Jestem bardzo szczęśliwy, że pozbyłem się
swojej wstrętnej i śmierdzącej stulejki.
Po zapoznaniu się z tak wielu znakomitymi rekomendacjami po operacjach penisów w Poznaniu i ja postanowiłem tam pojechać bo i bardzo lubię Polskę, po ojcu czuję się Polakiem.
Zawsze miałem problem ze swoją stulejką. Czułem ciągle ten zapach pomimo, że się myłem, ale tam akurat nie mogłem sięgnąć i więc cuchnąłem. Ale bardzo się bałem pójść do szpitala i wstyd mi  było.
Przełamałem się po dłuższej korespondencji z facetami, którzy w Poznaniu mieli oparacje. Wszyscy wychwalali i cieszyli się dobrym zdrowiem i lepszym sexem. Wszyscy zgodnie twierdzili , że nic nie bolało. Teraz po 2 miesiącach od mojego zabiegu w Poznaniu u profesora Tukałły mogę także potwierdzić , że wszystko było bardzo ok !. Mnie nie bolało.
Mnie się szybko goiło, niteczki wylaziły powolutku same. Kochałem się po 17 dniach od operacji. Zaraz po 3 dniach 4 razy dziennie smarowałem rankę maścią contratubex i masowałem jak profesor zalecał. Normalnie pracowałem zaraz po przylocie a więc po 2 dniach od operacji. W tej malutkiej  klinice w Poznaniu jest very cool , miło, dobrze jak u mamy. I bardzo czyściutko wszędzie błyszczy i pachnie czystością. Przy  operacji jest dobra atmosfera nie stresująca. Miałem także zrosty i się profesor namęczył ale wykonał pracę bardzo dobrze. Potem już w domu pokazałem koledze lekarzowi Anglikowi , który był pod wrażeniem doskonałego i precyzyjnego szycia chirurgicznego.
Szybko się goiło. Często chodziłem po pokoju bez majtek i bez opatrunku więc ładnie zasychało. Rano trochę swędziało jak mój mały przyjaciel się budził i miał erekcję, ale szybko  się wysikałem i troche posmarowałem zapisaną przez profesora maścią  lignokaina i wszystko już było dobrze.
Wszystkim , którzy mi poradzili wizytę w Poznaniu oraz całemu zespołowi tej kliniki z panem profesorem na czeli składam tą drogą gorące  podziękowanie.
David Krotosky
My Info:
David Krotosky
Manchester
England