What is Targigrades?

KADIN:Öğretici Metinler GEYİK:İlginç Resimler L.CASTA:Malum FIKRA:Seçmece. LİNKLER:Geyik,Hack, Crack,Astroloji,Yemek, Vuruşmaca,Oyun,Lyric,vs. MP3:İyisinden birazcık EGOBETTİN:Bilgin üstad Y.BİLGİLER: Arkadaşlara ABAZDER : Hayatın anlamı

Sayfada malik olacağın tatlar arasında EGOBETTİN Usta ve ABAZDER annayışlarını idrak edecek ve inanılmaz hazlar duyacakhsın.Bundan ziyade maddi kimliğime birazcık yardım etmek erdeminin senin maneviyatında vuku bulduğundan eminim saygıdeğer insan .Canım benim , bak şimdi , nete her bağlandıında benim sayfayı da unutmayıp bir köşeye açıver . Tabii sayfamı home page'in yaparsan nabedbaht olacağım muhakkaktır. Bak bu iş içinde ince işler var.Dediklerimi ciddiye alıp beni düşünerek şu yukarıdaki nacizane birkaç bilek hareketini yaparsan mutlu olurum , ayrıcana sen de mutlu olursun.Bi ara ödeşiriz işte yav.

Teşekkür ederim,temenni ederim,teşvik ederim,tespit ederim,teklif ederim,tekabül ederim,tedavi ederim,tedarik ederim,teşebbüs ederim telafi ederim,tekerrür ederim,tehdit ederim,terk ederim,test ederim ,tekrar ederim,tercüme ederim,teselli ederim,tecavüz ederim,teslim ederim,terfi ederim,tenkit ederim,tercih ederim,tebrik ederim,tesadüf ederim,teyemmüm ederim,telefon ederim.

Özellikle genç arkadaşlarımız için yararlı olacak KADIN bölümündeki düşünceleri idrak ettikten sonra , birazcık da L.CASTA 'ya bi göz gezdirirseniz ABAZDER üyeliği için hazır hale gelmişsiniz demektir . Eğer kendinizde bu yeni hayatınızda yannızlık hissediyorsanız Ego size yardımcı olabilecektir. Daha fazlasına ihtiyacınız var ise LİNKLER bölümünde ilgi çekici adresler bulunur.Ancak işbu adreslerin iri harflileri daha iyi malzeme içermektedir.Y.BİLGİLER kısmında bize ait birkaç proje bulunur . Mp3 sayfasındaki mp3'leri merak ediyor iseniz download bakalım.Açılır menüde Kaekulus ve Bilimsel A. ilginçtir.Harbiden bak.

Counter

 

Free Trial at the DatingClub