KRJ:n alaiset koulukisat, 15.9.2004

järjestäjä: KK Summer
pvm: 15.9
v.i.p: 13.9
maili: kilpailut@vtsummer.net
otsikoi: KRJ
osallistumiskaavake:
Luokka (rivinvaihto)
Nimi (seura, kl) - ratsu

sääntöjä:
-tähdet pois
-yksi ratsastaja saa tuoda yhteen luokkaan 3 hevostaan
-yksi hevonen saa startata 2:ssa luokassa

luokat:
1a: KN Special tulokset
1b: KN Special (avoin HeRi:n jäsenille) tulokset
2a: Helppo B tulokset
2b: Helppo B (avoin HERi:n jäsenille) tulokset
3: Helppo A tulokset
4: Vaativa B tulokset
5: Vaativa A tulokset
6: Kür: Vaativa A tulokset

Osallistujat: Tulokset alhaalla!

lk.1a
1.Jasa (PHR) - Luchino JRK
2.hooriya (OriRa) - RF Pikku-Myy
3.hooriya (OriRa) - CW Bounty Killa
4.hooriya (OriRa) - Kapitalismi
5.Sinful aNgel (SaHu, kL-049) - S.E Viimeinen Taival
6.Ina (Team Ninitra, KL-343) - AF Valorie
7.Ina (Team Ninitra, KL-343) - AF Late Jonathan
8.Niina (NK-riders, KL-010) - Metsätähden Pippuri
9.Niina (NK-riders, KL-010) - Taikatuulen Ryöväri
10.Niina (NK-riders, KL-010) - Taikatuulen Loistokas
11.Fanny (HeRi) - Dollarin Tunnekuohu
12.Ella L. (KeKaRa, KL-314) - Evelle VS
13.Ella L. (KeKaRa, KL-314) - Holly's Wonder
14.Ella L. (KeKaRa, KL-314) - D's Real Catastrof
15.Aino (GoHo, KL-079) - Vaahteramäen Vinsa
16.Aino (GoHo, KL-079) - Kullan Ciku
17.Aino (GoHo, KL-079) - Tähden Ristitie
18.Laura P. (VNR, KL-652) - Sleetrock's Cream Popcorn
19.momentti ( HuRi ) - Stravalka's Mextex Cowboy
20.momentti ( HuRi ) - Ajatteen Menninkäinen
21.momentti (HuRi) - Like a Bomb Carousel
22.Minna(KirppuRa,KL-403)-Nekkiksen Voyerist
23.Fonder (RPNR, KL-482) - Cappucinon Jouluenkeli
24.Murmeli. (NRs, KL-683) - Pinpocks Natasha
25.Sarianna (HopMooRat) - Passion
26.Sarianna (HopMooRat) - White Spirit
27.Sarianna (HopMooRat) - Isabella
28.Tiia (SiSuRa, KL-717) - White Wizard
29.
30.


lk.1b
1.Suvi (HeRi, KL-734) - Agosto's Kenneth
2.Sonja (HeRi, KL-277) - Getti
3.Suvi (HeRi, KL-734) - Fatal's Spirited
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.

lk.2a
1.Jasa (PHR) - Luchino JRK
2.hooriya (OriRa) - Kapoeira
3.hooriya (OriRa) - Tsiun Danilla
4.hooriya (OriRa) - Cassie AH
5.Sinful aNgel (SaHu, kL-049) - CRS Persikka
6.Sinful aNgel (SaHu, kL-049) - VM Linnun Lailla
7.Ina (Team Ninitra, KL-343) - RKS Isäni Leijonamieli
8.Ina (Team Ninitra, KL-343) - Purppuran Aamutar
9.Niina (NK-riders, KL-010) - RG Altár
10.Niina (NK-riders, KL-010) - Taikatuulen Ryöväri
11.Niina (NK-riders, KL-010) - Taikatuulen Loistokas
12.Fanny (HeRi) - Dollarin Tunnekuohu
13.Aino(FroRa, KL-601) - Dumle
14.Aino(FroRa,KL-601) - Daffiksen Little Enchanter
15.Aino(FroRa,KL-601) - Ártali frá Mús
16.Ella L. (KeKaRa, KL-314) - Kullan Mieletön Sihinä
17.Ella L. (KeKaRa, KL-314) - TNC Laku-Pätkä
18.Ella L. (KeKaRa, KL-314) - Awgaint Pretty
19.Aino (GoHo, KL-079) - Fabian
20.Aino (GoHo, KL-079) - White Snow
21.Aino (GoHo, KL-079) - White Eye
22.Viivuska (HeRi) - Drôlen Full Metal
23.Viivuska (HeRi) - FN's Velhotar
24.Viivuska (HeRi) - AF Aydìs Thea
25.Emma M. (SaHu, KL-368) - Black Rose's Mystique
26.Emma M. (SaHu, KL-368) - Black Rose's Only One
27.Emma M. (SaHu, KL-368) - Black Rose's Nike
28.Fonder (RPNR, KL-482) - AF Baldric
29.Senni (Elukat, KL-568) - My Silk Queen
30.Maria E. (HMR, KL-431) - Mill's Mystery Man

lk.2b
1.Sonja (HeRi, KL-277) - Louise
2.Sonja (HeRi, KL-277) - Blue´s Dollari
3.Viivuska (HeRi) - Drôlen Full Metal
4.Viivuska (HeRi) - FN's Velhotar
5.Viivuska (HeRi) - AF Aydìs Thea
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.

lk.3
1.Jenni K. (OrRa, KL-596) - Frost
2.hooriya (OriRa) - Sunreet Baladi
3.hooriya (OriRa) - Ceridwyn Gwalchmai
4.hooriya (OriRa) - Kanelipellon Genny
5.Sonja (HeRi, KL-277) - KTP:n Tucer
6.Sonja (HeRi, KL-277) - Mound´s Camilla
7.damn. (HuRi, KL-625) - WS Little Girl
8.Suvi (HeRi, KL-734) - CA's Tüümian
9.Suvi (HeRi, KL-734) - V.S Future's White
10.damn. (HuRi, KL-625) - UNS Frezza
11.Sinful aNgel (SaHu, kL-049) - CRS Persikka
12.Sinful aNgel (SaHu, kL-049) - VM Linnun Lailla
13.Ina (Team Ninitra, KL-343) - Radoslaw Telek
14.Ina (Team Ninitra, KL-343) - Old Fellow IV
15.Niina (NK-riders, KL-010) - RG Altár
16.Niina (NK-riders, KL-010) - Eurograf Luna
17.Niina (NK-riders, KL-010) - Luana's Lalamelle
18.Maria E. (HMR, KL-431) - DRW Sharazan
19.Aino(FroRa,KL-601) - Lavender's Brave Casper
20.Ella L. (KeKaRa, KL-314) - CS Taika-Vieteri
21.Ella L. (KeKaRa, KL-314) - Auringonpaisteen Miss Heidi
22.Ella L. (KeKaRa, KL-314) - Ariel ox
23.Aino (GoHo, KL-079) - Tunturi-Tuuli
24.Aino (GoHo, KL-079) - Romeo
25.Aino (GoHo, KL-079) - Kullan Tupsu-korva
26.Rune (HuRi, KL-523) - AM's Eremiss ox
27.Rune (HuRi, KL-523) - Liinahaan Keijun Kukka
28.Laura P. (VNR, KL-652) - La Siréne Honey
29.Laura P. (VNR, KL-652) - Bluebell's Mermaid
30.Minna(KirppuRa,KL-403)-Nekkiksen Voyerist

lk.4
1.Jenni K. (OrRa, KL-596) - Frost
2.hooriya (OriRa) - Estrellazo Rosa
3.Sonja (HeRi, KL-277) - Kuutamon Pisara
4.Sonja (HeRi, KL-277) - Aromaan Poika
5.Sonja (HeRi, KL-277) - Zenelope
6.damn. (HuRi, KL-625) - Gelenk's Scaredcrow
7.Suvi (HeRi, KL-734) - V.S Future's White
8.Ina (Team Ninitra, KL-343) - Manttelinperijä
9.Ina (Team Ninitra, KL-343) - Iluzja Sen
10.Aino (GoHo, KL-079) - Waterfall's Afrodite
11.Aino (GoHo, KL-079) - Kullan Wirne
12.Aino (GoHo, KL-079) - Sylvester
13.Jenni (Sahu, KL-600) - CremeCaramell's Secret Wish
14.Rune (HuRi, KL-523) - PR Tahmatassu
15.Rune (HuRi, KL-523) - S.U Replica
16.Saara (JeRa) - Pilvimarjan M.S' Eleonora
17.Secret (KRS) - Erth La Bamba
18.Secret (KRS) - Winterhill's Chocolate
19.Secret (KRS) - Hohteen Unelmapoika
20.Sarianna (HopMooRat) - Tiuku
21.Lina (HuRi, KL-805) - Sir Napoléon
22.Tiia (SiSuRa, KL-717) - Fielen's Prince Paris ox
23.Tiia (SiSuRa, KL-717) - Lord of Black Gold
24.Maria E. (HMR, KL-431) - DRW Sharazan
25.
26.
27.
28.
29.
30.

lk.5
1.Sonja (HeRi, KL-277) - JK´s Bolero Cee
2.Sonja (HeRi, KL-277) - KTP´s Mystic Jumper
3.Sonja (HeRi, KL-277) - AM´s Where Is The Love ox
4.Ina (Team Ninitra, KL-343) - KWB Ardent Alcohol
5.Ina (Team Ninitra, KL-343) - KWB Ardent Alcohol
6.Aino(FroRa,KL-601) - Granat ox
7.Aino (GoHo, KL-079) - WWS Ironica
8.Aino (GoHo, KL-079) - Mattfer
9.Aino (GoHo, KL-079) - Golden Colorist
10.Jenni (Sahu, KL-600) - CremeCaramell's Lovely Evelle
11.Laura P. (VNR, KL-652) - Illusia
12.Secret (KRS) - Erth La Bamba
13.Secret (KRS - Winterhill's Chocolate
14.Secret (KRS) - Hohteen Unelmapoika
15.Fonder (RPNR, KL-482) - Tähtisumun Dávida ox
16.Sarianna (HopMooRat) - Tiuku
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.

lk.6
1.Sonja (HeRi, KL-277) - KTP´s Dancer Of Night
2.Sonja (HeRi, KL-277) - KTP:n Amigo
3.Aino (GoHo, KL-079) - WWS Ironica
4.Aino (GoHo, KL-079) - Mattfer
5.Aino (GoHo, KL-079) - Golden Colorist
6.Tiia (SiSuRa, KL-717) - Cinderella
7.Tiia (SiSuRa, KL-717) - Safira's Star ox
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.


Tulokset:



lk.1a
1.Minna(KirppuRa,KL-403)-Nekkiksen Voyerist
2.momentti ( HuRi ) - Stravalka's Mextex Cowboy
3.Ella L. (KeKaRa, KL-314) - Holly's Wonder
4.Sinful aNgel (SaHu, kL-049) - S.E Viimeinen Taival
5.Murmeli. (NRs, KL-683) - Pinpocks Natasha
6.Laura P. (VNR, KL-652) - Sleetrock's Cream Popcorn

7.Aino (GoHo, KL-079) - Tähden Ristitie
8.Niina (NK-riders, KL-010) - Metsätähden Pippuri
9.hooriya (OriRa) - CW Bounty Killa
10.Ella L. (KeKaRa, KL-314) - Evelle VS
11.Jasa (PHR) - Luchino JRK
12.Tiia (SiSuRa, KL-717) - White Wizard
13.Sarianna (HopMooRat) - Isabella
14.Fonder (RPNR, KL-482) - Cappucinon Jouluenkeli
15.momentti ( HuRi ) - Ajatteen Menninkäinen
16.Ina (Team Ninitra, KL-343) - AF Valorie
17.Ella L. (KeKaRa, KL-314) - D's Real Catastrof
18.Aino (GoHo, KL-079) - Kullan Ciku
19.Fanny (HeRi) - Dollarin Tunnekuohu
20.momentti (HuRi) - Like a Bomb Carousel
21.Sarianna (HopMooRat) - White Spirit
22.Niina (NK-riders, KL-010) - Taikatuulen Ryöväri
23.hooriya (OriRa) - RF Pikku-Myy
24.Niina (NK-riders, KL-010) - Taikatuulen Loistokas
25.Sarianna (HopMooRat) - Passion
26.hooriya (OriRa) - Kapitalismi
27.Ina (Team Ninitra, KL-343) - AF Late Jonathan
28.Aino (GoHo, KL-079) - Vaahteramäen Vinsa

lk.1b
1.Sonja (HeRi, KL-277) - Getti

2.Suvi (HeRi, KL-734) - Agosto's Kenneth
3.Suvi (HeRi, KL-734) - Fatal's Spirited

lk.2a
1.Emma M. (SaHu, KL-368) - Black Rose's Nike
2.Viivuska (HeRi) - Drôlen Full Metal
3.Senni (Elukat, KL-568) - My Silk Queen
4.Aino(FroRa,KL-601) - Ártali frá Mús
5.Aino (GoHo, KL-079) - White Snow
6.Niina (NK-riders, KL-010) - Taikatuulen Loistokas

7.hooriya (OriRa) - Cassie AH
8.Ella L. (KeKaRa, KL-314) - Awgaint Pretty
9.Jasa (PHR) - Luchino JRK
10.Viivuska (HeRi) - FN's Velhotar
11.Aino(FroRa,KL-601) - Daffiksen Little Enchanter
12.Aino (GoHo, KL-079) - White Eye
13.Niina (NK-riders, KL-010) - Taikatuulen Ryöväri
14.Ina (Team Ninitra, KL-343) - RKS Isäni Leijonamieli
15.hooriya (OriRa) - Kapoeira
16.Fanny (HeRi) - Dollarin Tunnekuohu
17.Ella L. (KeKaRa, KL-314) - Kullan Mieletön Sihinä
18.hooriya (OriRa) - Tsiun Danilla
19.Viivuska (HeRi) - AF Aydìs Thea
20.Sinful aNgel (SaHu, kL-049) - VM Linnun Lailla
21.Aino (GoHo, KL-079) - Fabian
22.Niina (NK-riders, KL-010) - RG Altár
23.Emma M. (SaHu, KL-368) - Black Rose's Only One
24.Aino(FroRa, KL-601) - Dumle
25.Ina (Team Ninitra, KL-343) - Purppuran Aamutar
26.Sinful aNgel (SaHu, kL-049) - CRS Persikka
27.Ella L. (KeKaRa, KL-314) - TNC Laku-Pätkä
28.Fonder (RPNR, KL-482) - AF Baldric
29.Emma M. (SaHu, KL-368) - Black Rose's Mystique
30.Maria E. (HMR, KL-431) - Mill's Mystery Man

lk.2b
1.Viivuska (HeRi) - AF Aydìs Thea
2.Sonja (HeRi, KL-277) - Blue´s Dollari

3.Viivuska (HeRi) - FN's Velhotar
4.Sonja (HeRi, KL-277) - Louise
5.Viivuska (HeRi) - Drôlen Full Metal

lk.3
1.Niina (NK-riders, KL-010) - Luana's Lalamelle
2.hooriya (OriRa) - Kanelipellon Genny
3.Suvi (HeRi, KL-734) - V.S Future's White
4.Ella L. (KeKaRa, KL-314) - Ariel ox
5.Ina (Team Ninitra, KL-343) - Old Fellow IV
6.Niina (NK-riders, KL-010) - Eurograf Luna

7.Ella L. (KeKaRa, KL-314) - CS Taika-Vieteri
8.hooriya (OriRa) - Sunreet Baladi
9.Aino (GoHo, KL-079) - Kullan Tupsu-korva
10.Minna(KirppuRa,KL-403)-Nekkiksen Voyerist
11.Ina (Team Ninitra, KL-343) - Radoslaw Telek
12.Rune (HuRi, KL-523) - AM's Eremiss ox
13.Sonja (HeRi, KL-277) - Mound´s Camilla
14.damn. (HuRi, KL-625) - WS Little Girl
15.Rune (HuRi, KL-523) - Liinahaan Keijun Kukka
16.hooriya (OriRa) - Ceridwyn Gwalchmai
17.Suvi (HeRi, KL-734) - CA's Tüümian
18.Ella L. (KeKaRa, KL-314) - Auringonpaisteen Miss Heidi
19.Sinful aNgel (SaHu, kL-049) - VM Linnun Lailla
20.Laura P. (VNR, KL-652) - Bluebell's Mermaid
21.Maria E. (HMR, KL-431) - DRW Sharazan
22.Aino (GoHo, KL-079) - Tunturi-Tuuli
23.damn. (HuRi, KL-625) - UNS Frezza
24.Aino (GoHo, KL-079) - Romeo
25.Sonja (HeRi, KL-277) - KTP:n Tucer
26.Sinful aNgel (SaHu, kL-049) - CRS Persikka
27.Laura P. (VNR, KL-652) - La Siréne Honey
28.Aino(FroRa,KL-601) - Lavender's Brave Casper
29.Niina (NK-riders, KL-010) - RG Altár
30.Jenni K. (OrRa, KL-596) - Frost


lk.4
1.Maria E. (HMR, KL-431) - DRW Sharazan
2.Secret (KRS) - Hohteen Unelmapoika
3.Jenni (Sahu, KL-600) - CremeCaramell's Secret Wish
4.Sonja (HeRi, KL-277) - Kuutamon Pisara
5.Sonja (HeRi, KL-277) - Zenelope
6.Sarianna (HopMooRat) - Tiuku

7.Aino (GoHo, KL-079) - Sylvester
8.Suvi (HeRi, KL-734) - V.S Future's White
9.Secret (KRS) - Winterhill's Chocolate
10.Ina (Team Ninitra, KL-343) - Manttelinperijä
11.Tiia (SiSuRa, KL-717) - Lord of Black Gold
12.Jenni K. (OrRa, KL-596) - Frost
13.damn. (HuRi, KL-625) - Gelenk's Scaredcrow
14.Rune (HuRi, KL-523) - PR Tahmatassu
15.Aino (GoHo, KL-079) - Kullan Wirne
16.Secret (KRS) - Erth La Bamba
17.Lina (HuRi, KL-805) - Sir Napoléon
18.Sonja (HeRi, KL-277) - Aromaan Poika
19.Ina (Team Ninitra, KL-343) - Iluzja Sen
20.Aino (GoHo, KL-079) - Waterfall's Afrodite
21.Rune (HuRi, KL-523) - S.U Replica
22.hooriya (OriRa) - Estrellazo Rosa
23.Saara (JeRa) - Pilvimarjan M.S' Eleonora
24.Tiia (SiSuRa, KL-717) - Fielen's Prince Paris ox


lk.5
1.Fonder (RPNR, KL-482) - Tähtisumun Dávida ox
2.Laura P. (VNR, KL-652) - Illusia
3.Secret (KRS) - Hohteen Unelmapoika
4.Jenni (Sahu, KL-600) - CremeCaramell's Lovely Evelle
5.Aino (GoHo, KL-079) - WWS Ironica

6.Sonja (HeRi, KL-277) - JK´s Bolero Cee
7.Secret (KRS - Winterhill's Chocolate
8.Ina (Team Ninitra, KL-343) - KWB Ardent Alcohol
9.Aino (GoHo, KL-079) - Golden Colorist
10.Sarianna (HopMooRat) - Tiuku
11.Aino (GoHo, KL-079) - Mattfer
12.Sonja (HeRi, KL-277) - KTP´s Mystic Jumper
13.Aino(FroRa,KL-601) - Granat ox
14.Ina (Team Ninitra, KL-343) - KWB Ardent Alcohol
15.Secret (KRS) - Erth La Bamba
16.Sonja (HeRi, KL-277) - AM´s Where Is The Love ox


lk.6
1.Aino (GoHo, KL-079) - Mattfer
2.Sonja (HeRi, KL-277) - KTP:n Amigo
3.Tiia (SiSuRa, KL-717) - Safira's Star ox

4.Aino (GoHo, KL-079) - Golden Colorist
5.Aino (GoHo, KL-079) - WWS Ironica
6.Tiia (SiSuRa, KL-717) - Cinderella
7.Sonja (HeRi, KL-277) - KTP´s Dancer Of Night