Nápověda

Na této stránce najdete několik užitečných informací ohledně Vektoru a nejčastěji kladené otázky. Pokud se i Vy chcete na cokoliv zeptat nebo máte-li nějaký problém třeba se zobrazováním stránek ve Vašem prohlížeči. Pokud bude Vaše otázka předmětná a užitečná i pro další návštěvníky těchto stránek, pak bude i s odpovědí zveřejněna právě na této stránce. Veškeré dotazy směřujte prosím na tuto e-mailovou adresu vektor.ol@worldonline.cz. Zodpovězeny budou samozřejmě i dotazy týkající se případných odborných dotazů.Upozornění! Vzhledem k nemožnosti zobrazování zlomků v HTML, byly zlomky ve vzorcích nahrazeny následovně: ve většině případů byl jmenovatel převeden to tvaru (jmenovatel)-1 a nebo bylo využito lomítka / (pouze výjimečně).Jak je látka rozdělena?

Látka je rozdělena podle doby, kdy se na běžných gymnáziích probírá. Například v sekci I. ročník je látka probíraná v prvním ročníku gymnázia. V jednotlivých sekcích ročníků je pak dále látka rozdělena vždy do 8 až 12 podkapitol.Jak si ověřím své znalosti

Není nic jednoduššího než využít sekce testy. Znalosti si můžete celkem ve čtyřech testech. Každý test zastupuje látku jednoho ročníku. Test má vždy deset otázek a na jeho vypracování budete mít 30 minut. K testu budete dále potřenbovat kalkulačku, asi dva listy papíru, tužku a hlavu plnou vědomostí.

1