::::::BY_TUNCAY::::::::*********NFS & CMR 2 *********

 

 

www.yazpa.com u ziyaret ettinizmi ???

  

Cmr3 ün Tanıtım videosunu indirmek için ::tıklayın:: :) (6 mb)

   

Need For speed 6 Çıkış Tarihi : 8 Kasım

 200Bu oyun ile ilgili yorumlarınızı ziyaretçi defterine yapabilirsiniz......

Demosunu indirmek için : tıklayın  (94 mb)

 

Siteye NFS 5 in araba seslerini ekledim.. Yaklaşık 1 dakika olan bu motor sesler  64 kbps 44 khz ve 500 kb çıvarında. GT1 den   75 911 turbo ya kadar ne arasanız var.

 

Colin McRae Rally 3 PS2 ve Xbox için yayınlandı

Codemasters geçtiğimiz günlerde uzun süredir merakla beklenen oyunu Colin McRae Rally 3'ü Playstation 2 ve Xbox için satışa sundu. Oyunun PC çıkış tarihi ise hala kesin değil.

Need for Speed Hot Pursuit 2 konsollar ve PC versiyonu için çıktı


Need for Speed Hot Pursuit 2'nin PS2, Xbox ve GameCube versiyonları Amerika'da piyasaya sürüldü. PC versiyonu ise 21 Ekim'de çıktı

Oyunda aralarında Lamborghini Murcielago ve Ferrari 360 Spider, PORSCHE CARRERA GT gibi modeller bulunan toplam 23 araç ve 10 farklı polis arabası varyasyonu yer alıyor.

Hot Pursuit 2'deki modlar ise tanıdık; Quick Race, Single Challenge, Championship ve Hot Pursuit. Oyunun tüm versiyonlarında ise iki yeni multiplayer modu yer alıyor; head-to-head racing ve "cop versus speeder".

Oyunun PS2 versiyonunda 15 track ve 2 kariyer event tree ile oyuncular kilitli araçları ve pistleri açabilecek. Xbox, GameCube ve PC versiyonlarında ise 12 pist ve 2 kariyer event tree ile toplamda 66 event yer alacak. Her event'in tamamlanmasının ardından oyuncu ödül olarak aldığı puanları kullanarak yeni araçları ve pistleri açabilecek.

Oyunun PC sürümü 8 oyuncuya kadar LAN ve internet üzerinden multiplayer oynama olanağı sunuyor.

 

2000 - 2003 www.bytuncay.com.tr.tc   

Sayfa tasarımı H.Tuncay İNÇ Tarafından yapılmıştır