šHgeocities.com/jadensivut04/krj1812.htmgeocities.com/jadensivut04/krj1812.htm.delayedx¦nŌJ’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’Ȁ1‘v1OKtext/html€Ģ "v1’’’’b‰.HThu, 17 Feb 2005 17:29:25 GMT„Mozilla/4.5 (compatible; HTTrack 3.0x; Windows 98)en, *„nŌJv1 Huvikumpula
Huvikumpulan krj:n kisat 18.12.04

Tervetuloa Huvikumpulan järjestämiin krj:n alaisiin koulukisoihin.

Kilpailut pideään Huvikumpulan Maneesissa 18.12.2005,
viimeinen ilmoittautumis päivä on 17.12.2004.
Kisat ovat avoinna kaikille ja tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella.
Ilmoitukset tulisi lähettää mailiin (jasminrauha@hotmail.com)
tässä muodossa (vieraskirjaan tulleet viestit poistetaan):

Otsikkona: Krj 18.12.2004
Luokka (rivinvaihto)
Ratsastaja (SeuRa, KL-000) - Hevosen virallinen nimi

Ohjeet
-Yksi ratsastaja saa osallistua max. kolmella(3) hevosella per luokka.
-Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen(2) luokkaan.
-Luokassa pitää olla vähintään kolme(3) osallistujaa ja jokaiseen luokkaan otetaan max. 25 osallistujaa.
-Kilpailulupa ei ole pakollinen mutta suositeltava.
-Kisa kutsut vain mailiin!
-Samaan luokkaan tuleva hevonen tulisi ilmoittaa saman luokka otsikon alle.
-Kisoissa kypärän käyttö on pakollista.
-Jokaisesta luokasta palkitaan kuusi(6) jos osallistujia on toivottu määrä (25).
-Viimeinen ilmoittautumis päivä on siis 17.12.2004 (jälki ilmoittautumisia EI oteta) ja tulokset arvotaan (18.12.2004) kisapäivän iltana.

((HUOM! Olen hyvin pahoillani henkilöiden puolesta jotka eivät mahtuneet mukaan. Ilmoittautumisia tuli niin paljon yhtenä päivänä, että vain Luokkaan 6 jäi hieman tilaa syvät pahoitteluni tapahtuneesta ja onnea ensi kerralla. :)))

Luokat
Luokka 1 Helppo C 25/25 TULOKSET!
Luokka 2 Helppo B 25/25 TULOKSET!
Luokka 3 Helppo A 25/25 TULOKSET!
Luokka 4 Vaativa B 25/25 TULOKSET!
Luokka 5 Vaativa A 25/25 TULOKSTE!
Luokka 6 KN Special 25/25 TULOKSET!

Siitä sitten, enää vain sinun tulisi osallistua!

__________________________________________________________________________________________

Tulokset Onnea voittajille!

Luokka 1 Helppo C

1.Snif (HeRi, KL-569) - Taivaanrannan Ajattelematon
2.Suzy (ION) - Fearless Fighter
3.Snif (HeRi, KL-569) - Skattens Aaron
4.Saara L. (WHSR, KL-259) - Paavo Poni
5.Saara L. (WHSR, KL-259) - Star Dust
6.tuffh (HuRi, KL-628) - Dimenthe's Petranella

7.Sonja (HuRi) - Haybale's White Lollipop
8.Elina (FSRa, KL-385) - Flash's Precious Sangriad
9.Amar (DEW) - Angel-like d'Glamour
10.Heli K (Team Ninitra, KL-188) - SU Landgraf
11.Sonja (HuRi) - Kaviopolun Rankkasade
12.Suzy (ION) - Dance Épilobe
13.Janita.A (FroRa,kl-399)- G.H Miss Mischief
14.Minna (HeRi) - P.O Candy Floss
15.Snif (HeRi, KL-569) - Liinan Halinalle
16.tuffh (HuRi, KL-628) - Ruskan Kathreina
17.Sanna P. (NK-riders, KL-254) - Dahabu Nightingale ox
18.tuffh (HuRi, KL-628) - Ruskan Nestori
19.Suzy (ION) - Rocket's Rosie
20.Sanna P. (NK-riders, KL-254) - Liinun Daeron
21.Saara L. (WHSR, KL-259) - Sunny
22.will (KHR, KL-597) - S.U Cafty Swindler ox
23.Riikka H. (HeRi, KL-724) - Mystic Of Mint
24.will (KHR, KL-597) - Ajatteen Vireeni
25.Jenni K. (OrRa, KL-596) - KTN Zinadonna

Luokka 2 Helppo B

1.Suzy (ION) - RTinin Formula
2.Snif (HeRi, KL-569) - Dollarin Hirmuinen
3.Minna (HeRi) - Chocolade Piscuit
4.will (KHR, KL-597) - Hämypuron Keiju Mikälie
5.Karkki K. (dew, KL-642) - WS Ebrilla
6.Snif (HeRi, KL-569) - KJ“s Baudriel

7.tuffh (HuRi, KL-628) - Ruskan Cecilia
8.Heidi C. (Whites, KL-467) - Molpe Adamina
9.Sanna P. (NK-riders, KL-254) - C.A's Sin Azugar ox
10.Suzy (ION) - Life As A Time
11.will (KHR, KL-597) - S.U Cafty Swindler ox
12.Sanna P. (NK-riders, KL-254) - Cerid Behrooz ox
13.Elina (FSRa, KL-385) - Winterhill's Slinky
14.sugar j. (PHR, KL-009) - Da Rocha
15.Sanna P. (NK-riders, KL-254) - More Than Fine D
16.Karkki K. (dew, KL-642) - Ikiajan Heleiaa
17.Elina (FSRa, KL-385) - JK Haavekuva
18.Ira K. (KaKeRa, KL-231) - RD Dante
19.Snif (HeRi, KL-569) - CLP Bilehile
20.Suzy (ION) - Kuhnurin Castaway Souls
21.will (KHR, KL-597) - Suhinan Täräys
22.Amar (DEW) - Tuohimäen Sofia
23.tuffh (HuRi, KL-628) - Liinun Minnie
24.tuffh (HuRi, KL-628) - Taikakuun Neliapila
25.Karkki K. (dew, KL-642) - Cefn Lloyd

Luokka 3 Helppo A

1.tuffh (HuRi, KL-628) - Ruskan Cecilia
2.Snif (HeRi, KL-569) - SSU Harley Richard
3.tuffh (HuRi, KL-628) - Wera Linne
4.Sanna P. (NK-riders, KL-254) - Dahabu She B Jiggy ox
5.Suzy (ION) - HT Jenny Fairy
6.Sanna P. (NK-riders, KL-254) - Music's Supreme Sshame

7.Heidi C. (Whites, KL-467) - Dermot Owin
8.will (KHR, KL-597) - Tyyn Samurai
9.Karkki K. (dew, KL-642) - Gerdors Nelletje
10.Elina (FSRa, KL-385) - Winterhill's Tambour
11.Suzy (ION) - Pirouette SM
12.Elina (FSRa, KL-385) - Flash's Figolera
13.Sanna P. (NK-riders, KL-254) - Dahabu Kitana ox
14.Amar (DEW) - Tuohimäen Sofia
15.Snif (HeRi, KL-569) - Proowan“s Marabou
16.Snif (HeRi, KL-569) - Abacus“ Chinchilla Q
17.Janita.A (FroRa,kl-399)- G.H Miss Candy
18.Karkki K. (dew, KL-642) - Aamori NS
19.tuffh (HuRi, KL-628) - Brancaro Z
20.will (KHR, KL-597) - Ajatteen Vireeni
21.Suzy (ION) - MNK Jack Sparrow
22.Heidi C. (Whites, KL-467) - Molpe Adamina
23.Jozzu (HuRi, KL-308) - Capellan Gintonic
24.Karkki K. (dew, KL-642) - LNA Kuninkaallinen
25.will (KHR, KL-597) - Espiritual Twilight

Luokka 4 Vaativa B

1.Elina (FSRa, KL-385) - Waterfall's Pink Valentina
2.Ira K. (KaKeRa, KL-231) - MB Almost Unicorn
3.Jenni K. (OrRa, KL-596) - JK's Cherry Cee
4.sugar j. (PHR, KL-009) - VNL Max Factor
5.Elina (FSRa, KL-385) - Flash's Senegalia
6.Sanna P. (NK-riders, KL-254) - Cadis Errita Dorea

7.Sanna P. (NK-riders, KL-254) - Music's Anxiety
8.Elina (FSRa, KL-385) - TWB Thanatos
9.Heidi C. (Whites, KL-467) - Dermot Owin
10.Snif (HeRi, KL-569) - ECH Persoona
11.Snif (HeRi, KL-569) - Vinkan Peikkonen
12.will (KHR, KL-597) - Akilles Twilight
13.sugar j. (PHR, KL-009) - Soodan Catwalk
14.Jenni K. (OrRa, KL-596) - JK's Felicity of Cee
15.Heidi C. (Whites, KL-467) - Efeito von Kraften
16.tuffh (HuRi, KL-628) - Brancaro Z
17.will (KHR, KL-597) - Hämypuron Keiju Mikälie
18.Karkki K. (dew, KL-642) - DVN Frankenstein
19.Karkki K. (dew, KL-642) - Kelmi L
20.Snif (HeRi, KL-569) - Puroharjun Igor
21.Karkki K. (dew, KL-642) - WS Jacket
22.Suzy (ION) - Little Babyface ox
23.Suzy (ION) - Tinin Formula
24.Sanna P. (NK-riders, KL-254) - Get Tipsy D
25.Amar (DEW) - GM's Naguro

Luokka 5 Vaativa A

1.Elina (FSRa, KL-385) - Winterhill's Carmencita
2.Jenni K. (OrRa, KL-596) - Frost
3.Jenni K. (OrRa, KL-596) - JK's Aquadrop Cee
4.Riikka H. (HeRi, KL-724) - Flaby's Count Winds
5.Elina (FSRa, KL-385) - Waterfall's Pink Valentina
6.sugar j. (PHR, KL-009) - Metsähaan Paranormal Activity

7.Heli K (Team Ninitra, KL-188) - KWB Divonne
8.Heidi C. (Whites, KL-467) - Efeito von Kraften
9.sugar j. (PHR, KL-009) - SA Prince of Waterfalls
10.Mia (U.V.T., KL-107) - Mint tea
11.Sanna P. (NK-riders, KL-254) - She B Fergy D
12.sugar j. (PHR, KL-009) - Wild G-Melon
13.will (KHR, KL-597) - Espiritual Twilight Twilight
14.Snif (HeRi, KL-569) - Suzyn Keisarinna
15.will (KHR, KL-597) - Aamukajon Pieni Lintunen
16.Jozzu (HuRi, KL-308) - V'Dusan
17.Amar (DEW) - GM's Naguro
18.Sanna P. (NK-riders, KL-254) - Dahabu Storm ox
19.Jenni K. (OrRa, KL-596) - JK's Felicity of Cee
20.Riikka H. (HeRi, KL-724) - Triplemint
21.Snif (HeRi, KL-569) - Puroharjun Fiona
22.Jozzu (HuRi, KL-308) - Mango's Scarbarough Fair ox
23.Elina (FSRa, KL-385) - TWB Thanatos
24.Sanna P. (NK-riders, KL-254) - Dahabu Salute ox
25.Jozzu (HuRi, KL-308) - Halla's Alibi ox

Luokka 6 KN Special

1.tuffh (HuRi, KL-628) - Liinun Minnie
2.tuffh (HuRi, KL-628) - Taikakuun Neliapila
3.Sanna P. (NK-riders, KL-254) - Imperia Luna
4.Jenni K. (OrRa, KL-596) - KTN Zinadonna
5.Janika (HuRi, KL-470) - Canon“s Smedagers Lavaron
6.Janika (HuRi, KL-470) - Canon“s Smedagers Shadow

7.Fiiu (BraRi, KL-919) - Sitruunan Abeacus
8.will (KHR, KL-597) - Akilles Twilight
9.Ansku (DeRa, KL-476) - MES Felony
10.Jozzu (HuRi, KL-308) - Capellan Gintonic
11.Emma M. (HeRi, KL-368) - Dark Angelique ox
12.Heli K (Team Ninitra, KL-188) - KN Special
13.tuffh (HuRi, KL-628) - Ruskan Nestori
14.Zanzku (PHR, KL-325) - Passions' Pistachio ox
15.Ajka (IR, KL-129) - Sapin Fōret Ofelia of Ice
16.Sanna P. (NK-riders, KL-254) - Music's Dylan Cain
17.Elina (FSRa, KL-385) - Winterhill's Slinky
18.Jozzu (HuRi, KL-308) - Cerisier's Hawii Twin
19.Ajka (IR, KL-129) - Wood's Myra
20.Saara L. (WHSR, KL-259) - Lady Lucifer Pride
21.Elina (FSRa, KL-385) - JK Haavekuva
22.Mia (U.V.T., KL-107) - Mint tea
23.Jozzu (HuRi, KL-308) - Puroharjun Acacia
24.Sanna P. (NK-riders, KL-254) - Feelgood Adelajda ox
25.Ajka (IR, KL-129) - Malaga