Říjen 1998
Zvol měsíc

30.10.'98
- Firmy konečně vydaly seznamy novinek. Zde jsou ty nejzajímavější: Gorgeous - Love Sensation, N-Trance - Tears In The Rain, Clueless - I Don't Want To Miss A Thing ( předělení Aerosmith a jejich popový hit z Armageddonu ), E-Type - Here I Go Again, Sash! feat. Shannon - Move Mania, Vertigo - See You Smile.
- Alba: 2 Fabiola - "Androgyne" ( vyjde 11.11. 1998 ) opět to bude 2CD, Fiocco - "Feel Free" ( s hity jako Celebrate a The Spirit ).
- Nyní jedna tajemná zpráva. Producent Reinhart ( DJ Visage, Imperio ) plánuje novou BOMBU. Více se dozvíte na těchto stránkách.
- Vyjímečnou pozornost si zaslouží švédské duo, vydávající svůj druhý singl. Ten se jmenuje Give It Up a zmíněný tandem si říká Graaf.

29.10.'98
- Dnes došlo k vypuštění stránky MP3. Berte ji s rezervou, je eště v plenkách.

27.10.'98
- Opět o sobě dává vědět DJ Visage ( Formula ). Nový singl Geil! obsahuje remixy mimo jiné i od Absolom a Fiocco.

26.10.'98
- Dnes informace pouze o jednom novém počinu. Nový singl Afflitto, vydal osvědčený tandem Kosmonova vs. Fiocco.

23.10.'98
- Novinky: Chicane - Rock Da House,   Dune - One Of Us ( v tomto singlu neuslyšíte hlas z předešlého singlu Electric Heaven , pro změnu však můžete slyšet London Session Orchestra, který se podílel na albu "Forever" ).

22.10.'98
- Jste-li příznivci Bad Boys Blue, máme pro Vás zajímavou zprávu. 7.12. se tato trojice objeví na party časopisu Story v Barrandovských atelierech. Pokud se nedostavíte, spoléhejte na kameramany ČT.

21.10.'98
- Asi jste si všimli obrázku na úvodní stránce. Od pondělka (19.10) jsme součástí výměnného způsobu reklamy, který umožňuje prezentovat se na jiných servrech přihlášených do této služby. Je tedy možné, že při brouzdání po internetu narazíte někde na obrázek odkazující Vás na tyto stránky. Samozřejmě můžete využívat i již zmíněný obrázek na HomePage k tomu, abyste se dostali na stránku našeho partnera.
- U96 - Beweg Dich Baby ( ukázka ).

19.10.'98
- Fiocco z Belgie chystají vydat nový singl, který bude patrně poslední před tím, než vyjde debutové album. Singl se jmenuje Straight Till The End.
- Bývalá zpěvačka Twenty 4 Seven - Nance, vydává novinku Miss You. Skladba je zajímavá už jen tím, že jí remixoval Sash!.
- Již zmíněný Sash! chystá z alba "Life Goes On" skladbu Move Mania vydat coby singl. Sběratelům textů jistě neunikla skutečnost, že slova k této skladbě máte již několik týdnů možnost nalézt na těchto stránkách.
- Právě vydaná alba: Basic Connection - "Habla Me Luna", DJ Sammy - "In The Mix At Work", DJ Bobo - "Magic" ( Winter Edition ) - 2 nové tracky!
- A ještě pár singlů, které budete moci slyšet v následujících týdnech: Bad Boys Blue - From Heaven To Heart, Herman Brood & 2 Brothers On The 4th Floor - Here There And Everywhere, Marusha - Ultimate Sound, Stay-C - Where Do We Go ( 2000 ).

15.10.'98
- Nová ukázka, Superbeat - Feel The Drive.
- David Tylo ( dříve Choze ), jehož se týkalo zatím poslední kolo soutěže, vydal již svůj třetí singl. Novinka se jmenuje I Love 80's. Od předešlých singlů ( Desperado, Macao ) se hudebně trochu liší, ale tradičně si zachovává vysokou kvalitu, která v české taneční hudbě mnohdy chybí.
- Singly: Culture Beat - You Belong, Music Instructor - Electric City.

14.10.'98
- Ještě během dneška a zítřka máte možnost ovlivnit, vznikne-li či ne stránka zabývající se tématem MP3. Na příslušné stránce naleznete formulář, který stačí vyplnit a odeslat. Pro gramotného člověka je to otázka jedné, možná dvou minut.

12.10.'98
- Pomalu se snad rozjíždí vlna novinek, kterých poslední dobou bylo poskrovnu. Několik prvních máte stručně zde:
* Bus Stop - You Ain't Seen Nothing Yet
* Omd vs. Sash! - Enola Gay M

* Dr. Bombay - S.O.S. ( The Tiger Took My Family )
- Další info v průběhu týdne.

10.10.'98
- Ještě nám zní v uších vokál z hitu Mysterious Times ( Sash! ) a Tina Cousins už vydává svůj sólový singl: Pray.
- 19. října vyjde nový singl od Vengaboys, nazván bude Boom Boom Boom Boom ( I Want You In My Room ) a bude ohlašovat slíbené album ( datum vydání - 2.11.'98 ).
- Konečně další novinka od dánské trojice 2 Fabiola. Jejich aktuální singl se jmenuje Sisters And Brothers.

9.10.'98
- Další album na světě. Němka Blumchen přichází se svým třetím řadovým albem. Jmenuje se "Jasmin", obsahuje 13 tracků a najdete na něm i aktuální singl Es Ist Vorbei.
- Po dlouhé pauze o sobě dává vědět Das Modul ( Kleine Mouse, 1100101 ), jejich novinka byla pojmenována Ich Will a nese se ve stejném rave stylu jako hity předešlé.
- Druhý singl vydává HOUSEMAX. Předchozí se jmenoval Push It a ten současný Baker Street. Většina z vás si ho bude pamatovat především v souvislosti s předělanými songy Rhythm Is A Dancer a 2 ( The Vibes ). Tehdy ovšem ještě pod hlavičkou Max Deejay.
- Zběžně nová alba: Dolphin's Mind - "Fluid", Dana International - "The Album", Richi M. - "Perfect World" ( vysoce ceněné trance dream album ). Samozřejmě již zmínění Blumchen a Kosmonova.
- A ještě rychleji singly: Resistance D. - Moderne Music, Ace Of Base - Whenever You're Near Me a navrátivší se Fancy - Slice Me Nice '98.

5.10.'98
- Zajímavá spolupráce se zrodila při tvorbě novinky Raise Your Hands. Společně síly spojili Klubheads a Mark Van Dale.
- Když už padla zmínka o Mark Van Daleovi, připomeňme aktuální singl Power Woman, jež má být předělávkou slavného songu Your Woman od White Town ( ti s touto skladbou strávili jeden týden na první příčce britské hitparády). Cover verze má předcházet vydání alba ( údajně ještě letos).
- Pamatujete si ještě na hity jako The Summer Is Magic a 1, 2, 3, Train With Me? Italská skupina Playahitty s nimi prožívala velký boom. Nyní přicházejí se skladbou The Man I Never Had. Nechme se překvapit.
- Zatím posledním počinem holandských Vengaboys je remix singlu Contact od Brooklyn Bounce. Více se dočtete na oficiální stránce, na kterou se dostanete ze sekce Artists.
- Nyní trochu odbočím. Objevil se názor, že by se zde měly objevit odkazy na stránky zabývajíci se formátem MP3. Proto, pokud máte zájem, napište svůj názor, příp. vyslovte podporu této myšlence. Tímto tématem se budu zabývat patrně celý tento týden, abych oslovil alespoň určitou část návštěvníků této stránky.

2.10.'98
- Dr. Alban už patrně nevydá singl ze své zatím poslední desky "I Belive", tak se pustil dál s posilou, která si říká Kicki Danielsson. Jde o skladbu Papaya Coconut, jejíž čtyřiceti vteřinovou ukázku si můžete stáhnout.
- Své první album uvádí 5. října na trh Kosmonova. Na albu neleznete speciální bonus, Megamix ( Celebrate, Ayla a Take Me Away ). Abych nezapoměl na název - "Supernova".
- Po úspěchu alba "Back For Good" se němečtí senioři Modern Talking rozhodli vydat další řadové LP. Nová deska má údajně vyjít v březnu příštího roku, ale vzhledem k předstihu této zprávy nelze vyloučit změnu data vydání. Aktuální informace hledejte na této stránce.
- Mimochodem termíny dvou koncertů této dvojice, jež se měly konat tento víkend v Ostravě a Praze jsou přesunuty na neurčito. Neurčito podle pořádající agentury znamená někdy v prosinci.

1.10.'98
- Dr. Bombay vydal album s názvem "Rice & Curry", které mimo jiné obsahuje celoevropský hit Calcutta ( Taxi, Taxi ).
- Van ( předešlý singl Ludwig Van ) vydal novinku Ice Got My Love.

1