| НОВИНИ | | [18.04.2000] Питання про Севастополь | | Нещодавно я побачив по одному з російських телеканалів репортаж про "севастопольське питання" - мене це дуже обурило, адже той пафос, з яким преподносили ганебне бажання тих українців приєднати Севастополь - повноправне українське місто - до Росії, обурить кожного, хто підримує і вболіває за державність та унітарність України. Я не вважаю за доцільне продовжувати написання цього відступу: Крим та Севастополь завжди були, є та будуть українськими територіями. | 
|
|
|
| |