|
Beton Liga u Hokeju
|
|
Stari Grad - Beograd Sabres 2-1 Pouceni iskustvom iz prve utakmice Stari Grad je uspeo da zabelezi pobedu.Odigrali su sa manje iskljucenja i uspeli da pobede.Stice se utisak posle prvih utakmica da oni i nisu toliki favoriti u prvoj rundi play-off a.Taj utisak se povecava posle izjave golmana Beograda Popovica: "Za oba gola koje sam primio krivim sebe . Naime prvi put pak mi je prosao kroz noge, a kod drugog gola ispod ruke.Ne prihvatam izgovore da su to bili teski udarci jer sam ih teoretski mogao braniti. " Stice se utisak da ekipa Beograda moze bez problema ostvariti jos tri pobede koje bi ih odvele u finale ako ih krene sa golovima . Naime i u drugoj utakmici bi pobedili da su imali samo malo srece. Tome u prilog ide i to sto su pogodili par puta okvir gola. Ostaje da se vidi kako ce se stvari odvijati pri normalnim vremenskim uslovima koji se ocekuju sledeceg vikenda.Uvalin iz ekipe SG ocekuje 17 stepeni pa ako bude lepo vreme nadajmo se da ce ove uzbudljive utakmice pratiti i vise gledalaca.Za Ginisa je naime podatak da je prvoj utakmici na pocetku prisustvovao samo jedan gledalac (Goran Markovic) kome se ovom prilikom zahvaljujemo.
ps Statistike ce biti dostupne cim Dimitrije Disa Milic posalje iste na ASTRODULE@YAHOO.COM |