Miresevini ne Lidhjet Shqiptare. Ketu do te gjeni disa nga webet me te mira te shqipetareve ne Internet. Ne qoftese dėshironi qe te vini webin tuaj ketu na dergoni banerin tuaj, pershkrimin, titullin e faqes dhe url-nė. 

 

 

Titulli dhe pėrshkrimi

1

Alb Forum
Forumet eshte pjese e Albaniannetwork dhe eshte hapur me qellimin per te sjelle nje rilindje ne kulturen shqiptare dhe nje debat te lire per te gjithe shqiptaret ne te gjithe boten!

2

Ruzull - Revistė Dijesh
Ka enciklopedinė shqip dhe mund tė pyesėsh mjekun. Trajton tema si
prejardhja e shqiptarėve, ethymologji, shkenca, jeta, shėndeti, shqisat,
ndėrgjegja, ndjenjat, truri, ėndrrat, sėmundje, shoqėri, seks, qytetrime,
astronomi, gropat e zeza, galaksitė, etj.

3

Albanian Time
Albanian Time - Koha e Shqipėtarėve -- E para dhe e vetme Gazetė Shqipėtare nė Kanada

4

Portali arkėtim i Komunės sė Bogovinės
Portali arkėtim Ju afron Shėrbime shoqėrore si dhe risi, chat-shqip edhe shum sende tė ndryshme, mos mguroni tė na vizitoni!

5

Tirana - Online
Faqe me informata pėr kryeqytetin -Tiranėn, Hotelet, hartat,telefonat,
restaurantet. Kėtu mund tė gjeni edhe histori dhe shumė informata tjera tė rėndėsishme...

6

AlbHorror
Kjo eshte medalja tjeter e realitetit te sotem shqiptar i cili po na gllaberon dita dites. Thjesht nje imazh fantazie por po te mendoheni me gjate dhe te futeni ne thelb do arrini ta kuptoni...

7
Forumet e Albanian Web Ring
Forumi i pare shqiptar ne internet.  Ketu mund te gjeni ide, dhe mendime nga me te ndryshmet per te gjitha temat qe shqetesojne Shqiperine, qe nga Politika, tek Kultura e Sporti
8

Erion`s Web Page
Erion`s Web Page eshte nje sit personal. Aty do te gjeni chat, downloads, free sms, cool links, java games dhe shume gjera te tjera interesante. Vizitojeni dhe do te mbeteni te kenaqur.

9

Albania Info
Nje website me informacione dhe fotografi kulturore, artistike, arkeologjike, folklorike, orare te linjave ajrore e detare, turizmi ne shqiperi, kartolina, heraldika dhe emblema te familjeve arbereshe dhe shume gjera te tjera.

10

Shkodraonline
Mire se te vini tek SOFRA Shkodrane,Muzike,email falas, Barcaleta,Lajme ,Chat etj.

11

Albabridge
Albanian Bridge Network, nje faqe per kedo.  Ketu
mund te gjeni CHAT-dhomat me te mira,  LAJME-te castit nga te gjitha
trojet shqiptare, Letersi shqiptare, Muzike,shume sherbime te tjera... Gjithashtu mund te ndiqni te transmetuara LIVE evenimente te rendesishme si ndeshjet e futbollit per eliminatoret e 2002, Formula 1 etj...Ju mirepresim.

12 Image by FlamingText.com

Albanian Eagle
Ne sitin tone ju do te gjeni gjithcka rreth Shqiperise (lajme, pamje, histori, per femijet, shqiptaret neper bote, humor, votime dhe shume gjera te tjera).

13

Shqiponja Script
Miresevini ne websitin oficial te ShQiPoNjA ScRiPt. Ky script eshte i pari ne shqip dhe nga me te kompletuarit ne web. Ky script eshte perfekt si per nje fillestar ne mIRC gjithashtu dhe per ata qe e konsiderojne veten te avancuar. Enjoy ShQiPoNjA ScRiPt.

14 KmHacker

Kmhacker
Ndihme per WebMasterat e rinj, Mesazhe celulari Falas, Lajme, Sport, Fjale te urta, foto pamje histori dhe informacion rreth Shqiperise dhe qyteteve Shqiptare POEZI, Shkrime dhe politike per ceshtjen Shqiptare UCK KlipArt-foto per tu perdorur ne faqen tuaj ! Foto per te qeshur...humor Albanian Links-The best links..lidhje me faqet me te mira Shqiptare! fe ..Webhelp, Music,  Fun, Free stuff, Religion, News, Art works Funny photos..Forum, the best links and much more... KLIKONI

15

GoAlbania Web Organization
Nje website shqipetare i pasur me informacione kulturore , historike , dhe ku do te gjeni free-email, live chat , forumi rinia shqipetare dhe shume info te duhura per cdo gje.

16

Shqipėria Chat
Hajdeni ne Shqiperia Chat per te chatuar me shqiptare nga shqiperia dhe anembane bota. Do tė kaloni disa momente te kendshme.

17

The Skull
Siti im eshte personal ku mund te gjeni shume
pograme,Mp3,free email nje forum gjithashtu dhe nje top 100 ku mund
te fusni dhe sitin tuaj.

18

Force
Ne faqet e sitit tim do te gjeni shume informacione ne gjuhen shqipe e italiane.Do te gjeni ēdo gje qe gjendet ne internet....Faleminderit.

19 Faqja Juaj Ketu
20 Faqja Juaj Ketu
21 Faqja Juaj Ketu
22 Faqja Juaj Ketu
23 Faqja Juaj Ketu
24 Faqja Juaj Ketu
25 Faqja Juaj Ketu
26 Faqja Juaj Ketu
27 Faqja Juaj Ketu
28 Faqja Juaj Ketu
29 Faqja Juaj Ketu

Pėr ēdo gjė na kontaktoni te : webmaster@tironsit.zzn.com
1