Programe te rendesishme
Universiteti i Tiranes
Agjensi Turistike       
Aeroporti i Tiranes "Nene Tereza"
Albanian Airlines
Tragete Shqiperi-Itali
Flete te verdha on-line
Flete te verdha shqipetare ne N.York
Ristorante, Disko e Bare
Institucionet Bankare ne Shqiperi
Urgjenca e sherbime te ndryshme
Guida e hoteleve shqipetare
Paguani Taksat on-line
Ambasadat e huaja ne Shqiperi
Ambasadat shqiptare neper bote
Bashkite e Shqiperise on-line
MOTI SOT
PERKTHIME
EXPEDIA
TELEVIZOR
KARAOKE
KAMBIZEM
DOWNLOAD
SHKOLLE
HUMOR 18+
Satelitet live mbi planet...jane  mijera
Hubble...syri i njerezimit ne hapesire
Nente planetet e sistemit diellor
Rruga e qumeshtit...galaktika jone
NASA...Kompania amerikane e hapesires
ESA...Kompania europiane e hapesires
Dielli...ylli jone, jeta, evolimi etj YouTube
Kometat..jeta,rruga,rreziqet etj YouTube
Asteroidet...nga vijne, ku shkojne etj
Meteoret...cfare jane, rreziqet,sa jane
SETI...ejani te kapim sinjalet e Alieneve
Dokumentare UFO nga YouTube
Universi...misteret e tij  Video YouTube
Nasa Tv        Nasa YouTube
Video astronomike nga Youtube
IP juaj dhe mjaft sekrete mbi te!
Testoni shpejtesine e internetit Tuaj
Downlodoni file me pagese---FALAS
MP3 download falas 1       2
Pazari i ēdo gjeje, me i liri on-line!
Faqet e Verdha te mbare globit
Moti ne mbare globin
Enciklopedia boterore (Wikipedia)
Harta e botes    Google Earth
Revista shkencore:Science    Focus
Gazetat e Globit    World News
Kerkoni nje vajze?/Djale?   Top.Al 
Makina te perdorura...te lira
Bursat e globit live...cdo lloj burse live
Njesite e matjes...konvertim i cdo gjeje
Astronomi, satelite, hapesira
Te ndryshme nga interneti
Gjithēka mbi Shqiperine
TERMETE
Radio Merimanga
Radio Dardania (KS)
Top Albania Radio(AL)
Radio Viciana (KS)
Radio Dukagjini (KS)
Radio Emigranti (KS)
Radio Blue Scy (KS)
Radio Kosova(KS)
Radio Drenasi(KS)
RADIO te tjera
TV KOSOVA(KS)
Top Channel Tv (AL)
Klan Tv (AL)
Alsat Tv (AL)
TV te tjera
HARTA
SMS FALAS
BallkanWeb
RD-ja

Gazeta Shqiptare
Zeri i Popullit
Panorama
Shekulli
Ballkan
Metropol
Sporti Shqipetar
GAZETA te tjera
Spekter
Klan
Jeta
Pasqyra
Rruzull
Radio & Televizore nga globi
Mediat shqipetare on-line
Institucione qeveritare
Fondi Shqiptar i Zhvillimit
Presidenca
Agjensia e Prokurimit Publik
Ministria e Turizmit
Keshilli i Larte i Drejtesise
Gjykata Kushtetuese
Keshilli i Ministrave
Parlamenti Shqiptar
Ministria e Puneve te Jashtme
Ministria e Financave
Ministria Mjedisit
Ministria e Mbrojtjes
Ministria e Integrimit
Prokuroria e Pergjithshme
Kontrolli i Larte i Shtetit   
Federata shqiptare e futbollit
Komiteti kombetar olimpik
InterBast: baste e skedina futbolli
Live Bast:futboll,kuaj,golf,qen,varka...
Federata shqiptare e basketbolli
t
Futbolli Botero
r
Gjithcka mbi Sportet ne Ital
i
Formula 1& Moto Gp Liv
+ Info
Ciklizmi: Bota ne dy rrota on-lin
e
Tenisi Boteror ne duart e Juaj
a
Liga Boterore e Volejbolli
t
Noti botero
r
NBA..asociacioni amerikan basketbollit
Liga e Futbollit Brazilia
Sportet Ekstreme ...me video
Sporti shqiptar dhe boteror
Lojera pa pagese per celulare
SMS falas
ne celulare 1 2 3 4 5 6 7
Wallpapers per celular
e
Trak music per celular
e
SMS falas ne US
A
Melodi Polifonik
e
Screensaver per celular
e
Software per celular
e
Kodet sekrete per celulare

Shikoni shpikjet me te fundi
t
Blej nje celular te perdoru
r
Blej nje celular te r
i
Gjithcka per iPhon
e
Programe falas dhe te domosdoshme
Kompanite celulare te globi
t
Programe & lojera celularesh
Per Webmasterat
Trekendeshi i Bermudes...
Kafka e kristalt
e..
Templaret...
Linjat e Nazca...
Mistere te ndryshme...
Guret e Ica...
Jashtetokesoret...
Doreshkrimi i Voynich...
Veli i Turin...
Kalendari i Aztekeve...
Kompjuteri i antikitetit...
Baterite antike te Bagdatit
Avioni antik...
Kafka misterioze...
Ati PIO...i shenjti qe beri plot mrekullira
Mistere & kuroizitete
Facebook
Live Messenger
...nga Hotmail
Yahoo Messenger...nga Yahoo
Google Talk Messenger...nga Google
Skype...video chat dhe telefonata te lira
QNext...video & audio chat
ICQ...instant video mesagjer
iChat...nje nga video chatet e pare
LoveLive...video chat me log-in
Meetic chat...tako dike ne Europe
Many Cam...lidhet me shume prog.video
Si te bejme Live Streaming ne web?
U-Stream.tv dil live ne internet
Twitter_komuniteti chat me i madh
Livestream dil live ne internet
Audio & Video chate
Germuesi VLEN!!! Bėje Homepage
Shkruani pėrshtypjet Tuaja ne librin e pėrshtypjeve!
Muzike Ambient
Blues-Jazz-...
Dance -Tekno-House-Electronica...
Hip-Hop-Urban-Funk-Soul- R&B
House-Progresiv-Deep-Tribal Tech..
Rock Klasik'-Modern-Metal...
Classikal-Guitar-Jazz-Bethoven
Radio nga i gjithe globi
Muzike indiane
Radio greke live        greke 2
Radio italiane live
Muzike arabe
Muzike turke
Televizore nga i gjithe globi 1 2   3
YouTube Music Tv
MUZIKE ROMANTIK
E
RADIO 181.FM
zgjidhni muziken qe pelqeni
Java Applets
Java Scripte te ndryshme falas
Ndertimi i faqeve internet
Dynamic HTML
Si te hapesh radio personale ne web?
Si te hapesh nje kanal televiziv?
Si te gjurmosh dike ne internet?
Gjithcka per HACKERS
Komando te ndryshme ne DOS
Efekte script per tekste
Efekte mbi Oren dhe Daten
Shikoni te dhenat e vizitorit te faqes
Efekte te ndryshme mbi imazhe
Gjithcka mbi navigimin e pop up
Lojera te ndryshme per web sait
Bėjini nje mail web masterit
Video-Konf.
Restorant-Piceri "Bella Napoli" Live ne web cam!

Adobe reader 9_lexon filet pdf.
DirectX 9
_Shpejton punen e kompjuter.
Jav
a_Program i domosdoshem
FTP Coma
nder_Protokoll transferimi
Internet Explorer 8
_Browser web..
Konvertues video e audio falas
Flv Player_ Luan file te YouTube
Win Zip 8
_Kompreson 30% ēdo lloj file.
Real Player One
_Per te degjuar muzike
Windows Media Player
(tera versionet)
YouTobe downloader-shkarkoni video ...
Windows movie make
r_Live broadcast
Money Manage
r_mban financat Tuaja
VCL Media Playe
r_Player dinjitoz
IncrediMai
l_poste elektronike speciale
The best pizzeria in Durres from 2004
Provoni fatin Tuaj per te jetuar e pun uar ne USA
J
E
T
O
NE
U
S
A