Pinigai internete  $$$$

 

       Jei jūs turite interneto ryšį ir norite užsidirbti pinigu jums nereikia išeiti iš namų, nes galima pasinaudot programomis kurios moka už buvimą internete! Čia pateikiamos trys geriausios ir patikimiausios programos, norėdami pradet rinkti paspauskit ant paveiksliukų (dešiniu pelės klavišu Open In New Window) arba pavadinimo. Jų jums tikrai pakaks užsidribti iki 250$ per mėnesį ir daugiau.

                       Sekmės užkalant pirmuosius baksus!

-----------------------------------------------------------------------------------

 Moka už e-mailų skaitymą (vienas laiškas 0.02$). Jums nereikia nieko daryti tik skaityti laiškus. Čekį atsisiųs kai surinksite 25$. Patarčiau visiem naudoti kas turi mažai laiko ir nori gerai uždirbti. 

-----------------------------------------------------------------------------------

         

 Mano mėgstamiausia(geriausia) programa.Už 1000 surinktų taškų jūs gausite iki  1,6$. Yra aštuonių lygių referatų sistema kas tik dar labiau padidins jusų pajamas. Ši programa yra labai malonaus dizaino, juosta viršuje (arba apačioje pagal jūsų nuožiūrą). Aš patarčiau ją laikyti apačioje, nes kai FiestaBoy (toks mažas žmogeliukas) pradeda miegoti taškai neina, o pradeda vėl eiti pajudinus pelę virš reklamų juostos, taigi kai juosta apčioja taškai eis beveik be perstojo (nes jus vistiek spausite apačioje ant langu ir pan. ten daugiausia judama pelės.) Jeigu FiestaBoy pradeda begioti ant reklamų reikia paspausti ant jo. Taškai rašomi iškart viršuje taip labai patogu.  Taip pat galite žaisti žaidimus ir vykdyti užsakymus ir gauti taškus. Jei norite registruotis paspauskite nuoruodą ir  įveskite savo teisingus duomenis (Login - jūsų vartotojo vardas, Password - slaptažodis, Verify password- pakartokite savo slaptažodį, First name - vardas, Last name -pavardė, Street Adress - gatvė ir namo/buto numeris, City- miestas, Zip/Postal code -jūsų pašto kodas (pvz.2022 Vilniuje), State -neimkit nieko, Province -nereikia nieko, Country - Lithuania, e-mail address -jūsų e-mail, Verify e-mail address - pakartokite savo e-mail, Age - amžius, Education-išsilavinimas, Gender- lyitss(male-vyras, female- moteris), Annual household income- pajamos, Preferred check size- suma kurią jums pasiekus bus atsiųstas čekis, turi būti Referred by: taksonas, uždekite varnelę ant I have read and understand... ir spauskite Submit Registration)   )   Programą atsisiūsite iš jų puslapio kai užsiregistruosite.  

                                  

---------------------------------------------------------------------------------------------------

         

Užsiregistruokite šitoje svetainėje ir jūs galėsit gauti iki 0.5 $ per valandą. Tikrai nebloga firma.Vėliau suma didėja.Juosta panaši ir į kitų firmų. Jum tereikia paspausti nuoruodą ir teisingai užpildyti savo duomenis, kad čekis atkeliautų jums, o ne kamnors kitam! (Referrer turi būt įrasyta :taksonas)


-----------------------------------------------------------------------------------

         

 Vienas iš geriausių sponsorių šiou metu. Šioje firmoje jūs renkate taškus kuriuos gaunate už naršymą internete kai paleista jų programa, žaisdami žaidimus, skaitydami jų atsiustą e-mail, arba užsiregistruodami jų sponsorių svetainėse. Yra vienas minusas norint rinkti taškus reikia pastoviai vaikščioti po puslapius t.y html turi pasikeisti nerečiau kaip kas 1 min. Veliau taškai verčiami į $ pagal to mėnesio kursą ir jums siunciamas čekis.(Registruojantis Reference number of your sponsor turi būti 3030382).

                        

 

----------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------------------

 

 © 2002                                                         Jei kas neaišku rašykit atsakysiu : e-mail

1