| На це питання не дуже легко відповісти, адже з того, що висвітлє російська влада, малюється така картина, що всі чеченці терористи і вбивці, а вона - месник, котрий прийшов зробити Ічкерію "вільною"... ...Чи не нагадує Вам ця ситуація те, що було багато років з Україною ? Московські " гонци " грабували та нищили нашу Батьківщину, нищили дома та оселі, вбивали та гвалтували...Неважливо в якій якості: чи в якості більшовиків, чи в якості отих бездарних посіпак царату... Те ж саме зараз коїться і в Чечні. Зробіть висновки кому Ви співчуваєте більше: імперіалістичній навалі чи визвольному рухові ?.. |