This page was last updated on: June 24, 2001

Informatie








Downloads




Episode Stuff





Fun


Seizoen 4
406 - Cartman Joins NAMBLA







De jongens zijn een soort monopoly spel aan het spelen en Kenny's ouders vertellen dan aan Kenny dat ze er een kindje erbij willen hebben. Kenny vind dat maar niets. Cartman vind de jongens opeens dan te kinderachtig en besluit oudere vrienden te gaan zoeken door te chatten op het internet.

Daar ontmoet hij Tony316 en zij spreken samen af in Mel's buffet. Daar neemt Tony vanalles voor Cartman mee en Cartman vind hem wel tof. Dan komen er een paar FBI agenten het restaurant binnen stormen en nemen Tony mee.

Cartman probeert het dan nog een keer opnieuw en spreekt dan af met Mr. Hamerhat dat Mr. Garrison blijkt te zijn. Hij word ook mee genomen door de FBI agenten en word samen opgesloten met Tony in een cel bij Officer Barbrady en een paar mannen van NAMBLA proberen hen vrij te pleiten maar dat misslukt.

Cartman denkt dan dat Stan en Kyle hier achter zitten en gaat er naar toe. Zij zijn echter gekke bekken te trekken bij zieke mensen. Kenny krijgt nachtmerries over zijn toekomstig broertje en doet er dan ook alles aan dat hij geen broertje erbij krijgt.

Hij doet dit door eerst een bal tegen de ballen van zijn vader te gooien zodat hij het niet met zijn moeder kan doen maar de volgende dag zijn ze al naar de dokter geweest en alles is bij hem gemaakt en Mrs. McCormick is in verwachting.

Kenny pakt het dan anders aan en gaat bij de drogist, gekleed als een meisje, abortus pillen halen en deze in een glas sterke drank doen die hij aan zijn moeder wilt geven. Zij zegt dan dat ze dat mag hebben en Stuart drinkt het dan op en moet daarvan schijten.

Cartman besluit dan naar Mephisto toe te gaan en te vragen of hij een clone voor hem kan maken maar Mephisto raad hem aan om naar NAMBLA toe te gaan. Hij doet dat en de mannen waarderen dat zeer want het zijn allemaal kinderverkrachters alleen Cartman weet dat dus niet.

Cartman word daar zelfs poster kind en de mannen van NAMBLA vragen hem of dat hij een stel kinderen van zijn leeftijd met hem mee te nemen. Dat doet hij en de leden van NAMBLA neemt hen naar een hotel toe en daar komen ze erachter dat het allemaal kinderverkrachters zijn en vluchten weg.

Kenny droomt nu weer en is het hartstikke zat en gaat met een ontstopper achter zijn moeder aan en Stuart gaat hen achterna en gaan ook naar het hotel toe. De FBI wilt dan een inval doen bij NAMBLA maar doen dit dan bij de verkeerde bij die van Mephisto.

Samen gaan zij ook naar het hotel toe om de nep NAMBLA op te pakken. De jongens zijn dan met zijn allen in een kamer en Cartman zegt dat er een naar die mannen toe moet gaan want anders pakt de FBI ze nooit op.

Butters wilt dit doen maar stapt dan de verkeerde kamer binnen. Stuart in tegendeel en word door 3 dozijn mannen van achteren gepakt en word met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht.

De nep NAMBLA mannen worden opgepakt en Stuart en Mrs. McCormick krijgen een baby'tje dat sprekend op Kenny lijkt.
Other





Copyright © South Park king. Niets mag er gelinkt of gekopieerd worden zonder toestemming van de webmaster. Deze site is het beste te zien met Internet Explorer 4.0 or hoger. Deze South Park  website heeft geen verband met Comedy Central.