LÜTFEN TRAFİK KURALLARINA UYALIM. UYMAYANLARI UYARALIM. GEREKTİĞİNDE YETKİLİLERE BİLDİRMEYİ BİR GÖREV BİLELİM. BÜTÜN İYİLİK VE SEVGİLERİN SİZİNLE OLMASINI DİLERİM. MUTLU VE SAĞLIKLI YARINLAR SİZİN OLSUN.
ICQ SIRLARI

Bir Ev Kullanıcısı İçin Bilgisayarında Bulunması Gereken Programlar Ve Nasıl Kurulacağı Hakkında Bilgiler (Özellikle İnternet)

Şiirler

Hikayeler

ICQ Bilgileri. İCQ Hakkında öğrenmek istediğiniz hemen hemen her şey.

Outlook Express Hakkında Öğrenmek İstedikleriniz

Ünlülerin Tam 751 Muhteşem Sözü

Burçlar

cimbom

Mevlana Sözleri

Web Adresleri

Tüm Türkiye Dahilinde Aradığınız Telefon Numaraları Adresleriyle Beraber

e-posta


Bir web sayfası oluşturmaya başlamadan hep düşündüm. Bu sayfa nasıl olmalı diye. Kafamda hiçbir şey belirlenmedi. Zaten çok iyi bir bilgisayar kullanıcısı olmama rağmen bir web sayfasını dahi yapmayı beceremiyordum. Aklıma internette kullandığım takma adım geldi: Epitaph Bu bir şarkı sözü ve Türkçe anlamı Mezar Taşı (Aslında Mezar taşının üstüne yazılan yazı). Hep sorarlar neden bu takma adı seçtin diye. Öncelikle bu King Crimson müzik gurubunun 1970 li yıllarda seslendirdikleri bir şarkı. Bana göre muhteşem. Beni bir yerlerden alıp bir yerlere götürüyor. Sonra sözlerini Türkçe'ye çevirmeye çalıştım, yardım aldım. Sözler Türkçe'ye çevrildiğinde okuduğumda şarkının bildiğimiz bir mezarın taşıyla ilgisi olmadığını anladım. Zaten mezar taşı anlamına geldiğini de bilmiyordum. Okul yıllarımda da biz 8 şaşkın yabancı dil dersinde Fransızca'ya ayrıldığımız için, benim için İngilizce şarkı sözlerinden ibaretti. Bu şarkıda çok şey anlatılıyor. Bu sözleri ana sayfaya koymaya karar verdim. Bu sözler üstüne sayfalarca şey yazılır. Ama yarınlarda her zaman ağlayacağımız kesin. Yoksa hep ağlıyor muyuz?

Sonra konusu ne olsun araştırmasına girdim. Burada ve dışarda herkes bana bir şeyler soruyordu neyi nasıl yapacağım bana gösterir misin diye? İşte konu meydana çıkmıştı. Bazı soruları gerçekten kimseden alamıyorduk. Bilgisayarcı arkadaşlar darılmasın ama nedense hiç birşeye cevap vermek istemiyorlardı. Bunun sıkıntısını ben de çok çektim. Sonunda elimden geldiğince bilgisayar konusunda herkesi bilgilendiren, özellikle yeni başlayanlar için "Bilgisayarı Öğreten Site" oluştu. Geniş bir Şiir, Hikaye, Magazin konularından oluşan herkesin kendi ilgi alanında bulabileceği bir site oluştu.

Gel, gel yine, her neysen, kimsen, yine gel;
Kafirsen, ateş ve put seversen, yine gel:
Girmez ki umutsuzluk dergahımıza...
Yüz tövbeni bozsan bile gel, sen yine gel.

Bütün dostlukların kalıcı ve karşılıksız olmasını diliyorum. Çevrenizde görünmez bir kalkan oluşsun ve oradan hiç bir kötülük içeri giremesin.

Sağlık, Mutluluk ve Sevgi her zaman sizinle olsun.

Edip Ayvaz

Her zaman genç kalanlar.
Gurubumuza üye olmanız için mail adresinizi yazın
Sizi tanıtan kısa kimlik bilgilerinizi

hepgenckalanlar-owner@yahoogroups.com   adresine ayrıca lütfen bildirin.
Yaşınız mesleğiniz ne olursa olsun. Yüreğinizde Sevgi olsun yeter.

Hep Genç Kalanlar Gurubuna Üye Olmak İçin.
Powered by groups.yahoo.com
İstanbul Hava Durumu

İstanbul, Türkiye Hava Durumunu Öğrenmek İçin Tıklayın

Ankara Hava Durumu

Ankara, Türkiye Hava Durumunu Öğrenmek İçin Tıklayın

Tüm Türkiye Hava Durumu

 

OYUNLAR

Bu sayfayı mutlaka ziyaret ediniz. Büyük ve küçük çocuklar için.
FAYDALI BİTKİLER Bu bitkilerin ne kadar yararlı olduğunu biliyoruz. Hatırlayalım.

SMS MESAJ

Yurt içi ve yurt dışı SMS mesajlarınızı atabilirsiniz.

ANTİVİRÜS

Ücretsiz bu yazılımı mutlaka kurun.

Sayısal Loto, Şans Topu ve Milli Piyango Sonuçları

 
Counter