This page was last updated on: June 24, 2001

Informatie








Downloads




Episode Stuff





Fun


Seizoen 2
217 - Gnomes







De jongens zitten in de klas en Mr. Garrison verteld dat iedereen iets over concurentie moet opschrijven in groepjes en dit morgen tegen de burgerlijke comitee te vertellen. Hij zegt ook dat als ze het niet goed doen, hij ontslagen word.

De jongens worden dan samen met Tweek in gedeeld en de jongens willen dat helemaal niet. Bij een koffiehuis komt een man binnen en wilt het overkopen maar Mr. Tweek wilt dat niet en de man loopt weer weg en verteld dat hij langs hen gaat zitten. Officer Barbrady komt ook nog langs en krijgt een kat tegen zijn kop aan geslagen.

Tweek heeft het maar over dwergen en dat ze daar over kunnen schrijven en dat ze maar bij hem vanacht moeten logeren. Dan komen ze bij de Tweek's aan en Mr. Tweek verteld zijn verhaal over hoe koffie word gemaakt. Hij verteld ook dat hij wel een verhaal wilt schrijven voor ze maar hun willen het zelf doen.

Tweek verteld dan ook dat de dwergen om half 4 s'nachts komen maar zijn ouders zeggen dat hij die onderbroeken altijd weg legt. De jongens gaan op Tweek's kamer spelen en drinken koffie. Dat doen ze zolang tot half. Om precies 1 voor half 4 komt mr. Tweek langs en heeft voor hen een verhaal af.

De jongens denken toch niet meer dat die dwergen komen en nemen het verhaal aan. Ondertussen zijn de dwergen toch langs geweest en Tweek had alles gezien en de dwergen zijn weer weg.

De volgende dag vertellen de jongens hun verhaal dan bij de burgelijke comittee en ze vinden het geweldig. Mr. Garrison gelooft er echter geen zak van dat ze het zelf geschreven hebben maar maakt voor hem toch niets uit zolang hij maar niet ontslagen word.

De man is nu bijna klaar met zijn koffiehuis en een van de comittee leden staat helemaal achter Mr. Tweek en helpt mee de concurent zwart te maken. De comittee gaat dan de volgende dag samen met Mr. Garrison naar de Mayor toe en vertellen over dat de concurrent Mr. Tweek's koffiehuis willen zwart maken en dat ze er iets aan moeten doen door hem weg te krijgen.

Dit doen ze door een comercial te maken op tv en door ze in een live programma te laten intervieuwen. Mr. Harbuck, de concurent krijgt nu nog een slechtere naam. Een heleboel mensen gaan nu demonstreren dat hij weg moet gaan maar hij wilt juist meer klanten trekken en probeert nu de kinderen zover te krijgen door zich als panda te verkleden.

The mayor wilt dan besluiten om de volgende dag, Mr. Harbuck 5 minuten de tijd te geven om aan het woord te komen en de jongens en dat de mensen mogen bepalen of Harbucks mag blijven of niet. De jongens moeten nu wel zelf een verslag maken en gaan weer naar Tweek's kamer toe.

Daar zien ze dan ook de Untherpants Gnomes en de jongens gaan met hen mee naar het bos. Daar vertellen ze over dat ze onderbroeken stelen en deze te verkopen om winst te maken. De Gnomes zullen hun verslag maken in ruil voor onderbroeken.

De volgende dag zingt Toto en de jongens vertellen dat ze bij de Gnomes zijn langs geweest en dat ze daar hebben verteld dat grote winkels goed zijn voor de samenleving want ze zijn goed anders zouden ze niet zo groot zijn. Een comittee vrouw zegt dan dat ze de vorige keer iets heel anders zeiden maar de jongens zeggen dat Mr.Tweek dat geschreven had en niet zij en Mr. Garrison word afgevoerd.

De mensen drinken dan nog Harbucks koffie, die ze veel lekkerder vinden en Mr. Tweek' mag het koffiehuis van Mr. Harbuck overnemen.

De Gnomes doen ondertussen wat de jongens beloofd hadden, onderbroeken stelen.
Other





Copyright © South Park king. Niets mag er gelinkt of gekopieerd worden zonder toestemming van de webmaster. Deze site is het beste te zien met Internet Explorer 4.0 or hoger. Deze South Park  website heeft geen verband met Comedy Central.