Edipland

 

  Hoş Geldiniz

 

 

Kalbime Çağrı

 Kalbimin açılmasını istiyorum. Yüksek Benliğimin bana inmesini ve beni Sevginin yuva kurduğu Kalbin alanına yükseltmesini istiyorum. Beni Kalbin Gizlerine, Kalbin Genişlemesine ve orada yatan Bilgeliğe taşı.

Kalpten yürüyen ve Kalpten konuşan biri olayım. Kalpten dinleyen ve Kalpten Cennete erişen biri.

Ey Kalp, bana açıl! Yollarını bana öğret! Dikkatimi sürdür. Huzurum ol. İçinde oturmama ve ikamet etmeme yardım et. İstediğim rahatlık bölgesi ol. Kaotik görünen bir dünyada benim için güvenli bir ağ ol.

Ey Kalp, tüm varlığıma taş ve parıltının ışığı ile etimi renklendir. Bedenime, saçıma, gözlerime, derime ve organlarıma ak. Kalpte ve her hücrenin merkezinde sirküle ol. Bu benim duamdır, çünkü Kalbim Tanrı’nın Kalbinin bir parçasıdır. İçsel Kalbi, gerçek olan Kalbi, realitenin Gerçekliğini taşıyan Kalbi arıyorum.

Günlerimde ilerlerken Kalbin işitilebilmesi için sessiz bir zihin istiyorum. Meditasyonlarımın sessizliğinde otururken rehberliğini istiyorum.

Eylemlerimin sevgide yüzebilmesi için Kalp merkezli bir hayat yaşama kapasitemi güçlendir. Kalbimin Şarkısını söyleyebilmem için bana yollarını öğret.

Amin.

Işığa Dualar (Invocations to the Light) Kitabından

Wistancia Stone

 

Anasayfa

Anasayfa