774

655. Maria Andriesse Steketee Geb.Colijnsplaat 1-5-1749 Ovl.Borssele 15-5-1835

656. Gilles Noels Huwt ca.1766

657. Levina van Peenen

658. Adriaan van Schragen Huwt ca.1760

659. Kaatje Marinisse

660. Pieter Antonie Hoebeke Ged.Kloetinge 9-12-1742 Ovl.Borssele 19-9-1828 Huwt

661. Lauwerina Cornelia van der Vliet Ged.Kapelle 2-11-1749 Ovl.Borssele 3-1-1816

662. Cornelis van Kerkfort Ged.Hoek 11-5-1755 Ovl.Driewegen 1-11-1806 Huwt

663. Pieternella van de Vreede Geb.Yerseke 24-10-1759

664. Jan Dorrepaal. Geb.Katwijk a Zee 6-8-1741 Huwt Katwijk a Zee 9-11-1766

665. Judith de Jong

668. Marinus Crombouwt Ged.Goes 11-11-1732 Begr.Goes 4-1789 Huwt Goes 4-11-1767

669. Jellina Swaagers Ged.Goes

670. Jan Jansse de Puit Huwt

671. Maria Meenke

672. Albertus Verbeke Ged.Kruiningen 29-11-1693 Huwt Kruiningen 4-2-1719

673. Jannetje Jacobus Minnaerts Ged.'s Gravenpolder 16-9-1696 Begr.'s Gravenpolder 1-2-1760

674. Willem van der Bliek Huwt Yerseke 28-3-1716

675. Elisabeth Soute

680. Dominicus Quinten Nagelkerke Ged.Kapelle 21-3-1706 Huwt Yerseke 15-4-1730

681. Lena Willems Boei

688. Hendrik Paulusse van Steveninck Ged.'s Heer Arendskerke 10-4-1740 Ovl.Heinkenszand 7-5-1806 Huwt 's Heer Arendskerke 2-3-1768

689. Elisabeth van Drunen Ged.Bennebroek 7-6-1738 Ovl.'s Heer Arendskerke 19-4-1799

690. Pieter Engels Westveer Huwt Wolfaartsdijk 20-11-1771

691. Maria Hendrikse van de Kreeke

696. Janis van de Velde Huwt ca.1770

697. Neeltje Schipper

698. Huibregt de Korte Geb.Biezelingen ca.1848 Ovl.Driewegen 12-2-1829 Huwt

699. Dina Schipper Geb.ca.1751 Ovl.Driewegen 25-1-1829

700. Adriaan Tijsse Huwt ca.1760

701. Jannetje de Fouw

702. Marinus Vermaare Huwt ca.1765

703. Jozina Kloek

704. Cornelis Dusseldorp Geb.Hardinxveld 10-2-1726 Huwt Hardinxveld ca.1751

705. Lijntje Vasse van Ardennen Geb.Brandwijk 7-2-1728 

706. Kornelis Hartog Ged.Hardinxveld 1-5-1729 Huwt Hardinxveld 4-4-1755

707. Commertje Klein Ged. Hardinxveld 15-12-1731 Ovl.Hardinxveld 21-12-1805

712. Jacobus de Koning Ged.Papendrecht 26-12-1705  Huwt ca.1740

713. Grietje Manshert Ged.Papendrecht 26-1-1710 

714. Dirk Gerritse Schenk Ged.Bleskensgraaf 18-1-1711 Huwt Papendrecht 7-11-1743

715. Stijntje Bastiaanse van Gent Ged.Dubbeldam 22-8-1717

716. Hendrik Jansz van der Graaff Ged.Papendrecht 30-3-1732 Huwt ca.1755

717. Neeltje Stolk Ged.Willemstad ca.1734 

718. Hendrik van der Esch Ged.Papendrecht 13-8-1730 Ovl.Papendrecht 9-9-1802 Huwt Papendrecht 9-5-1762

719. Pleuntje van Es Ged.Papendrecht 13-4-1732 Ovl.Papendrecht 22-1-1794

722. Maarten van Sintmaartensdijk Huwt

723. Hendrina Ham

724. Aerd Slagboom Ged.Sliedrecht 29-6-1738 Huwt Sliedrecht 21-8-1761

725. Neeltje de Weerd Ged.Sliedrecht 11-11-1739 Ovl.Sliedrecht 6-4-1801

726. Knelis Jansse Klop Ged.Hardinxveld 26-11-1724 Begr.Hardinxveld 27-5-1784 Huwt Hardinxveld 30-5-1760

727. Geertje Janse van den Herik Ged.Hardinxveld 11-3-1725 Ovl.Hardinxveld 21-12-1795

732. Gijsbert Klop Ged.Hardinxveld 15-6-1739 Huwt Hardinxveld 18-7-1761

733. Lijsbeth Brouwer

734. Huijbert Geerse Kenneweg Huwt

735. Leijntje Jacobs Sleeuwenhoek

742. Jacob Boender Huwt ca.1755

743. Jannetje Frans (Frankes)

744. = 304

746. = 306

750. = 310

752. Gerrit Aardsen Geb.Doornspijk ca.1705 Huwt Doornspijk 17-2-1735

753. Fennighjen Jans van Stelten Ged.Hattum 15-1-1708

754. Aard Ariens Huwt

755. Willemptje Peters

764. Johan Friedrich Heller Geb.Wunstorf 22-10-1734 Ovl.Wunstorf 27-11-1811Huwt Wunstorf  9-10-1760

765. Catharina Sophia Engelking Ged.Nenndorf 19-7-1739

766. Jan de Wolff Huwt Oudeschild 12-10-1788

767. Marijtje Willems Flens Ged.Oudeschild 26-2-1764 

768. Balten Bos Ged.Sliedrecht 14-7-1754 Huwt Giessen Outkerk 4-9-1777

769. Teuntje Scheer Ged.Giessendam ca.1756

770. Dirk van Rees Ged.Sliedrecht 9-10-1740 Huwt Sliedrecht 15-3-1765

771. Annigje van Wijngaarden Ged.Sliedrecht 1-12-1745 Begr.Sliedrecht 8-11-1781

772. Herbert van Rees Huwt ca.1766

773. Citje Smit

774. Cornelis Marcelis Ged.Sliedrecht 26-4-1744 Huwt Sliedrecht 10-5-1771

775. Annigje Vermeulen Ged.Sliedrecht 27-6-1751

776. Arie Ariensz van Wijngaarden Ged.Giessen-Nieuwkerk 27-3-1707 Huwt

777. Neeltje Willems Venus Ged.Sliedrecht 13-11-1707

778. Jan Paulusz Visser Ged.Sliedrecht 16-2-1718 Ovl.Sliedrecht 23-4-1793 Huwt Sliedrecht 19-4-1745

779. Teuntje Leenderts 't Riet Begr.Sliedrecht12-1752

780. Leendert Nederlof Ged.Sliedrecht 7-1-1739 Huwt

781. Teuntje Langeman

782. Mees Willems van de Graaf Ged.Sliedrecht 19-9-1745 Huwt Papendrecht 15-4-1768

783. Grietje Jooste Prins Ged.Sliedrecht 19-1-1744

784. Samuel Zoete Ged.Scheveningen 1-2-1732 Huwt Scheveningen 16-7-1752

785. Jannetje Teunisse Blok Ovl.Scheveningen 9-12-1802

786. Cornelis Pronk Ged.Scheveningen 17-2-1724 Begr.Scheveningen 29-11-1779 Huwt Scheveningen 2-6-1748

787. Willempje Jane Keus Ged.Scheveningen 6-10-1726 Begr.Scheveningen 17-11-1787

788. Corstiaan Jansz Storm Ged.Ter Heide 16-2-1716 Begr.Ter Heide 23-12-1747 Huwt Ter Heide 5-5-1737

789. Annetje Corse Hogenraad Ged. Ter Heide 10-2-1715

790. Dirk Jonker Ged.Ter Heide 13-12-1722 Huwt Ter Heide 9-1-1752

791. Maria Hogenraad Ged.Monster 31-12-1724

792. Cornelis van den berg Ged.Wateringen 22-6-1738 Huwt Wateringen 16-4-1762

793. Christina Kroesbeek Ged.Wateringen 6-7-1727

796. Adrianus Joosten van den Ende Ged.De Lier 8-4-1730 Ovl. De Lier 7-7-1787 Huwt Naaldwijk 7-5-1769

797. Pieternelletje Jacobs van der Eyk Ged.De Lier 1-1-1741 Begr.De Lier 27-11-1793

798. Klaas van der Lee Ged.De Lier 29-10-1741 Huwt Maasland 11-5-1766

799. Jaapje Poot Ged.Maasland 11-11-1742

804. Ari Dekker Huwt Heineoord 17-5-1750

805. Maria Leen heer Ged.6-8-1724

808. Moses Jans Vollaart Ged.Westmaas 30-3-1739 Huwt

809. Zoetje Wouters Por Ged.Mijnsheerenland 1-1-1732

816. Gerrit Jacobsz Muilwijk Geb.Puttershoek 3-9-1727 Ovl.Puttershoek 4-1-1765 Huwt Puttershoek 4-1-1750

817. Marigje Jans Reedijk

832. Samuel Dangremont Ged.Leiden 13-12-1733 Ovl.Leiden 7-2-1812 Huwt 

833. Maria Koole 

834.  Thomas de Boo Huwt ca.1760

835. Antonia Antoinetta Hambagt 

844. Hendrik Roedolf Ged.Spijkenisse 21-11-1734 Begr.Rockanje 15-10-1775 Huwt Rockanje 1-10-1769

845. Elisabeth Jobse Floor 

846. Cornelis Simonsz Verburg Ovl.Nieuw Helvoet 20-3-1809 Huwt ca.1785

847. Elisabeth van der Slot

848. Dirk Tou Ovl.Nieuw Helvoet 27-11-1828 Huwt

849. Arentje Schippers Ovl.Nieuw Helvoet 27-1-1816

850. Abraham Gelderland Ged.Rockanje 3-4-1763 Ovl.Rockanje 14-12-1805 Huwt Rockanje 8-5-1791

851. Jannetje Hennip Ovl.Nieuw Helvoet 6-4-1836

852. Pieter van den Brand Ovl.Nieuw helvoet 21-9-1825 Huwt 

853. Dirkje Schuitman Ovl.Nieuw helvoet 19-3-1817

854. Bouwen van der Blom Huwt

855. Maria Meuldijk

856. Jacob Vermaat Huwt ca.1775

857. Judith (Judik) Pieters Rijger (Reijger) Ged.Rockanje 6-6-1734

858. Abraham Mol Ged.Oudenhoorn 18-9-1757 Begr.Oudenhoorn 26-12-1793 Huwt Oudenhoorn 7-4-1785

859. Maria van der Hoeve (Verhoeve) Ovl.Oudenhoorn 6-1-1797

860. = 848

862. = 850

866. Ary Kapper Ged.Hellevoetsluis 7-3-1742 Huwt ca.1765

867. Burgje van Dongelen.

868. Reijnier van Hartensveldt Huwt Amsterdam 3-5-1761

869. Marrija Harremieten Ged.Amsterdam 29-1-1737

870. Johannis Reesepat Huwt Amsterdam 5-10-1764

871. Charlotte Margaretha Barde

872. Pieter Janszen Kerseboom Ged.Velp 17-5-1728 Huwt Velp 7-11-1751

873. Catrijn Arendsen

874. Johan (Jan ) Tap Ged.Rotterdam 14-8-1735 Ovl.Rotterdam 19-11-1790 Huwt Rotterdam 20-11-1759

875. Baartje (Beertje) Brink Begr.Rotterdam 16-6-1772

880. Hendrik van Eijk Huwt ca.1740

881. Klaasje Snijder 

892. Johannes van Hartingsveld Huwt ca.1750

893. Maria Kraak

894. Frans de Man Huwt ca.1760

895. Pieternella de Groot

896. Aries Leendertsz Dekker Huwt

897. Onbekende vrouw

888. Iman Verweij Ged.Nieuw Helvoet 1-12-1726 Huwt Nieuw Helvoet 1-2-1756

889. Maria Trouw

898. Pieter Klaasz van den Toorn Huwt 

899. Jannetje Koenders Ovl.Egmond a Zee 20-11-1812

900. Arie Gravemaker  Ovl.Egmond a Zee 2-5-1836 Huwt Egmond a Zee 22-5-1791

901. Kniertje Gerrits de Ruiter Ged.Egmond a Zee 7-10-1769 OK Ovl.Egmond a Zee 29-5-1846

902. Cornelis Ariensz Krab (Hoekelaar) Ovl.Egmond a Zee 24-4-1831 Huwt

903. Neeltje Japiks Vuil Ovl.Egmond a Zee 9-3-1818

904. Pieter Gerrits Half Ged.Egmond a Zee NG 21-6-1767 Ovl.Egmond a Zee 28-7-1804 Huwt Egmond a Zee 15-8-1789

905. Annetje Huiberts Afslager Ged.Egmond a Zee NG 19-9-1762 Ovl.Egmond a Zee 27-5-1813

906. Willem Prins Ovl.Egmond a Zee 18-2-1808 Huwt 

907. Crelisje Danen  Ovl.Egmond a Zee 4-3-1834

908. Albert Jacobsz de Groot Ovl.Egmond a Zee 15-8-1806 Huwt Egmond a Zee 29-5-1768

909. Aaltje Cornelis Half Ged.Egmond a Zee 6-9-1744 NG Ovl.Egmond a Zee 17-1-1801

910. Jan Cornelisse Conijn Huwt Egmond a Zee OK 25-4-1779

911. Trijntje Jacobs Ruijs Ovl.Egmond a Zee 1-2-1833

912.  Jan Roelofs Kunst Ged.Wolvega 17-1-1762 Huwt Oosterzee  23-5-1790

913. Gooitske Anders van der Meer Ovl.Munnekeburen 19-9-1819

916. Hein Idzes Wiersma Huwt

917. Imke Tietse Dijkstra

918. Hein Heins Dijkstra Ged.ca.1756 Ovl.Baarderadeel 22-5-1839 Huwt Tzum 14-5-1797

919. Antje Baukes Ged.ca.1764 Ovl.Baarderadeel 6-8-1832

920. Lambert Nieuwenhuis Ged.Menslage 4-1-1755 Ovl.Koog a/d Zaan 4-7-1813 Huwt West Zaandam 24-6-1791

921. Hilgond Zwanenbeek Ged.West Blokker 25-3-1756 Ovl.Koog a/d Zaan 29-11-1825

924. Cornelis Blaauw Begr.Westzaan 16-11-1803 Huwt ca.1795

925. Guurtje Bakker Ovl.Westzaan 1-4-1809

926. Jan Harmensz Koster Ovl.Westzaan 17-2-1812 Huwt ca1795

927. Lijsbeth Klaas de Boer

Generatie XI

960. Gerrit Wichers ten Have Geb.ca.1718 Ovl.Epe 29-1-1803 Huwt Oldenbroek 5-11-1746

961. Mechteltje Klaesdr. van Dragt Ovl.Lohuizen 16-1-1808

966. Jan Vinke Huwt

967. Grietje Lucas

972. Teunis Jurriens Huwt

973. Judith van Milligen

974. Heimen van den Brink Ged.Vaassen 19-9-1745 Ovl.Brummen 18-2-1830 Huwt Brummen 31-3-1776

975. Janna Pauwels Ged.Brummen 3-3-1741

992. Pieter van Nieuwenhuizen Huwt Haarlem 28-8-1768

993. Helena Wieneke

1004. Cornelis Henssen Ged.Westmaas 4-6-1730 Huwt Westmaas 5-8-1764

1005. Maria Ariens Corsen de Jong Ged.Westmaas 15-1-1730 Ovl.Westmaas 11-9-1801

1006. Pieter Bongaars Ged.Westmaas 4-6-1730 Huwt Westmaas 5-8-1764

1007. Maria Rijke van Vliet Ged.Strijen 28-9-1732

1016. Leendert Visser Huwt Haarlem 15-8-1762

1017. Stijntje Dekkers

1024. Pieter Pieterszoon (de Jonge) van Loenen Ged.Broek in Waterland 8-5-1687 Begr.Broek in Waterland 9-9-1721 Huwt Broek in Waterland 9-12-1708

1025. Lijsje Sijmon Buijsman Ged.Broek in Waterland 16-5-1688 Ovl.Broek in Waterland 16-1-1719

1040. Cornelis Bostelaar Ged.Rithem 23-5-1683 Huwt oost Souburg 1719

1041. Janna Ovijn Ged.West Souburg 26-12-1695

1042. Geerardt de Kraker Huwt ca.1720

1043. Maatje Jobse

1048. Frans Geldof Huwt

1049. NN

1050. Cornelis Groenewegen Huwt

1051. NN

1152. Frans van der Laaken Ged.Leiden 2-2-1689 Ovl.Leiden 6-6-1722 Huwt Leiden 1-5-1718

1153. Sara Chrispijn Ged.Leiden 12-8-1685 Ovl.Leiden 9-11-1748

1154. Andries Lasschuijt Huwt Leiden 20-8-1706

1155. Maria Jans

1160. Arij Spies Ged.Leiden 3-4-1689 Huwt Leiden 11-6-1712

1161. Caterina Lievaart

1162. Mathijs de Bois Huwt

1163. Jannetje Somerwil Ged.Leiden 8-3-1699

1200. Jan Klaas Kloet Brouwer Ged.Egmond a Zee ca.1674

1216. Pieter Jans Bijl Geb.Enkhuizen ca.1705 Ovl.Enkhuizen 13-2-1759 Huwt Enkhuizen 8-10-1730

1217. Geertje Jacobs Butter Ged.Enkhuizen 13-7-1706 Ovl.Enkhuizen 16-12-1781

1218. Goossen Rieuwertsz. Ged.Enkhuizen 30-9-1708 Ovl.Enkhuizen 27-3-1777 Huwt Enkhuizen 28-3-1734

1219. Trijntje Pietersdr. Geb.Enkhuizen ca.1712 Ovl.Enkhuizen 2-1-1753

1222. Seger Segersz Geb.ca.1708 Ovl.Enkhuizen 31-10-1755 Huwt Lippenhuizen? ca.1730

1223. Wijske Lieuwesdr. Geb.Lippenhuizen ca.1705 

1224. Abraham Claasz Fasol Ged.Vlaardingen 14-5-1710 Begr.Vlaardingen 31-10-1741 Huwt

1225. Maartje Pieters Prins Ged. 8-6-1701 Begr.Vlaardingen ?-4-1770

1226. Joseph Jansz van Toor Ged.Vlaardingen 16-10-1704 Huwt Vlaardingen 17-12-1730

1227. Trijntje Jans van Rossen Ged.Vlaardingen 7-8-1709

1280. Ary van Doorn Ged.Driewegen 4-1699 Ovl.Driewegen ca.1747 Huwt Driewegen ca.1725

1281. Neeltje Bastiaanse de Vos Geb.Driewegen Ovl.'s Heer Abtskerke 

1288. Cornelis Pietersz Vroegop Ged.Oud Vossemeer ca.1685 Huwt

1289. Lena Jeremiasse Goudswaert

1290. Jacob Liere Ged.Bruinisse 26-8-1691 Huwt ca.1733

1291. Maria van Duinen Ged.Stavenisse 18-1-1711

1304. Job Andriesz. Walhout Ged.Baarland 4-1698 Huwt 

1305. Aagje Adriaans

1308. Jacob Jacobs Bruinooge Ged.'s Heer Arendskerke 14-12-1710 Huwt 's Heer Arendskerke 2-2-1743

1309. Maatje Pieternella Velters Geb.Heinkenszand ca.1715

1310. Andries Steketee Geb.Borssele 28-3-1724 Ovl.Borssele 8-5-1802 Huwt ca.1740

1311. Pieternella van der Bliek Geb.Borssele 29-9-1725 Ovl.Borssele 21-10-1795

1318. Bauke Tiedes Huwt

1319. Antje Willems

1320. Anthony Natan Hoebeke Ged.Kruiningen 16-3-1710 Huwt ca.1740

1321. Maatje Lievense Zoutendam Ged.Goes 24-2-1718 Begr.Kloetinge 6-1779

1322. Cornelis Foorte van der Vliet Geb.ca.1720 Huwt ca.1747

1323. Francina Pieters Dekkers

1324. Cornelis van Kerkvoort Ged.Axel 19-2-1730 Huwt

1325. Francina Zegers Ged.Hoek 27-6-1734

1326. Cornelis Dingenis van de Vrede Ged.Yerseke 20-12-1711 Huwt Yerseke 1-4-1752

1327. Digna Jacobsdr. van de Paerl Ged.Yerseke 2-10-1721

1328. Arij Dorrepaal Ged.Katwijk a Zee 11-1-1693 Huwt Katwijk a Zee 21-2-1723

1329. Geertruida Cornelisse Varkevisser Ged.Katwijk a Zee 27-10-1697

1360. Quinten Geerardsz Nagelkerke Geb.Kapelle ca.1673 Huwt Kapelle 20-4-1697

1361. Matie Willems Hoebeke Ged.Kruiningen 4-1-1671

1376. Marinus van Steveninck Ged.Zierikzee 11-6-1713 Ovl.'s Heer Arendskerke 1-1783 Huwt 1736

1377. Sara Paulisse Geb.Middelburg Begr.'s Heer Arendskerke 11-4-1741

1378. Martinus van Drunen Huwt

1379. Catharina Verhoeven

1380. Engels Aarnoutse Westveer Geb.'s Heerenhoek ca.1720 Huwt 's Heerenhoek 27-4-1747

1381. Adriana van der Bliek Ged.Borssele 23-1-1724

1382. Hendrik Marinusz van de Kreeke Huwt Wolphaartsdijk 26-2-1752

1383. Johanna Johannisse de Witte

1396. Jreas de Korte Ged.Biezelingen 25-9-1712 Huwt ca.1745

1397. Maatje Huizen

1398. Jan Jacobszn Schipper Huwt ca.1750

1399. Maria Hoogerheide

1408. Willem Jansz Dusseldorp Geb.ca.1700 Huwt ca.1723

1409. Jannigje Plomp 

1410. Vas van Ardennen Huwt ca.1825

1411. Jannigje Bastiaans de Jong

1412. Willem Hartog Ged.Hardinxveld 14-2-1700 Begr.Hardinxveld 4-6-1763 Huwt Hardinxveld 25-9-1725

1413. Aaltje Visser Ged.Sliedrecht ca.1704

1414. Arien Klein Huwt Hardinxveld 17-5-1727

1415. Cornelia Vos

1426. Cornelis Jansen Manshert Huwt Papendrecht 2-3-1709

1427. Neeltje Jansen de Heer. Ged.Papendrecht 27-7-1687

1428. Gerrit Geerlofz Schenk Geb.Hofwegen ? Huwt  Bleskensgraaf 1-5-1707

1429. Marigje Dirksd Hartshoorn Ged.Ottoland 17-11-1686

1432. Jan Hendrikse van de Graaf Huwt Papendrecht 4-6-1724

1433. Teuntje Anthony Boerkens Ged.Papendrecht 21-3-1700 

1434. Cornelis Ariensz Stolk Ged.Papendrecht 4-5-1700 Ovl.Willemstad Huwt 

1435. Sya Wapperom Ged.Papendrecht 24-2-1697

1436. Paulus Johannisz van der Esch Ged.Papendrecht 13-3-1695 Ovl.Papendrecht 1-9-1745 Huwt Papendrecht 18-5-1721

1437. Judith Hendrik Boerkens Ged.Papendrecht 12-3-1702 Ovl.Papendrecht 26-9-1745

1438. Pieter Willems van der Es Ged.Papendrecht 16-12-1691 Ovl.Papendrecht 27-2-1763 Huwt Papendrecht 18-4-1722

1439. Aeltien Wouters Dura Ged.Papendrecht 23-3-1698 Ovl.Papendrecht 18-2-1743

1448. Andries Slagboom Geb.ca.1697 Huwt

1449. Geertje Rauda

1450. Teunis de Waart Geb.ca.1710 Huwt

1451. Maaijken van den Donk Ged.Sliedrecht 11-4-1717

1452. Jan Klop Ged.Hardinxveld 16-9-1691 Begr.Hardinxveld 13-8-1755 Huwt Hardinxveld 19-5-1720

1453. Ariaantje Cornelisse van den Bosch Ged.Boven-Hardinxveld 27-5-1691 Begr.Hardinxveld 3-3-1770

1454. Jan Janse van den Herik Huwt Giessendam 5-4-1721

1455. Marigje van Houwelingen Ged.Giessendam 27-4-1698

1464. Bastiaan Klop Ged.Hardinxveld 23-1-1701 Huwt Hardinxveld 27-5-1725 

1465. Lena Holleman Ged.Boven-Hardinxveld 11-12-1701

1466. Johannes Ariensz Brouwer Huwt

1467. Geertje Jacobsz  van Wijngaarden

1488. = 608

1490. = 610

1492. = 612

1494. = 614

1506. Jan Heymertse op Stelten Ged.Heerde 13-1-1674 Huwt

1507. Lubbighjen Jans 

1528. Johan Jürgen Heller. Ovl.Wunstorf 10-1-1758 Huwt Wunstorf 4-12-1725

1529. Anna Margaretha Hagedoorn Ged.Wunstorf 19-8-1703 Ovl.Wunstorf 22-10-1766

1530. Johan Otto Engelking Huwt ca.1735

1531. Anna Catharina Takke

1534. Willem Flens Ged.Oudeschild 6-6-1732 Huwt Oudeschild 1-3-1754

1535. Jannetje Dresser Ged.Oudeschild 7-11-1734

1536. Arij Balten Bos Ged.Sliedrecht 1-5-1718 Huwt Sliedrecht 26-4-1748

1537. Willemijntje Leendertsdr.Hofman Ged.Sliedrecht 6-5-1725

1540. Pieter Huijmensz van Rees Ged.Sliedrecht 23-5-1712 Huwt

1541. Cornelia Buurmans Ged.Sliedrecht 23-11-1718 Ovl.Sliedrecht 6-1-1803

1542. Dirk van Wijngaarden Ged.Sliedrecht 22-2-1719 Huwt ca.1740

1543. Teuntje Visser Ged.Sliedrecht 22-12-1720

1544. Wouter van Rees Huwt Dordrecht 7-5-1741

1545. Jenneke van den Steenhoven

1548. Jan Pietersz Marcelis Huwt ca.1740

1549. Cornelia Vugt

1550. Wouter Pleune Vermeulen Huwt ca.1750

1551. Lijsbrecht Chielle de Haas Ged.Sliedrecht 26-1-1727

1554. Jan Ariens Venus Huwt ca.1703

1555. Maijke Cornelisdr Weerd

1556. Paulus Jansz Visser Begr.Sliedrecht 16-9-1751 Huwt ca.1715

1557. Annigje Leendertsdr Schram

1558. Leendert Claasz Triet Huwt Wijngaarden 22-10-1713

1559. Neeltje Korsdr  van de Graaf

1560. Kommer Nederloff Ged.Sliedrecht 27-9-1705 Begr.Sliedrecht 23-11-1769 Huwt

1561. Annigje Bastiaanse de Jong Begr.Sliedrecht 10-2-1779

1562. Arie Roskam Ged.liedrecht 8-10-1719 Huwt

1563. Adriana de Saars Ged.Sliedrecht 27-2-1720

1564. Willem Meesen van de Graaf Ged.Sliedrecht 30-7-1713 Huwt

1565. Jannigje Ariens Kroon Ged.Sliedrecht 25-2-1716

1566. Joost Adriaanse Prins Ged.Sliedrecht 27-12-1705 Begr.Sliedrecht 29-7-1783 Huwt ca.1728

1567. Aaltje Teunisd Kroos Ged.Sliedrecht 28-10-1708 Begr.Sliedrecht 27-11-1766

1568. Samuel Dammese de Zoete Ged.Oegstgeest 11-6-1702 Huwt Oud Beijerland 29-11-1722

1569. Adriana van der Waal

1570. Teunis Ariens Blok  Geb.Scheveningen ca.1702 Begr.Scheveningen 9-6-1741 Huwt Scheveningen 5-6-1729

1571. Marijtje Pieters Baak Ged.Scheveningen 9-3-1704 Begr.Scheveningen 20-9-1794

1572. Klaas Jacobsz Pronk Ged.Scheveningen 21-11-1685 Begr.Scheveningen 26-8-1726 Huwt Scheveningen 10-6-1715

1573. Maartje Wouters Knoester Ged.Scheveningen 12-3-1690

1574. Jan Gijsse Keus Ged.Scheveningen 28-1-1682 Huwt Scheveningen 6-3-1706

1575. Dirkje Gerbrants de Wit Ged.Scheveningen 8-3-1682

1576. Jan Storm Ged.Ter Heide 13-3-1672 Huwt Ter Heide 11-5-1698

1577. Rusje Burger Ged.Ter Heide 11-12-1672

1578. Corstiaan Hogenraad Ged.Ter heide 27-10-1685 Huwt Monster 13-5-1714

1579. Arendje van der Heide Ged.Ter Heide 29-8-1688

1580. Cornelis Jonker Huwt Ter Heide 31-5-1716

1581. Meijnsje Overweide

1582. Jan Hogenraad Ged.Ter Heide 13-11-1687 Huwt Ter Heide 7-5-1719

1583. Neeltje van der Heide Ged.Ter Heide 9-10-1695

1584. Dirk van den Berg Ged.Schipluiden 23-1-1701 Huwt Wateringen 9-152-1736

1585. Marijtje Gravenstein Ged.Overschie 24-10-1706

1586. Evert Kroesbeek Ged.Monster 1-9-1697 Huwt Wateringen 29-12-1726

1587. Machteld Verhorst Ged.Wateringen 9-1-1707

1594. Jacob Cornelisz van der Eyk Ged.Naaldwijk 17-10-1714 Huwt Naaldwijk

1595. Leentje Dirksdr van der Lely Ged.Naaldwijk 3-10-1710

1596. Jan Klaasse van der Lee Huwt De Lier 3-11-1738

1597. Aaltje Thijsse de Groot Ged.De Lier 2-12-1711

1598. Gerrit Hendrikse Poot  Ged.Maasland 1-8-1698 Huwt Naaldwijk 2-5-1723

1599. Marijtje Simons Uitenbroek Ged.21-11-1704

1608. Wouter Hendriks Por Huwt Mijnsheerenland 9-9-1731

1609. Jannigje Leenderts Kuijper Ged.Mijnsheerenland 17-4-1712

1616. Jan Thomasse Volkert Huwt Oud Beijerland 15-5-1729

1617. Ariaantje Laurensse Lievaart Ged.Numansdorp 1-2-1705

1632. Japik Muilwijk Ged.Arkel 17-6-1494 Ovl.'s Gravendeel 28-1-1747 Huwt ca.1725

1633. Marigje Cranendonk

1664. Charles Philip D' Agerman Ged.Templeuve Ovl.Leiden 13-1-1742 Huwt Leiden 12-11-1718

1665. Ester Trouwe Ged.Leiden 2-11-1692 Ovl.Leiden 11-2-1758

1688. Hendrik Roedolfs Geb.Garten bij Hamburg Huwt Spijkenisse 26-6-1727

1689. Maritje van der Geer Ged.Oud Beijerland 1-1-1708

1690. Job Floren Ged.Oostvoorne 1-3-1716 Huwt Oostvoorne 13-3-1740

1691. Maartje Langenboer Ged.Maters 15-12-1720

1696. Reijer Touw Ged.Nieuw Helvoet 9-10-17126 Huwt Rockanje 9-6-1747

1697. Elisabeth Mondeling Ged.Rockanje 19-7-1722

1698. Thomas Dirksz Schipper Ged.Oudenhoorn 20-4-1732 Huwt

1699. Maria Langstraat Ged.Oudenhoorn 19-5-1735

1700. Krijn Jansz Gelderlandt Ged.Rockanje 5-12-1717 Huwt Heenvliet 13-4-1753

1701. Lijsbet Jan Hoorman Ged. Rockanje 8-10-1724

1702. Jacob Hennip Ged.Geervliet 13-1-1732 Huwt Geervliet 14-11-1756

1703. Leentje Zeedijk Ged.Nieuw Helvoet 28-8-1735 

1704. Job Haddeszn. van den Brand Ged.Oostvoorne 9-5-1709 Huwt Rockanje 6-10-1737

1705. Cornelia Pieters Huisman Ged.Rockanje 6-8-1713

1708. Jacob van der Blom Ged.Nieuwehoorn Huwt Nieuwehoorn 12-3-1756

1709. Martijntje van Venlo Ged.Nieuwehoorn 14-11-1728

1710. Bouwen Meuldijk Ged.Zwartewaal 28-9-1732 Huwt Nieuwehoorn 20-1-1758

1711. Arejaantje Mosterdijk

1714. Pieter Leendertsz Reijger Huwt Rockanje 13-5-1722

1715. Maartje Maartens van der Velde Ged.Rockanje 13-4-1695

1720. = 1696

1722. = 1698

1724. = 1700

1726. = 1702

1734. Govert van Drongelen Huwt Nieuwenhoorn 23-3-1742

1735. Teuntje Corn Decker

1738. Lowies Hermiet Huwt

1739. Mietje Vrolik

1740. Johannes Reesepad Huwt Amsterdam 20-1-1732

1741. Martijnie ten Katen

1744. Jan Kerseboom Huwt Rheden 2-12-1725

1745. Nieske Peters

1748. Dirk Jansen Tap Geb.Doodewaard ca.1700 Huwt Rheden 15-10-1730

1749. Aaltje Reijnders van der Pol Ged.Rheden 6-2-1698

1750. Jan van Brink Huwt Groningen 18-11-1732

1751. Trijntje Siebens

1776. Jacob Jansz Verweij Huwt Nieuw Helvoet 30-6-1720

1777. Klaesie Pietersd van der Lucht Ged.Nieuwenhoorn 24-2-1686 Ovl.Spijkenisse 28-4-1763

1786. Jan Kraak Huwt

1787. Maria Roskam

1800. Dirk (Gravemaker) Huwt ca.1750

1801. Pleuntje Jans Visser

1802. Gerrit Jeroensz (de Ruiter) Ovl.Egmond a Zee 15-12-1780 Huwt  Egmond a Zee 13-5-1753

1803. Guurtje Andriesse Begr.Egmond a Zee 3-6-1797

1804. Aris Dirksz Krab Ged.Egmond aan Zee 25-11-1728 Ovl.Egmond a Zee 28-10-1781 Huwt Egmond aan zee 31-1-1751

1805. Pietertje Andriesse de Vrij Ged.Egmond aan Zee 6-11-1727 

1806. Jacob Ariens de Graaf (Vuil) Huwt Egmond a Zee 22-7-1764

1807. Pietertje Cornelisdr. Wijker Ovl.Egmond a Zee 30-11-1807

1808. Gerrit Cornelisz Half Huwt

1809. Annetje Pieters Schar Ged.Egmond a Zee 26-9-1723 Ovl.Egmond a Zee 4-11-1782

1810. Huibert Cornelisz Afslager Ovl.Egmond a Zee 19-12-1796 Huwt Egmond a Zee NG 27-3-1746 

1811. Maartje Jacobs Zwaan Ovl.Egmond aan Zee 23-7-1788

1814. Engel Leendertsz Gouda Ged.Egmond aan Zee 1-8-1743 Huwt Egmond aan Zee 16-5-1784

1815. Marijtje Jacobs Visser Ged.Egmond aan Zee 16-3-1749 Ovl.Egmond aan Zee 29-11-1821

1816. Jacob Ariensz Groot Huwt ca.1735

1817. Geertje Jacobs

1818. Cornelis Dirks Half Ged.Egmond a Zee 20-10-1720 Ovl.Egmond a Zee 21-6-1802 Huwt Egmond a Zee 30-10-1740

1819. Annetje Jacobs Zwaan Ged.Egmond a Zee 20-11-1720 Begr.Egmond a Zee 24-6-1785

1822. Jacob Alders Ruijs Huwt Egmond a Zee OK 28-6-1750

1823. Lijsbeth Wullems Melker

1824. Roelof Jan Kunst Ged.Oldetrije 5-7-1733 Ovl.Wolvega 5-8-1808 Huwt Wolvega 8-5-1757

1825. Jacobje Roelofs      

1836. Hein NN Huwt ca.1750

1837. Eeske NN 

1838. Bauke Tiedes Huwt ca.1760

1839. Antje Willems               

Generatie XII

1922. Klaes van Dragt Huwt

1923. Hendrika van Dragt

1928. Timen Hendrix Ged.Heerde 7-11-1697 Huwt Heerde 25-2-1722

1929. Anna Reijners

1930. Sebus Berghorst Huwt 

1931. Hester Jurriens van den Dullink Begr.Heerde 25-3-1771

1948. Gerrit van den Brink Huwt 

1949. Gerritje Kraam

1950. Paul Jansen Huwt

1951. Megteld Lubbertsen Ged.Brummen 17-3-1709

2012. Willem Wessels Bongaarts Geb.Niekerken ca.1705 Huwt Westmaas 23-10-1729

2013. Neeltje Pieters Weeda Ged.Westmaas 23-12-1708

2014. Rijk Ariens van Vliet Ged.Westmaas 7-8-1695 Huwt Westmaas 6-5-1723

2015. Lijsbeth Ariens Kool Ged.Westmaas 9-5-1699

2008. Hendrik Henssen van Helvert Huwt

2009. Maria van Schoonhoven

2010. Arie Corse de Jong Ged.Westmaas 13-1-1697 Huwt ca.1725

2111. Ariaantje Pieters Bekol

2048. Pieter van Loenen Ged.Loenen aan de Vecht ca.1660 Begr.Broek in Waterland 27-6-1716 Huwt Broek in Waterland 3-6-1685

2049. Annetje Claes Ged.Bunschoten Begr.Broek in Waterland 5-7-1708

2050. Sijmon Reijers Buijsman Ged.Edam ca.1660 Huwt Broek in Waterland 30-1-1684

2051  Aaltje Jans

2080. Cornelis Corneliszn Bostelaar Ged.Rithem 1-10-1646 Huwt Rithem 1668

2081. Jaquemijntje Jongepier Ged.Rithem 25-12-1644

2082. Pieter Ovei Huwt ca.1690

2083. Pieternella Symons

2120. Michiel Claasz Jaring Ged.Enkhuizen ca.1710 Huwt Enkhuizen 29-5-1734

2121. Aaltjen Sakisdr. Ged.Enkhuizen ca.1714                

2304. Anthonie van der Laaken Ged.Leiden 10 -3-1655 Huwt ca.1685

2305. Jannetje Akker

2306. Jacob Crespin Ged.Leiden 22-5-1661 Begr.Leiden 1-8-1737 Huwt Leiden 17-3-1684

2307. Maria Nivaar Begr.Leiden 2-9-1694

2320. Frans Paulis Spies Ged.Leiden 7-8-1661 Huwt Leiden 27-4-1686

2321. Anna Aris Spierenburg  Ged.Leiderdorp 6-5-1663

2322. Claas Lievaart Huwt

2323. Geertje van der Ramp

2326. Jacob Somerwil Ged.Leiden 31-3-1672 Huwt

2327. Jannetje Willems

2400. Klaas Albert Kloet Brouwer Ged.Egmond a Zee 22-2-1647 Begr.Egmond a Zee 26-2-1700

2401. Jannetje Joosten Begr.Egmond a Zee 21-10-1680

2432. Jan Bijl Huwt

2434. Jacob Dirks Butter Geb.Enkhuizen ca.1669 Begr.Enkhuizen 10-11-1717 Huwt Enkhuizen 12-12-1694

2435. Geertje Jansdr. Geb.Enkhuizen ca.1671 Begr.Enkhuizen 31-10-1726

2436. Rieuwert Goossensz Ged.Enkhuizen 16-10-1667 Ovl.Enkhuizen 1-8-1709 Huwt Enkhuizen 16-12-1690

2437. Lijsbethien Luytjesdr. Ged.Enkhuizen 3-1-1666 Begr.Enkhuizen 7-7-1737

2444. Zeger Siebesz Geb.ca.1671 Begr.Enkhuizen 25-4-1737 Huwt 

2445. Eltje Tiddesdr.

2448. Claas Abrahamse Fasol Ged.Vlaardingen 4-9-1678 Begr.Vlaardingen ?-9-1728 Huwt Vlaardingen 15-1-1708

2449. Jaepje Adrianus van Eck. Geb.Kethel Begr.Vlaardingen 11-9-1741

2450. Pieter Jacobs Prins Huwt ca.1700

2451. Neeltje Cornelis Ruigert

2452. Jan Pietersz van Toor Huwt Vlaardingen 28-12-1704

2453. Sara Dirksdr Meyster Ged.Maassluis 28-10-1685

2454. Jan Meesz van Rossen.Huwt Vlaardingen 15-8-1700

2455. Neeltje Claas Schinkelshout

2560. Jacob van Doorn Ged.Krabbendijke ca.1667 Huwt Driewegen ca.1688

2561. Maatje Ariens van Wezel

2562. Bastiaan de Vos Huwt ca.1690

2563. Onbekende vrouw

2576. Pieter Huijbertsz Vroegop Huwt ca.1677

2577. Anna Jans

2608. Andries Walhout Geb.Baarland ca.1665 Huwt 

2609. Catalijntje Isaaks

2616. Jacob Bruinoge Ged.ca.1674 Huwt Heer Arendskerke 29-4-1694

2617. Lijsbeth Valcke Ged.Sinoutskerke ca.1679

2618. Pieter Adriaan Velderse  Ged.Vlake Huwt 's Heer Arendskerke 30-8-1687

2619. Maeiken Guliams Ged.Baarsdorp ca.1695

2620. Jan Steketee Ged.Ovezande 6-3-1695 Ovl.Borssele 28-5-1768 Huwt

2621. Maria Vermet

2622. Pieter van der Bliek Ged.Kapelle 7-7-1697 Ovl.1754 Huwt Kloetinge 25-8-1716

2623. Apolonia Crijns Timmerman Ged.Kloetinge 16-3-1698

2640. Natanael Willems Hoebeke Ged.Kruiningen 18-4-1666 Huwt ca.1700

2641. Elisabeth Cornelisdr. Jeremiasse van Nieuwlande

2642. Lieven Zoutendam Huwt Kloetinge 14-4-1708

2643. Cornelis Pieterse

2648. Cornelis van Kerkvoort Ged.Hoek 8-3-1699 Huwt

2649. Maria Deij

2650. Ary Zegers Huwt

2651. Tanneke la Roy

2652. Dingenis Corneliszn van de Vrede Huwt Yerseke 30-3-1709

2653. Laurijntje Cornelisdr. Mallants

2654. Jacobus Davidsen van de Paerel Ged.Kruiningen 3-5-1693 Huwt Yerseke 1-2-176

2655. Lena Boudewijns

2656. Jan Dorrepaal Ged.Katwijk a Zee 3-12-1661  Begr.Katwijk a Zee 12-1720 Huwt ca.1686

2657. Maertje Nijgh Ged.Katwijk a Zee 30-9-1657

2658. Cornelis Pieters Varkevisser Ged.Katwijk a zee 15-3-1676 Huwt Katwijk a Zee 27-5-1696

2659. Baertie Arents

2720. Geerard Adriaans Nagelkerke Ged.ca.1645 Huwt ca.1672

2721. Catharina Dominicus

2722. Willem Anthonisse Hoebeke Ged.Kruiningen 12-1636 Huwt Goes 5-7-1664

2723. Dyna Nathanoëls van de Velde Ged.Goes 24-6-1643

2752. Lucas van Steveninck Ged.Leiden 24-12-1676 Begr.Zierikzee 9-9-1728 Huwt Nieuwerkerk 24-11-1700

2753. Jacomina Brouwer Ged.Bruinisse 24-11-1678 Begr.Zierikzee 3-12-1745

2754. Hendrick Pauwelse Huwt ca.1706

2755. Sara Boiljard

2758. Martinus Verhoeven Huwt ca.1700

2759. Anna van der Hoeven

2762. = 2622

2792. Huijbrecht Cornelisse de Korte Huwt ca.1708

2793. Johanna Jeras

2816. Leendret Jasz Schuitman Ged.Nieuw Beijerland 11-11-1708 Ovl.Vierpolders 4-1-1762 Huwt Vierpolders 21-10-1736

2817. Annetje Leenderts Paling Ged.Nieuw Helvoet 1-11-1716

2824. Cornelis Ariens Hartog Huwt Hardinxveld 27-10-1697

2825. Johanna Goossens Bommers

2852. Jan Pauwels Manshert Ged.Papendrecht 6-10-1647 Ovl.Papendrecht 7-12-1699 Huwt Papendrecht 21-5-1673

2853. Grietje Pauwels Schoute Ged.Papendrecht 1-11-1648 Ovl.Papendrecht 14-1-1698

2854. Jan Hendriksen de Heer Geb.Dubbeldam Huwt Papendrecht 24-9-1679

2855. Neetlje Aerds Ged.Papendrecht 

2858. Dirk Paulussen Hartkoorn Ged.Ottoland 23-3-1653 Ovl.ca.1721 Huwt

2859. Neeltje Jans de Kleijnen Ged.Ottoland 10-4-1651 

2864. Hendrik Pietersz van de Graaf Geb.Sliedrecht ca.1675 Huwt Sliedrecht ca.1694

2865. Aeltje Jans van Gilst Ged.Sliedrecht

2866. Antony Joosten Boerkens Ged.Veen 6-2-1661 Huwt Papendrecht 16-7-1690

2867. Leentje Cornelis Knock Geb.Papendrecht 

2868. Arie Coenen Stolk Geb.Giessendam-Buitendams Huwt Papendrecht 15-4-1695

2869. Marijke Cornelis Konings Geb.Papendrecht 

2870. Arien Jaspers Wapperom Ged.Oud Alblas 14-5-1654 Huwt Papendrecht 27-12-1682

2871. Aarjaentje Pieters den Ouden Ged.Papendrecht 14-7-1658 Ovl.Papendrecht 17-3-1714

2872. Johannes Paulusz van der Esch Ovl.Papendrecht 4-9-1710 Huwt Papendrecht 25-1-1693

2873. Maeyken Ariens Dura Ovl.Papendrecht 30-8-1745

2874. Hendrik Joosten Boerkens Geb.Veen Huwt Papendrecht 23-5-1694

2875. Annichje Cornelis Knock Ged.Papendrecht 4-4-1666 

2876. Willem Cleijssen van der Es Ged.Papendrecht 1-12-1652 Huwt Papendrecht 25-5-1687

2877. Lijsbeth Meertens Ged.Papendrecht 17-11-1652 

2878. Wouter Pieters Dura Geb.Papendrecht ca.1655 Ovl.Papendrecht 10-5-1700 Huwt Papendrecht 6-6-1683

2879. Pieterken Huijgen Graeff Ged.Papendrecht 25-11-1657 Ovl.Papendrecht 30-5-1699

2882. Dirk Johanniszn Buurmans Huwt

2883. Marigje Ariendr.Visser

2896. Jan Slagtboom Huwt

2897. Anna Aerts

2902. Arie van den Donk Huwt ca.1710

2903. Neeltje van Thurnhout

2904. Gijs Jans Klop Ged.Boven-Hardinxveld 8-10-1656 Begr.Hardinxveld 5-12-1742 Huwt 

2905. Geertje Teunis Goudriaan Ged.Hardinxveld 26-10-1659 Begr.Hardinxveld 16-11-1742

2906.  Cornelis Gielsz van den Bosch Ged.Hardinxveld 10-9-1655 Ovl.Hardinxveld 30-3-1697 Huwt

2907. Commertje Teunisdr.Jonckniel

2910. Gerrit Teunissen van Houwelingen (Houlingen) Geb.Giessen-Buitendams ca.1668 Huwt Giessendam 6-11-1695

2911. Meijgje Jans Buijs Geb.Giessen-Buitendams ca.1672

2928. Gijbert Frederikszn Clop Ged.Boven-Hardinxveld 18-6-1673 Huwt Den Bosch 22-12-1697

2929. Eijltje Gerritsdr Geb.Den Bosch

2930. Gerrits Evertse Holleman Ged.Arkel 25-1-1660 Begr.24-4-1717 Huwt Schelluinen 28-5-1695

2931. Metje Cornelis Verhaar Begr.Hardinxveld 3-7-1734

2932. Arie Pieters Brouwer Huwt Oud Alblas 31-8-1710 

2933. Lijsbeth Johannisse

2976. = 1216

2978. = 1218

2980. = 1220

2982. = 1222

2984. = 1224

2986. = 1226

3012. Heimerijck Theunis Geb.Markluiden Huwt

3013. Hilligjen Jans

3058. Johan Dietrich Hagendoorn  Huwt ca.1700

3059. Margaretha Ötting

3068. Jan Flens de Jonge Huwt ca.1730

3069. Geertje Bruinskool

3070. Daniël Dresser Huwt ca.1730

3071. Marij Leenderts

3072. Balten Teuniszn Bos Geb.ca.1696 Huwt ca.1712

3073. Sijchje Gijssen Buijs Ged.Sliedrecht ca.1698

3074. Leendert Hofman Begr.Sliedrecht 9-3-1772 Huwt

3075. Alida Verloop

3080. Huymen Abraham van Rees Huwt Giessen Nieuwkerk 29-7-1696

3081. Cornelia Jans van Es

3082. Dirk Johannes Buurmans Huwt ca.1713

3083. Marigje Ariendr Visser

3086. Cornelis Visser Begr.Sliedrecht 25-5-1765 Huwt ca.1715

3087. Annigje Venis Begr.Sliedrecht 20-2-1777

3088. Herbert van Rees Huwt

3089. Dingena den Raven

3090. Cornelis van den Steenhoven Huwt

3091. Lijsbeth Schep

3096. Pieter Jans Marcelis Huwt Numansdorp 23-5-1706

3097. Cornelia Cornelisse Bos Ged.Numansdorp 21-11-1683

3098. Jasper Herbertsz Vugt Huwt ca.1710

3099. Lena Tijsse Vermeulen

3102. Chiel Ariens de Haas Huwt Brandwijk 1-2-1716

3103. Annigje Tuitel Ged.Molenaarsgraaf 1-1-1681 Ovl.Sliedrecht 6-6-1769

3112. Jan Paulusz Visser Huwt ca.1672

3113. Neeltje Meusen Baan

3114. Leendert Hermens Schram Huwt Sliedrecht ca.1680

3115. Aegie Cornelis Kalis

3116. Claes Cornelisz 't Riet Geb.ca.1662 Huwt

3117. Antonia Cornelis (van Eyk)

3120. Jan Leendertsz Nederloff Begr.Sliedrecht 22-3-1747 Huwt Bleskensgraaf 22-2-1704

3121. Volkje Pietersdr. Aeldijk Ged.Bleskensgraaf 2-1-1675

3122. Bastiaan de Jong Huwt Sliedrecht ca.1700

3123. Jannigje Bakker

3124. Arien Jacobsz Roskam Huwt ca.1715

3125. Marichje Lok

3126. Govert Saars Huwt ca.1715

3127. Maijken Hertog

3128. Mees Bastiaans van de Graaf Huwt ca.1703

3129. Neeltje Roken de Groot

3130. Arie Ariensz Kroon Ged.Rotterdam 25-2-1687 Begr.Sliedrecht 19-12-1774 Huwt Sliedrecht ca.1702

3131. Marigje Cornelisdr. Baan Ged.Sliedrecht ca.1696 Begr.Sliedrecht 15-7-1776

3132. Adriaan Pieters Prins Ged.Sliedrecht 6-12-1681 Begr.Sliedrecht 24-12-1764. Huwt Sliedrecht ca.1718

3133. Magdalena Joosten van Naaldwijk Begr.Sliedrecht 29-10-1712

3134. Teunis Ariensz. Kroos Begr.Sliedrecht 18-1-1760 Huwt ca.1703

3135. Jannigje Cornelisdr.Bisschop

3136. Dammes Johannisz de Soete Ged.Oegstgeest 15-3-1676 Huwt Oegstgeest 12-9-1694

3137. Grietje Dirksdr Vlasvelt Ged.Oegstgeest 29-3-1676 Begr.Oegstgeest 2-5-1718

3140. Arij Gerritse Blok Ged.Scheveningen 5-10-1681 Begr.Scheveningen 16-6-1729 Huwt Scheveningen 27-3-1701

3141. Jannetje Claesse van der Kley Ged.Scheveningen 16-5-1683 Begr.Scheveningen 27-11-1756

3142. Pieter Teunisse Baak Ged.Scheveningen 22-2-1671 Begr.Scheveningen 13-10-1759 Huwt Scheveningen 18-5-1698

3143. Judith Teunisse Baak Ged.Scheveningen 9-10-1672

3144. Jacob Claare Pronk Ged.Scheveningen 1-9-1658 Begr.Scheveningen 9-10-1688

3145. Cornelia Cornelis Begr.Scheveningen 15-8-1708

3146. Wouter Everts Knoester  Begr.Scheveningen 5-10-1736 Huwt Scheveningen 20-5-1685

3147. Cornelia Cornelis

3148. Gijbert Cornelisse Keus Ged.Scheveningen 9-7-1645 Huwt Scheveningen 1-6-1681

3149. Pietertje Jans Hartevelt Ged.Scheveningen 13-10-1658

3150. Gerbrand de Wit Ged.Scheveningen 1-4-1646 Begr.Scheveningen 26-11-1738 Huwt Scheveningen 21-11-1674

3151. Maria Chiels Tasman Ged.Scheveningen 29-10-1651 Begr.Scheveningen 13-12-1727

3152. Claas Storm Huwt Ter Heide 29-1-1667

3153. Leentje Ariens van Leeuwen

3154. Cornelis Burger Huwt Ter Heide 13-3-1672

3155. Annetje Cornelis van Duijnen Begr.Ter Heide 15-7-1729 (zie 3157)

3156. Corstiaan Hogenraad Ged.Ter Heide 15-8-1648 Huwt Ter Heide 24-5-1676

3157. Annetje Cornelis van Duijnen Begr.Ter Heijden 15-7-1726 (zie 3155)

3158. Claas Jansz van der Heijden Huwt Ter Heide 15-9-1686

3159. Maria Claasse Storm van Leeuwen Ged.Ter heide 26-10-1664 Begr. Ter Heide 22-2-1735

3160. Leendert Cornelisz Jonker Ged.Monster 28-12-1659 Huwt Ter Heide 22-11-1682

3161. Ariaantje Frederiksdr. Schipper Ged.Monster 30-1-1656

3162. Dirck Overweide Huwt ter Heide 16-12-1674

3163. Maartje van Leeuwen

3166. = 3158 

3168. Arij Gerritsz van den Berg Huwt ca.1700

3169. Neeltje Willems van den Burg

3170. Cornelis Ariensz Gravenstein Begr.Overschie 21-8-1716 Huwt 't Woudt 30-4-1702

3171. Marijtje Vriese Suytdam Begr.Overschie 31-5-1758

3172. Dirk Kroesbeek Huwt ca.1695

3173. Christina Jansen

3174. Arie Verhorst Huwt Loosduinen 16-4-1690

3175. Anna Korenbloem Begr.Wateringen 8-11-1758

3184. Cornelis Joosten van den Ende Ged.Maasland 26-2-1670 Begr.'s Gravenzande 8-12-1775 Huwt 's Gravenzande 31-10-1694

3185. Martijnthe Cornelis dr.van der Kooy

3186. Cornelis van der Hoeve Huwt ca.1690

3187. Ariaantje Groenwegen

3188. Cornelis Isaaksz van der Eijk Ged.'s Gravenzande 1-1-1661 Ovl.Naaldwijk 29-8-1723 Huwt Maasland 10-6-1692

3189. Annetje Jorisse Hogervorst Ged.Maasland 10-5-1671

3196. Hendrik Huibrechtse Poot Ged.Kethel 26-10-1659 Ovl.Maasland 1-12-1721 Huwt Maasland/Kethel 29-10-1684

3197. Jacobje Jacobusse Coppert Begr.Maasland 19-11-1733

3218. Leendert Jans Kuijper Huwt

3219. Soetje Jacobs Vermaes Ged.Numansdorp 23-6-1675

3264. Jan Lucas Muijlwijk Ged.Arkel 26-10-1666 Huwt Arkel ca.1698

3265. Luijkje Jacobs

3328. Philip D' Agermon Huwt ca.1685

3329. Maria Margrieta Bassein 

3330. Samuel Pieters Trouwe Huwt Leiden 19-1-1692

3331. Jacomijntje Batteur Ged.Leiden 1-11-1663

3378. Aart Adriaansz van der Geer Ged.Oud Beijerland 29-2-1668 Huwt Oud Beijerland 8-3-1705

3379. Fijtje Thomasse van Dorre Ged.Oud Beijerland 10-6-1672

3380. Willem Jansz Floor Ged.Oostvoorne 22-9-1680 Begr.Oostvoorne 16-9-1764  Huwt Oostvoorne 31-8-1704

3381. Lijsbeth Jobs Arkenbout Ged.Oostvoorne 26-11-1684 Begr.Oostvoorne 3-1-1725

3382. Willem Jacobsz Langenboer Huwt Rockanje 17-2-1715

3383. Maartje Cornelis Schipper

3392. Pieters Reyers Touw Huwt Rockanje 18-12-1763

3393. Maartje Arensdr. Laay Ged.Zwartewaal 3-12-1731 

3394. Cornelis Mondeling (h) Huwt

3395. Arentje Pieters Essenboom

3396. Dirk Cornelisz Schipper Huwt Oudenhoorn 29-12-1724

3397. Arentje Arens Duinmeijer Ged.Hellevoetsluis 4-11-1703

3398. Jacob Langstraat Huwt Oudenhoorn 15-4-1725

3400. Pietertje Drogendijk

3400. Jacob Cornelisz Gelderlandt Ged.Oostvoorne 25-3-1668 Huwt Rockanje 4-5-1698

3401. Maria Cornelisdr van der Hoeven 

3404. Arie Hennip Ged.Geervliet 28-11-1683 Huwt Geervliet 12-1-1731

3405. Ariaantje Jacobs Quack Ged.Geervliet 6-9-1699

3406. Jan Zeedijk Ged.Zuidland 18-9-1707 Huwt 10-10-1734

3407. Cornelia Hossebos Ged.Rockanje 26-12-1707

3408. Hadde Haddeszn. van den Brand Huwt Oostvoorne 30-9-1696

3409. Annetje Arendsdr. Nateris

3410. Pieter Arents Huijsman Huwt Rockanje 8-12-1702

3411. Neeltje Bastiaans

3416. Bouwen Ariensz van der Blom Huwt ca.1723

3417. Aaltje Willems Kraek Ged.Rockanje 19-10-1698

3418. Jacobus van Venlo Huwt Nieuwenhoorn ca.1713

3419. Cateleijntje Vermaat

3420. Leendert Bouwen Meuldijk Ged.Zwartewaal 26-10-1704 Huwt 

3421. Sara Joosten van der Waal

3422. Crijn Claeszn Mosterdijk Huwt

3423. Marijtje Janse Bijl

3428. Leendert Janse Reijger Huwt

3429. Lijsbeth Pieters

3430. Maarten Crijnen van der Velde Huwt

3431. Judichje Arents

3440. = 3392

3442. = 3394

3444. = 3396

3446. = 3398

3448. = 3400

3452. = 3404

3454. = 3406

3470. Jan Axsen Begr.Zaandam 14-10-1822 Huwt West Zaandam 4-5-1792

3471. Dorothea Catherina Henner Begr.West Zaandam 25-2-1800

3480. Johannes van Reesenpad Huwt Amsterdam 5-4-1705

3481. Maria van Deel

3496. Johan (Jan) Tap Huwt Nijmegen 27-5-1688

3497. Anna Margriet van Eywijlen

3552. Jan Jacobs Verweij Ovl.Abbenbroek 24-4-1743 Huwt

3553. Ariaantje Herberts Trouw Ovl.Abbenbroek 16-5-1737

3604. Jeroen Gerritsde Ruyter Huwt Alkmaar 8-4-1725

3605. Aalbertje Engels Blok

3606. Andries Cornelisz Begr.Egmond aan Zee 5-11-1732 Huwt

3607. Willempje Ariens

3608. Dirk Sijmonsz Glas Huwt

3609. Neeltje Ariens Krab

3610. = 3606

3612. Arie Jansz Vuil (Joppe) Huwt Egmond a Zee 25-8-1737

3613. Aafje Joosten Stam Begr.Egmond a Zee 18-3-1776

3616. Cornelis Leendertsz Half Ged. Egmond aan Zee 10-6-1696 Huwt Egmond aan Zee 14-11-1717

3617. Gerritje Willems

3618. Pieter Hendriksz Schar Huwt ca.1720

3619. Maartje Jans Buys

3620. Cornelis  Cornelisz  Ged.Egmond aan Zee 8-11-1693 Huwt Egmond aan Zee 23-2-1716

3621. Aelbertie Ryers

3622. Jacob Zwaan Huwt

3623. Engeltie Coenderts Begr.Egmond a Zee 10-8-1727

3628. Leendert  Ariensz Gouda Huwt Egmond aan Zee 19-5-1738

3629. Edeltje Jacobs Zwaan

3630. Jacob Egbertsz Visser Ged.Egmond aan Zee 2-4-1719 Begr. Egmond aan Zee 12-2-1767 Huwt Egmond aan Zee 8-1-1739

3631. Grietje Cornelis Hein                          

3636. Dirk Leendertsz Half  Huwt ca.1718

3637. Aeltie Gerbrands

3638. = 3622

3646. Willem Dirksz Melker Huwt Egmond Binnen 3-1-1712

3647. Antje Pieters

3648. Jan Hendriks ( Kunst) Huwt

3649. Cornelisje Roelofs Ged.Oldeholtpade 4-9-1698

3680. Lucas Nienhues Geb.ca.1669 Begr.Menslage 4-5-1736 Huwt Menslage 11-11-1710

3681. Anna Margaretha Linnemans Begr.Menslage 14-10-1723

Generatie XIII

3856. Hendrik Gerrits Huwt

3857. Hillige Timens Ged.Heerde 2-7-1671

3860. Hendrik Jansen Berghorst Huwt Heerde 26-1-1678

3861. Geertje Henrics van Nieuwenhuys

3862. Jurrien Hendriks van den Dullink Huwt 

3863. Geertje Gerrits

3898. Gerrit Kroon Huwt

3899. Stijntje de Godjen

3902. Lubberts Berends Huwt

3903. Berendje Jansen

4018. Hendrik Gerritsen van Schoonhoven Huwt

4019. Aaltje Jans van Bruren

4020. Cors Corsse de Jong Huwt Westmaas 12-11-1690

4021. Niesje Ariens van Es

4028. Arie Pieters van Vliet Huwt ca.1690

4029. Marietje Rijke

4030. Arij Kool Huwt ca.1695

4031. Annetje Leenderts

4160. Cornelis Pieterszn Bostelaar Ged.26-12-1619 Huwt 

4161. Catelijntje Tanken

4290. Gerrit Mol Ged.Heenvliet 26-3-1719 Huwt Oudenhoorn 31-1-1745

4291. Elisabet van Vendelo Ovl.Oudenhoorn 27-11-1794

4608. Francois Dra(p) Ged.Delft 15-10-1628 Ovl.leiden 22-8-1705 Huwt Delft 7-5-1654

4609. Clara Servas Ged.Luik ca.1630 Ovl.Leiden 4-1-1710

4612. Aernout Chrespin Ged.Leiden 21-1-1635 Huwt Leiden 22-8-1653

4613. Sara le Noir  Ged.Calais ca.1635

4640. Paulus Spies Ged.Brussel ca.1630 Huwt Leiden 2-6-1958

4641. Trijntje Michels Ros Geb.Aken ca.1630

4642. Arij Florizn Spierenburg Huwt ca.1660

4643. Catharina Michelsdr. van de Hut

4652. Pieter Somerwil Huwt

4653. Jannetje Korsse

4800. Aalbert Niesz (Kloet) Brouwer Ged.Egmond a Zee ca.1610 Begr.Egmond a Zee 21-11-1680 Huwt Egmond a Zee ca.1647

4801. Neeltje Joosten

4872. Goossen Jansz Ged.Enkhuizen 23-10-1639 Huwt Enkhuizen 20-1-1664

4873. Fokel Rieuwertsdr. Ged.Enkhuizen 24-10-1641

4896. Abraham Janse Fasol Begr.Vlaardingen ?-3-1691 Huwt Vlaardingen 30-4-1673

4897. Trijntje Claesdr. Begr.Vlaardingen ?-3-1712

4906. Dirk Sijmenszn Meyster Huwt ca.1680

4907. Grietje Jacobsdr OudtRaedt

5120 Jan van Doorn Ged.Krabbendijke ca.1635 Huwt Krabbendijke 24-10-1660

5121. Neeltje Pieters Brands Ged.Waarde ca.1640 Ovl.Krabbendijke ca.1668

5152. Huybrecht Vroegop Huwt ca.1645

5153. Onbekende vrouw

5216. Job Dignisse Walhout Geb.Baarland ca 1636 Ovl.Baarland ca.1687 Huwt

5217. Aagje Andriesse

5234. Marinus Valcke Ged.ca.1650 Huwt ca.1675

5235. Susanna van Vooren Ged.ca.1655

5240. Andries Jacobsz Stekete Huwt 

5241. Jannetje Marinusse

5242. Jan Domusse  Vermet Ged.Kruiningen  -6-1664 Ovl.Borssele 22-5-1721 Huwt Nisse 3-5-1684

5243. Maijtie Jans de Puyt Geb.Kattedijke 1664 

5244. Cornelis van der Bliek Geb.Biezelinge Ged.Kapelle 4-8-1672 Huwt Kapelle 18-6-1694

5245. Pieternella Pietersd Busseraans 

5246. Sybrandse Krijn Huwt Kloetelinge 21-6-1692

5247. Tannetje Adriaanse Weye Begr.Kloetinge 4-11-1713

5280.  = 2722

5296. Cornelis van Kerkvoort Ged.Hoek 19-11-1662 Huwt Terneuzen 13-5-1684

5297. Janneke de Maker

5298. Andries Dey Geb.Terneuzen Huwt Terneuzen 26-6-1697

5299. Jenneke Isebarts Geb.Hoek

5308. David Jacobsz van de Perel Ged.Wemeldinge 21-3-1657 Huwt Schore 1-5-1680

5309. Dingetje Adriaens Diels

5312. Jan Cornelis Dorrepaal Geb.Katwijk a Zee ca.1630 Huwt Katwijk a Zee 19-10-1659

5313. Maertje Gerrits

5316. Pieter Dirks Varkeviser Huwt Katwijk a Zee 29-8-1665

5317. Geertruij Cornelis

5366. Thole Fögen Geb.ca.1665 Begr.Menslage 5-10-1730 Huwt Menslage 13-12-1695

5367. Anna Bunten Geb.ca.1673 Ovl.3-4-1763 Menslage

5442. Dominicus Quinten Huwt ca.1645

5443. Catalijntje Geers

5446. Natanoël Boudewijns van de Velde Huwt Goes 26-6-1642

5447. Pieternella Willems van den Driesche

5504. Albert van Steveninck Ged.Leiden 3-12-1637 Begr.Leiden 6-12-1707 Huwt Leiden 10-2-1660

5505. Catharina Douw Ged.Leiden ca.1640 Begr.Leiden 16-1-1703

5506. Anthony Brouwer Huwt Bruinisse 11-4-1678

5507. Beatrix Cuijpers

5524. = 5244

5526. = 5246

5632. Jan Dirks Schuytman Geb.Nieuw Beijerland 16-11-1719 Huwt Oud Beijerland 27-5-1691

5633. Leentje Bastiaans de Recht Ged.Nieuw Beijerland 11-10-1671

5634. Leendert Wittensz Paling Ged.Rockanje 6-3-1672 Huwt Oostvoorne 24-4-1701

5635. Jannetje Kievits Ged.Goedereede 11-7-1677

5704. Pauwels Cornelissen Manshert Geb.Alblasserdam Huwt Papendrecht ca.1742

5705. Annichien Pleunen Dura 

5706. Pauwels Dirricksen Schoudt Huwt Papendrecht 26-10-1647

5707. Mettie Cornelis Geb.Wijngaarden

5716. Paulus Dirksz Hartkoorn Geb.Blokland Ovl.Ottoland 13-2-1694 Huwt Ottoland 13-11-1649

5717. Adriaantje Adriaensse Verheul Geb.Blokland ca.1623 Ovl.Ottoland 5-5-1692

5718. Jan Dirkse Huwt ca.1650

5719. Lijsgen Jacobs 

5730. Jan Hendrik van Gilst Huwt ca.1665

5731. Annigje Jans

5732. Joost Teunissen Boerkens Huwt Veen (NB) 21-7-1658

5733. Judith Gooijers van den Bogaert

5736. Coen Cornelissen Stolk Geb.Giessen-Buitendams Huwt Hoornaar 26-3-1651

5737. Teuntje Aryans Beusecom Geb.Hoornaar 

5738. Cornelis Ariens Koningh Geb.Papendrecht Huwt Papendrecht 6-7-1678

5739. Lysbeth Jans Ged.Oud-Alblas 27-4-1646 

5740. Jasper Cornelis Wapperom Huwt

5741. Soetje Ariens Visser Geb.ca.1630 Ovl,16-1-1686

5742. Pieter Ariensz den Ouden Geb.Papendrecht ca.1630 Huwt Papendrecht 24-2-1655

5743. Sijtje Cornelisse Smit Geb.Papendrecht ca.1630 Ovl.Papendrecht 7-2-1713

5746. Arie Jansen Dura Huwt ca.1665

5747. Marichje Pauwels

5748. = 5732

5750. Cornelis Pleunen Knock Huwt ca.1660

5751. Teuntje Aerts

5752. Cleijs Willems Huwt ca.1650

5753. Marichen Gijssen

5754. Meerten Leendertsen Huwt ca.1650

5755. Lijsje Dirricx 

5756. Pieter Pleunen Dura Huwt ca.1640

5757. Ariaantje Bastiaansdr. Geb.Papendrecht ca.1620 Ovl.Papendrecht 26-6-1705

5758. Huijgh Cornelisz Graeff Geb.Alblasserdam Ovl.Papendrecht Huwt ca.1644

5759. Lijsbeth Gerritdr.Speck 

5808. Jan Gijssen Klop Begr.Hardinxveld 2-6-1678 Huwt Boven Hardinxveld ca.1636

5809. Niesgen (Neesken) Claes Begr.Hardinxveld 10-12-1700

5810. Teunis Woutersz. Goudriaen Huwt ca.1655

5811. Neeltje Jansdr

5812. Giel Cornelisz van den Bosch Huwt ca.1650

5813. Lijsbeth Foppen

5860. Evert Joosten Huwt ca.1655

5861. Geertje Sanders

5954. = 2434

5956. = 2436

5964. = 2444

5968. = 2448

5970. = 2450

5972. = 2452

5974. = 2454

6144. Teunis Ariensz Bos Geb.ca.1667 Huwt ca.1690

6145. Ariaantje Ariensdr Venis Geb.Sliedrecht ca.1671

6148. Cornelis Hofman Geb.Sliedrecht ca.1667 Huwt Sliedrecht 30-4-1696

6149. Sijchje Leenderts Plomp Ged.Sliedrecht 1-3-1671

6160. Abraham Claes van Rees Huwt ca.1670

6161. Neeltje Bastiaens van den Heuvel

6166. Arien Aerts Visser Huwt ca.1690

6167. Merrigje Pieters

6176. Andries Claessen van Rees Huwt ca.1674

6177. Merrighje Herberts

6178. Wouter Jansz Raven Ged.Oud Alblas 15-10-1651 Huwt Sliedrecht 15-7-1685

6179. Marichjen Gelven Begr.Sliedrecht 25-9-1701

6180. Arij van den Steenhoven Huwt

6181. Grietje Jansdr. van Helden

6194. Cornelis Gijsberts Bos Ged.Numansdorp 25-4-1655 Ovl.Numansdorp 12-1731 Huwt Numansdorp 24-3-1686

6195. Lijsbet Stevens Kort 

6204. Ary Jacobs de Haes Huwt ca.1680

6205. Elisabeth Lijsbeth Ghielen

6206. Aert Claesz Tuijtel Ged.Molenaarsgraaf 18-4-1655 Huwt Molenaarsgraaf 6-2-1678

6207. Grietje Gerrits Brand

6224. Paulus Jansz Visser Huwt ca.1645

6225. Pleuntje Pieters Baan

6226. Meeuws Cornelisz Baan Huwt ca.1637

6227. Marichje Cornelis Huyberden

6228. Hermen Ariens Schram Geb.Sliedrecht ca.1619 Huwt ca.1649

6229. Geertie Pieters Baen

6230. Cornelis Huijchs Kalis Ged.Oud Alblas 2-9-1607 Huwt Oud Alblas 25-6-1634

6231. Gysbertken Christiaensdr

6232. Cornelis Adriaens 't Riet Huwt ca.1630

6233. Onbekende vrouw

6240. Leendert Tijsse Nederloff Begr.Sliedrecht 9-2-1720 Huwt

6241. Neeltje Jans van der Wiel

6242. Pieter Lauwensz Aeldijk Ged.Bleskensgraaf 3-1-1651 Huwt

6243. Wijntje Cornelisdr Steuij Ged.Bleskensgraaf 16-10-1648

6260. Arie Kroon Huwt ca.1680

6261. Geertruy Edy

6262. Cornelis Baan Begr.Sliedrecht 1719 Huwt ca.1668

6263. Marichje Cosijn

6264. Pieter Hendriks Prins Geb.Bleskensgraaf ca.1655 Huwt

6265. Neeltje Jaspers van der Meyden Ged.Oud Alblas 12-11-1651 Ovl.Sliedrecht 12-1734

6266. Joost Bastiaens van Naeltwijck Huwt Maassluis 6-11-1672

6267. Pleuntje Ariens Ged.Maassluis 17-11-1647

6272. Johannes Aernoutsz de Soete Huwt Leiden 21-10-1674

6273. Aaltje Dammesdr. van Leeuwen

6274. Dirk Jansz Vlasveld Huwt Vlakenburg (ZH) 8-3-1671

6275. Bregje Jansdr. van Duycker Begr.Oegstgeest 3-1698

6280. Gerrit Gijsse Blok Ged.Overschie 19-11-1651 Begr.Scheveningen 15-5-1715 Huwt Scheveningen 4-3-1674

6281. Trijntje Teunisse Hoeckvermeer Begr.Scheveningen 24-5-1723

6282. Claes Cornelisz van der Key Ged.Scheveningen 30-8-1643 Ovl.Scheveningen 4-10-1717 Huwt Scheveningen 30-5-1666

6283. Cornelia Foppe van Schenaert Ged.Scheveningen 11-12-1644

6284. Teunis Jansz Baeck Geb.Ter Heide ca.1648 Begr.Scheveningen 1-8-1686 Huwt Scheveningen 8--1668

6285. Maertje Arijens Schieman Geb.Ter heide ca.1647 Begr.Scheveningen 9-3-1717

6286. Theunis Philips Baeck Geb.Ter heide ca.1644 Begr.Scheveningen 1-3-1682 Huwt Scheveningen 5-5-1669

6287. Helena Tijsse Cronesteijn Begr.Scheveningen 18-4-1679

6288. Claar Jacobsz Pronk Huwt Scheveningen 5-6-1656

6289. Geertje Cornelisse Pronck Begr.Scheveningen 14-3-1703

6292. Evert Adamse Knoester Huwt Monster 3-6-1657

6293. Maertgen Woutersdr.

6296. Cornelis Leendertsz Keus Begr.Scheveningen 14-3-1689 Huwt ca.1644

6297. Aeffie Leenderts Begr.Scheveningen 21-3-1666

6298. Jan Crijnen Hartevelt Huwt Scheveningen 14-5-1656

6299. Kniertje Cornelis

6302. Michiel Ariens Tasman Verdronken Noordzee 10-1672 Huwt Scheveningen 22-4-1647

6303. Adriaantje Pluijs Begr.Scheveningen 22-4-1647

6308. Gilles Burger Huwt ca.1646

6309. Rusje Cornelissen

6310. Cornelis van Duijnen Huwt ca.1645

6311. Betje Arijens

6312. Cornelius Hogenraad Huwt Kethel 11-11-1645

6313. Baartje Arijens van Rijs

6314. = 6310

6316. Jan van der Heijden Huwt ca.1620

6317. Arendje Beij

6318. = 3152

6320. Cornelis Jonker Huwt ca.1655

6321. Stijntje Leenaark

6322. Frederik Huygen Schipper Huwt Ter Heide 6-6-1650

6323. Pieternel Harmensd. Krijgsman

6324. Cent Overweijde Huwt ca.1650

6325. Meijnsje Krijgsman

6332. = 6316

6334. = 3152

6340. Ary Ariensz Gravenstein Geb.Overschie ca.1645 Huwt Overschie 7-12-1662

6341. Maertie Claesdr Euvergaeuw

6348. Marcelis Verhorst Huwt ca.1665

6349. Machteld Jacobs

6350. Andries Pieters Korenbloem Huwt ca.1665

6351. Machteld Jacobs Brouwer

6662. Pieter Hendriks Batteur Ovl.Leiden 23-1-1692 Huwt Leiden 18-2-1661

6663. Maria Pieterdr. Du Mee

6368. Joost Corneliszn van den Ende Huwt Schipluiden 5-6-1666

6369. Maertge Pieters Berghman

6370. Cornelis Abrahams van der Kooy Huwt ca.1670

6371. Elsge Cornelisdr. Suythoorn

6376. Isaack Dirksz Eijkeman Geb.Schipluiden ca.1625 Ovl.Schipluiden 30-6-1703 Huwt Schipluiden 24-4-1650

6377. Hilletje Cornelisdr van der Meer Ged.De Lier 13-10-163 Ovl.Naaldwijk 29-8-1723

6378. Joris Arentsz Hogervorst Geb.'s Gravenzande ca.1640 Huwt '[s Gravenzande 27-12-1664

6379. Niesje Cornelis Holierhoek Geb.Maasland ca.1642

6392. Huibrecht Pieterse Poot Geb.Spaland ca.1610 Ovl.Kethel 7-1-1693 Huwt Overschie 14-10-1645

6393. Neeltje Hermens Koekoek Geb.Overschie ca.1622 Begr.Kethel 21-1-1696

6438. Jacob van der Maese Huwt Numansdorp 6-5-1674

6439. Maria Scheujer

6528. Lucas Aertse Muijlwijk Ged.Arkel 23-12-1635 Huwt ca.1660

6529. Lijntje Jansen Florissen

6594. Jacob Huygenszn Coppert Huwt ca.1660

6595. Maartje Gerritse

6684. Dirck Reyersz Touw Ged.Heenvliet 5-5-1697 Huwt Vierpolders 1-11-1716

6685. Jannetje Pieters Essenboom

6756. Adriaan van der Geer Huwt Oud Beijerland 23-11-1658

6757. Sijtje Cornelis Ashoen

6758. Thomas Bouwens Huwt Oud Beijerland 9-3-1659

6759. Marijtje Pieters Schoonhout

6760. Jan Willems Floor Ged.Oostvoorne 28-8-1644 Huwt Oostvoorne 8-10-1673

6761. Leuntje Jans

6762. Job Jacobs Arkenbout Ged.Oostvoorne 19-12-1654 Huwt Oostvoorne 16-10-1678

6763. Lijsbeth Aarts van der Schenkel

6786. Ary Jacobs Laay Huwt Zwartewaal 18-6-1730

6787. Maria Wittesdr.Steelpenningh

6794. Arij Pieters Duijnmeier Ged.Hellevoetsluis 26-11-1674 Huwt Nieuw Hellevoet 7-2-1696

6795. Susanna Steenbergen 

6796. Abraham Claasz Langstraat Huwt ca.1685

6797. Trijntje Claasse

6800. Cornelis Arensz Gelderlandt Huwt ca.1665

6801. Onbekende Vrouw

6808. Leendert Hennip Huwt ca.1680

6809. Sijtje Philipsdr.

6810. Jacob Bastiaansz Quack Huwt Zuidland 20-5-1696

6811. Marijtje Jacobs Meeldijk Ged. Simonshaven 7-3-1663

6812. Jan Cornelisz Zeedijk Ged.Zuidland 9-7-1673 Huwt Zuidland 24-10-1700

6813. Lijntje Jansdr.

6814. Hendrik Leendertsz Hossebos Ged.Vierpolders 4-5-1670 Huwt

6815. Dirkje van Dam

6834.Willem Jansz Kraak Huwt ca.1695

6835. Annetje Sanders Boon

6840. Bouwen Kornelisse Meuldijk Huwt Nieuw Hellevoet 7-5-1690

6841. Trijntje Kornelis Quaak

6846. Jan Bastiaanse Bijl Huwt Nieuwenhoorn ca.1703

6847. Ariaantje Jans van der Sluijs

6880. = 6784

6882. = 6786

6888. = 6792

6890. = 6794

6892. = 6796

6896. = 6800

6904. = 6808

6906. = 6810

6908. = 6812

6910. = 6814

6992. Johan (Jan) Otten Tap Geb.IJzendoorn ca.1635 Huwt

6993. Maria Elisabeth Beltjen

7104. Jacob Jans Verweij Huwt ca.1640

7105. Neeltje Tonis

7106. Herbert Pieters Trouw Geb.Piershil ca.1640 Huwt Nieuw Beijerland 22-5-1664

7107. Maria Leenderts Spuijdijk

7208. Gerrit Klaasz Huwt ca.1695

7209. Geertje Klaas Stooker

7210. Engel Jansz Jopjes Huwt Egmond aan Zee ca.1700

7211. Antje Cornelis

7216. Sijmon Albertsz Glas. Huwt                                     

7217. Aakje Kossen Begr. Egmond aan Zee 5-6-1756

7224. Jan Cornelisz Vuil Ovl.Egmond a Zee 13-9-1758 Huwt ca.1728

7225. Frederikje Hendriks Ovl.Egmond a Zee 29-6-1733

7226. Joost Lourisz Stam Geb.ca.1690 Egmond aan Zee Huwt Egmond aan Zee 31-10-1717

7227. Willempje Hendriks Prel Ged.Egmond aan Zee 17-3-1697 Ovl.Egmond aan Zee 3-1-1740

7232. Leendert Jacobs Half Ged.Egmond aan Zee 12-12-1655 Huwt Egmond aan Zee 27-4-1681

7233. Antje Dirks

7240. Cornelis Cornelisz Afslager Huwt Egmond aan Zee 22-4-1685

7241. Neeltje Cornelis Schoenmaker Ged.Egmond aan Zee 18-3-1663

7244. Engel Swaen Huwt Egmond aan Zee 21-12-1664

7245. Edeltje Gerrits

7256. Arie Reyne Gouda Huwt

7257. Jannetje Mies

7258. = 3622

7260. Egbert Jacobsz. Huwt Egmond aan Zee ca.1719

7261. Niesje Cornelis Root

7276. = 7244

7292. Dirk Willem Melker  Huwt

7293. Lijsbeth Cornelis Ruygerwerf

7360. Johan Nienhuis geb.ca.1624 Begr.Menslage 3-5-1696 Huwt ca.1662

7361. Elisabeth aus der Oije Begr.Menslage 19-1-1738

7362. Tebbe Linneman Geb.ca.1630 Begr.Menslage 4-3-1705 Huwt ca.1678

7363. Talcke Börnhorst Begr.Menslage 8-6-1724

7364. Johan Wolterding Geb.ca.1653 Begr.Menslage 25-10-1698 Huwt ca.1690

7365. Anna Voeges Begr.Menslage 17-5-1696

Generatie XIV

7714. Timen Jacobs Huwt

7715. Agnis Berghuis

8320. Pieter Antheunisse Bostelaar Ged. Oost Souburg ca.1569 Ovl.Rithem ca.1624 Huwt Rithem ca.1613

8321.  Neeltje Cornelia Jongepier

8580. Jacob Mol Huwt ca.1715

8581. Jannetje Gerritsdr.Kempe

8582. Izak van Vendelo Huwt ca.1720

8583. Lijntje Hoogenboom

9216. Antoine Dra(p) Geb.Roubaix voor 1588 Ovl.Leiden ca.1658 Huwt Roubaix 22-10-1611

9217. Anthonette des Mons Geb.Roubaix voor 1588 

9224. Aernout Crespin Huwt  Leiden 13-7-1631

9225. Anna Thomasdr.

9744. Jan Goossens Geb.Enkhuizen ca.1610 Huwt Enkhuizen 30-1-1633

9745. Antgen Harmens Geb.Enkhuizen ca.1610

9792. Jan Jansz Vasol Geb.Vlaardingen ca.1615 Huwt Vlaardingen 23-3-1641

9793. Annetje Jansdr. Geb.Hoorn ca.1620 

10304. Cornelis Jacobsz Vroegop Huwt ca.1622

10305. Pieternella Huybrechts

10480. Jacob Andriesz Stekete Huwt

10481. Onbekende vrouw

10484. Domus Bastiaansz Vermet Ged.Kruiningen 4-8-1630 Ovl.Kruiningen 1670 Huw 

10485. Neelke Jans Westrate

10486. Jan Jansz de Puyt Huwt ca.1665

10487. Janneken Cornelisdr.

10488. Cornelis Frederickse van der Bliek Huwt

10489. Willemijntje Tymis

10490. Pieter Gilles Bustraan Huwt Kapelle 12-5-1656

10491. Geertruyde Brands

10562. = 5446

10592. Hieronymus van Kerkvoort Geb.Ertvelde (B) ca.1618 Begr.Hoek 3-1674 Huwt Hoek 13-3-1644

10593. Maeijcken Comblet Geb.Terneuzen ca.1625 Ovl.Hoek 1695

10596. Melchior Deij Ged.Axel 12-10-1631 Huwt Axel 2-6-1671

10597. Neeltje Bolle Ged.Hoek 1-12-1647

10616. Jacob Davids van de Perel Huwt

10617. Catelina Elias

10618. Adriaen Jansen Dyl of van Driel Ged. Nieuwehoorn ca.1601 Huwt

10619. Susanna Cornelisse Wisse

10624. Cornelis Gerrits Dorrepaal Geb.Katwijk a Zee ca.1605 Huwt ca.1625

10625. NN

10632. Dirck Pieters Varkevisser Geb.Katwijk a Zee 1616 Ovl.Katwijk a Zee 1673 Huwt Katwijk a Zee 8-1-1639

10633. Maertgen Cornelis

10732. Lampe Voege Geb.ca.1645 Begr.Menslage 19-2-1710 Huwt ca.1665

10733. Elsche Schlüwes Geb.ca.1648 Begr.Menslage 26-4-1720

10734. Henrich Bunte Geb.ca.1644 Begr.Menslage 12-10-1725 Huwt ca.1672

10735. Venne Möllmans Ged.ca.1643 Begr.Menslage 9-6-1723

10892. Boudewijn Jacobusse van de Velde (van Stekene) Geb.ca.1590 Huwt Goes 2-11-1605

10893. Cateline Febris Ged.Goes ca.1595

10894. Willem van den Driesche Geb.ca.1585 Huwt ca.1610

10895. Dingetje Jans

11008. Lucas Aelbertszn van Steveninck Geb.Borken ca.1596 Huwt Amsterdam 15-11-1620

11009. Anna Dirckdr Geb.Wesel Begr.Leiden 25-8-1642

11010. Philip Jan Pieterszn Huwt

11011. Margriet Jacobsdr van de Weelen

11048. = 10488

11050. = 10490

11264. Dirk Jans Schuytman Ged.Oud Beijerland 25-6-1640 Huwt 

11265. Leentje Jans van der Weijden

11266. Bastiaan Joppe de Recht Huwt Nieuw Beijerland 7-2-1666

11267. Maria Jans Westdijk

11268. Witte Leendertsz Paling Huwt Rockanje 26-10-1669

11269. Annetje Cornelis Boutkan Ged.Rockanje 21-8-1650 Begr.Rockanje 11-6-1725

11410. Pleun Pieters Dura Geb.Papendrecht ca.1580 Huwt

11411. Aelt Cleisdr.

11432. Dirck Cornelisz Hartkoorn Geb.Laag-Blokland ca.1581 Huwt ca.1612

11433. Leentje Jansdr Geb.ca.1587 

11434. Adriaan Leendersz Verheul Huwt

11435. Lijntje Huygen van Ardennen

11472. Cornelis Arijensz Stolk Geb.Giessendam ca.1590 Huwt ca.1617

11473. Theuntge Coenen Geb.Bleskensgraaf 

11480. Cornelis Janssen Wapperom Huwt ca.1625

11481. Teuntien Pieters 

11492. Jan Dura Huwt ca.1635

11493. Lijntje NN

11500. Pleun Cornelis Knock Geb.Papendrecht Huwt

11501. Leentje Ariens  Ovl.Papendrecht 8-5-1650

11512. = 11410

11518. Gerrit Ariensz Speck Huwt ca.1620

11519. Pietertje Jansdr.

11616. Gijsbert Cornelissen Klop Begr.Hardinxveld 4-1650 Huwt Hardinxveld ca.1625

11617. Huijbertien Cornelissen Bouman

11712. Cornelis Gijse Clop Huwt

11713. Pieterken Dirksen

11714. Bastiaan Gijsbertszn Clop Huwt 

11715. Leunti Jacobs Cleijndier

11912. = 4872

11946. = 4906

12288. Arien Baltenszn Bos Huwt ca.1664

12289. Marigje Ariensdr. Visser

12296. Arien Hofman Huwt ca.1665

12297. Maria Cornelisdr.

12298. Leendert Ariens Plomp Ged.Papendrecht ca.1632 Huwt

12299. Isendert Plomp

12320. Claes Jans van Rees Huwt

12321. Josijntje Abrahams

12322. Bastiaen Heuvel Huwt

12323. Aeltje Corssen

12352. Claas van Rees Huwt ca.1640

12353. Josijntje Abrams

12362. Jan Fransz van Helden Huwt Brakel ca.1664

12363. Bastiaentje Jacobsdr. Jonghbloet

12408. Jacob Ariens de Haes Huwt ca.1656

12409. Cornelia Arijens

12410. Machiel Pieters Huwt ca.1650

12411. Marijken Cornelisdr.

12412. Claes Meertensz Geb.Molenaarsgraaf ca.1615 Huwt Molenaarsgraaf 5-1-1642

12413. Neeltgen Aerts Boers

12446. Joannes Pauwelsen Huwt Streefkerk 10-2-1619

12447. Neeltgen Jans

12450. Pieter Aerds Baan Huwt ca.1615

12451. Neeltje Huybrechts

12452. Arien Leendertsz Schram Geb,Sliedrecht ca.1582 Huwt ca.1617

12453. Geertje Ariens

12454. = 12450

12460. Huyg Cornelisz Kalis Geb.Oud Alblas ca.1570 Huwt ca.1596

12461. Willemke Reimersdr. Donckers   

12464. Arien Gerrits Geb.ca.1598 Huwt

12465. Onbekende vrouw

12482. Jan Theunisse van der Wiel Huwt ca.1640

12483. Anneke Aerts Vinck

12484. Laurus Jacobsz Aeldijk Huwt Bleskensgraaf ca.1642

12485. Niesje Cornelisdr

12486. Cornelis Willemsz Stuij Huwt Oud Alblas 15-3-1648

12487. Neeltgen Cornelis Sterrenburgh Ged.Oud Alblas 18-6-1616

12524. Cornelis Bastiaense Boenzn Huwt ca.1635

12525. Kommertje Bane

12526. Cornelis Cornelisz Cosijn Huwt ca.1630

12527. Aechgen Ariens

12528. Hendrik Huyberts Swartbol Huwt Molenaarsgraaf 13-2-1650

12529. Ariaentien Hendricks Huysman

12530. Jasper Jans van der Meijden Ged. Streefkerk 2-12-1618 Huwt

12531. Pietertien Arijendr.

12532. Bastiaan Joosten van Naeltwijck Huwt ca.1645

12533. Jaapje Rouwe

12544. Aernoudt de Soete Huwt Leiden 24-4-1643

12545. Lijsbeth Manassens van Winnenseel Ged.leiden 21-12-1625

12548. Jan Dirkszn Vlasveld Huwt Valkenburg (ZH) 21-8-1650

12549. Maritgen Gerrits

12560. Gijs Gerrits Block Begr.Scheveningen 19-2-1688 Huwt Overschie 25-11-1646

12561. Maartje Willems

12562. Teunis Michiels Hoeckvermeer Begr.Scheveningen 30-10-1706 Huwt Scheveningen 28-4-1647

12563. Trijntje Siere van der Bij

12564. Cornelis Willemsz van der Key Geb.Scheveningen ca.1615 Huwt Scheveningen ca.1641

12565. Maertje Claes

12566. Fop Gerrits van Schenaert Geb.Scheveningen ca.1613 Huwt Scheveningen ca.1638

12667. Kniertje Dammis

12578. Cornelis Jobse Pronck Begr.Scheveningen 10-1-1663 Huwt 

12579. Marijtge Wouters Begr.Scheveningen 12-1-1644

12784. Pieter Pieterszn Poot Geb.Vlaardingen-Ambacht ca.1577 Huwt Vlaardingen ca.1602

12785. Martijngen Cornelisdr Verhouck Begr.Spaland 7-5-1653

13056. Aart Lucas van Muilwijk Huwt ca.1630 

13057. Judith Dirks Vos 

13568. Reyer Reyers Touw Huwt Heenvliet 3-9-1696

13569. Annetje Teunisdr

13588. Pieter Duijnmeijer Huwt

13589. Klaasje Klaas

13590.  Pieter Steenbergen Huwt

13591. Jobje Jans

12592. Leendert Cornelisz Keus Geb.ca.1582 Huwt 6-6-1616

12593. Maritgen Lenaerts Begr.Scheveningen 4-12-1633

13520. Willem Floor Huwt ca.1640

13521. Neeltje Maartens

13522. Jan Jacobs Laay Geb.Oostvoorne ca.1616 Huwt ca.1640

13523. Neeltje Jobs Begr.Oostvoorne 6-3-1680

13524. Jacob Arkenbout Huwt Oostvoorne ca.1648

13525. Lijsbeth Jobs

13600. Arent Jans Gelderlandt Ovl.Oostvoorne 27-5-1681 Huwt

13601. Arintge Cornelis

13620. Bastiaan Gerrits Quack Huwt

13621. Ariaantje Jansdr. den Hitserd

13622. Jacob Corneliszn Meeldijk Ged.Klaaswaal ca.1637 Huwt

13623. Neeltje Cornelisdr. Ras Begr.Simonshaven 28-8-1719

13624. Cornelis Jansz Zeedijk Ged.Zuidland 16-1-1641 Huwt Zuidland 10-11-1669

13625. Arentje Arendsdr. Ruygendyk

13760. = 13568

13776. = 13584

13780. = 13588

13782. = 13590

13792. = 13600

13812. = 13620

13814. = 13622

13816. = 13624

14212. Pieter Cornelisz Trouw Huwt ca.1635

14213. Ariaentje Rogiers van der Straten

14214. Leendert Leenderts Spuijdijk Huwt ca.1635

14215. Maria Pieters Roobol

14416.  Dirk Obbensz Huwt ca.1615

14417. Maartje Gerrit

14418. Klaas Aalbertsz Stooker Huwt ca.1670

14419. Grietje Fulps

14454. Hendrik Harmensz Prel Ovl.Egmond a Zee 20-9-1716 Huwt Egmond a Zee 26-12-1678

14455. Guurtje Ariens Koomen Ged. Egmond a Zee 18-4-1655 Ovl.Egmond a Zee 1740

14464. Jacob Klaasz Koenders Huwt ca.1650

14465. Maartje Jacobs

14466. Dirk Jansz. Begr.Egmond aan Zee 24-9-1673 Huwt Egmond aan Zee 21-5-1645

14467. Guurtje Jacobs Begr.Egmond aan Zee 16-4-1673

14480. Cornelis van Sandvoort Ovl.Egmond aan Zee 21-9-1684 Huwt Egmond aan Zee 8-4-1646

14481.  Gerritje  Bijl Begr. Egmond aan Zee 9-2-1680

14490. Gerrit Sooyertsz Huwt

14491. Grietje Jans Begr. Egmond aan Zee 28-10-1678

14512. Reyn Ariensz Huwt

14513. Gerbrecht Baukes

14514. Mies Klaasz Huwt ca.1670

14515. Jannetje Remmen

14516. = 7244

14554. = 14490

14584. Willem Remmen Huwt ca.1650

14585. Kniertje Cornelis Welboren

14720. Johan Nienhuis Huwt ca.1620

14721. Hilcke Graffkamps

14722. Johan Lucas aus der Oije Huwt ca.1635

14723. Margaretha Beckers Begr.1-4-1698

14724. Johan Linneman Huwt ca.1625

14725. Marcke Hufflager

14726. Hinrich Börnhorst Huwt ca.1645

14727. Anna Mölmans

14728. Wolcke Wolterding Huwt ca.1640

14729. Helene Schröders

Generatie XV

16640. Antheunis Adriaensz Borselare Geb.Middelburg ca.1535 Huwt ca.1565

16641. Janneken Jacobs

20608. Jacob Cornelisz Vroegop Huwt ca.1564

20609. Jacomyne Jansdr

20968. Bastiaen Thomasz (Domiss)  Ged.Gapinge 19-5-1602 Huwt Goes 14-10-1629

20969. Tanneke Reijnouts          

20976. Frederick van der Blieck Huwt

20977. Timmetje Wilms    

20980. Gilles Maljaerts Bustraan Huwt

20981. Mayken Pieters Storm

20982. Adriaan Brand Huwt

20983. Magdalena Martens

21124. = 10892

21186. Joos Comblet Huwt

21187. Adriana Roels

21192. Lieven Deij Geb.Baarlant Huwt Axel 26-5-1624

21193. Jenneke Malsdr.

21194. Andries Michielsz Bolle Huwt Hoek 26-3-1647

21195. Janneke Hermans Saman Ged.Hoek 20-9-1626

21236. Jan Lodewijks van Driel Begr.Poortugaal 3-9-1604 Huwt Poortugaal 7-9-1597

21237. Neeltje Adriaensz Willems Smoor Ged.Geervliet ca.1574

21248. Gerrit Cornelisz Dorrepaal Geb.Katwijk a Zee ca.1570 Huwt ca.1600

21249. Anna Cklaes

21264. Pieter Dirksz Varkevisser Huwt Katwijk a Zee ca.1603

21265. Lijsbeth Ancxsen

21464. Tole Wierupen Huwt ca.1640

21465. Ancke Voeges

21466. Gerd Askerbeel Begr.Manslage 28-1-1708 Huwt ca.1648

21467. Wübke Schlüwes

21468. Herman Wierupen Huwt voor 1644

21469. Anna von Halen

21470. Herman Möllmann Huwt ca.1630

21471. Ancke Eckhorst

22016. Albertus van Steveninck Geb.Borken ca.1560 Huwt ca.1590

22017. Catharina

22020. Jan Pietersz Dou Huwt Leiden 6-4-1607

22021. Josyna Sadelaers

22096. = 20976

21000. = 20980

22102. = 20982

22530. Jan Willems van der Weijden Huwt ca.1650

22531. Ariaentje Ariens

22536. Leendert Wittesz Paling Huwt ca.1641

22537. Jannetje Arendsdr.

22538. Cornelis Jacobs Boutkan Huwt ca.1645

22539. Elisabeth Pieters 

22864. Cornelis Dircksz Geb.ca.1550 Huwt ca.1575

22865. Berber Pieters 

22870. Huch Vastersz van Ardennen Geb.ca.1550 Huwt Molenaarsgraaf ca.1575

22871. Annetje Claes dr

22946. Coen Ariensz Huwt ca.1595

22947. Fijken Willem Ysbrantsd

23232. Cornelis Gijsbertsen Klop Huwt ca.1575

23233. Willempje Jans

23424. Gijsbert Ariens Clop Huwt

23425. Ariaenken Lenaerts

23824. = 9744

23872. = 9792

24578. Arien Jansse Visser Huwt ca.1630

24579. Ariaentje Ariens Schram

24596. Arie Theunisz Plomp Huwt Papendrecht ca.1630

24597. Jannetje Aerts

24724. Frans Leenderts van Helden Huwt ca.1630

24725. Grietje Jans de Ruijter

24824. Meerten Heijndricks Geb.Molenaarsgraaf ca,1586 Huwt Molenaarsgraaf ca.1612

24825. Marichjen Huijberts

24894. Jan Willems Huwt ca.1590

24895. Ariaentje Hendriks

24896. Paulus Janssen Huwt ca.1585

24897. Maritge Jans

24904. Leendert Hermans Geb.ca.1557 Huwt Bleskensgraaf ca.1580

24905. Marijke Ariens

24968. Jacob Adriaens Aeldijck Ged.Streefkerk ca.1585 Huwt Streefkerk 29-4-1612

24969. Teuntje Andriesdr. Ged.Maasdam ca.1590

24970. Cornelis Jacobszn Huwt Streefkerk ca.1603

24971. Maritgen Otten

24972. Willem Gerritszn Steuij Ged.Streefkerk 22-1-1580 Begr.Oud Alblas 2-6-1669 Huwt Streefkerk 24-12-1605

24973. Weijntgen Jacobsdr.de Groot

24974. Cornelis Lenaertsz Sterrenburgh Huwt Oud Alblas ca.1608 

24975. Arienken Heijmandr.

25048. Bastiaen Cornelisz Baen Huwt Sliedrecht ca.1610

25049. Jannigje Willems

25056. Huybert Ariaens Swartbol Huwt Streefkerk 29-12-1619

25057. Neeltgen Heijnderijcx

25058. Hendrik Cornelisz Huijsman Huwt Streefkerk 7-1-1624

25059. Grietgen Pieters

25060. Jan jaspers van der Meijden Huwt ca.1617

25061. Maritgen Cornelis

25064. Joost Jansen van Naeltwijck Huwt ca.1600

25065. Machteld Jans van Thiel Huwt

25066. Onbekende Vrouw

25090. Manasse van Winneseel Huwt Leiden 25-9-1620

25091. Olive Florisdr.

25096. Dirk Jan Quierijns Begr.Oegstgeest 13-9-1635 Huwt ca.1600

25097. Trijntje Cornelisdr Criel

25126. Osier Huijgen Huwt ca.1620

25127. Trijntje Lenerts

25186. Lenaert Willems Huwt ca.1265

25187. Maritge Willemsdr.

25508. Joris Corneliszn van der Meer Huwt ca.1590

25509. Rusgen Dirckdr

25510. Pouwel Adriaansz van Dijck Geb.'t Woudt ca.1568 Begr.Naaldwijk 10-11-163 Huwt 

25511. Jannetje Jansdr Touw van der Burch Begr.Naaldwijk 3-10-1638

25568. Pieter Pieterszn Poot Geb.Vlaardingen-Ambacht ca.1550 Huwt ca.1576

25569. Lijsbeth Huybrechtsdr

25570. Cornelis Corneliszn Verhouck Huwt ca.1580

25571. Diewertje Cornelisdr.

26112. Lucas Hertbertsz van Muilwijk Ged.?Rietveld ca.1569 Huwt ca.1595

26113. Willemke Nn

27048. Pieter Ariens Erkenbout (Alias Duijnmeijer) Geb.Oostvoorne ca.1600 Huwt ca.1625

27049. Aryaentje Leenderts

27170. Cornelis Commersz Kouwenhoven Huwt ca.1600

27171. Grietje Pieters

27200. Jans Ottensz Huwt ca.1600

27201. Haesje Arens

27244. Cornelis Adriaansz Meeldijk Huwt ca.1630

27245. Maartje Cornelisdr Jongkind

27246. Cornelis Pieter Ras Huwt ca.1635

27247. Jannetje Cornelisse

27248. Jan Cornelis Zeedijk Huwt ca.1640

27249. Ariaantje Gijsbertsdr

27554. = 27170

27584. = 27200

27628. = 27244

27630. = 27246

27632. = 27248

28908. Harmen Teunisz Huwt ca.1640

28909. Willempje Frederiks Geb.West Vlieland

28910. Arie Pietersz Komen Begr. Egmond aan Zee 14-4-1680 Huwt ca.1645

28911. Krijntje Ariens

28932. Jan Diksz Huwt ca.1620

28933. Aagje Evertsz Roos

28934. Jacob Gerbrantsz Slecht Huwt ca.1620

28935. Aaltje Jans

28962. Jan Ariensz Bijl Begr.Egmond aan Zee 25-5-1674 Huwt ca.1620

28963. Grietje Luytjes

29028. Klaas Miesz Huwt ca.1630

29029. Teunisje Cornelis Root

29034. = 14490

29168. Cornelis Floris Welboren Huwt ca.1620

29169. Immetje Arents

29446. Nicolaus Becker Huwt ca.1610

29467. Christina Nutten

Generatie XVI

33280.  Adriaen Hendriksz Borsselare Geb.Middelburg ca.1510 Huwt ca.1530

33281. J.Bartels de Loobele

41216. Cornelis Cornelisz Vroechop Huwt ca.1530

41217. Lijsbeth NN

41920. Jacob Thonis Stekete Huwt ca.1590

41921. Dingene Meertens Ged.Maartensdijk ca.1567

41936. Thomas Bastiaans Vermet Huwt ca.1600

41937. Lauwerijntken NN

41962. Pieter Geerds Storm Huwt ca.1605

41963. Pieternella Adraens

41964. Anthony Brand (de Nayer) Huwt ca.1600

41965. Adriaentje Pieters

42388. Michiel Bolle Huwt ca.1605

42389. Neeltje Maybe Marinisse

42390. Meeus Bartholomeus Saman Huwt Hoek ca.1598

42391. Cornelia van Doorn

42474. Adriaen Willems Smoor Ged.ca.1542 Huwt ca.1560

42475. Stijntje Maertensdr

44202. = 41962

44204. = 41964

45056. Dirk Jans Schuytman Huwt c.1596

45057. Lijntje Hendriks

45060. Willem Peters van der Weijden Huwt ca.1630

45061. Onbekende vrouw

45076. Jacob Arens Boutcanne Huwt ca.1635

45077. Crijntje Gerrits

45080. Crijn Pietersz Kieviet Geb.Goedereede ca.1570 Ovl.Goedereede ca.1624 Huwt ca.1610

45081. Maartje Jacobsdr. Geb.Goedereede ca.1571 Ovl.Nieuwe Tonge ca.1571

45082. Domus Arends Huwt ca.1620

45083. Jacomina Jacobsdr.

45740. Vas Cornelisz van Ardennen Huwt Molenaarsgraaf ca.1550

45741. Ariantge Arie Anthoniszdr

46848. Arien Gijsen Clop Huwt

46849. Onbekende Vrouw

49158. Arien Leendertsz Schram Huwt ca.1604

49159. Ariaentie Aerden

49450. Jan Hermansz de Ruijter Huwt ca.1605

49451. Lijsken Thomasdr.

49808. Herman Dircxs Geb ca.1530 Huwt ca.1555

49809. Jannigje NN

49936. Adriaen Jacobs Aeldijck Ged.Streefkerk ca.1558 Ovl.Streefkerk ca.1604 Huwt Streefkerk ca.1585

49937. Maritgen Berten van Asperen Ged.Streefkerk ca.1563

49938. Andies Mathijsz Huwt ca.1585

49939. Anneke Cornelisdr

49940. Jacob Cornelisz Ged.Bleskensgraaf ca.1533 Huwt ca.1580

49941. Anneke Ariendr.

49944. Gerrit Corneliszn Steuij Ged.Streefkerk ca.1554 Huwt ca.1575

49945. Volcken Willemdr.

49946. Jacob Cornelisz de Groot Huwt ca.1599

49947. Maycken Ariensdr. Jasz

49948. Lenaert Corneliszn Sterrenborgh Ged.Oud Alblas ca.1552 Huwt Oud Alblas ca.1579

49949. Seijke Lucia Besemer

49950. Heijman Vassen Ged.ca.1557 Huwt ca.1579

49951. Beatrix NN

50096. Cornelis Pietersz Banen Huwt Sliedrecht ca.1570

50097. Marichje Jans Baen

50112. Adriaen Willems Huwt ca.1590

50113. Lyntien Corssen

50114. Hendrik Bastiaans Huwt Streefkerk 5-11-1592

50115. Ariaentken Chielendr.

50116. Cornelis Hendricks Huwt ca.1590

50117. Adriaentgen Jans

50192. Jan Quierijnsz Huwt ca.1565

50193. Marijtje Dircksdr

50194. Cornelis Jansz Criel Huwt ca.1570

50195. Margriet Dirks

51020. Adriaen Corsz van Dijck Geb.ca.1542 Huwt ca.1570

51021. Hilleken Jacobsdr

51022. Jan Arend Touw van der Burch Geb.ca.1539 Ovl.'t Woud 8-8-1595 Huwt ca.1571

51023. Neeltje Willem Corsdr. van Vliet

54096. Arent Ariens Erkenbout Huwt

54097. Onbekende vrouw

54340. Commer Beijensz Geb.Poortugaal ca.1514 Huwt ca.1545

54341. Maritge

54488. Adriaan Cornelis Meeldijk Huwt ca.1585

54489. Lijntje Hermans

54490. Cornelis Leendert Jongking Huwt ca.1600

54491. Maartje Cornelis Ketting

55108. = 54340

55256. = 54488

55258. = 54490

57866. Evert Ariens Roos Huwt ca.1590

57867. Lacijtje Andries

58336. Floris Willems Welboren Huwt ca.1605

58337. Trijntje Jacobs

Generatie XVII

66560. Heyndrik Borselare Geb.ca.1485 Huwt

66561. Onbekende vrouw

83928. Adriaen Anthonisse de Nayer Huwt ca.1555

83929. Geertruy Pieters

83930. Jasper Jacobszn Huwt ca.1575

83931. Pieternelletje Reyniersdr

84780. Jan Saman Huwt Hoek ca.1575

84781. Suzanna van de Velde

88408. = 83928

88410. = 83930

90114. Hendrik Cornelisz Huwt ca.1572

90115. Geertruyd Adriaen Pieters

90164. Aren Domus Huwt ca.1555

90165. Maritje NN

91480. Cornelis Vastertsz Huwt Molenaarsgraaf ca.1520

91481. Peterke Anthonis van Muijlwijxck      

93696. Cornelis Gijsen Clop Huwt

93696. Willemke  Jans

98316. Leendert Hermans Huwt Bleskensgraaf ca.1580

98317. Marijke Ariens

99618. Dirck Hermans Geb.ca.1500 Huwt ca.1525

99619. Onbekende vrouw

99874. Barent Gijsbrechtsz van Asperen Ged.Streefkerk ca.1528 Huwt ca.1560

99875. Ariaentje Leendertsdr.

99880. Cornelis Jacobsz Ged.ca.1505 Huwt ca.1530

99881. Teuntken Neel Jacobsdr.

99898. Cornelis Gijszn Besemer Huwt ca.1575

99899. Cornelia NN

99900. Vasten Adriaensz Ged.ca.1520 Huwt ca.1550

99901. Adriana Heijmensdr.

100192. Pieter Baene Geb.ca.1515 Huwt

100193. Onbekende vrouw

100234. Jan Jacob Simons Geb.Bleskensgraaf ca.1530 Huwt ca.1560

100235. Neeltje Jans

100384. Quierijn Fransz Huwt ca.1535

100385. Lijsbeth Willemsdr. van der Codde

102040. Cors Anthonisz van Dijck Geb.ca.1519 Huwt ca.1545

102041. Neeltje Cornelisdr.

102044. Arend Jansz Tou Geb.ca.1488 Huwt ca.1535

102045. Lenaartje Pietersdr.

102048. Willem Corsz van Vliet Geb.Naaldwijk ca.1505 Ovl.Naaldwijk 22-1-1567 Huwt

102049. Pietertje Amen

108192. Arien Cornelis Erkenbout Huwt ca.1565

108193. Neeltje Commer

108680. Beije Doensz Huwt ca.1515

108681. Maritje Claesdr.

108982. Claas Cornelisz Ketting Geb.Strijen ca.1536 Huwt ca.1573

108983. Haesken Lambrechtsdr. Verstoep Begr.Poortugaal 10-3-1615

110216. = 108680

110518. = 108982

Generatie XVIII

133120. Adriaen Borselaere Geb.Middelburg ca.1455

133121. Huwt Onbekende vrouw

169562. Joris van de Velde Huwt

169563. Paeschyne Vertsraete

180328. Domus Dunckerts Geb.ca.1500 Huwt ca.1525

180329. Arent Jans Luijendijck

182960. Vastert Aertsz Huwt ca.1483

182961. Aleyt Willemdr.

182962. Anthonis Petersz van Muijlwijck Geb.Hoornaar ca.1461 Huwt ca.1490

182963. Susanna Jacobsdr. Ovl.Hoornaar 26-12-1516

199232. Herbrant Dirck Banensz Geb.ca.1470 Huwt ca.1495

199233. Onbekende vrouw

199800. Adriaen Dirkzn Ged.ca.1495 Huwt ca.1515

199801. Elisabeth Vassendr.

200384. Baen Jansz Geb.ca.1486 Huwt

200385. Onbekende vrouw

200770. Willem Jansz Huwt ca.1500

200771. Maritge Jansdr

204080. Anthonius Dorcxsz van Dijk Huwt ca.1515

204081. Alijt Corssen van Vliet van der Woerd

204088. Jan Arentsz Touwen Huwt

204089. Lijsbeth NN

204092. Kerstant Jacobsz van Vliet Ovl..Naaldwijk 2-7-1515 Huwt ca.1495

204093. Machteld Bartholomeusdr. van Dorp Ovl.Naaldwijk 11-10-1524

217360. Doen Beijens Huwt ca.1490

217361. Haesken Cornelisdr.

217966. Lambrecht Jansz Verstoup Begr.Poortugaal 10-3-1552 Huwt ca.1530

217967. Lideweij Doens van Driel

220432. = 217360

221038. = 217966

Generatie XIX

266240. Jacob Borselaar Geb.Middelburg ca.1430 Huwt

266241. Onbekende vrouw

365924. Pieter Mattijsz van Muijlwijck Geb.Gorichem ca.1418 Ovl.Blokland 1-2-1482 Huwt Blokland ca.1448

365925. Adriana Hermansdr.

398464. Dirck Banen Geb.ca.1445 Huwt

398465. Onbekende vrouw

400768. Jan Banen Geb.ca.1445 Huwt

400769. Onbekende vrouw

408176. Arent Jansz Touwen Huwt

408177. Lijsbeth NN

408186. Bartholomeus Henricksz van Dorp Ovl.'s Gravenzande 16-5-1520 Huwt ca.1465

408187. Baertgen NN

434720. Beije Beijens Huwt ca.1455

434721. Lijsbeth NN

435934. = 217360

440864. = 434720

442078. = 217360

498006. Herman Dircxs Geb.ca.1530 Huwt ca.1555

498007. Jannigje NN

Generatie XX

532480. Pauwels die Borselaer Geb.Middelburg ca.1400 Huw

532481. Onbekende vrouw

731848. Mathijs van Muijlwijck Huwt ca.1415

731849. Belij NN

796926. Baen Dircxs Geb.ca.1420 Huwt

796293. Onbekende vrouw

801536. Baen Dircx Geb.ca.1420 Huwt

801537. Onbekende vrouw

816368. Kerstant Jansz Huwt

816369. Onbekende vrouw

816372. Henrick Bertelmeesz Huwt

816373. Onbekende vrouw

869440. Beije Rutgers Huwt ca.1425

869441. Lijsbeth Beijens

996012. Dirck Hermans Geb.ca.1500 Huwt ca.1525

996013. Onbekende vrouw

Generatie XXI

1064960. Jacob Jan Borseliers Geb.ca.1370 Huwt

1064961. Onbekende vrouw

1593852. Dirc Woutersz Geb.ca.1395 Huwt

1593853. Onbekende vrouw

1603072. = 1593852

1632736. Jan Kerstansz Huwt

1632737. Katrijn NN

1632744. Bertelmeus Tymensz Huwt

1632745. Pieternelle Heynric Kerstansdr

Generatie XXII

2129920. Jan Borsselare Geb.Middelburg ca.1340 Huwt

2129921. Onbekende vrouw

3265472. Kerstanz Coppaertsz Huwt

3265473. Onbekende vrouw

3265488. Thyeman Bertholomeusz Huwt

3265489. Katerijn Thymans

Generatie XXIII

4259840. Jan Borsselaare Geb.Middelburg ca.1310 Huwt

4259841. Onbekende vrouw

6530944. Coppaert Meynsenz Huwt

6530945. Lijsbeth NN

Generatie XXIV

8519680. Hanekeijn Borsselare Geb.Middelburg ca.1283 Huwt

8519681. Onbekende vrouw

 

 

Heeft u aanvullingen of vragen? Stuur die naar Peter van Loenen

 

Home

 

 

 

 

1