Srpen 1998
Zvol měsíc

31.8.'98
- Světlo světa spatřilo několik projektů od našich západních sousedů. Prezentují jakýsi Dream Dance, progresivnější Dream House. Můžeme jen doufat, že po prvních krocích nezhynou, a nadále budou diktovat kurs ve vývoji taneční hudby.Tuto vlnu představují např. The Bronx, Kaylab a jiní. Ukázky výtvorů těchto projektů budou uveřejněny během několika dnů.

28.8.'98
- Po dlouhé době mohu opět informovat o nějakém novém singlu. Je to Dr. Alban a jeho Enemies. Pevně doufám, že v pondělí bude informací více. Pro tento týden je to vše, brzy nashle.

26.8.'98
- Nevím, co se děje, ale vůbec nic se neděje. Tak alespoň sháním texty. Nyní pracuji na textech k písním z alba "Life In The Streets", které vydali Prince Ital Joe a Marky Mark před čtyřmi roky.

21.8.'98
- Opět doplněno pár ukázek, mimo jiné Era - Ameno, Hobo feat. Muddy Waters - Hoochie Coochie Man, drei mal DJ Quicksilver a další. Ostatně, jak se dostat na ukázky víte, tak se podívejte ( lépe řečeno si poslechněte ).

18.8. '98
- Nejžhavější novinka, o které musím neprodleně informovat, je nový singl tvůrců hitu On Y Va. Ukázku tohoto zajetého hitu od Beam & Yanou si můžete stáhnout i na těchto stránkách. Ovšem informace se týká jejich novinky Paraiso. I když se na náš trh dostane nejdříve za tři týdny, máme se alespoň na co těšit.
- Singly stručně: Mark Van Dale With Enrico - Power Woman ( předcházelo Water Verve ), C.M. ( Dream Universe ) - Sensation, Resistance D. - Human '98.

17.8. '98
- Předem omluva za to, že čtrnáct dní nedocházelo k aktualizacím. Musíte ale pochopit, že sem jenom člověk a mám nárok na pauzu.
- Ještě během dnešního dne přidám něco málo informací.
- Na trh vtrhlo ohlášené album německých hitmakerů Scooter. Katalogové číslo alba "No Time To Chill" je u CD 0064892CLU. Na albu je dvanáct progresivních tracků, včetně How Much Is The Fish?.

1