TZ Grada Paga
Otokpag.com

14. 03. 2005.

Odličan proljetni start

U prva tri kola proljetnog dijela prvenstva Pag je zabilježio tri pobjede. Najprije su u 18. kolu kod kuće pobijeđeni Arbanasi 2:0 pogocima Galešića i Kajtazija, a potom u 19. kolu Pag je slavio u Stobreču pobijedivši domaći Primorac 1929 rezultatom 2:1. Pag je gubio rezultatom 1:0 do 25 minuta prije kraja utakmice, ali je s dva pogotka Kajtazija uspio preokrenuti rezultat. U 20. kolu Pag je na Julovici svladao Velebit 2:1, a golove za Pag su postigli Kajtazi i Miletić.

29. 11. 2004.

Težak poraz u Srinjanima

Pag je teško stradao na gostovanju u Srinjanima od domaćeg Poljičanina rezultatom 6:1. Jedini gol za Pag postigao je Crnjak.

22. 11. 2004.

Biograđani na -3

U susjedskom derbiju Pag je slavio protiv Primorca iz Biograda rezultatom 3:0. Prvi gol za Pag je postigao Smolčić, a ostala dva Galešić. Pag je zadržao 11. poziciju, a Primorac je sada šesnaesti. U slijedećem kolu Pag putuje u Srinjane gdje će ga dočekati domaći Poljičanin.

15. 11. 2004.

Prekinut uspješan niz Paga

Pag je nakon serije od četiri utakmice bez poraza poražen u Kaštel starom od domaćeg Vala rezultatom 4:1. Na tablici Pag trenutno zauzima 11. mjesto, a u slijedećem kolu dočekuje susjeda, Primorac iz Biograda.

06. 11. 2004.

Pag pobijedio lidera

U odličnoj nogometnoj predstavi Pag je na Julovici porazio vodeći Jadran iz Kaštel Sućurca rezultatom 2:1. Pag je poveo golom Galešića tri minute prije kraja prvog poluvremena, Jadran je izjednačio u 65., a tri minute prije kraja utakmice pobjedonosni gol za Pag postigao je Poljak.

01. 11. 2004.

Pobjeda u Dugopolju

Pag je ostvario svoju prvu gostujuću pobjedu u ovoj sezoni pobijedivši u Dugopolju istoimenog domaćina rezultatom 2:1. U slijedećem kolu Pag dočekuje prvoplasirani Jadran iz Kaštel Sućurca!

25. 10. 2004.

Drugi bod s gostovanja

Do svog drugog boda na gostovanjima Pag je došao odigravši u Unešiću 1:1 protiv domaće Zagore. Domaći su poveli već u šestoj minuti, a Pag je preko Buljanovića izjednačio sredinom prvog poluvremena.

18. 10. 2004.

Poraženi Metkovćani

Pag je došao do novih bodova svladavši Neretvu na domaćem terenu 2:0. Oba pogotka za Pag postigao je Galešić. Nažalost, to nije pomoglo Pagu da se pomakne s petnaestog mjesta na tablici. U slijedeća dva kola Pag će biti gost i to najprije u Unešiću kod Zagore, a zatim u Dugopolju kod istoimenog domaćina!

11. 10. 2004.

Poraz u Pločama

Na dalekom gostovanju u Pločama Pag je tijesno poražen rezultatom 1:0 i tako je pao na 15. poziciju. Jadran je pobjedonosni pogodak postigao osam minuta prije kraja. U slijedećem kolu, u derbiju začelja, Pag dočekuje jednu poziciju niže plasiranu Neretvu iz Metkovića.

04. 10. 2004.

Visoka pobjeda

Pag je na domaćem terenu visoko porazio Hajduk iz Vele Luke rezultatom 6:0. Trostruki strijelac bio je Galešić dok su se po jednom u listu strijelaca upisali Vulić, Barić i Buljanović.

27. 09. 2004.

Remi i poraz

U posljednja dva  kola Pag je ostvario  jednu pobjedu i jedan neriješen rezultat. Najprije je u šestom kolu Pag kao domaćin odigrao s Omišem 1:1, a u sedmom kolu poražen je u Ćilipima od Konavljanina 3:1. U osmom kolu Pag dočekuje Hajduk iz Vele Luke.

13. 09. 2004.

Pag visoko poražen u Sinju

Junak iz Sinja lako je svladao Pag u petom kolu rezultatom 5:1. Nakon ovog poraza Pag je pao na 16. mjesto prvenstvene ljestvice. U slijedećem kolu Pag dočekuje trenutno drugoplasirani Omiš

08. 09. 2004.

Pag ispao iz Kupa

Pag je samo dva dana nakon teške prvenstvene utakmice gostovao u Varaždinu u pretkolu Kupa protiv domaće Sloboda Derme. Sloboda je slavila s visokih 4:1. Tako Pag nije uspio ponoviti uspjeh od pred dvije godine kada se plasirao u prvo kolo.

06. 09. 2004.

Pobijeđen lider

U vrlo teškoj i neizvjesnoj utakmici Pag je uspio doći do prve pobjede pobijedivši kao domaćin dojučerašnjeg lidera GOŠK Adriachem iz Kaštel Gomilice. Ovom pobjedom Pag je pobjegao sa samog začelja tablice i sada se nalazi na trinaestom mjestu

01. 09. 2004.

Uhvaćen prvi bod

Pag je uspio doći do svog prvog ovosezonskog boda na gostovanju u Benkovcu. Velebit i Pag su odigrali 1:1što Pagu nije bilo dovoljno da pobjegne sa začelja tablice. Kako ove sezone Treća liga - Jug broji čak osamnaest klubova ispadaju posljednja četiri. U slijedećem kolu gost Paga je vodeća momčad lige sa stopostotnim učinkom GOŠK Adriachem iz Kaštel Gomilice.

30. 08. 2004.

Poraz na Julovici

Pag je pomalo neočekivano poražen i u drugom kolu od Primorca 1929 rezultatom 1:3. Gosti iz Stobreča poveli su 3:0, a za Pag je u 72. minuti smanjio Galešić. U slijedećem kolu Pag putuje u Benkovac gdje će ga dočekati domaći Velebit.

25. 08. 2004.

Sloboda Derma (Varaždin)

Protivnik Paga u pretkolu Hrvatskog nogometnog kupa Sloboda Derma iz Varaždina osnovana je čak 1911. Trenutno se natječe u 3. HNL - skupina Sjever. Prošlu je sezonu Sloboda okončala na četvrtom mjestu, a godinu prije bila je 11. U prvom kolu ove sezone Sloboda je poražena na gostovanju u Virovitici od domaćeg TVIN-a 1:0. Prošle je godine u pretkolu Kupa Sloboda porazila Čakovec 4:1, a u prvom kolu je poražena od Pule 1856 2:6.

24. 08. 2004.

Izvučeni parovi pretkola Kupa

Izvučeni su parovi pretkola Hrvatskog nogometnog kupa. Pag će kao i prije dvije godine morati na gostovanje na sjever države, ovaj puta u Varaždin gdje će ga dočekati domaća Sloboda Derma. Sve utakmice pretkola se igraju u utorak, 07. rujna 2004. godine s početkom u 16,30 sati po pravilu jednostrukog kup sustava (uključujući pravilo produžetaka 2x15 minuta u slučaju neodlučenog rezultata nakon 90 minuta).

23. 08. 2004.

Počela nova sezona

U svojoj prvoj službenoj utakmici u novoj sezoni, pod vodstvom novog trenera Ivice Datkovića, Pag je gostovao kod novog trećeligaša Arbanasa iz Zadra. Pag je poražen rezultatom 3:1.

23. 05. 2004.

Pag osvojio Županijski kup

U vrlo teškoj i neizvjesnoj utakmici NK Pag je protiv petoligaša Vira tek nakon izvođenja jedanaesteraca uspio doći do pobjede. Ovo je drugi osvojeni Županijski kup Paga u posljednje tri godine. Ovime je Pag osigurao pretkolo Hrvatskog nogometnog kupa sezone 2004/05. Podsjećamo da je Pag prije dvije godine u pretkolu kupa u gostima svladao NK Savu iz Strmeca 2:0, a u prvom kolu se sastao sa Hajdukom te je poražen 2:7.

16. 05. 2004.

Izboren ostanak u Trećoj ligi

Nakon još jedne vrlo uzbudljive sezone NK Pag je uspio ostati u trećoj ligi. Pag je završio na 13. mjestu ispred Dubrovnika, GOŠK Adriachema i Dragovoljca. Prvo mjesto osvojio je Mosor koji će igrati kvalifikacije za Drugu ligu.

08. 03. 2004.

Pobjeda i poraz na startu proljetnog dijela

U prva dva kola proljetnog dijela prvenstva Pag je ubilježio po pobjedu i poraz. Najprije je na domaćoj Julovici lako pobijeđen Dubrovnik rezultatom 4:0, a u drugom proljetnom kolu Pag je u Kaštel Sućurcu poražen od domaćeg Jadrana 2:0.