Vyděláváte příjmem reklamních e-mailů.

Co je třeba udělat:

  1. - nejdůležitější je mít založenou e-mailovou schránku, do které Vám budou přicházet reklamní maily. Pokud schránku nemáte založenou, pak doporučuji jednu z následujících adres, kde je možné ji zadarmo zřídit: @centrum.cz, @post.cz, @email.cz.
  2. - pokud splňujete předcházející bod, pak Vám již nic nestojí v cestě, abyste se zaregistroval u některého ze serverů uvedených níže, které posílají reklamní e-maily.
Při registraci si vyberete max. 6-10 oblastí Vašeho zájmu, v těchto kategoriích Vám potom budou reklamy chodit. Peníze získáváte za prohlédnutí došlé pošty nebo za kliknutí na odkaz, který je v e-mailu. Hned potom dopis můžete smazat. Každý přečtený e-mail pro Vás znamená částku 2-8centů u cizích firem. U českých nebo slovenských to je od 0,30-2Kč. Až suma na Vašem kontě dosáhne určité částky (záleží na té, které firmě), přijde Vám šek nebo složenka. Šek se dá proplatit v každé bance.

FIRMY

Dr.KOM   

 

Odkaz na registraci:        na stránce firmy Dr.Kom se zaregistrujete bez problémů, jedná se o českou firmu.

 

Ceník za čtení reklamních e-mailů :

Informace:

 

ALLCOMMUNITY

 

Odkaz na registraci:        na serveru AllCommunity klikněte na Join Now v pravém horním rohu a zaregistrujete se. Registrace je v angličtině.

 

Ceník za čtení reklamních e-mailů:

Inrormace:

 

SENDMOREINFO

 

Odkaz na registraci:        pro registraci na serveru SendMoreInfo klikněte na sign up v pravém horním rohu a zaregistrujte se. Registrace je v angličtině.

  Ceník:

  1. Čtení reklamních e-mailů (je potřeba kliknout na odkaz http://www.sendmoreinfo.com/GetPaid, který je v každém e-mailu):

Informace:

 

RACIO

 

Odkaz na registraci:        na stránce firmy Racio se zaregistrujete bez problémů, protože se jedná o česko-slovenskou firmu.

 Ceník:

 

Informace: