osal
K.N. Spesial 13/20
1.  Mira R. (OriRa, kl-006)- Spican Moniet
2. Oona (PIHLA)- Metsätähden Takku
3. Jenny V. (BBR, VKL-290)- Blendy`s Bonder
4. Jenny V. (BBR, VKL-290)- Blendy`s Keeppari
5. Karoliina Lehtonen (PP, KL-035)- Ukkospoika
6. Kati Heikkilä (AuRa, KL-001)- Taikatuulen Tuiskaus
7. Kati Heikkilä (AuRa, KL-001)- M.L. Juhlan Toive
8. Leena T. (Whites)- Creamy Soul
8. Leena T. (Whites)- Greymask`s Pediaios ox
9. Leena T. (Whites)- SecretGarden`s Flying Sheik ox
10. Ella (MeKuR)- Laakson Fire Dragon
11. eve (EvRa)- Candalu II
12. eve (EvRa)- Vuorileijonan Cappucino
13. eve (EvRa)- Skulight`s Minette
He C 10/20
1. Mira R. (OriRa, kl-006)-MH Try Again
2. Hanna (CP-R)- H.T. Edain
3. Ella (MeKuR)- Laakson Fire Dragon
4. Terry (LaPo-R)- Tamar Mary
5. eve (EvRa)- Filament`s Lightfigter
6. eve (EvRa)- Apilaniityn Fadejer
7. eve (EvRa)- Rosalinda
8. eve (EvRa)- Banshee Bell
9. eve (EvRa)- Shaking el Shadow ox
10. eve (EvRa)- Moonlight`s Crazy Boy ox
He B 20/20 TÄYNNÄ!
1. Mira R. (OriRa, kl-006)- MH Suprise ox
2. Mira R. (OriRa, kl-006)- Taikatuulen Tuulahdus
3. Mari Korpela (OrRa, KL-044)- Akkord`s Laboroag
4. Mari Korpela (OrRa, KL-044)- Mäntysuon Thilde
5. Jenny V. (BBR, VKL-290)- Bandit Rasco
6. Elina (NK-riders, KL-086)- Taikatuulen Tähden-Tuike
7. Elina (NK-riders, KL-086)- Tähti-Sumu
8. Hanna (CP-R)- Laakson Donatello
9. Hanna (CP-R)- At First Sight ox
10. Hanna (CP-R)- P`s Ballerina
11. Karoliina Lehtonen (PP, KL-035)- Melk`s Tango
12. Karoliina Lehtonen (PP, KL-035)- Villi-Poju
13. Karoliina Lehtonen (PP, KL-035)- Alppiruusun Balladi
14. Kati Heikkilä (AuRa, KL-001)- Taikatuulen Tuiskaus
15. Kati Heikkilä (AuRa, KL-001)- M.L. Juhlan Toive
16. Leena T. (Whites)- Creamy`s Soul
17. Leena T. (Whites)- Greymask`s Have A Nice Day ox
18. Leena T. (Whites)- Laakson Algalord
19. Terry (LaPo-R)- Laavilan Bohem
20. Terry (LaPo-R)- Laavilan Gowboy
He A 20/20 TÄYNNÄ!
1.Mira R. (OriRa, kl-006)- B´Solace
2. Mira R. (OriRa, kl-006)- MS Jesper
3. Tiina Mustonen (OrRa, KL-002)- Star Theme`s Joe Cool
4. Mari Korpela (OrRa, KL-044)- Akkord`s Laboroag
5. Mari Korpela (OrRa, KL-044)- Mäntysuon Thilde
6. Jenny V. (BBR, VKL-290)- Blendy`s Bhentik
7. Jenny V. (BBR, VKL-290)- Jorinan Whimsy
8. Jenny V. (BBR, VKL-290)- Stöbber
9. Elina (NK-riders, KL-086)- Tähti-Sumu
10. Hanna (CP-R)- At First Sight ox
11. Hanna (CP-R)- Vappu
12. Hanna (CP-R)- CCC Fashion
13. Hanna (CP-R)- N.E. Break Me
14. Kati Heikkilä (AuRa, KL-001)- Laakson Cassandra
15. Leena T. (Whites)- NL Rolls Royce
16. Leena T. (Whites)- Queen Player
17. Leena T. (Whites)- Gethsemane
18. Terry (LaPo-R)- Laavilan Tytti
19. Terry (LaPo-R)- Laavilan Harry
20. eve (EvRa)- Sunrise`s Charming
Va B 20/20 TÄYNNÄ!
1. Sanna L. (SRL, KL-070)- Saagon Aloube
2. Sanna L. (SRL, KL-070)- Tähtitomun Geysir
3. Mari Korpela (OrRa, KL-044)- B.R. Angelbell
4. Tiina Mustonen (OrRa, KL-002)- Star Theme`s Joe Cool
5. Jenny V. (BBR, VKL-290)- Get A Me
6. Jenny V. (BBR, VKL-290)- Wise Traum
7. Jenny V. (BBR, VKL-290)- Fire Cracker
8. Elina (NK-riders, KL-086)- E.N. Katariina
9. Elina (NK-riders, KL-086)- H.M. Nopsa
10. Hanna (MHR)- DFM Tornado
11. Hanna (CP-R)- Hydroelectric
12. Hanna (CP-R)- NL Alcatraz
13. Karoliina Lehtonen (PP, KL-035)- Helios Boy
14. Kati Heikkilä (AuRa, KL-001)- Kuujärven Kaunis Veera
15. Kati Heikkilä (AuRa, KL-001)- Laakson Cassandra
16. Kati Heikkilä (AuRa, KL-001)- Greymask`s Demiguise
17. Leena T. (Whites)- Capucino
18. Leena T. (Whites)- Emperor
19. Leena T. (Whites)- Divino Condesa
20. eve (EvRa)- Amigo Fajita

Va A:n tulokset näkyvillä "tulokset" sivulla..

GP 20/20 TÄYNNÄ!
1. Mira R. (OriRa, kl-006)- Laakson Tamagochi
2. Mira R. (OriRa, kl-006)- Cinderella
3. Mira R. (OriRa, kl-006)- MH Brilliant Moon
4. Sanna L. (SRL, KL-070)- Saagon Aloube
5. Sanna L. (SRL, KL-070)- Latraviata
6. Sanna L. (SRL, KL-070)- Siltasaaren Kiito-Tähti
7. Tiina Mustonen (OrRa, KL-002)- Al Capone
8. Tiina Mustonen (OrRa, KL-002)- Dollar`s Dream xx
9. Mari Korpela (OrRa, KL-044)- Skyé
10. Mari Korpela (OrRa, Kl-044)- Gothard
11. Jenny V. (BBR, VKL-290)- Osier
12. Hanna (CP-R)- Flying Castaway
13. Hanna (CP-R)- Benefactor
14. Karoliina Lehtonen (PP-KL-035)- Kuujärven Adroit
15. Kati Heikkilä (AuRa, Kl-001)- Amorex
16. Leena T. (Whites)- Corazonado
17. Leena T. (Whites)- Legacy

19. Linda (NRaSe, VKL-382)- Rational
20. eve (EvRa)- Infant Terrible

Anteeksi sikamaisen pieni teksti, mutta tahdon näiden mahtuvan yhdelle sivulle..