![]() ![]() |
21 juni 2001: Nieuwe rubriek toegevoegd met de uitslagen van 2001.
21 juni 2001: In de Ronde van Zwitserland werd Servais eergisteren 6e in de proloog op 7 seconden van de winnaar Lance Armstrong. De dag erna pakte hij onderweg 4 seconden bonificatie en steeg hij naar de 2e plaats in het klassement. Vandaag had hij een kans om de leiderstrui te pakken. Twee renners, Bortolami en Wrolich, gooiden echter roet in het eten. Zij finishten met bijna 3 minuten voorsprong op het peloton. Servais is nu 4e in het klassement. Morgen volgt een bergrit.
18 juni 2001: De foto's van Servais tijdens Parijs Roubaix staan nu ook in het fotoalbum.
18 juni 2001: Afgelopen week reed Tristan weer zijn eerste wedstrijden in de Ronde van Zweden. Veel afgezien, maar zo goed als geen last meer van zijn knie. Zaterdag volgt de Route du Sud. Peter, Geert, Andreas, Servais en Bart reden de Ronde van Luxemburg. Geert viel in de 2e etappe op zijn knie en stapte af. Bart werd 3e in de tijdrit op zaterdag en 2e in de laatste etappe op zondag.
12 juni 2001: Servais werd afgelopen vrijdag 3e in Hengelo. Andreas was zondag 6e in Bochum.
Enkele wijzigingen in het programma: Andreas rijdt ook in Luxemburg en Servais rijdt de Ronde van Zwitserland i.p.v. de Ronde van Catalonie.
6 juni 2001: Bart, die vandaag 33 is geworden, reed afgelopen week een hele goede Ronde van Duitsland. Hij werd 10 in de tijdrit op zaterdag, 5e in de zware rit door het Zwarte woud op zondag en 5e in het eindklassement. Servais werd, ondanks een val, 12e in de tijdrit.
Peter is afgelopen vrijdag vanwege ziekte niet meer van start gegaan in de 3e rit in de Bizikleta Vasca. Hij is inmiddels beter en reed gisteren alweer in Gullegem.
Martin viel maandag in de laatste bocht in de wedstrijd in Villers Cotterets. Hij hield er een aantal schaafwonden aan over.
|