Shqiperia  me krenare se kurre do te qendroje kryelarte dhe e pamposhtur mbi cdo vend tjeter me shqiponjat e saj ! 
Hit Counter
Sh
 
Ndjenja e trasheguar e atdhedashurise fluturon ne zemrat tona dhe krahet e saj behen pike mbeshtetese per lindjen e nje fluturimi te dyte ,atij te perkujdesjes per nenen tone madheshtore. E zhytur thelle ne nje bote te erret ,qe duket si e pashprese ,atdheu sot me shume se  kurre kerkon ndihmen tone . ( L )


Te lundrosh ne : 

      Shqiperia.up.to       eshte e lehte si te thuash 1 2 3 !

 

Udhezime
Regullat

 Chat

 

Histori

Letersi

Arkeologji


Diskutime

Humor

Scr 
Shqiperia therret ndihmen e pellumbave te paqes , e shpirtrave naive , e qenieve te padjallezuara.Vetem forca e fshehur e besimit dhe e perkushtimit brenda tyre do te mund te triumfoje mbi terrin dhe do ta beje ate te mbledhe deget e tij e te shfaroset njehere e pergjithmone nga ky vend i pushtuar padrejtesisht .
 

 

ALBANIA

 


 
Ideja nga Gerti   projekt  per bashkimin e te gjithe internetit shqipetar dhe njohjen e tij ne mbare boten .         Qellimi yne eshte bashkimi virtual i te gjithe shqipetareve .  Webmaster elvisi

                              Sms    |   Downloads     |     Chat 3D    |   Foto                                     

Vizitoni serverin shqipetar  irc.albaweb.dg2.com
Shqiperia . Copyright 1999-2001 Albania Networks, Inc. All rights reserved. Privacy policy.