Adres : Sanayi Sitesi 3.Blok No:18
Afyon / Türkiye
Telefon : +90 272 212 05 77
Faks : +90 272 214 01 87
Cep : +90 532 614 24 28
ICQ :
292876

E-Mail : info@inanrulman.com 
 
 
Hakkımızda

     İnan rulman 1983 Yılında faaliyetine başladı. Rulman,
V Kayışları, Yağ keçeleri, Transmisyon dişliler, Kasnak, Kaplin, Sekman Endüstriyel tekerlekler, Zincir gibi  konu-sunda aralıksız 20 yıldan beri hizmet veren firmamız halen ilk kuruluşundaki heyecanını taşımanın mutluluğu içerisin-dedir. İnan Rulman kuruluşundan bu yana  elinden gelen tüm gayretiyle sektörde güvenilir bir şirket olmak uzun  vadeli olarak bu iş dalını sürdürmek üzere bir strateji oluşturdu.
     Tüm güç piyasa koşullarına rağmen  hedeflerine ulaş- masını bilen firmamız gelişmenin ve ilerlemenin sınırlarının olmadığı bilinci doğrultusunda hareket ederek bu günkü statüsüne ulaştı.
     Satışa sunduğumuz yerli ve ithal mallarda her türlü
talebi en iyi kalite ve en uygun zamanda karşılamaya çalıştık çalışıyoruz. Stoklarımızda bulunmayan acil ihtiyacı-nızıda en kısa sürede ve ekonomik olarak temin etmek-teyiz. Kalite ve ekonomi prensibini benimseyen firmamız öncelikte müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Firmamız kendisine güvenen müşterilerine teknolojinin
tüm olanaklarını sunabilmek içinde çalışmaktadır.
     Dünya ile beraber değişime uğrayan ticarette elektro-nik pazarın her geçen gün geliştiğide bir gerçektir. Bunu da göz önüne alan firmamız sanal ortamdaki bu web sayfamızla da sanayicilerimize, diğer esnaf arkadaşları-mıza, müşterilerimize ve bizi arayan herkese yardımcı olmak istiyoruz.
     İnan rulman olarak hedefimiz her yıl daha ileriye, birlikte daha güzel yarınlara ulaşmaktır. Unutmayalım ki, her şey zamanında ve doğru yerde değerlidir.
     İlgilerinizi bekler, Saygılar sunarız...