צרו קשר קישורים ממצאים כתבות אודות העמותה עמוד הבית


ב ר ו כ י ם    ה ב א י ם

עמותת קול הילד למניעת הטרדה מינית בקרב ילדים - מהווה קבוצה בין-מקצועית. חבריה באים מקרב העוסקים בחינוך הילד, ברווחתו ובזכויותיו.

הטרדה מינית היא תופעה מוכרת וידועה בקרב מבוגרים, הקיימת גם בקרב ילדים צעירים ובקרב בני נוער. הדרך האפקטיבית להתמודד עם תופעת ההטרדה המינית היא על ידי חקיקה ולצידה פיתוח מודעות לתופעה ולהבנתה. גם גני ילדים ובתי הספר היסודיים חייבים להכיר בתופעה ולפתח מדיניות פעילה המתאימה לטיפול בקרב ילדים צעירים.

השנים הראשונות בחיי הילדים הן בעלות השפעה מכרעת על התפתחותם העתידית. הסביבה שבה הילדים גדלים ומתחנכים, האנשים הסובבים אותם, הם כלי ראשון בחשיבותו להעביר מסרים ונורמות חברתיות שימנעו השנות התופעה בקרב הילדים. מסרים השוללים הטרדה מינית יש להעביר באמצעות ערוצים שונים, גלויים וסמויים כאחד - מערכת החינוך, אמצעי התקשורת, ספרות, תרבות והתנהגות חברתית.

מה שמוביל ומנחה את חברי העמותה היא ההכרה שהתנהגות מטרידה בגיל הרך עלולה להתעצם במהלך השנים ולהפוך למטרידה ומזיקה גם בקרב חברת המבוגרים.

אנו קוראים לכל מי שהנושא יקר לו, לחבור אלינו על מנת לטפל בשורשי התופעה וכך אולי נוכל להבטיח לדור העתיד שלנו, חברה בוגרת ושוויונית אשר מודעת לתופעת ההטרדה המינית.

קול הילד - עמותה למניעת הטרדה מינית בקרב ילדים

אודות העמותה   |    כתבות   |    ממצאים   |    קישורים   |    צרו קשר