This page was last updated on: June 24, 2001

Informatie








Downloads




Episode Stuff





Fun


Seizoen 2
211 - Roger Elbert Must Lay Out His Fatty Foods







De kinderen zijn een video aan het kijken van Barnaby Jones in de klas en Mr. Garrison stelt er vragen over. Hij verteld ook dat ze samen met de hele klas naar de planetarium zullen gaan alleen de kinderen vinden dit niets aan.

Dan zet hij de volgende band van Barnaby Jones erop en ondertussen is er een reclame te zien van Cheesy Poofs waar in verteld dat er een wedstrijd word gehouden over wie het beste het lied kan zingen en dat de winaar in een reclame spotje mag spelen.

De volgende dag gaan ze met de bus naar de planetarium en de Cheesy Poofs Contest is daar dan ook alleen Cartman mag van Mr. Garrison niet mee doen.

Binnen geeft Dr. Adams de school een rondleiding en opvallend aan hem is dat hij de 'e' in Planetarium niet kan uitspreken. Dan gaan de kinderen een laser show kijken maar Cartman nokt hem dan en gaat mee doen met het Cheesy Poofs lied.

Dan is de laser show afgelopen en iedereen vind de planetarium eigelijk maar niets maar toch vonden ze het leuk door iets maar waarom weten ze niet.

Cartman zal opgebelt worden volgens de Cheesy Poofs team en de kinderen gaan weer met de bus terug naar school. Die avond is er nog een lasershow en de kinderen bespreken met elkaar af om er weer heen te gaan maar dan komt er een jongen tevoorschijn en zegt dat ze er niet naar toe moeten gaan en valt dan flauw.

Dan brengen ze hem naar Nurs Gullom en Mr. Mackey en de jongen praat over een machine en dat het kapot moet worden gemaakt voor het te laat is. Princible Victoria gaat dan naar de planetarium om te kijken wat er mis is maar constateerd daar dan niets.

De volgende dag leert Mr. Garrison de kinderen haiku's behalve Cartman die er niet is en de kinderen hebben het steeds maar over de planetarium en dat ze er terug willen gaan. Mr. Garrison zegt dan dat ze dat de volgende dag zullen doen.

Dan komt Cartman binnen en hij heeft een diploma zodat hij met de finale mee kan doen samen met 4 andere kinderen. Mr. Mackey probeert dan nog de jongen zijn geheugen te lezen om achter te komen wat de jongen eigenlijk bedoelt.

De volgende dag gaan ze dan naar de planetarium en gaan weer de laser show zien behalve Cartman die in de finale staat. Mr. Garrison gaat dan even naar de wc en Dr. Adams probeert de kinderen te hypnotiseren en de kinderen tot slaaf maken alleen lukt dit net niet omdat Mr. Garrison weer binnen komt.

Cartman zit dus in de finale samen met zijn moeder en wint deze omdat er niemand meer over was en dat hij ook een arm meisje heeft weggelokt.

De laser show is afgelopen en Dr. Adams loopt met de kinderen om ze als personeel te gebruiken omdat ze gehypnotiseerd zijn. Kyle, Stan en Kenny blijven achter omdat ze niet gehypnotiseerd zijn en proberen de machine uit op Kenny. Kenny gaat tenslotte dood daardoor.

Mr. Mackey kan dan de geheugen van de jongens lezen en hij zegt dat de machine kapot moet omdat daarmee hij de kinderen hypnotiseerd en ze zo tot slaaf maakt omdat hij geen geld heeft om personeel te betalen.

De jongens gaan dan naar Officer Barbrady toe om te vertellen dat hij met de machine de kinderen tot slaven maakt. Hij gaat dan met de jongens mee en Dr. Adams biedt hem een laser show aan en hij gaat mee en veranderd hem ook in een slaaf.

Cartman is dan de reclame spot aan het opnemen en de producer is steeds niet tevreden. Als het opgenomen is belt hij de andere op maar niemand is thuis en antwoord wat in het antwoordapparaat dat hij die avond op tv zal komen.

Officer Barbrady arresteerd dan de jongens en bind ze vast aan een stoel zodat ze, als ze de laser show moeten bekijken, niet weglopen. Cartman kijkt dan zijn commercial waar hij 1 seconde in zit en Mr. Mackey gaat dan samen met Nurs Gullom naar de planetarium om iedereen te redden maar worden ook gevangen genomen door Officer Barbrady.

Cartman is dan kwaat dat niemand zijn commercial heeft gezien en gaat naar de planetarium en maakt de machine kapot. Deze richt dan zijn laser op Dr. Adams en hij word gehypnotiseerd.

De slaven worden dan weer normaal en Cartman krast dan aan zijn neus en Mrs. Cartman reageert hierop en Cartman scheld zijn moeder dan helemaal verrot.
Other





Copyright © South Park king. Niets mag er gelinkt of gekopieerd worden zonder toestemming van de webmaster. Deze site is het beste te zien met Internet Explorer 4.0 or hoger. Deze South Park  website heeft geen verband met Comedy Central.