Name : Kiz Man    
Nickname:
貓貓
Day Of Birth:
6th August,1985 (Leo)
Place Of Born:
香港廣華醫院
Characters:
內歛,慢熱,冷漠,硬頸,爽快,冇耐性,講理,直接,愛面子,受軟唔受硬,愛美,執著,敏感,重感情,口硬心軟,飄忽,外冷內熱,雙重性格,受寵
Weekness:
太多
Eccentric(怪癖): 開住收音機訓,糖一放入口就咬,儲煙紙,奇怪打字法,Non-stop play自己中意既歌直到厭
Platitude(口頭蟬):咩話,白痴,唔該啦,係喎,有冇病呀,都幾架,唔好傻啦,哈佬,我好肥,ok(X)啦,十個(X)
Trait(特徵): Average,Cool,Silent
Like:
Fashion,Music,Movies,Drama,Bath,Skin Care,Body Piercing,Make-up,Sleep,Daydreaming,Shopping,Reading,Magazines,Crafting,White Rose,Hello Kitty,Salad,Honey Lemon
Movies:
Mourin Rouge,Tiramisu,Fly Me to Polaris,Roots and Branches,The Sixth Sense,Ocean's Eleven,Seven
Actors:
Gwyneth Paltrow,Brad Pitt,Carmeron Diaz,Jude Law,Nicole Kidman
Style Of Music:
Pop,Rock,Techno,House,Jazz,R&B,Goa
Colour:
Purple,Silver,Black,White
Brand:
Marjan Pejoski,Tsumiro Chisato,limi feu,ann dem,frapbois,helmut lang
Dislike:
污糟,冇禮貌,冇上進心,自大,曬,胃痛,冇愛心,做家務,皮膚變差,針對,膚淺,虛偽,M come,Copycat,講大話,冇風度,應承左我既野做唔到,趕住出門口又搵唔到野(經常係咁),排隊,迫得死人既車廂,冇散紙,等,Sales,長氣,搵藉口,煩,冇反應,扯開話題,監我食野,手提冇電
Contact me

e-mail / ICQ:91923928

1