kome smeta autonomija univerziteta gomila mediokriteta nama s fakulteta iz geta kroji zakone nove da namaknu sto vise love kakva steta! kakva samo bagra se sheta sire otrove stranackog malogradjanskog mentaliteta propagande na sve strane cak se zbunis,gledajuc' tarzane sto ti sole pamet namecu jos veci namet spremaju silovit nalet oni lobiraju, doniraju, ma da ti pamet stane al' ima nas jos da spremno gradimo brane bele vrane! ponosno mi nosimo to ime jer ne prihvatamo kalup propagandne masine ispred bine, pored bine i na bini dajmo sansu istini nek se cuje glas za spas svih nas svi ko jedan, svaciji je zahtev vredan jednako al samo zvanicno a tumaci se dvojako kao "nije nista licno" ma zajebi takve price sto jedna na drugu lice samo piche svoje gaze pravo moje a ja hocu i moram da se bunim, ne smem da se zbunim mamu vam jebem! nece mene niko da zajebe a ni tebe jer zajedno smo u ovom sranju previranju, stranackom nadmetanju nije ovo partija saha, sta to misle oni da smo mi pioni? ZATO VICEMO SLOZNO A TO NJIMA SMETA POLITICARI ISH! ISH SA FAKULTETA!!! NI VISE NI MANJE MI TRAZIMO BESPLATNO OBRAZOVANJE odakle dinkic i ostala bagra na faksu politickih nauka? na faksu nije dozvoljena politika i veronauka alal vera dekane za prekrsene zakone iz cuga to je jasno kao dan, u ustavu postoji clan koji zabranjuje versko i stranacko delovanje zabranjuje meshanje i politicke kampanje , slobode sve je manje fakulteti su jos samo jedan primer svez da drzava je trula i mirise na lesh ni dekani nisu imuni na kesh to vise nije samo njihov prljav vesh to mora i nas da zanima jebu nas danima, mesecima truju nas propagandnim lecima ko mecima! cast izuzecima ali vecina profesora ko da mora da ima nekog stranackog zlotvora za mentora