TZ Grada Paga
Otokpag.com

15. 12. 2002.

Jadran (KS) - Pag 3:0

Utakmica između domaćeg Jadrana iz Kaštel Sućurca i NK Paga registrirana je rezultatom 3:0 za Jadran. Dodatno je Pagu oduzet jedan bod zbog napuštanja terena.

02. 12. 2002.

Jadran (KS) - Pag prekinuto

Utakmica između domaćeg Jadrana iz Kaštel Sućurca i NK Paga prekinuta je te će konačnu odluku o njenoj registraciji ili odigravanju nastavka ili nove utakmice donijeti Disciplinska komisija ŽNS-a.

25. 11. 2002.

Prekid serije

Pag je nakon tri uzastopne pobjede doživio poraz na domaćem terenu od Velebita rezultatom 0:1. Gosti su pobjedonosni pogodak postigli u 48. minuti iz jedanaesterca.

18. 11. 2002.

Treća pobjeda Paga u nizu

Pažani su ovog puta lako došli do pobjede svladavši posljednjeplasirani GOŠK Adriachem 2:0. Strijelci su bili Vedrić i Vulić. O nadmoći Paga svjedoče i dvije pogođene vratnice te promašen jedanaesterac. U slijedećem kolu Pag je ponovo domaćin, a u goste im dolazi Velebit iz Benkovca.

11. 11. 2002.

Pag slavio u gostima

Pag je uspio doći do svoje druge uzastopne pobjede i to ovaj puta na gostovanju kod, do ovog kola, trećeplasiranog Konavljanina. Pag je pobijedio rezultatom 3:2, a zanimljivo je da je svih pet golova postignuto u drugom dijelu. Pag je trenutno jedanaesti s 11bodova, a u slijedećem kolu domaći je pretposljednjem GOŠK-u Adriachem.

04. 11. 2002.

Druga pobjeda Paga

Nakon gotovo dva mjeseca Pažani su uspjeli doći do svoje druge ovosezonske pobjede lako svladavši Val s čak 3:0

28. 10. 2002.

Jadran LP - Pag  2:1

Domaćini iz Ploča u prvom su poluvremenu došli do značajnog vodstva od 2:0 koje je Pag u drugom dijelu tek uspio smanjiti na 2:1 iako je u uzbudljivoj završnici mogao doći i do boda.

21. 10. 2002.

Novi remi Paga

U devetom kolu Pag je kao domaćin remizirao 2:2 protiv Poljičanina. U desetom kolu Pag gostuje u Pločama kod sedmoplasiranog Jadrana.

14. 10. 2002.

Dubrovnik - Pag 1:1

NK Pag je u nedjelju gostovao u Dubrovniku i uspio izboriti neodlučan rezultat iako je dvije trećine utakmice igrao s igračem manje. Nova nepovoljna okolnost za NK Pag je da su Raštane istupile iz lige pa će se Pagu brisati pobjeda nad njima izborena prije tri tjedna.

07. 10. 2002.

Pag - Junak 2:3

Pag je poveo 1:0 golom Buterina, ali su gosti uspjeli preokrenuti rezultat i povesti 2:1. Vedrić je golom iz jedanaesterca izjednačio na 2:2. Osam minuta prije kraja Pag je ostao s deset igrača jer je isključen Lerga što su vješti gosti znali iskoristiti i golom iz kontre u posljednjoj minuti došli su do vrijedne pobjede.

30. 09. 2002.

Omiš - Pag  2:0

26. 09. 2002.

Raštane - Pag 0:3

U zaostaloj utakmici drugog kola Pag je pobijedio Raštane (koje su zamijenile Primorac iz Stobreča koji je istupio iz lige) u gostima 3:0.

23. 09. 2002.

Pag - Split 0:1

16. 09. 2002.

Primorac (B) - Pag 3:1

NK Pag je u četvrtom kolu gostovao u Biogradu kod domaćina Primorca i poražen je 3:1. Jedini strijelac za Pag bio je Buterin. U slijedećem kolu Pag je domaćin Splitu.

10. 09. 2002.

Pag - Hajduk 2:7

U 1/16-finala kupa NK Pag je poražen od splitskog Hajduka 6:2. U prekrasnom ambijentu te vrlo korektnoj igri pred oko 1500 gledatelja golove su postigli: 0:1 Derenja, 0:2 Deranja (11m), 0:3 Brgles, 1:3 Strenja, 1:4 Đolonga, 2:4 Buterin, 2:5 L.Vučko, 2:6  Deranja i 2:7 Gudelj. Pag se tako oprostio od daljnjeg natjecanja u kupu ostvarivši svoj najveći uspjeh.

09. 09. 2002.

Pag - Neretva 3:1

Pag je jučer u Posedarju u svom drugom pokušaju došao do svoje prve trećeligaške pobjede. Pobjeđena je Neratva iz Metkovića s 3:1. Posebno se istakao Strenja koji je postigao dva gola te izborio jedanaesterac. Nakon tri kola Pag ima po jednu pobjedu i poraz te jednu odgođenu utakmicu s Primorcem iz Stobreča, no kako neslužbeno saznajemo Primorac iz odustao je od daljnjeg natjecanja pa će ligu vjerojatno popuniti Raštane.

08. 09. 2002.

Pag - Hajduk 10.09. u Posedarju

Utakmica 1/16-finala kupa između Paga i Hajduka odigrat će u utorak 10. 09. 2002. u 16:00 u Posedarju.  Momčadi su se međusobno dogovorile da se utakmica odigra dan ranije od predviđenog termina. Pag će igrati kao domaćin u Posedarju jer obnovljeni travnjak na vlastitom terenu u Pagu još nije u potpunosti spreman za odigravanje utakmica.

02. 09. 2002.

U 1/16-finala kupa Pag - Hajduk

Nogometaši Paga vjerojatno su dobili najtežeg mogućeg protivnika u 1/16-finala kupa: splitski Hajduk. Utakmica će se odigrati 11.09. s početkom u 16:00, a domaćin će biti Pag. Tako je NK Pag za svoje uspjehe u Prvenstvu i Kupu nagrađen jednom velikom utakmicom, posebnom poslasticom za navijače.

01. 09. 2002.

Primorac - Pag odgođeno

Utakmica drugog kola između domaćina Primorca iz Stobreča i Paga odgođena je na zahtjev domaćina.

30. 08. 2002.

Šesnaestina finala 11. rujna

Utakmice 1/16-finala  natjecanja za Hrvatski nogometni kup igraju se 11. rujna 2002. godine, a parove će utvrditi Natjecateljska komisija HNS-a temeljem koeficijenta uspješnosti klubova u natjecanju za HNK u zadnjih pet godina s time da se uz pobjednike iz pretkola u 1/16-finala uključuje 16 klubova koji su se tamo izravno plasirali po dosadašnjim rezultatima u kupu. Kao raritet spomenimo da se je među 32 najbolje momčadi u kupu osim NK Paga plasirala i NK Novalja pa je ovo vjerojatno jedinstven slučaj da su 1/16-finala dvije momčadi s istog otoka.

28. 08. 2002.

SAVA (Strmec) - PAG 0:2

Pretkolo Hrvatskog nogometnog kupa donijelo je još jednu sjajnu predstavu nogometaša Paga koji su se pobjedom nad Savom plasirali u šesnaestinu finala. U toj fazi više nema privilegiranih, odnosno uključuje se svih šesnaest prvoligaških i drugoligaških momčadi koje nisu morale igrati pretkolo.

Utakmica je počela u laganoj dominaciji domaćina koji su u prvih deset minuta imali dvije šanse od kojih je jednu sjajno zaustavio paški vratar Džaja, a drugu stativa. Od tada Pažani dominiraju terenom, a terenska nadmoć kapitalizirana je pogotkom Damira Jovića u 36. minuti. Do kraja poluvremena NK Pag imao je još tri izgledne prilike riješiti pitanje pobjednika već u prvom dijelu. U drugom dijelu fizički spremniji Pažani lako su kontrolirali utakmicu ne dopustivši Savi niti da zapuca u okvir gola Džaje. U 79. minuti točku na i postavio je svojim prvim golom u dresu Paga Strenja. U sudačkoj nadoknadi domaćini su pogodili prečku te imali još jednu prigodu koju je opet neutralizirao Džaja. Za Pag su nastupili: 12 Džaja,  2  Čulina (od 26. 14  Škoda), 3 Lerga, 4 M. Radan, 5 Miletić, 6 J. Radan, 7 Smolčić, 8 Vulić, 9 Kajtazi, 10 D. Jović (od 51. 13 A. Jović), 11 Strenja (od 81. 17 Komadina).