Tato stránka je optimalizována pro Microsoft Internet Explorer 4.0 a vyšší. Pokud používate jiný prohlížeč a nedošlo k vašemu přesměrování, proveďte to prosím ručně.

Vítejte na stránkách SkyDancing Tantry CZ!

 

Tyto stránky jsou věnovány SkyDancing tantře v České republice. Naleznete zde informace o pořádaných akcích, o učitelích a máte možnost se zůčastnit diskuse s námi. Také si můžete přečíst dopisy účastníků minulých akcí.

 

Pokračovat na další stránky můžete pomocí menu vlevo nahoře. Pokud byste měli problémy s hlášením "Java Script Error...", tak je to chyba našeho hostitelského serveru. Zbavit se jí v Internet Exploreru můžete nastavením "Disable script debugging" v Internet Options -> Advanced.

Poslední aktualizace 2001-09-21.

 

SkyDancing Tantra CZ je nyní zapojena do Zmijího Klubka Cesta Luny, které je věnováno všem, kdo se zajímají o téma Ženství coby duchovní cesty a tedy i o ženský princip, energii, Bohyni, sexualitu, vnitřní růst atd. Zveme Vás, kdo cítíte, že vaše stránky nebo Váš zájem jsou spřízněné, k připojení Vašeho URL do tohoto Klubka, čímž se stanete součástí této komunity on-line.


Seznam Následující Předchozí Náhodná