Koulukisojen ( 20.5. - 03 ) tulokset

 

- Kilpailut ovat avoimet kaikille hevos- ja poniroduille.
- Kilpailupaikkana on tallin aidattu ulkokenttä.
- Viimeinen osallistumispäivä 15.5.2003.
- Osallistumiset lems@suomi24.fi oikeassa muodossa tai hylätään

OSALLISTUMINEN:
Otsikoksi Koulukisat 20.5.2003. Osallistuminen seuraavassa muodossa: Luokan numero, ratsastaja (seura, kisalupa) - hevonen
Seura on pakollinen, kisalupa suositeltava.

- Yksi hevonen saa osallistua yhteen luokkaan, yksi ratsastaja 2 hevosella luokkaa kohti
- Yhteen luokkaan otetaan 10 ratsukkoa, jos osallistujia on 6 tai alle, luokkaa ei pidetä
- Tulokset arvotaan arvontakoneella

LUOKAT

1. Perusmerkki
2. Helppo C Täynnä!
3. Helppo B Täynnä!
4. Helppo A Täynnä!

Tulokset


OSALLISTUJAT

1. Perusmerkki
1. Harja (DR) - Taikajoen Fisherman
2. lems (FNR, KL-391) - Kuujärven Kuuraparta
3. Minna P. (FNR) - Fairie's Golden Comet
4. Minna P. (FNR) - Tirlittanin Lilla My
5. Katja Ä. (ETR) - Luna
6. Katja Ä. (ETR) - A.N. Luna
7. Essi S. (KTRL) - Lumivellamon Peilijää
8.
9.
10.

2. Helppo C
1. Harja (DR) - Taikajoen Fisherman
2. Eva M (PKR) - Paaluvuoren Rakkausruno
3. Eva M (PKR) - EJN Alpitar
4. lems (FNR, KL-391) - R.I. Lumottu Voima
5. Marjo K. (FNR, KL-161) - Linnen Utopia
6. Katja Ä. (ETR) - L.G. Amor Boy
7. Suvi (ToÉcRa, KL-321) - Rommel's Destiny
8. Suvi (ToÉcRa, KL-321) - S.T. Flower Power
9. Essi S. (KTRL) - Celedith's Horoscope
10. Essi S. (KTRL) - Säväytys

3. Helppo B
1. Tähtimö (OriRa, KL-217) - Sandin Hurmuri
2. Eva M(PKR) - R.I.Hirmumyrsky
3. lems (FNR, KL-391) - Volatile's Vivianne
4. Marjo K. (FNR, KL-161) - Tähkäpään Kullervo
5. Marjo K. (FNR, KL-161) - Tähkäpään Latvitar
6. Del (TsR)- S.S Alaston Aurinko
7. Del (TsR)- Erokedon Lancer
8. Katja Ä. (ETR) - Cendarle's Florette
9. Katja Ä. (ETR) - Bleikur frá Gleymmérei
10. Suvi (ToÉcRa, KL-321) - Taikajoen Costoso

4. Helppo A
1. Tähtimö (OriRa, KL-217) - Sandin Hurmuri
2. Eva M (PKR) - Paaluvuoren Rosvopaisti
3. lems (FNR, KL-391) - KTN Aprilli
4. Mia (OriRa) - ES Andriquett
5. Monika (SalaSeura) - Ryysyrannan Kesämies
6. Marjo K. (FNR, KL-161) - Kuujärven Komedia
7. Marjo K. (FNR, KL-161) - Aurinko
8. Del (TsR)- Moonshine's Siluett
9. Del (TsR)- Starline Enzo ox
10. Katja Ä. (ETR) - FNS Sattuma