Web del Jordi Sugranyes
Apartat de Correus 1125 Reus. 43200 - Telèfon 686 542 870
videoperiodista musical (pàgina principal)

Llistat de concerts!!!

Un recorregut històric per 1267 concerts (1988-2006)

De nord a sud: Els Pirineus: 03 concerts, La Catalunya Nord: 12 concerts, El Pla de l'Estany, la Selva, l'Empordà i el Gironès: 57 concerts, La Catalunya Central: 75 concerts, El Vallès: 11 concerts,Barcelona i el Baix Llobregat: 160 concerts, El Garraf i el Penedès: 17 concerts, El Baix Camp i el Priorat(1988-1995): 129 concerts, El Baix Camp i el Priorat (1996-2002): 211 concerts, El Baix Camp i el Priorat (2003-2006): 112 concerts, Les Terres de l'Ebre: 19 concerts, El País Valencià: 23 concerts.

D'est a oest: Les Illes Balears: 4 concerts, La Conca de Barberà i el Camp de Tarragona (1988-1995): 111 concerts, La Conca de Barberà i el Camp de Tarragona (1996-2002): 190 concerts, La Conca de Barberà i el Camp de Tarragona (2003-2006): 71 concerts, Les Terres de Ponent: 57 concerts.

Veieu el CONCERT núm 1000 en imatges!!!

1988

(Concerts coberts per al programa "Çarabatana Oberta" de Ràdio Tau - Reus)

1- Any 1988 - Pegasus - Reus.
2 - Mes de juny - Tràdivàrius - Reus.
3 - 22 de juliol - Trull - Valls.
4 - 25 de juliol - Duble Buble - Salou.
5 - 4 d'agost - Tomeu Penya - Reus.
6 - 20 d'agost - Tradivàrius + Elèctrica Dharma - La Selva del Camp.
7 - 26 d'agost - Lax'n'busto - Valls.
8 - 27 d'agost - Lax'n'busto + Detectors + Aqua - L'Arboç del Penedès.
9 - 10 de setembre - Aqua + Popstrock + Xucu-pà + La Madam - Tàrrega.
10 - Mes de setembre - Primera Nota - Reus.
11 - 24 de setembre - Manel Camp + M. Mar Bonet - Reus.
12 - Mes d'octubre - Hèctor Vila - Reus.
13 - Mes d'octubre - Hèctor Vila - Alcover.
14 - Mes d'octubre - Detectors - Vila-seca.
15 - Mes de novembre - Lluís Llach - Reus.
16 - Mes de desembre - Tradivàrius - Reus.

1989

(Concerts coberts per al programa "Cops i flames" de Ràdio Músic Club - Reus)

17 - 14 de gener - Marina Rossell - Reus.
18 - 21 de gener - Els Pets - Tarragona.
> 19 - 22 d'abril - Manel Camp + Kitflus - Reus.
20 - 13 de maig -  Keops - Valls.
21 - 3 de juny> - Loquillo y los trogloditas - Reus.
22 - 24 de juny - Tradivàrius + Elèctrica Dharma  - Reus.
23 - 16 de juliol - Trull - Reus.
24 - 18 de juliol - Sangtraït - Girona.
25 - 28 de juliol - Popstrock - Cambrils.
26 - 29 de juliol - Laura Martí - Salou.
27 - 30 de juliol - Sopa de cabra - Tarragona.
28 - 12 d'agost - Mi-te'ls + Els Pets - La Canonja.
29 - 9 de setembre - Núria Feliu + Tomeu Penya + Sangtraït - Montblanc.
30 - 10 de setembre - Om + Nats - Cambrils.
31 - 19 de setembre - Rosa Zaragoza - Reus.
32 - 23 de setembre - Tradivàrius + Pegasus - Reus.
33 - Mes d'octubre - Marina Rossell - Alcover.
34 - 12 de novembre - Lax'n'busto - Reus.

1990

35 - 22 de febrer - Albert Pla - Reus.
36 - 24 de març - Jordi Sabatés - Reus.
37 - Mes d'abril - Tradivàrius - Reus.
38 - 2 de juny - Tradivàrius + La Salseta - Riudoms.
39 - 14 de juny - M. Mar Bonet - Reus.
40 - 23 de juny - La Galana - Reus.
41 - 24 de juny - Sopa de Cabra + Els Pets - Reus.
42 - 28 de juny - Estupre + Mi-te'ls - Reus.
43 - 13 de juliol - Atzucac - Reus.
44 - 4 d'agost - Nats - Cambrils.
45 - 5 d'agost - Lax'n'busto - Constantí.
46 - 12 d'agost - Sopa de cabra - Cambrils.
47 - 14 d'agost - Núria Feliu - El Pla de Santa Maria.
48 - 18 d'agost - Tradivàrius + Bars + Sau - Santa Coloma de Queralt.
49 - 25 d'agost - La Salseta + La Genuïna - Cervera (Suspès per la pluja).
50 - 25 d'agost - Piràmid + Sangtraït - Cervera (Suspès per la pluja).
51 - 28 d'agost  - Follim Follam - Reus.
52 - 8 de setembre - Nakki + U-tòpics + Lax'n'busto + La Madam - Tàrrega.
53 - 9 de setembre - Grec + M.Mar Bonet - Montblanc.
54 - 10 de setembre - La Salseta - Les Borges del Camp.
55 - 15 de setembre - Sopa de cabra + Detectors + Ull Fosc - Sant Boi de Llobregat.(suspès)
56 - 15 de setembre - Nakki + Urbàlia Rurana - St. Boi de Llobregat.
57 - 29 de setembre - Sangtraït - Olesa de Montserrat.
58 - 6 d'octubre - Els Pets + Pirats + Els del Pati + Ramon Maria +... - Tarragona.
59 - 11 d'octubre - Foc Rock + Canya Verda - Alcover.
60 - 12 d'octubre - Trull - Alcover.
61 - 19 d'octubre - Sopa de cabra - Riudecols.
62 - 27 d'octubre - Sopa de Cabra + Lax'n'busto - L'Espluga de Francolí.
63 - 28 d´octubre - Joan Amèric + Pau Riba + Toti Soler + Lluís Llach - +... - Montblanc.
> 64 - 31 d'octubre - Mi-te'ls + Els Pets - Vinyols i els Arcs.
65 - 3 de novembre - Joan Amèric - Reus.
66 - 24 de novembre - Sangtraït + Tancat per defunció - La Granada del Penedès.
67 - 30 de novembre - Jordi Sabatés - Reus.
68 - 21 de desembre - Sangtraït + D'estranquis - Reus.
69 - 22 de desembre - Bacuum - Tortosa.
70 - 23 de desembre - Atzucac + Sau - Torredembarra.

1991

71 - 19 de gener  - Friscalete - Tortosa.
72 - 25 de gener  - Pixamandúrries + Lax'n'busto + Sangtraït - Valls.
73 - 26 de gener -  Dos Passos - Tortosa.
74 - 1 de febrer - Bars + Els Pets + Sopa de cabra - Valls.
75 - 2 de febrer - Tomeu Penya - Valls.
76 - 9 de febrer - Lax'n'busto - Torredembarra.
77 - 16 de febrer - Ramon Maria + Joan Amèric - Tarragona.
78 - 2 de març - Marina Rossell - Valls.
79 - 9 de març - Mi-te'ls - Torredembarra.
80 - 13 de març - Ovidi Montllor - Tarragona.
81 - 16 de març - Nats - Vinyols i els Arcs.
82 - 22 de març - La Fiebre del oro - Amposta.
83 - 30 de març - Jordi Sabatés - Valls.
84 - 30 de març - Bars + Sau - L'Espluga de Francolí.
85 - 13 d'abril - Cap Problema - Riuclar.
86 - 13 d'abril - Llunàtics - Vinaròs (Suspès).
87 - 26 d'abril - Sopa de cabra - Torredembarra.
88 - 27 d'abril - Terrado 26 - Constantí.
89 - 27 d'abril - Baloo Rock - Torredembarra.
90 - 30 d'abril - Estupre - Reus.
91 - 4 de maig> - Terrado 26 - Reus.
92 - 10 de maig - Sangtraït + Sau - Cambrils.
93 - 15 de maig - Marc Durandeau + Los Pollos + El Tamborí - Cornellà de Llobregat.
94 - 18 de maig - Tancat per defunció + Sangtraït - Camp de futbol - La Canonja.
95 - 19 de maig - Pegasus - Reus.
96 - 25 de maig - Barri baix + Nats - Vilanova d'Escornalbou.
97 - 7 de juny> - Xavier Ribalta - Reus
98 - 8 de juny - Estupre + Terrado 26 - Reus.
99 - 15 de juny - Gra Fort + Nats + Detectors - Pratdip.
100 - 22 de juny - Terratrèmol + Tancat per defunció + Bars + Sau + Sopa de cabra... - Reus.
101 - 27 de juny - Els Pets + 080 + La Gran Aventura - Tarragona.
102 - 29 de juny - Mà d'obra + Sarau Nocturn - Torredembarra.
103 - 6 de juliol - Gra Fort - Ascó. 104 - 13 de juliol - So-terrani + Rock Gaià - Vilabella del Camp.
105 - 17 de juliol - Bacuum - Reus.
106 - 24 de juliol - Canya Verda - Reus.
107 - 26 de juliol - Sangtraït + Sopa de cabra + Umpah pah - El Vendrell.
108 - 27 de juliol - Llunàtics + Estupre + Pirats - Reus.
109 - 2 d'agost> - Elèctrica Dharma - Mont-roig del Camp.
110 - 3 d'agost> - Tradivàrius + Mi-te'ls + Pirats - Vilallonga del Camp.
111 - 3 d'agost> - Rock Gaià - Masllorenç.
112 - 4 d'agost> - Umpah pah - Constantí.
113 - 10 d'agost - Sau - Cubelles.
114 - 16 d'agost - So-terrani + Rock Gaià - Alcover.
115 - 18 d'agost - La Gran Aventura + Sangtraït - Martorell.
116 - 24 d'agost - U-tòpics + Tradivàrius - Vinaixa (Suspès).>
117 - 24 d'agost - Sarau Nocturn - Torredembarra.
118 - 7 de setembre - Sarau Nocturn + Rock Gaià - Altafulla.
119 - 11 de setembre - Lax'n'busto + Tomeu Penya + Els Pets - Tarragona.
120 - 21 de setembre - Ja t'ho diré - Reus.
121 - 28 de setembre - Mi-te'ls - Vic.
122 - 28 de setembre - Lax'n'busto + Umpah pah + Kitsch + Ja t'ho diré +Karda Fàstic... -  Vic.
123 - 29 de setembre - Els Trobadors - Vic.
124 - 11 d'octubre de - Els Penjats + Sklat + Otxque! - Reus.
125 - 12 d'octubre - Lax'n'busto + Rock Gaià - Alcover.
126 - 19 d'octubre - Mango Bongo - Reus.
127 - 26 d'octubre - Fàbius Cata + Sangtraït - Vila-rodona.
128 - 31 d'octubre - Foc rock + Lax'n'busto - Vinyols i els Arcs.
129 - 29 de novembre - Tancat per defunció + Rock Gaià - La Selva del Camp.
130 - 22 de desembre - Sangtraït + Tancat per defunció + I-6 + Parking - Reus.

1992

131 - 18 de gener - Canya Verda + Rock Gaià - Vallmoll.
132 - 21 de març - Arkaika + Canya Verda + Bacuum + Els Grills - La Selva Camp.

(Concerts coberts per al programa "Catalunya en fórmula" de Ràdio Valls)

133 - 4 d'abril - Mi-te'ls + Els Pets - El Morell (Suspès pluja).
134 - 11 d'abril - 4000 som prou + Sau + Sangtraït + Els Pets + Kartutx - València.
135 - 19 d'abril - Umpah pah - Monblanc.
136 - 23 d'abril - Sau - Plaça de toros - Tarragona.
137 - 25 d'abril - Whisky'ns cullons + Nus - Reus.
138 - 1 de maig> - Rock Gaià - Salomó.
139 - 9 de maig> - Tatanka + No tenim nom - Tarragona.
140 - 16 de maig - Rock Gaià - Valls.
141 - 5 de juny> - Lax'n'busto + Nats - Cambrils.
142 - 19 de juny - Pirats + Els Pets + Mi-te'ls - Reus.
143 - 20 de juny - Umpah pah + Lax'n'busto + Tradivàrius - Reus.
144 - 23 de juny - Sau + Slips - Parc de Sant Jordi - Reus.
145 - 11 de juliol - Sklat + Ocults - Montbrió del Camp.
146 - 18 de juliol - Gra fort - Corbera d'Ebre.
147 - 31 de juliol - Matamala + 10.000 al mes - Capçanes.
148 - 1 d'agost> - U-tòpics - Cambrils.
149 - 15 d'agost - Cuñados violentos + Karda Fastic + Rock Gaià - Santa Coloma de Queralt.
150 - 17 d'agost - Rock Gaià + Tancat per defunció - Tarragona.
151 - 29 d'agost - Rock Gaià + Bous + Mi-te'ls - Alcover.

(Concerts coberts per al programa "Sumatèttrik" de TV Reus i per al programa "Catalunya en fórmula" de Ràdio Valls)

152 - 4 de setembre - Tancat per defunció + Terratrèmol - Guissona.
153 - 11 de setembre - Sis bales + Quatre cantons - Montblanc.
154 - 15 de setembre - Pirats + Xada - Reus.
155 - 17 de setembre - Titius de Vilaplana + Triquinosi - Reus.
156 - 18 de setembre - Elèctrica Dharma + Els Pets - Tarragona.
157 - 22 de setembre - Lakatans - Reus.
158 - 26 de setembre - Tomeu Penya - Binissalem.
159 - 26 de setembre - Ocults - Binissalem (suspès per la pluja).
160 - 2 d'ocubre - Kitsch - Vilanova i la Geltrú.
161 - 3 d'octubre - Nus - Reus.
162 - 10 d'octubre - Opium - Reus.
163 - 11 d'octubre - Rock Gaià - Reus.
164 - 13 d'octubre - Cap Problema - Reus.
165 - 14 d'octubre - Els Gansos - Reus.
166 - 17 d'octubre - Rosa Negra - Reus.
167 - 23 d'octubre - Kony kin kul + Sklat + Rosa Negra  - Riudecols.
168 - 31 d'octubre - Ramon Maria Sans + Tomeu Penya - Valls.
169 - 6 de novembre - Canya Verda + Opium - Vila-rodona.
170 - 20 de novembre - Cubero Pereira Trio - La Selva del Camp.
171 - 28 de novembre - Sau + 080 + La Gran Aventura + I-6 - Girona.
172 - 4 de desembre - Lausengiers + D'estranquis + Sui Generis - Cambrils.
173 - 18 de desembre - Llunàtics - Reus.
174 - 19 de desembre - Tancat per defunció + Els Gansos + Terratrèmol - La Pineda.
175 - 22 de desembre - Pirats - Torredembarra.

1993

176 - 9 de gener - Pixamandúrries - Reus.
177 - 15 de gener - Lluís Llach - Reus.
178 - 4 de febrer - M. Josep Villarroya - Barcelona.
179 - 13 de febrer - ZZ paf - Tarragona.
> 180 - 6 de març - Joan Amèric + Cristina y los Stop - Reus.
181 - 20 de març - Rock Gaià + Rosa Negra - Valls.
182 - 3 d'abril - Lax'n'busto - L'Espluga de Francolí.
183 - 24 d'abril - Intocablues band + Ocults - València.
184 - 24 d'abril - Kitsch + Els Pets + Lax'n'busto + Umpah pah - València (Suspès pluja).
185 - 30 d'abril - Otxque! - Reus
186 - 8 de maig - Quico Pi de la Serra - La Selva del Camp.
187 - 14 de maig - Laura Gonzàlez - La Selva del Camp.
188 - 15 de maig - Canya Verda + Licor 43 - Valls.
189 - 20 de maig - Oidà - Reus.
190 - 21 de maig - Ramon Maria Sans - La Selva del Camp.
191 - 24 de maig - Lax'n'busto - Sant Joan Despí.
192 - 28 de maig - Canya Verda + Opium - Valls.
193 - 28 de maig - Folk 4 - La Selva del Camp.
194 - 12 de juny - Sopa de cabra - Montblanc.
195 - 19 de juny - Whisky'ns cullons + La Gran Aventura + Karda Fàstic + Els Pets +... - Reus.
196 - 25 de juny - Atzucac + Elèctrica Dharma - Valls.
197 - 10 de juliol - Bous - Alcover.
198 - 13 d'agost - Mi-te'ls + Otxque! + Els Pets - La Canonja.
199 - 21 d'agost - Mi-te'ls + Tancat per defunció - Camp de futbol - Alcover.
200 - 11 de setembre - 080 + La Gran Aventura - Reus.
201 - 3 d'octubre - Canya Verda - Valls.
202 - 27 de novembre - Lax'n'busto - Valls.
203 - 11 de desembre - Zitzània - Barcelona.

1994

(Concerts coberts per al programa "Ningú no em fa cas" de TV Reus)

204 - 5 de febrer - Criteria - Reus.
205 - 19 de març - Bars - Valls.
206 - 21 d'abril - Quicous - Tarragona.
207 - 23 d'abril - Elèctrica Dharma - Barcelona.
208 - 7 de maig> - Anselmos + Tots Sants + Brams - Vila-real.
209 - 21 de maig - Murmur + Mi-te'ls - Valls.
210 - 28 de maig - Els Pets - Cambrils.
211 - 23 de juny  - Els Pets - Tarragona.
212 - 24 de juny - Nats + Sangtraït - Valls.
213 - 25 de juny - Marc Durandeau + Slips - Reus.
214 - 28 de juny - Tradivàrius + P.G. Band - Reus.
215 - 1 de juliol - Sau - Reus.
216 - 16 de juliol - Tradivàrius - Valls.
217 - 28 de juliol - Otxque! - El Morell.
218 - 5 d'agost - Murmur + Glo-bus + ZZ paf - Valls.
219 - 6 d'agost - Whisky'ns Cullons - Valls.
220 - 26 d'agost - D'estranquis - Maspujols.
221 - 27 d'agost - Els Pets - L'Arboç del Penedès.
222 - 3 de setembre - Mofa tres + Distrets + Oidà + Quicous + Els Penjats +... - Sarral.
223 - 17 de setembre - Lizards + Entre barres - Alcover.

(Concerts coberts per al programa "Ni cas" de TV Reus)

224 - 24 de setembre - Tres Quartans de Reus - Plaça del Castell - Reus.
225 - 1 d'octubre - Remigi Palmero + Marc Durandeau - Vic.
226 - 1 d'octubre - Sopa de cabra - Vic.
227 - 7 d'octubre - La Salseta - Plaça Nova - Alcover.
228 - 11 d'octubre - La Banda del Pantanu - Reus.
229 - 29 d'octubre - Klam - Reus.
230 - 5 de novembre - Lax'n'busto + Patèt-x + Els Pantis de la iaia - L'Arboç del Penedès.
231 - 27 de novembre - Patèt-x  - Tarragona.
232 - 9 de desembre - La Banda del Pantanu - Reus.
233 - 10 de desembre - Gra Fort - Vandellòs.
234 - 16 de desembre - Whisky'ns cullons - Reus.
235 - 25 de desembre - Criteria + Mai toquem junts - Montbrió del Camp.
236 - 30 de desembre - Klam - Riudoms.

1995

237 - 10 de febrer - Mai toquem junts - Reus.
238 - 11 de febrer - Inadaptats - Reus.
239 - 23 de febrer - Sopa de cabra - Tarragona.
240 - 3 de març - Flangers - Riudoms.
241 - 11 de març - Sangtraït + Dropo - Alacant.
242 - 11 de març - Al Tall  - Alacant.
243 - 24 de març - Klam - Reus.
244 - 25 de març - Anselmos + Gra fort + Sau - Benicarló.
245 - 1 d'abril> - Sau - Reus.
246 - 1 d'abril> - Oidà + Tradivàrius + Gra Fort - El Morell.
247 - 7 d'abril> - Nyane 6 + Oidà + Mai toquem junts - Mont-roig del Camp.
248 - 8 d'abril> - Gossos + Lax'n'busto - El Morell.
249 - 19 d'abril - Alerta Mixta + Nyane 6 - Barcelona.
250 - 27 d'abril - Brams + Matamala - Barcelona.
251 - 27 d'abril - Mi-te'ls + Sau - Tarragona.
252 - 29 d'abril - Apus + Kitsch - Figueres.
253 - 13 de maig - Nyane 6 + Flangers + Oidà - Riudoms.
254 - 20 de maig - Sui Generis + Sangtraït - Bellpuig d'Urgell.
255 - 20 de maig - La Salseta - Mollerussa.
256 - 27 de maig - Whisky'ns Cullons - Tarragona.
257 - 8 de juny> - Klam + Criteria - Reus.
258 - 9 de juny> - Mai toquem junts + Pandemònium + Gore's romance - Reus.
259 - 10 de juny - Traüt de Tarí + Urbàlia Rurana - Reus.
260 - 10 de juny - Skatalà + Dr. Calypso - Constantí (Suspès)
261 - 16 de juny - Nyane 6 + Pitus-k + Pandemònium - Castellvell del Camp.
262 - 17 de juny - Quicous - Tarragona.
263 - 22 de juny - Ai,ai,ai - Reus.
264 - 24 de juny - Sopa de cabra + D'estranquis + Ja t'ho diré - Valls.
265 - 25 de juny - Blues de rostoll - Reus.
266 - 27 de juny - Big Mama - Reus.
267 - 28 de juny - Nyane 6 + La Bandassa - Montbrió del Camp.
268 - 8 de juliol - Sau - Lleida.
269 - 21 de juliol - Whisky'ns Cullons - Reus.
270 - 28 de juliol - Els Pets - Constantí.
271 - 29 de juliol - Cactus - L'Espluga de Francolí.
272 - 5 d'agost> - Tatxina + Glo-bus + Bous - Alcover.
273 - 11 d'agost - Elèctrica Dharma - La Selva del Camp.
274 - 16 d'agost - Crescendo - Prada de Conflent.
275 - 17 d'agost - Antoni Colledanchise - Prada de Conflent.
276 - 18 d'agost - No ho dubtis - Prada de Conflent.
277 - 19 d'agost - Bars - Prada de Conflent.<
278 - 19 d'agost - Isidor Marí - Prada de Conflent.
279 - 20 d'agost - Blues de Picolat - Prada de Conflent.
280 - 22 d'agost - Al Mayürca - Prada de Conflent.
281 - 23 d'agost - L'Agram - Plaça de la Vila - Prada de Conflent.
282 - 24 d'agost - Càlic - Prada de Conflent.
283 - 25 d'agost - Carles Enguix + Emma Quer - Prada de Conflent.
284 - 2 de setembre - Stripats de la fonollosa + Tatanka + Whisky'ns cullons +... - Sarral.
285 - 9 de setembre - Mi-te'ls + Tancat per defunció - Térmens.
286 - 15 de setembre - Els Pets - Tarragona.
287 - 19 de setembre - Pau Riba - Tarragona.
288 - 22 de setembre - Gossos + Lax'n'busto + Umpah pah - Barcelona.

(Concerts coberts per al programa "Si de cas..." de TV Reus)

289 - 26 de setembre - La Contrabanda + Oidà + Criteria - Reus.
290 - 27 de setembre - Quicous - Reus.
291 - 30 de setembre - M. Dolors Lafitte + Josep Tero - Vic.
292 - 30 de setembre - La Salseta - Vic.
293 - 30 de setembre - Gossos - Vic.
294 - 30 de setembre - Ia & Batiste - Vic.
295 - 30 de setembre - Ja t'ho diré + Tancat per defunció - Vic.
296 - 30 de setembre - Múnlogs + Fas tard - Vic.
297- 14 d'octubre - Ànimes Oïu - Vilabella del Camp.
298 - 21 d'octubre - Miquel del Roig + Tomeu Penya - El Morell.
299 - 4 de novembre - Lluís Llach - Reus.
300 - 11 de novembre - Nina - Salou.
301 - 17 de novembre - Hèctor Vila - Vilanova i la Geltrú.
302 - 18 de novembre - Gore's romance - Reus.
303 - 18 de novembre - Mai toquem junts - Reus.
304 - 24 de novembre - The interrogants + End the rock - Tarragona.
305 - 25 de novembre - Pangea + Carraixet - Barcelona.
306 - 1 de desembre - Miquel del Roig - Reus.
307 - 2 de desembre - Pirats + Slips + Whisky' ns cullons + Pau Riba - Torredembarra.
308 - 3 de desembre - La Bandassa - Riudoms.
309 - 5 de desembre - Obrint Pas + Gramoxone Ska Band - Reus.
310 - 17 de desembre - Els Pets - Constantí.
311 - 22 de desembre - Capdetrons - Barcelona.
312 - 24 de desembre - Els Pets - Constantí.

1996

313 - 20 de gener - Udols + Nyane 6 - Vilaplana.
314 - 21 de gener - Kurt Cats - Tarragona.
315 - 3 de febrer - La Banda del Pantanu - Reus.
316 - 10 de febrer - Kurt Cats - Constantí.
317 - 15 de febrer - Mi-te'ls - Tarragona.
318 - 16 de febrer - Flangers - Reus.
319 - 24 de febrer - Entre Barres - Constantí.
320 - 9 de març - Ariel Santamaria - Alforja.
321 - 9 de març - La Bandassa - Montbrió del Camp.
322 - 13 d'abril - Johnny Pappa's & the Seminarists + Ja t'ho diré - Maspujols.
323 - 27 d'abril - Lluís Llach + Marina Rossell + Sau + Dropo + Anselmos +... - València.
324 - 4 de maig> - La Banda del pantanu - Reus.
325 - 5 de maig> - Lliris - Tarragona.
> 326 - 12 de maig - Dyane 35 - Valls.
327 - 18 de maig - Sutrak - Constantí.
328 - 24 de maig - Raimon - Reus.
329 - 8 de juny> - Whisky'ns Cullons - Reus.
330 - 8 de juny> - Mai toquem junts + Ja t'ho diré + Sopa de cabra - El Morell.
331 - 15 de juny - Marc Durandeau - Salou.
332 - 22 de juny - Sau - Reus.
333 - 24 de juny - Brams - Valls.
334 - 30 de juny - La Salseta - Reus.
335 - 12 de juliol - Flangers + La Bôite - Riudoms.
336 - 19 de juliol - Impresentables + Gossos - Santa Margarida i els Monjos.
337 - 20 de juliol - Sau - Tarragona.
338 - 21 de juliol - Gra fort - Tarragona.
339 - 27 de juliol - Dyane 35 + Sense problemes - Constantí.>
340 - 2 d'agost> - Bous - Alcover.
341 - 10 d'agost - Sui Generis + Sangtraït - Amposta.
342 - 14 d'agost - Ja t'ho diré + Sopa de cabra - Flix.
343 - 16 d'agost - Skandol Públik + Whisky'ns Cullons - Conesa.
344 - 23 d'agost - Kurt Cats - Sant Llorenç de Morunys.
345 - 10 de setembre - Crescendo - Reus.
346 - 12 de setembre - Gossos - Sant Boi de Llobregat.
347 - 14 de setembre - Kurt Cats - Tarragona.
348 - 20 de setembre - Tradivàrius - Reus.
349 - 21 de setembre - Tres Quartans de Reus - Reus.
350 - 22 de setembre - M.Mar Bonet - Reus.
351 - 24 de setembre - Els Pets + Whisky'ns Cullons - Reus.
352 - 26 de setembre - Quitatequememetoa + Flangers - Reus.
353 - 27 de setembre - Bars + Blues de Rostoll - Reus.
354 - 28 de setembre - Pegasus - Vic.
355 - 28 de setembre - Wild Side + Sopa de cabra - Vic.
356 - 6 d'octubre - Whisky'ns Cullons - Tarragona.
357 - 26 d'octubre - Glaucs + Sau + Tradivàrius - Mollerussa.
358 - 10 de novembre - Gossos - Barcelona.
359 - 22 de novembre - End the rock + Mei Dei - Tarragona.
360 - 20 de desembre - Marc Durandeau - Salou.
361 - 21 de desembre - Soma + Gossos - Mont-roig del Camp.

1997

362 - 2 de gener - Ki Sap + Gramoxone Ska Band - València.
363 - 18 de gener - Wysky'ns Cullons - Constantí.
364 - 6 de febrer - Lax'n'busto - Tarragona.
365 - 7 de febrer - Whisky'ns Cullons + Sopa de cabra - Vila-seca.
366 - 22 de febrer - Smoke Rings - Reus.
367 - 5 d'abril - Malgrat tot + Lax'n'busto - El Morell.

(Concerts coberts per a la Web de la música en català)

368 - 26 d'abril - E. Dharma + Ocults + Brams + Múnlogs + F.Ventura - València.
369 - 30 d'abril - Els Pets - Verdú.
370 - 24 de maig - Gossos - Valls.
371 - 26 de maig - Gossos - Reus.
372 - 27 de maig - Lídia Pujol & Sílvia Comas - Reus.
373 - 31 de maig - Tralla + Glaucs - Tarragona.
374 - 31 de maig - Zitzània - Tarrragona (Suspès pluja).
375 - 7 de juny> - Els Pets - Mollerussa.
376 - 14 de juny - Whisky'ns Cullons + Gossos + Amics del JB - Súria.
377 - 21 de juny - Ja t'ho diré + Sopa de cabra - Reus.
378 - 24 de juny - Quico Pi de la Serra - Reus.
379 - 25 de juny - Quico el Célio, el noi i el mut de Ferreries - Reus.
380 - 26 de juny - Núria Feliu - Reus.
381 - 28 de juny - 13 - Tarragona.
382 - 12 de juliol - 10.000 al mes + Fool Cows + Neatles Miris - Alforja.
383 - 18 de juliol - Kurt Cats + Sutrak - Reus.
384 - 26 de juliol - Lax'n'busto + Ja t'ho diré + Sopa de cabra - L'Hospitalet de Llobregat.
385 - 2 d'agost - Sopa de cabra - Alcover.
386 - 8 d'agost> - Àpeiron + Whisky'ns Cullons - Blancafort.
387 - 14 d'agost - Fes-te Fotre + Els Pets - Flix.
388- 16 d'agost - Gums - Siurana.
389 - 16 d'agost - Sangtraït - Arbeca.
390 - 28 d'agost - Els Pets - Barcelona.
391 - 30 d'agost - Trams - Cambrils.
392 - 6 de setembre - Bars + Els Pets - Les Borges Blanques.
393 - 8 de setembre - Ariel Santamaria - Reus.
394 - 15 de setembre - Tomeu Penya - Tarragona.
395 - 20 de setembre - Kitsch - Mont-roig del Camp.
396 - 24 de setembre - Lax'n'busto - Reus.
397 - 26 de setembre - Quicous - Reus.
398 - 27 de setembre - Què Busques? - Vic.
399 - 27 de setembre - Roger Mas - Vic.
400 - 27 de setembre - Els Convidats - Vic.
401 - 28 de setembre - Elèctrica Dharma - Vic.
402 - 3 d'octubre - Oprimits - Reus.
403 - 11 d'octubre - Van de Kul - Barcelona.
404 - 25 d'octubre - Big Mama & Víctor Uris - Reus.
405 - 25 d'octubre - Brams - Vinyols i els Arcs.
406 - 23 d´octubre - Desconcert - Tarragona.
407 - 31 d'octubre - Xavi Múrcia & Mirna Vilassís - Tarragona.
408 - 2 de novembre - Fes-te Fotre - Barcelona.
409 - 2 de novembre - Babel + Glaucs + Gossos - Barcelona.
410 - 6 de novembre - Enric Hernàez - Tarragona.
411 - 22 de novembre - Van de Kul + Les Pellofes Radioactives - Lleida.
412 - 13 de novembre - Wild Side - Tarragona.
413 - 14 de novembre - Gerard Quintana & Jordi Batiste - Tarragona.
414 - 12 de desembre - Eduard Canimas - Tarragona.
415 - 14 de desembre - Adrià Puntí + Sopa de Cabra + Gossos + Ja t'ho diré - Girona.

1998

416 - 5 de gener - Flangers - Reus.
417 - 12 de gener - Whiskyn's - Barcelona.
418 - 18 de gener - Què Busques? - Barcelona.
419 - 22 de gener - Gums - Tarragona.
420 - 31 de gener - Ja t'ho diré - Vila-seca.
421 - 14 de febrer - Cat - Salou.
422 - 19 de febrer - Sopa de cabra - Tarragona.
423 - 1 de març - Fes-te fotre + Van de kul - Girona.
424 - 7 de març - Whiskyn's - Reus.
425 - 14 de març - Els Penjats - Alcover.
426 - 29 de març - Dyane 35 - Tarragona.
427 - 26 de març - Whiskyn's - Barcelona.
428 - 28 de març - Cagant melodies + The wassha band  - Reus.
429 - 1 d'abril - Sopa de cabra - Barcelona.
430 - 3 d'abril - Què Busques? - Barcelona.
431 - 16 d'abril - Dyane 35 - Tarragona (Suspès).
432 - 23 d'abril - Whiskyn's + Les pellofes radioactives + Fes-te fotre + ...- Barcelona.
433 - 25 d'abril - Al Tall + M.Mar Bonet + Lluís Llach + Múnlogs + Els Pets - València.
434 - 2 de maig - Gossos + Sopa de cabra - Verdú.
435 - 14 de maig - Gerard Quintana & Jordi Batiste - Tarragona.
436 - 16 de maig - Whiskyn's - Constantí.
437 - 23 de maig - Nyane 6 - Montbrió del Camp.
438 - 31 de maig - Babel - Barcelona.
439 - 6 de juny - Diguenavoyvogadé + Whiskyn's - Lliçà d'amunt.
440 - 20 de juny - M.Rossell + Tomeu Penya + Sau + Lax'n'busto + Gossos +...- Barcelona.
441 - 23 de juny - Sau - Tàrrega.>
442 - 26 de juny - Què Busques? - El Rourell.
443 - 26 de juny - Brams + Skatobeat - Reus.
444 - 4 de juliol - Mai toquem junts + Jahisom peltros - Vila-rodona.
445 - 17 de juliol - Whiskyn's + Glaucs - Santa Margarida i els Monjos.
446 - 19 de juliol - Whiskyn's - Constantí.
447 - 5 de juliol - Mai toquem junts + Fes-te fotre + Les pellofes radioactives + ... - Reus.
448 - 16 de juliol - Fes-te fotre - Barcelona.
449 - 26 de juliol - Adrià Puntí - Salt.
450 - 1 d'agost - Elèctrica Dharma - Alcover (Suspès per la pluja)
451 - 2 d'agost - Flangers - Reus.

(Concerts coberts per al programa "A tot watt" de Canal Reus TV)

452
- 7 d'agost - 13 + Gra fort + Fes-te fotre + Les P.raddioactives + Psiconautes - Prades.

453 - 8 d'agost - Ja t'ho diré + Sopa de cabra + Els Pets + Lax'n'busto + Whiskyn's - Prades.
454 - 14 d'agost - Elèctrica Dharma - Alcover.
455 - 21 d'agost - Whiskyn's + Ocults - Navàs.
456 - 28 d'agost - Eduard Canimas - Sant Feliu de Pallerols.
457 - 4 de setembre - Mai toquem junts - Barcelona.
458 - 10 de setembre - Obrint Pas - Reus.
459 - 19 de setembre - Què Busques? - Vic.
460 - 19 de setembre - No hi som + No'nem bé + K-Usats + Gra fort + Múnlogs - Vic.
461- 19 de setembre - Fes-te fotre + Lax'n'busto - Vic.
462 - 25 de setembre - New faces - Reus.
463 - 2 d'octubre - Sòviets - Tarragona.
464 - 9 d'octubre - Adrià Puntí - Tarragona.
465 - 23 d'octubre - Joan Isaac - Tarragona.
466 - 17 d'octubre - Blat segat - Reus.
467 - 17 d'octubre - Nyane 6 - Cambrils. > 468 - 25 d'octubre - Ipsofacto + Múnlogs + Fes-te fotre + Les Pellofes radioactives - Girona.
469 - 8 de novembre - Whiskyn's + Lax'n'busto - Barcelona.
470 - 8 de novembre - Marina Rossell - Barcelona.
471 - 20 de novembre - Quico Pi de la Serra - Tarragona.
472 - 20 de novembre - 13 - Tarragona.
473 - 27 de novembre - Joan Amèric - Tarragona.
474 - 2 de desembre - Gossos - Barcelona.
> 475 - 5 de desembre - Dyane 35 - Tarragona.
476 - 5 de desembre - Miquel del Roig - Reus.
477 - 7 de desembre - Whiskyn's + Lax'n'busto - Cambrils
478 - 11 de desembre - Sopa de cabra - Barcelona.
479 - 19 de desembre - Lluís Llach - Reus.
480 - 20 de desembre - Les Pellofes radioactives + Dr. Calipso + Sopa de cabra - Lleida.

1999

481 - 5 de gener - In extremis + Sangtraït - Batea.
482 - 29 de gener - Whiskyn's - Constantí.
483 - 5 de febrer - Titot - Reus.
484 - 6 de febrer - Whiskyn's - Reus.
485 - 8 de febrer - Gerard Quintana & Pelut - BCN
486 - 22 de febrer - Què Busques? + Sinopssi - Barcelona.
487 - 26 de febrer - Jaume Sisa & Pau Riba - Tarragona.
488 - 28 de febrer - Whiskyn's + Van de kul + + Sopa de cabra - Girona.
489 - 28 de febrer - No'nem bé - Fira del disc - Girona.
490 - 28 de febrer - Elements - Reus.
491 - 6 de març - Pk'ts - Tarragona.
492 - 9 de març - Les Pellofes radioactives - Barcelona.
493 - 11 de març - No'nem bé - Tarragona.
494 - 20 de març - Big Mama Elèctric Band - Reus.
495 - 20 de març - Ocults - Tarragona.
496 - 21 de març - Ariel Santamaria i la Banda del Pere Mata - Reus.
497 - 26 de març - Llunàtics - Reus.
498 - 27 de març - Glaucs + Sopa de cabra + Gra fort - Alfarràs.
499 - 28 de març - Pòtuls - Torredembarra.
500 - 8 d'abril - Dyane 35 - Tarragona.
501 - 10 d'abril - Ariel Santamaria i la Banda del Pere Mata - Reus.
502 - 10 d'abril - Mai toquem junts - Riudoms.
503 - 10 d'abril - La Puta de dios - Montbrió del camp.
504 - 13 d'abril - Mai toquem junts - Sant Joan Despí.
505 - 15 d'abril - Mai toquem junts - Barcelona.
506 - 23 d'abril - Ipsylon - Reus.
507 - 23 d'abril - Mai toquem  junts + Fes-te fotre + Whiskyn's + Van de kul - Reus.
508 - 24 d'abril - Sopa de cabra - Plaça de Bous - València.
509 - 27 d'abril - Pep Sala + Lluís Llach + Elèctrica Dharma + Marina Rossell +... Barcelona.
510 - 1 de maig> - Inadaptats - Reus.
511 - 7 de maig> - Whiskyn's - Barcelona.
512 - 8 de maig> - Cranc + Els Pets - Manresa.
513 - 15 de maig - Nàufrags - Manresa.
514 - 21 de maig - Ja t'ho diré - Barcelona.
515 - 22 de maig - Sa cobla - Reus.
516 - 28 de maig - Dyane 35 - Bar Llepafils - Tarragona.>
517 - 29 de maig - Tres quartans de Reus - Reus.
518 - 4 de juny> - Gossos + Ja t'ho diré - Pavelló - Cambrils.
519 - 5 de juny> - Ariel Santamaria i la Banda del Pere Mata - Reus.
520 - 6 de juny> - Flangers - Reus.
521 - 11 de juny - Pep Sala - Bellver de Cerdanya.
522 - 18 de juny - Pep Sala - Llançà.
523 - 19 de juny - Pep Sala - Prats de Lluçanès.
524 - 23 de juny - Brams - Reus.
525 - 25 de juny - Samfaina de colors - Reus.
526 - 25 de juny - Els Penjats - Reus.
527 - 26 de juny - Fes-te fotre + Els Pets - Reus.
528 - 27 de juny - Kefir + Ki sap - Reus.
529 - 2 de juliol - Gossos + Els Pets + Sopa de cabra + Cranc - Barcelona.
530 - 4 de juliol - Ipsofacto + Ocults + Gossos + Pep Sala - + Ja t'ho diré - Reus.
531 - 9 de juliol - Berta - Salou.
532 - 16 de juliol - Fes-te fotre + Lax'n'busto - Santa Margarida i els Monjos.
533 - 18 de juliol - Amadeu Casas - Reus.
534 - 22 de juliol - Els Bourbons - Tarragona.
535 - 23 de juliol - Mai toquem junts + Pòtuls - Riudoms.
536 - 24 de juliol - Elèctrica Dharma + Porexpan - Ulldemolins.
537 - 30 de juliol - Múnlogs + Sílvia Comas & Lídia Pujol + Bars + Les Pellofes R. +... - Prades.
538 - 31 de juliol - Hèrzia + Aquitamxé + No'nem bé + Mai toquem junts  - Prades.
539 - 31 de juliol - Mai toquem junts + Pep Sala - Vilafranca de Bonany.
540 - 6 d'agost> - Quico el célio, el noi i el mut de Ferreries - Mont-roig del Camp.
541 - 6 d'agost> - Mai toquem junts + Lax'n'busto - Mont-roig del Camp.
542 - 14 d'agost - Fes-te fotre + Els Pets - Arbeca.
543 - 14 d'agost - The Companys - Arbeca.
544 - 21 d'agost - Pep Sala - Deltebre.
545 - 26 d'agost - Ja t'ho diré + Lax'n'busto - Barcelona.
546 - 28 d'agost - Els Pets - El Morelll (Supès Pluja).
547 - 29 d'agost - Ariel Santamaria i la Banda del Pere Mata - Reus.
548 - 4 de setembre - Trulls - Riudoms (Suspès per la pluja)..
549 - 9 de setembre - Flac - Tarragona.
550 - 10 de setembre - Dyane 35 + La Tarambanda + Meli & the xavalins  - Les Piles.
551 - 10 de setembre - Miquel del Roig + Nyane 6 - Reus.
552 - 17 de setembre - Mama Set + Big Mama + Smoking Stones  - Vic.
553 - 17 de setembre - Busk' n baix + Aquitamxé + Cara B + No'nem bé + Ai,ai,ai +Flac - Vic.
554 - 18 de setembre - Llunàtics + Sangtraït  - Reus.
555 - 20 de setembre - Els Pets - Tarragona.
556 - 22 de setembre - Tomeu Penya - Reus.
557 - 23 de setembre - Els Trumlaires - Reus.
558 - 23 de setembre - Mai toquem junts + Whiskyn's - Reus.
559 - 25 de setembre - Pep Sala + Tomeu Penya - Cervera.
560 - 1 d'octubre - Mei dei + Els Penjats - Vilallonga del Camp.
561 - 3 d'octubre - Feliu Ventura - Reus.
562 - 7 d'octubre - Toni Xuclà,Cris Juanico, Juannjo Muñoz - Tarragona.
563 - 8 d'octubre - Ki Sap + Brams - Vilaplana.
564 - 16 d'octubre - Els Cosins del Sac - Reus.
565 - 22 d'octubre - La Tarambanda + Canya Verda - Valls.
566 - 30 d'octubre - Pep Sala - Barcelona. 567 - 31 d'octubre - Van de kul + Whiskyn's + Sopa de cabra - Girona.
568 - 4 de novembre - Pau i Jordi - Tarragona.
569 - 5 de novembre - Fora des sembrat + Ja t'ho diré - El Morell.
570 - 6 de novembre - Calabruix - Reus.
571 - 12 de novembre - Lax'n'busto + Kurt Cats - El Morell.
572 - 13 de novembre - Sol de nit - Reus.
573 - 19 de novembre - Pep Sala - Barcelona.
574 - 26 de novembre - Enric Casassas i Pascal Comelade - Tarragona.
575 - 26 de novembre - Meli & the xavalins - Tarragona.
576 - 26 de novembre - Whiskyn's - Vinyols i els Arcs.
577 - 27 de novembre - Adrià Puntí - Tarragona.
578 - 3 de desembre - La Tarambanda - Reus.
579 - 3 de desembre - Sopa de cabra - Cambrils.
580 - 11 de desembre - Sangtraït + Cardoner + La Pell del violí + Carles Serra - Figueres.
581 - 12 de desembre - Whiskyn's + Lax'n'busto + Els Pets - Reus.
582 - 16 de desembre - Lluís Llach + Nina + Joan Manuel Serrat - Reus.
583 - 18 de desembre - Tomeu Penya + Sangtraït - Barcelona.
584 - 23 de desembre - Les Violines - Reus.

2000

585 - 5 de gener - Busk'n baix - Cervera.
586 - 21 de gener - Whiskyn's - Valls.
587 - 15 de gener - Mutis - Barcelona.
588 - 22 de gener - Pep Sala - Reus.
589 - 3 de febrer - Flac - Barcelona.
590 - 20 de febrer - La Banda Impossible - Barcelona.
591 - 25 de febrer - Kàbala - Tarragona.
592 - 28 de febrer - Carles Benavent & Max Sunyer - Reus.
593 - 3 de març - Whiskyn's - Reus.
594 - 5 de març - Fora des Sembrat + Whiskyn's + Gossos + Sutrak + Niidea... - Girona.
595 - 10 de març - Marisa Rojas + Menaix a truà + Pep Poblet - Barcelona.
596 - 11 de març - Pep Sala + La Tarambanda - Valls.
597 - 18 de març - Dyane 35 + Mei dei + Twiris - Tarragona.
598 - 22 de març - No'nem bé - Barcelona.
599 - 25 de març - Mai toquem junts - Reus.
600 - 2 d'abril> - Mosaic - Reus.
601 - 9 d'abril> - Pep Sala - Barcelona.
602 - 9 d'abril> - Berta - Barcelona.
> 603 - 14 d'abril - Castaway + La Tarambanda + Cara B + Aquitamxé + ... -Girona.
604 - 15 d'abril - Kurt Cats - Tarragona.
605 - 16 d'abril - Whiskyn's - Constantí.
606 - 16 d'abril - Ariel Santamaria i la Banda del Pere Mata - Reus.
607 - 27 d'abril - Berta + Whiskyn's + Joan Amèric + Pep Sala + Mar M.Bonet - Reus.
608 - 2 de maig> - Whiskyn's + Glaucs - Barcelona.
609 - 3 de maig> - Els Pets + Sopa de cabra + Miralls de Dylan + Max Sunyer +...- Barcelona.
610 - 5 de maig> - Quico el célio, el noi i el mut de Ferreries - Reus.
611 - 6 de maig - Primera Nota + Urbàlia Rurana + Lluís Llach - València.
612 - 6 de maig> - Ja t'ho diré + Brams - València (suspès per ameenaça de bomba).
613 - 11 de maig - Mai toquem junts - Tarrragona.
614 -  13 de maig - Adrià Puntí + Pep Sala -  Manresa.
615 - 14 de maig - Dyane 35 - Torredembarra.
616 - 18 de maig - Gossos - Reus.
617 - 19 de maig - Els Miralls de Dylan - Vandellòs.
618 - 27 de maig - Miralls de Dylan + Lluís Llach + M.Mar Bonet + ...- Barcelona.
619 - 3 de juny> - Arrels - Reus.
620 - 4 de juny> - Busk'n baix + La Tarambanda + Niidea + Fes-te fotre + No nem bé +... - Reus.
621 - 10 de juny - Els Pets + Fes-te fotre - Cambrils (Suspès per la pluja).
622 - 17 de juny - Els Pets + Fes-te fotre - Cambrils.
623 - 22 de juny - De franc + Dusminguet - Sabadell.
624 - 23 de juny - The Companys + Obrint Pas - Reus.
625 - 24 de juny - Bajoqueta Rock + Lax'n'busto - Reus.
626 - 27 de juny - Dusminguet - Reus.
627 - 30 de juny - In extremis + Gore's romance + Whiskyn's + No nem bé +... - Montblanc.
627 - 1 de juliol - Roger Mas + Quico el célio, el noi i el mut de Ferreries + Mutis... - Montblanc.
628 - 7 de juliol - Lluís Llach - Reus.
629 - 7 de juliol - Mai toquem junts - Riudecols.
630 - 14 de juliol - Kurt Cats + Lax'n'busto  - La Pobla de Mafumet.
631 - 19 de juliol - Sílvia Comas & Lídia Pujol - Reus.
632 - 21 de juliol - Mai toquem junts - Riudoms.
633 - 21 de juliol - Niidea - Tarragona.
> 634 - 22 de juliol - Fora des Sembrat + Múnlogs + Pep Sala + Arròs Caldós +... -  Els Poblets.
635 - 28 de juliol - Scarecrows + Krimonal - Cambrils.
636 - 1 d'agost> - Murmur + Mai toquem junts - Valls.
637 - 5 d'agost - The Companys - Castellvell del Camp.
638 - 6 d'agost> - Ariel Santamaria i la Banda del Pere Mata - Reus.
639 - 11 d'agost - Whiskyn's - Amposta.
640 - 12 d'agost - Van de kul - Vila-rodona.
641 - 15 d'agost - La Tarambanda - Masmolets.
642 - 17 d'agost - No nem bé + Bajoqueta rock  - Tarragona.
643 - 17 d'agost - Joan Amèric - Tarragona.
644 - 17 d'agost - 13 - Tarragona.
645 - 19 d'agost - Fora des Sembrat - Prada de Conflent.
646 - 2 de setembre - Ocults + So paràsit + Obrint Pas - Torredembarra (Suspès).
647 - 2 de setembre - Els Pets - El Morell.
648 - 11 de setembre - Ariel Santamaria i la BPM - Sant Boi de Llobregat.
649 - 11 de setembre - Roger Mas + Titot i David Rossell + Antònia Font +...- Barcelona.
650 - 15 de setembre - Kingstones + Papa:noes + Glissando + Aquitamxé + Vic.
651 - 15 de setembre - Gossos - Vic.
652 - 15 de setembre - No nem bé + Lax'n'busto + Sangtraït - Vic.
653 - 15 de setembre - Mai toquem junts - Vic.
654 - 15 de setembre - Dusminguet - Vic.
655 - 16 de setembre - La Wassah Band + Moonrakers - Tarragona.
656 - 17 de setembre - Mala Sang - Tarragona.
657 - 21 de setembre - Quico el célio, el noi i el mut de Ferreries - Reus.
658 - 21 de setembre - Mai toquem junts - Reus.
659 - 22 de setembre - Papa:noes - Plaça del Rei - Tarragona.
660 - 23 de setembre - Uri Gheller y los cucharas + Ja t'ho diré - Reus.
661 - 24 de setembre - La Violeta - Reus.
662 - 29 de setembre - Scarecrows - Cambrils.
663 - 30 de setembre - Menaix a Truà - Mont-roig del Camp.
664 - 1 d'octubre - Titot i David Rossell - Torredembarra.
665 - 6 d'octubre - Ànimes + Trossos - Alcover.
666 - 11 d'octubre - Toti Soler - Tarrragona.
667 - 11 d'octubre - Males Llengües - Reus.
668 - 13 d'octubre - Cingle Roig - Vilaplana.
669 - 14 d'octubre - So Paràsit - Torredembarra.
670 - 15 d'octubre - Josep M. Cantimplora - Reus.
671 - 20 d'octubre - Tempus Fugit - Reus.
672 - 21 d'octubre - Berta + Big Mama + No nem bé + Gossos + ...- Barcelona.
673 - 22 d'octubre - Falsterbo Marí + Pep López + La Violeta + Sangtraït +...- Barcelona.
674 - 27 d'octubre - Blues de Picolat - Tarrragona.
675 - 28 d'octubre - La Tarambanda + La Bàsica Banda + Tangram - Valls.
676 - 28 d'octubre - Max - La Selva del Camp.
677 - 4 de novembre - La Carrau + Blues de Picolat + Brams - Pollestres.>
678 - 4 de novembre - Pep Sala + Adrià Puntí - Girona.
679 - 10 de novembre - Melon's head + Ariel Santamaria i la BPM + Cingle Roig - Reus.
680 - 18 de novembre - Cingle Roig + Naltrus - Vila-seca.
681 - 19 de novembre - Adrià Puntí + Marina Rossell + Teresa Gimpera - Tarragona.
682 - 24 de novembre - Elèctrica Dharma - Barcelona.
683 - 25 de novembre - Adrià Puntí - Reus.
684 - 1 de desembre - Quico el célio, el noi i el mut de Ferreries - Tarragona.
685 - 1 de desembre - Papa:noes - Tarragona.
686 - 1 de desembre - Afònix - Tarragona.
687 - 7 de desembre - Mesclat - Tarragona.
688 - 8 de desembre - Alter Ego - Mont-brió del Camp.
689 - 13 de desembre - Toni Xuclà + Josep Thió + Menaix a Truà +... - Barcelona.
690 - 16 de desembre - Ad Libitum + LXX Solsonins Arç Blanc + Pin's + Sapo +... - Solsona.
691 - 27 de desembre - Cor del Super 3 - Reus.
692 - 28 de desembre - Mai toquem junts + Pep Sala - Reus.
693 - 30 de desembre - Pep Blay - Sala Zero - Tarragona.
694 - 31 de desembre - Sarau + J.M. Cantimplora - Barcelona.

2001

695 - 2 de gener - Glaucs - Reus.
696 - 4 de gener - Fes-te fotre + Whiskyn's - Reus.
697 - 14 de gener - La Tarambanda - Tarragona.
698 - 19 de gener - Conrad Son & the porno band - Barcelona.
699 - 28 de gener - Jaume Nebot & els aliats + Conrad Sala + Pomada  +...- Barcelona.
700 - 29 de gener - Camps + Fes-te fotre + Van de Kul + Mai toquem junts... - Valls.
701 - 1 de febrer - Trull - Valls.
702 - 1 de febrer - Lax'n'busto + Els Pets + Ja t'ho diré - Valls.
703 - 3 de febrer - Nitus Figuerola - Valls.
704 - 9 de febrer - Camps - Tarragona.
705 - 15 de febrer - Mala Sang - Tarragona.
706 - 17 de febrer - Dusminguet - Barcelona.
707 - 17 de febrer - Tancat per defunció - Barcelona.
708 - 24 de febrer - Pomada - Tarragona.
> 709 - 25 de febrer - Quico el célio, el noi i el mut de Ferreries - Barcelona. (migdia)
710 - 25 de febrer - Quico el célio, el noi i el mut de Ferreries - Barcelona. (19h)
711 - 4 de març - Mutis + Papa:noes + Aquitamxé - Girona.
712 - 7 de març - Pau i Jordi + Jaume Sisa + Pep Blay + Lax'n'busto +...- Barcelona.
713 - 16 de març - Trulls - Lira Vendrellenca - El Vendrell.
714 - 23 de març - No nem bé - Barcelona.
715 - 24 de març - Whiskyn's + Mesclat - El Morell.
716 - 30 de març - Niidea - Tarragona.
717 - 31 de març - Tres - Altafulla.
718 - 7 d'abril - Invasió Subtil - Barcelona.
719 - 13 d'abril - O.W.I.X. + Pinka + Syphosis + Los Draps + Obrint Pas - La Font d'en Carròs.
720 - 19 d'abril - Niidea - Barcelona.
721 - 23 d'abril - Jaume Sisa + Quimi Portet + Gossos + Lluís Llach +...- Barcelona.
722 - 24 d'abril - Xavi Vidal - Barcelona.
723 - 27 d'abril -  Mai toquem junts - Reus.
724 - 27 d'abril - Sòviets - Tarragona.
725 - 28 d'abril - In-conscients - Figueres.
726 - 3 de maig - Menaix a Truà - Tarragona.
727 - 4 de maig - Niidea - Reus.
728 - 4 de maig - Titot i David Rosell - Tarragona.
729 - 6 de maig - Lax'n'busto -  Barcelona.<t;
730 - 11 de maig - Poder Roig + Tempten + 9 sé + Sempre tard + No nem bé +... - Girona.
731 - 12 de maig - Glaucs + Whiskyn's - Valls.
732 - 19 de maig - Niidea + Trulls + Mai toquem junts + Fes-te Fotre - Vilafranca del Penedès.
733 - 25 de maig - Mai toquem junts - Reus.
734 - 26 de maig - Els Pets + Fes-te fotre - Bellpuig d'Urgell.
735 - 2 de juny - Adrià Puntí - Tarragona.
736 - 3 de juny - Papa:noes + Mai toquem junts + Lax'n'busto + Xavi Vidal +... - Reus.
737 - 6 de juny -  Quim Vila & Eutanàsia Col.lectiva + Uf..! + Catau + Deskarats - Girona.
738 - 13 de juny -  Busk'n baix +  Flai + Àe;nimes + Àngel Ot - Lleida.
739 - 15 de juny - Mai toquem junts + Whiskyn's - Reus.
740 - 16 de juny - Al Mayürqa + Bajoqueta Rock + Els Pets - Igualada.
741 - 19 de juny - Els Pets - Reus.
742 - 20 de juny - Tres + 7 de bar + La Tarambanda + Ariel Santamaria i la BPM - Tarragona.
743 - 21 de juny- Els Convidats +  Brams + Gossos - Barcelona.
744 - 21 de juny - Xavi Vidal + Antònia Font  +  Duble Buble + Berta - Barcelona.
745 - 23 de juny - Les Pellofes Radioactives - Reus.
746 - 24 de juny - Els Pets - Reus.
747 - 25 de juny - Jaume Arnella - Reus.
748 - 26 de juny - Elèctrica Dharma - Reus.
749 - 26 de juny - Mesclat - Reus.
750 - 27 de juny - Invasió Subtil + Terra Baixa + Diguenavoivogadé + Sapo - Barcelona.
751 - 29 de juny -  Speed Jam + Kurcats + Naltrus - El Morell.
752 - 3 de juliol - Oriol Colell + Túrnez & Sesé + Teo Senda + Tute - Vic.
753 - 6 de juliol - Duble Buble - Sant Quirze de Besora.
754 - 13 de juliol -  SantGatxo - Berga.
755 - 5 de juliol - La Banda Impossible - Montblanc.
756 - 6 de juliol - Abús - Montblanc. (Suspès pluja)
757 - 6 de juliol - Mai toquem junts - Montblanc.
758 - 7 de juliol - La Tarambanda + The Companys + Flai + Papa:noes + Abús - Montblanc.
759 - 7 de juliol - Pinka + Xavi Vidal + Les Pellofes Radioactives + Ocults +...  - Montblanc.
760 - 7 de juliol - Antònia Font + Elèctrica Dharma + Lax'n'busto +... - Montblanc.
761 - 18 de juliol - Menaix a truà - Reus.
762 - 19 de juliol - Aquitamxé + No nem bé + Petit fours + Oprimits + Fes-te fotre -  Arbúcies.
763 - 20 de juliol - Busk'n baix + In extremis - Arbúcies.
764 - 20 de juliol - Tipuaixí + Lax'n'busto + Obrint pas - Arbúcies.
765 - 21 de juliol - Skàndol públic  - Arbúcies.>
766 - 21 de juliol - Elèctrica Dharma + Els Pets + Dr. Calypso - Arbúcies.
767 - 26 de juliol - La Caixa fosca + Sense pressa + Poder roig + Valmont - Barcelona.
768 - 28 de juliol - Kitsch + El Tercer Ull - Banyoles.
769 - 28 de juliol -  Komando Moriles - Salt.
770 - 31 de juliol - La Tarambanda + Maitip's - Auditori Mas Miquel - Valls.
771 - 4 d'agost -  Haihober's + Petit fours - Navata.
772 - 9 d'agost -  La Tarambanda - Alcover.
773 - 12 d'agost - Uccat - Reus.
774 - 16 d'agost -  La Tarambanda -  La Secuita.
775 - 17 d'agost -  Fora des sembrat + Gossos - Tarragona.
776 - 18 d'agost - 13 + Papa:noes - Tarragona.
777 - 1 de setembre - Haihober's + Dr. Calypso + Petit fours  - Anglès.
778 - 2 de setembre - Camps - Torredembarra.
779 - 3 de setembre - Ocults + Els Cosins del sac- Torredembarra.
780 - 7 de setembre - Joan Toni Skarabat + Túrnez & Sesé + Abús +... -  St Boi L.>
781 - 7 de setembre - La Secta Rural - Les Borges del Camp.
782 - 9 de setembre - Ariel Santamaria i la Banda del Pere Mata - Reus.
783 - 13 de setembre - Niidea - Reus.
784 - 14 de setembre - Terra Baixa + Sapo +  La Tarambanda +  Papa:noes - Vic.
785 - 14 de setembre - La Carrau +  Mesclat +  Pomada - Vic.
786 - 14 de setembre - Antònia Font + Cheb Balowsky + Brams - Vic.
787 - 15 de setembre - Whiskyn's +  Els Pets - Vic.
788 - 15 de setembre - Sr.Gonzàlez - Vic.
789 - 15 de setembre - Xavi Vidal +  Revolta 21 - Vic.
790 - 17 de setembre - Sopa de cabra + Lax'n'busto - Tarragona.
791 - 18 de setembre -  Clackons + Aisha + Cercavins + Els Groullers  - Barcelona.
792 - 21 de setembre - Aquitamxé + Sopa de cabra - Santa Coloma de Farners.
793 - 22 de setembre - Pau Riba i Jordi Pujol - Reus.
794 - 23 de setembre -  Whiskyn's +Gossos+ Fora des sembrat - Reus.
795 - 23 de setembre - La Tarambanda + Ànimes - Tarragona.
796 - 27 de setembre - Pomada - Reus.
797 - 28 de setembre - Tradivàrius - Reus.
798 - 29 de setembre - Lax'n'busto - Sils.
799 - 5 d'octubre - Maitip's + Trossos + Brams - Alcover.
800 - 6 d'octubre - Boira + Gra fort + Sopa de cabra - Tortosa.
801 - 11 d'octubre - Cheb Balowsky - Reus.
802 - 18 d'octubre - La Tarambanda - Reus.
803 - 19 d'octubre - Mad Monkeys - Tarragona.
804 - 20 d'octubre - Miquel del Roig - Reus.
805 - 26 d'octubre -  Sopa de cabra - Girona.
806 - 27 d'octubre - Gossos + Fora des sembrat + Sopa de cabra + Obrint pas - Barcelona.
807 - 27 d'octubre - Cor del Super 3 + Miralls de Dylan - Barcelona.
808 - 27 d'octubre - Whiskyn's - Reus.
809 - 28 d'octubre - Whiskyn's + Brams + Els Pets - Barcelona.

(Concerts coberts per a la Web del Jordi Sugranyes i per al programa "A tot watt" de Canal Reus TV)

810 - 31 d'octubre - Pomada + Mesclat + Cheb Balowsky - Vinyols i els Arcs.
811 - 2 de novembre - Clacksons + Aïsha + Xot - Manresa.
812 - 3 de novembre - Sr. Gonzàlez + Sopa de cabra - Girona.
813 - 4 de novembre - Whiskyn's + Xavi Vidal + Pep Sala - Fira del Disc - BCN.
814 - 9 de novembre - Pinka - Ciutat de Mallorca.>
815 - 10 de novembre - 2a Trobada de Músics per la Llengua. (Suspès - mal temps).
816 - 16 de novembre - La Tarambanda + Ànimes + Ariel Santamaria i la BPM - Reus.
817 - 16 de novembre - Xar-3 - Tarragona.
818 - 16 de novembre - Josep Maria Cantimplora - Tarragona.
819 - 23 de novembre - Toni Xuclà - Reus.
820 - 25 de novembre - Ariel Santamaria i la Banda del Pere Mata - Reus.
821 - 13 de desembre - Adrià Puntí - Tarragona.
822- 14 de desembre -  Gema 4 - Reus. (Ajornat a causa del mal temps)
823 - 15 de desembre - Stoornut + Adrià Puntí + Fora des Sembrat + Els Pets - Salt. (Ajornat)
824 - 16 de desembre - Gossos - Girona. (Ajornat a causa del mal temps)
825 - 16 de desembre - Joan Isaac - Reus.
826 - 21 de desembre - Adrià Puntí & Txe Arana + Fora des sembrat + Els Pets - Salt.
827 - 20 de desembre - Joan Amèric - Reus.
828 - 28 de desembre - Quico, elCélio Noi i el Mut de Ferreries + Gossos + Brams +... BCN.
829 - 29 de desembre - Camps + Lax'n'busto - Reus.
830 - 31 de desembre - Mesclat + Pd Joan Reig - Barcelona.

2002

831 - 3 de gener - Quico el Célio, el Noi i el Mut de Ferreries - Reus.
832 - 12 de gener - Tradivàrius + Whiskyn's + Fito & Nando + Luismi + Papa:Noes +... - Reus.
833 - 13 de gener - La Cafetera exprés + Sutrak + Roger Mas + Busk'n baix +... - Reus.
834 - 26 de gener - Trossos + Maitip's - Valls.
835 - 27 de gener - Uccat - Reus.
836 - 7 de febrer - The Franc - Tarragona. <;
837 - 23 de febrer Gerard Quintana - Les Borges Blanques.
838 - 28 de febrer - Ànimes - Tarragona.
839 - 1 de març - Quico el Célio, el Noi i el Mut de Ferreries - Tarragona.
840 - 1 de març - Papa:noes- Tarragona.
841 - 3 de març - Van de kul + Sapo + Kitsch + Whiskyn's - Girona.
842 - 3 de març - La Banda - Girona.
843 - 6 de març - Quico el célio, el mut i el noi de Ferreries + Papa:noes + Dept. +... - Bcn.
844 - 14 de març - La Tarambanda - Tarragona.
845 - 18 de març - La Carrau + Ensaladilla Sound System - Reus.
846 - 21 de març - Mesclat - Tarragona.
847 - 28 de març - Sapo - Tarragona.
848 - 30 de març - Antònia Font + Dr.Calypso - La Font d'en Carròs.
849 - 31 de març - Sva-ters + Skandol Públic + Els Pets - La Font d'en Carròs.
850 - 13 d'abril- Gertrudis - Reus.
851 - 16 d'abril - Túrnez & Sesé + Sapo + Xot - Barcelona.
852 - 18 d'abril - Aynulatac - Reus.
853 - 18 d'abril - Dept. - Reus.
854 - 19 d'abril - La Carrau - Tarragona.
855 - 19 d'abril - Ànimes - Ardenya.
856 - 20 d'abril - Invasió Subtil + Aquitamxé - Reus
857 - 20 d'abril - Miquel del Roig - Reus.
858 - 23 d'abril - Gossos + Grup de Folk - Barcelona.
859 - 25 d'abril - Antònia Font - Tarragona.
860 - 25 d'abril - Mala Sang - Tarragona.
861 - 26 d'abril - Whiskyn's - La Pineda.
862 - 27 d'abril - Titus Quartet Band - Reus.
863 - 27 d'abril - Ariel Santamaria i la Banda del Pere Mata - Reus.
864 - 28 d'abril - Tres - Torredembarra.
865 - 4 de maig - Tres - Reus.
866 - 9 de maig - Meli & the xavalins - Tarragona.
867 - 11 de maig - Cingle roig - Vilaplana.
868 - 12 de maig - La Carrau - Barcelona.
869 - 20 de maig - Catarsi + The Rockness + Quim Vila - Molins de Rei.
870 - 24 de maig - Airún + Frenètic + San Pedro - Salt.
871 - 25 de maig - Mesclat - Reus.
872 - 26 de maig - Whiskyn's - Barcelona.
873 - 31 de maig - Mala Sang + Flai + Valmont - Reus.
874 - 7 de juny - Tres + Dr No + Distrets - Lleida.
875 - 8 de juny - Miquel Vilella - Cambrils.
876 - 9 de juny - Els Pets - Barcelona.
> 877 - 12 de juny -  Tant me fot + De nit + Plouen Catximbes - Barcelona.
878 - 13 de juny - Grup de folk + Núria Feliu & Lucky Guri + Mònica Green +... - Barcelona.
879 - 14 de juny - Els Convidats - Manresa.
880 - 14 de juny - Víctor Gioconda + Ammoníac + Bamboo - Manresa.
881 - 15 de juny - Macedònia + Diguenavoyvogadé + Okupats - Martorell.
882 - 15 de juny - Aïsha - Martorell.
883 - 16 de juny - Whiskyn's - Reus.
884 - 16 de juny - Ariel Santamaria i la Banda del Pere Mata - Reus.
885 - 22 de juny - La Padrina - Reus.
886 - 25 de juny - Aynulatac - Reus.
887 - 25 de juny - Fito Luri - Reus.
888 - 27 de juny - La Caixa Fosca + Joan Toni Skarabat + Abús - Barcelona.
889 - 27 de juny - Fes-te fotre + Dr. Calypso - Reus.
890 - 28 de juny - Jordi Ricol + Xavier de la Iglesia + Jorcx - Vic.
891 - 4 de juliol - Albert Pla - Monblanc.
892 - 4 de juliol - Abús - Montblanc.
893 - 4 de juliol - Abús + Petit Fours + Fes-te fotre - Montblanc.
894 - 5 de juliol - Quim Vila & Eutanàsia Col.lectiva - Montblanc.
895 - 5 de juliol - Dept. + Van de kul + Glissando* + Kitsch - Montblanc.
896 - 5 de juliol - Sapo + Els Pets - Montblanc.
897 - 6 de juliol - Dèneu + Ovni + TB Serrandez O. + Gadegang - Montblanc.
898 - 6 de juliol - JT Skarabat + Miquel Gil + Menaix a truà +... - Montblanc.
899 - 6 de juliol - Whiskyn's + Lax'n'busto - Montblanc.
900 - 7 de juliol - Owix + Alquimistes folls + Sutrak + La Caixa fosca - Montblanc.
901 - 7 de juliol - Grup de folk -  Montblanc.
902 - 12 de juliol - Aynulatac - Torredembarra.
903 - 13 de juliol - Bars - Torredembarra. (Suspès per la pluja)
904 - 18 de juliol - Okupats + Xot + Papa:noes - Berga.
905 - 26 de juliol - Cústics + Rodamons + Àngels + Egodrama - Barcelona.
906 - 27 de juliol - Elèctrica Dharma + Agraviats + Rockness - Herbers.
907 - 3 d'agost> - Cingle Roig - Maspujols.
908 - 5 d'agost> - Van de kul + Whiskyn's - Els Pallaresos.
909 - 6 d'agost> - Res de bo + Trossos + Maitip's - Valls.
910 - 15 d'agost - Cendra de mai + Insomni + Haihober's + Jorcx +...  - Salitja.
911 - 17 d'agost - E.Casasses + Llunàtics + P.Riba + J. Batiste - La Figuerosa.
912 - 30 d'agost - Ocults - Cambrils.
913 - 1 de setembre - Uccat - Reus. 

(Concerts coberts per a la Web del Jordi Sugranyes)

914 - 7 de setembre - Pep Sala + Ki Sap - Torredembarra.
915 - 10 de setembre - Mad Monkeys + Avalot - Reus.
916 - 11 de setembre - Blues de Picolat + Franca Masu + Mesclat +...- Barcelona.
917 - 13 de setembre - TB Serrandez O. + Família Lopez + Sanpedro + Distrets - Vic.
918 - 13 de setembre - Jaume Sisa + Gossos - Vic.
919 - 15 de setembre - Aynulatac - Reus.
920 - 4 d'octubre - Pomada + Xot - Vilallonga del Camp.
921 - 5 d'octubre - Whiskyn's - Reus.
922 - 6 d'octubre - Van de kul - Barcelona.
923 - 7 d'octubre - Els Pets + Abús - Barcelona.
924 - 12 d'octubre - Plou com mai + Flai + Uf..! - Reus.
925 - 19 d'octubre - J.Torras i R.Canals + Tres + Espiral d'Embulls - Barcelona.
926 - 25 d'octubre - Urix + Glavi + Egodrama + Uf..! + Àngels - Barcelona.
927 - 26 d'octubre - The Companys + Fes-te fotre + Lax'n'busto -  Barcelona.
928 - 26 d'octubre - Macedònia - Barcelona.
929 - 31 d'octubre - Ammoníac + Frenètic + Cendra de mai + Kontra-band +...- Salt.
930 - 8 de novembre - La Ràbia Acústica + Naltrus + Ànimes + P. i Marieta... - Reus.
931 - 9 de novembre - Plou com mai - Reus.
932 - 10 de novembre - Fes-te fotre + Antònia Font - Barcelona.
933 - 15 de novembre - Tse-tsé + Lexu's + Pin's + Flai + In extremis - Lleida.
934 - 16 de novembre - Res de bo + Aynulatac + Tant  me fot + ... - El Pla de Sta Maria.
935 - 23 de novembre - Trencasons - Reus.
936 - 1 de desembre - Vintage - Reus.
937 - 6 de desembre - Glaucs - Salt.
938 - 9 de desembre - Pep Coca Quartet - Reus.
939 - 13 de desembre - Revolta 21 + Inadaptats - Tarragona.
940 - 14 de desembre - The Companys + Busk'n baix - Cervera.
941 - 20 de desembre - Van de kul & d'Estranquis + Whiskyn's + ... Salt.
942 - 22 de desembre - Falsterbo Marí - Barcelona.
943 - 26 de desembre - The Companys - Tarragona.
944 - 31 de desembre - Mesclat - Barcelona.

2003

945 - 10 de gener - Lax'n'busto - Reus.
946 - 23 de gener - Sutrak - Reus.
947 - 24 de gener - Rockness - Torredembarra.
948 - 9 de febrer - Elèctrica Dharma - Barcelona.
949 - 2 de març - Sapo - Tarragona.
950 - 7 de març - Sapo - Reus.
951 - 9 de març - Kabul Babà - Girona.
952 - 13 de març - M.Gil + Glissando* + Kabul Babà + Obrint Pas +... - Barcelona.
953 - 14 de març - La Caixa fosca - Tarragona.
954 - 29 de març - Q.el Célio, el Noi i el Mut de Ferreries + Gadegang - Reus.
955 - 30 de març - Antònia Font + G. Quintana + Jaume Sisa+...- Barcelona.
956 - 5 d'abril> - Burman Flash - Tarragona.
957 - 23 d'abril - Ariel Santamaria - Reus.
958 - 26 d'abril - Rúbies Teatre Concert - Lleida.
959 - 26 d'abril - Gossos - Reus.
960 - 10 de maig - The Companys + Kabul Babà + VDK + Els Pets +... - Barcelona.
961 - 16 de maig - La Secta Rural - Les Borges del Camp.
962 - 23 de maig - Ariel Santamaria i la Banda del Dr Juantxi - Reus
963 - 24 de maig - Banzai! + CuldesaC + Pomada - Seròs.
964 - 6 de juny - Glavi + Distrets - Lleida.
965 - 13 de juny - Tant me fot + Ambicions absurdes + La Ràbia acústica+... - Reus.
966 - 14 de juny - Els Malalts + Like a gat (versió acústica) - Barcelona.
967 - 15 de juny - Sutrak + Chicanos + Kabul Babà - Reus.
968 - 24 de juny - Lluís Llach + Els Pets - Reus.
969 - 25 de juny - Ariel Santamaria i la Banda del Dr Juantxi - Reus.
970 - 26 de juny - Pomada - Reus.
971 - 26 de juny - Aynulatac - Reus.
972 - 28 de juny - Valmont + Distrets - Montblanc.
973 - 3 de juliiol - Miquel Gil + Jaume Sisa - Montblanc.
974 - 3 de juliiol - Concert final Campus Senglar + Obrint Pas - Montblanc.
975 - 3 de juliiol - Lax'n'busto - Montblanc.
976 - 4 de juliiol - Víctor Gioconda - Monblanc.
977 - 4 de juliol - Cheb Balowski + Els Pets + Brams - Montblanc.
978 - 4 de juliiol - Kabul Babà - Montblanc.<
979 - 5 de juliiol - Anton Abad + Déneu + Net Flandeers + Arròs Caldós +... - Montblanc.
980 - 5 de juliol - Gossos + Dusminguet - Montblanc.
981 - 10 de juliol - Albert Fibla + Frenètic - Reus.
982 - 17 de juliol - Relk + Guiem Soldevila - Reus.
983 - 18 de juliol - Quim Vila & Eutanàsia Col.lectiva - Arbúcies.
984 - 18 de juliol - Owix + Mandràgora + Gra fort + Fes-te fotre - Arbúcies.
985 - 18 de juliol - Burman Flash + Gerard Quintana + Brams - Arbúcies.
986 - 19 de juliol - Dept. + Els Pets - Arbúcies.
987 - 24 de juliol - Arròs Caldós + Família López - Reus.
988 - 26 de juliol - Excuses i altres contes + La Ràbia acústica - Tarragona.
989 - 31 de juliol - Arròs Caldós + Pepet i Marieta + Relk - Reus.
990 - 2 d'agost - Set i mig - l'Aleixar.
991 - 9 d'agost - Oriol Tramvia + Pau Riba i De Mortimers + Kitsch - La Figuerosa.
992 - 15 d'agost - Uf! + CuldesaC + Catau + Insami + Ramon Casellas +... Salitja.
993 - 19 d'agost - Owix + Tres fan ball - Barcelona.
994 - 29 d'agost - Set i mig + Twiris - Riudoms.
995 - 5 de setembre - Gerard Quintana - Torredembarra.
996 - 10 de setembre - Abús + Adrià Puntí + Roger Mas + Gossos +... - Barcelona.
997 - 10 de setembre - Gertrudis + Pomada + La Carrau + Obrint Pas - Barcelona.
998 - 10 de setembre - Dept. + Lax'n'busto + Dusminguet + Els Pets - Barcelona.
999 - 11 de setembre - Ja t'ho diré - Barcelona.
1000 - 13 de setembre - Ariel Santamaria + DeNit + Ximo Guardiola + Like a gat - Reus.
1001 - 21 de setembre - L'ham de foc - Reus.
1002 - 22 de setembre - Quim Vila & Eutanàsia Col.lectiva - Barcelona.
1003 - 22 de setembre - The Big Serràndez Orchestra + La Caixa Fosca - Barcelona.
1004 - 23 de setembre - Mesclat - Reus.
1005 - 23 de setembre - Pepet i marieta - Reus.
1006 - 24 de setembre - Trencasons - Reus.
1007 - 24 de setembre - La Carrau - Reus.
1008 - 26 de setembre - Dust + Shitting Milks + Dèneu + Net Flanders - Vic.
1009 - 26 de setembre - Dept. + Gerard Quintana + Cheb Balowski - Vic.
1010 - 27 de setembre - Ammoníac - Vic.
1011 - 27 de setembre - Rockzon Lindur - Vic.
1012 - 27 de setembre - Orquestra Fireluche - Vic.
1013 - 27 de setembre - Pomada + Obrint Pas + Lax'nbusto - Vic.
1014 - 12 d'octubre - Inèdits + Berta+ Obrint Pas - Barrcelona.
1015 - 18 d'octubre- Ariel Santamaria i la banda del dr juantxi - Alcover.
1016 - 20 d'octubre - Berta + Pep Sala - Tarragona.
1017 - 24 d'octubre - Àngel Ot + Br&àulins ++ Distrets + El fill del mestre +... - Lleida.
1018 - 31 d'octubre - Ànimes + Avalot + Set i mig + Murrmur + La ràbia acústica + ...Reus.
1019 - 8 de novembre - Pep Sala + Mònica Green + Gorka KKnörr - Barcelona.
1020 - 14 de novembre - Vintage - Reus.
1021 - 15 de novembre - Mai's + Trencasons - Reus.
1022 - 27 de noovembre - Eduard Canimas - Tarragona.
1023 - 4 de desembre - Miquel Vilella - Tarragona.
1024 - 13 de desembre - Flai + Busk'n'baix - Reus.
1025 - 18 de desembre - Berta - Tarragona.
1026 - 21 de desembre - Miquel Vilella - Reus.
1027 - 26 de desembre - Trencasons - Bellmunt del Priorat.

2004

1028 - 3 de gener - Whiskyn's - Reus.
1029 - 16 de gener - Pepet i marieta + Vilella + Roger Benet - Reus.
1030 - 17 de gener - Aynulatac + Actor Secundario Bob + Narcís Perich - Reus.
1031 - 17 de gener - Glissando* + Relk + Ariel Santamaria + Vintage - Reus.
1032 - 18 de gener - The Companys - Reus.
1033 - 18 de gener - Josep Maria Cantimplora + Ànimes + Busk'n'baix - Reus.
1034 - 6 de febrer - Kitsch - Tarragona.
1035 - 7 de febrer> - Berta - Reus.
1036 - 14 de febrer - Mai's - Reus.
1037 - 19 de febrer - Narcís Perich - Tarragona.
1038 - 19 de febrer - Gadegang - Tarragona.
1039 - 26 de febrer - Plou com mai - Tarragona.
1040 - 6 de març - Foc Rock - Valls.
1041 - 7 de març - Pep Sala + Quico el Célio, el Noii i el Mut de Ferreries + Lluís Llach - Vinallop.
1042 - 25 de març< - Pepet i marieta - Tarragona.
1043 - 27 de març< - Ànimes - Valls.
1044 - 3 d'abril - Baetúria + La Carrau - Reus.>
1045 - 17 d'abril - Röm + La Caixa Fosca - Constantí.
1046 - 18 d'abril - Jaume Arnella + Jordi Batiste + Enric Hernàez + Fulles Folles + ... - Barcelona.
1047 - 18 d'abril - DeNit - Tarragona.
1048 - 22 d'abril - Pomada - Reus.
1049 - 23 d'abril - Trencasons + Cooperativa Folk + Txala - Reus.
1050 - 24 d'abril - Trencasons - Reus.
1051 - 24 d'abril - Sanpedro + Shitting Milks - Reus.
1052 - 25 d'abril - Turray + Signum + Brifània - Cardedeu.>
1053 - 27 d'abril - Ariel Santamaria - Reus.
1054 - 6 de maig - Gadegang + Txerramequ tiquis miquis + Inadaptats + Lax'n'busto +... - Barcelona.
1055 - 7 de maig - Aiketink - Reus.
1056 - 14 de maig - La Ronda Soca + Xitxarel.los - Vandell&oograve;s.
1057 - 21 de maig - Skaramussa + Atxiiís - Hostaaletss de Pierola.
1058 - 22 de maig - Ariel Santamaria i la Banda del Dr Juanttxi - Reus.
1059 - 30 de maig - Mai's + La Secta Rural - Reus.<t;
1060 - 8 de juny - Maria del Mar Bonet - Barcelona.<  
1061 - 12 de juny - Carnal + Mai + Gall d'indi - Lleida.
1062 - 24 de juny - Pepet i marieta + Elèctrica Dhharrma + Brams - Reus.
1063 - 25 de juny - Xavier Baró + Josep Maria Cantimpplora + Pepet i marieta - Gandesa.
1064 - 26 de juny - Mai's - Reus.
1065 - 27 de juny - Set i mig - Reus.
1066 - 1 de juliol - Alumnes Campus Senglar Rock + Fes-te Fotre - Montblanc.
1067 - 1 de juliol - Lax'n'busto + Mesclat - Montblanc.
1068 - 1 de juliol - Fora de lloc - Montblanc.
1069 - 2 de juliol - Abús - Montblanc.
1070 - 2 de juliol - Josep Thió + Gadegang - Montblancc.
1071 - 2 de juliol - Pere Tàpias + Santi Arisa - Montbblanc.
1072 - 2 de juliol - Brams - Montblanc.
1073 - 3 de juliol - Pareras parelladas + Verdcel + Skfm + Okktopótulos - Montlbanc.
1074 - 3 de juliol - Whiskyn's + Obrint pas + Els Pets - Monttblanc.
1075 - 3 de juliol - Ràbia positiva + Sanpedro + Ant&oograve;nia Font - Montblanc.
1076 - 30 de juliol - Whiskyn's - Constantí.
1077 - 31 de juliol - Krimonal - Cambrils.
1078 - 7 d'agost - Pepet i marieta - Falset.
1079 - 16 d'agost - La Ràbia acústica - Tarraggona.
1080 - 20 d'agost - Rockness - Gelida.
1081 - 2 de setembre - Els Carburos + No badis! - Reus.
1082 - 5 de setembre - Set i mig - Reus.
1083 - 5 de setembre - Relk - Cambrils.
1084 - 9 de setembre - Vall Folk Ska + CuldesaC - Reus.
1085 - 11 de setembre - La Carrau - Barcelona.
1086 - 16 de setembre - Toris + Egodrama - Reus.
1087 - 18 de setembre - Macedònia - Vic.
1088 - 18 de setembre - Sanpedro + Kitsch - Vic.
1089 - 18 de setembre - Ammoníac - Vic.
1090 - 18 de setembre - Xavi Vidal & Berni Mora + Ricard Puigdomènech - Vic.
1091 - 18 de setembre - Ass Trio - Vic.

1092 - 18 de setembre - Nevera - Vic.
1093 - 23 de setembre - Oktopótulos + Fort if the flies - Reus.
1094 - 25 de setembre - Max Sunyer + Baetúria + Josep Tero + Víctor Gioconda + altres - Barcelona.
1095 - 25 de setembre - Mai's + Whiskyn's - Reus.
1096 - 30 de setembre - No badis! + Egodrama - Reus.
1097 - 2 d'octubre - Batumbatà - Barcelona.
1098 - 23 d'octubre - Atxxíiis + Ki sap - Hostalets de Pierola.
1099 - 30 d'octubre - Aquitamxé - Barcelona.
1100 - 30 d'octubre - Rogger Benet - Reus.
1101 - 6 de novembre - Ismael Colomer i la Banda d'en Melo - Barcelona.
1102 - 6 de novembre - Quimi Portet - Reus.
1103 - 6 de novembre - Set i mig - Reus.
1104 - 17 de novembre - Nevera + Carnal + Gàtaca + Rauxa - Barcelona.
1105
- 19 de novembre - Quimi Portet - Tarragona.
1106 - 20 de novembre - Elèctrica Dharma - Barcelona.
1107 - 27 de novembre - Roger Benet - Reus.
1108 - 28 de novembre - Pepet i marieta - Reus.
1109 - 17 de desembre - Keympa + Dept. - Montblanc.
1110 - 19 de desembre - Entregirats - Barcelona.

1111 - 27 de desembre - Macedònia - Reus.

2005

1112 - 7 de gener - Signum - Montmeló.
1113 - 15 de gener - Fes-te fotre - Tarragona.
1114 - 16 de gener - Xavier Pié, Fito Luri i Xavier Macaya - Reus.
1115 - 3 de febrer - Ariel Santamaria i la Banda del Dr. Juantxi - Reus.
1116 - 4 de febrer - Feliu Ventura & Lluís Llach - Alacant.
1117 - 5 de febrer - Owix - Callosa d'en Sarrià.
1118 - 16 de febrer - La in-fusió del Maria Rúbies + La Violeta - Lleida.
1119 - 17 de febrer - Xavier Macaya && Fito Luri - Reus.
1120 - 18 de febrer - Lexu's + Marta Roure - Barcelona.
1121 - 21 de febrer - Pepet i marieta - Reus.
1122 - 25 de febrer - Nevera + Aquitamxé - Reus.
1123 - 26 de febrer - Simfònics + La Carrau + Baet&uacuute;ria - Jesús.
1124 - 5 de març - Sota Zero + Catau + La Caixa Fosca + Sanpedro + altres - Salt. 1r Festival de Música Solidària.
1125 - 19 de març - Ariel Santamaria - Reus.
1126 - 21 de març - Isidor Marí - Reus.
1127 - 1 d'abril - Roger Benet i els Oximonòrics - Reus.
1128 - 2 d'abril - Josep Maria Cantimplora + La Carrau - Iggualada.
1129 - 3 d'abril - Miquel Vilella - Reus.
1130 - 9 d'abril - Mai's - Reus.

1131 - 16 d'abril - Atxiiís - Igualada.
1132 - 22 d'abril - Pau Alabajos i els músics furtius - València.
 
1133 - 22 d'abril - Rafa Xambó + Miquel Gil + Al Tall + Joan Amèric + Mugroman + Arròs Caldós + altres - València. Homenatge a Ovidi Montllor
1134 - 23 d'abril - The Companys - Barcelona.
1135 - 30 d'abril - La tresca i la verdesca - Barcelona.
> 1136 - 5 de maig - Miquel Vilella - Reus.
1137 - 6 de maig - Batumbatà + Plouen Catximbes - Viila-seca de Solcina.
1138 - 8 de maig - Feliu Ventura - Vila-seca de Solcina. 1139 - 8 de maig - Verdcel - Vila-seca de Solcina.
1140 - 14 de maig - Skafam - Tarragona.
1141 - 21 de maig - Fills del vent - Mollerussa.
1142 - 3 de juny - Vilella - Reus.
1143 - 4 de juny - Mai's - Reus.
1144 - 8 de juny - Al Tall + Sonat - Barcelona.
1145 - 17 de juny - Set i mig + Els Pets - Reus.
1146 - 21 de juny - Rancis + Amnea + Guspira - Tarragona.
1147 - 23 de juny - Croma + Obrint pas - Reus.
1148 - 24 de juny - Macedònia - Reus.
1149 - 24 de juny - Lax'n'busto - Reus.
1150 - 26 de juny - Xip xap - Lleida.
1151 - 26 de juny - Els amics de les arts + Anímic + Eskalivada + Carnal - Lleida.
1152 - 28 de juny - Plouen catximbes + Cheb Balowski - Reus.
1153 - 30 de juny - Atxiiís + Mcagon + No ho sé + Carnal - Tarragona.
1154 - 3 de juliol - Busk'n'baix - Cervera.
1155 - 7 de juliol - Vilella + Feliu Ventura + Flai - Lleida.
1156 - 7 de juliol - La Caixa fosca + Fora des sembrat - Lleida.
1157 - 7 de juliol - Cabo San Roque + Guillamino - Lleida.
1158 - 8 de juliol - Busk'n'baix + Sanjosex - Lleida.
1159 - 9 de juliol . Omelette Dreamer + Ammoníac + Forum Iudicum + Xavier Baró + Els Folls + Xavi Garriga + Anton Abad + Joan Miquel Oliver - Lleida.
1160 - 9 de juliol -  El Pont d'Arcalís + Shitting Milks + Dept. + Llibert Fortuny Elèctric Quartet - Lleida.
1161 - 9 de juliol - Croma + Gossos + Revolta 21 + Pau Riba - Lleida.
1162 - 9 de juliol - Lax'n'busto - Lleida. Senglar Rock
1163 - 16 de juliol - Baetúria + La Carrau - Almoster.
1164 - 17 de juliol - Shitting Milks - Reus.
1165 - 24 de juliol - Quim Vila -Almoster.
1166 - 30 de juliol - Elèctrica Dharma - Constantí.
1167 - 4 d'agost - Els Pets - Barcelona.
1168 - 5 d'agost - Gerard Quintana & Josep Thió + Quim Mandado - Barcelona.
1169 - 6 d'agost - Pep Sala & Montse Llaràs + Pep Sala & Gerard Quintana + Duble Buble - Barcelona.
1170 - 13 d'agost - Remigi Palmero + Comandante Rock + Adrià Puntí - La Figuerosa.
1171 - 14 d'agost - Yuri i la seva orquestra de cosmonautes - Barcelona.
1172 - 15 d'agost - Deskoneguts + Cram + Josep  Lluís Manzanero + Boxets + Jorcx + Boxets + Amics de les arts + Més enllà + Àtic + Kèmdefé + 6 de mel + Dekrepits + Pullover...  - Salitja.
1173 - 19 d'agost - Trencasons  + Set i mig - l'Aleixar.
1174 - 1 de setembre - Alatac + Reig Bord - Reus.
1175 - 3 de setembre - Izel + Xef + Lluís Cartes + Els Amics de les Arts + Gossos + Carnal - Figueres.
1176 - 3 de setembre - Pere Tàpias + Gerard Quintana - Figueres.
1177 - 3 de setembre - Croma + La Fera ferotge - Figueres.
1178 - 4 de setembre - Dr. No - Reus.
1179 - 8 de setembre - Orchestra Fireluche + Verdcel - Reus.
1180 - 9 de setembre - Gadegang - Les Borges del Camp.
1181
- 10 de setembre - Mai's + Whiskyn's - Reus
.
1182 - 11 de setembre - Miquel Gil - Barcelona.
1183 - 15 de setembre - L'Home invisible + Pullover - Reus.
1184 - 16 de setembre - Sense drets + Dept. + Glissando· - Vic.
1185 - 16 de setembre - Raül Reverter Quartet - Vic.
1186 - 16 de setembre - Miquel Gil, Lídia Pujol, Cris Juanico, Roger Mas, Alba Guerrero - Vic.
1187 - 16 de setembre - Mishima - Vic.
1188 - 16 de setembre - Erm - Vic.
1189 - 17 de setembre - Les Violines + Macedònia (Suspès) + Anímic + Miquel Abras + Apeiron + Soul Atac - Vic.
1190 - 17 de setembre - Gossos - Vic.
1191 - 19 de setembre - La Carrau - Tarragona.
1192 - 20 de setembre - Mesclat + Son Caló - Reus.
1193 - 22 de setembre - Atxiiís + Plou com mai - Reus.
1194 - 22 de setembre - La Ràbia Acústica + La Cova del Caliu - Tarragona.
1195 - 29 de setembre - VerdCel + Pullover + Orchestra Fireluche - Reus.
1196 - 30 de setembre - Cobla d'en Taudell + Plouen Catximbes + Sva-ters + Kontrol Antidoping - Mont-roig del Camp.
1197 - 1 d'octubre - Ànimes - El Morell.
1198 - 29 d'octubre - Muhel + Pep Sala - Tarragona.
1199 - 4 de novembre - Albert Favà + Sofia Morales + Lua + Quico el Célio, el Noi i el Mut de Ferreries + La Carrau + Pepet i marieta - Tortosa.
1200 - 12 de novembre - Conjunt Orff + Kassamba + La Municipala del Pla + Cor de Teatre + Edelweiss + Huawanko + Occ Noctus + --- - Camós.
1201 - 19 de novembre - Ivette Nadal + Atxiiís + Nelb - Hostalets de Pierola.
1202 - 24 de novembre - Llibert Fortuny - Reus.
1203 - 26 de novembre - Garrotan + Antònia Font + Miguel Poveda + Dept. + Lax'n'busto + Beth + Mònica Green - Barcelona.
1204 - 2 de desembre - Cesk Freixas - Sant Sadurní d'Anoia.
1205 - 9 de desembre - The Companys - Barcelona.
1206 - 17 de desembre - Rauxa - Reus. (suspès per malaltia del cantant).
1207 - 28 de desembre - La Carrau + Obrint Pas + Mesclat - Barcelona.
1208 - 30 de desembre - Pep Roig + Cesk Freixas i els altres Bandais + The Skapotables - Sant Quintí de Mediona.

2006


1209 - 14 de gener - La Vallesana + Baetúria + Trikizio + Rauxa - Sabadell.
1210 - 21 de gener - Son Caló - Constantí.
1211 - 28 de gener - Lluís Llach & Feliu Ventura  - Constantí.
1212 - 4 de febrer - Mazoni - Tarragona.
1213 - 9 de febrer - Muhel - Reus.
1214 - 11 de febrer - Ariel Santamaria i la Banda del Dr. Juantxi + Ricard Puigdomènech - Reus.
1215 - 12 de febrer - Vilella + Roger Benet i els Oximonòrics - Reus.
1216 - 18 de febrer - Ismael Colomer - Barcelona.
1217 - 23 de febrer - La Boina - Tarragona.
1218 - 4 de març - T.R. + B-30 + Duble Buble + N'gai n'gai - Barcelona.
1219 - 10 de març - The Companys - Lleida.
1220 - 11 de març - Cris Juanico i els Mags de Binigall - Tarragona.
1221 - 17 de març - Glissando· - Tarragona.
1222 - 22 de març - Rodamons + Anímic - Barcelona.
1223 - 25 de març - O.W.I.X - Callosa d'en Sarrià.
1224 - 30 de març - Papa:noes - Tarragona.
1225 - 1 d'abril - Cesk Freixas i els altres bandais + Lax'n'busto - Sant Pere de Riudebitlles.
1226 - 7 d'abril - Ariel Santamaria i la Banda del Dr. Juantxi - Reus.
1227 - 8 d'abril - Mesclat - Prades.
1228 - 22 d'abril - The Companys - Barcelona.
1229 - 22 d'abril - Rauxa + Glissando· + Aramateix + Lax'n'busto + Gerard Quintana & Joël Joan +   - Barcelona.
1230 - 23 d'abril - Plouen Catximbes + Rodamons - - Barcelona.
1231 - 23 d'abril - Elíes + Sergi Contrí + Carles Enguix + Pau Alabajos + VerdCel - Barcelona.
1232 - 5 de maig - Arsa & Arbre de cabra - Reus.
1233 - 6 de maig - Eduard Canimas + Pau Alabajos i els músics furtius - Vila-seca.
1234 - 6 de maig - Sitja + La Beniterrània - Vila-seca.
1235 - 6 de maig - Mishima - Vila-seca.
1236 - 6 de maig - Txipi Aité + Insonora - Vila-seca.
1237 - 7 de maig - Creuats pels estrets - Vila-seca.
1238 - 7 de maig - Cant Valencià d'Estil - Vila-seca.
1239 - 13 de maig - Anímic + Miquel Abras - Vila-seca.
1240 - 13 de maig - Junts - Vila-seca.
1241 - 14 de maig - Insomni - Vila-seca.
1242 - 14 de maig - Rodamons + Lluís Cartes i els Fluxes + Orchestra Fireluche - Vila-seca.
1243 - 15 de maig - Toti Soler & Llúcia Vives + Toni Xuclà & Jordi Vidal + Materrània + Biel Mesquida + Verdcel + Feliu Ventura... - Barcelona.
1244 - 28 de maig - Quico el Célio, el Noi i el Mut de Ferreries - Ulldecona.
1245
- 28 de maig - Pepet i marieta - Ulldecona.
1246 - 3 de juny - Ariel Santamaria i la Banda del Dr. Juantxi + Obrint Pas - Reus.
1247 - 10 de juny - Pullover - Tiana.
1248 - 22 de juny - Ariel Santamaria i la Banda del Dr. Juantxi - Reus.
1249 - 23 de juny - Elèctrica Dharma - Reus.
1250 - 24 de juny - Macedònia + Jaumet + La Morsa + Acadèmia dels Desconfiats - Granollers.
1251 - 25 de juny - Noè Rivas - Reus.
1252 - 26 de juny - Set i mig - Reus.
1253 - 27 de juny - Dr. Fargo + Filippo Landini + Noisy Love - Banyoles.
1254 - 28 de juny - Mudah + L'Anna és un Koala + Rosa Luxemburg - Barcelona.
1255 - 29 de juny - The Companys - Lleida.
1256 - 30 de juny - Ariel Santamaria i la Banda del Dr. Juantxi + Miquel Abras + Roger Mas + Malaspina - Lleida.
1257 - 30 de juny - Plouen Catximbes + Whiskyn's + Mesclat - Lleida.
1258 - 1 de juliol - Desembre + Meritxell Gené + Vitruvi + El fill del mestre - Lleida.
1259 - 8 de juliol - Carburos + Déneu + L'Anna és un koala + Conxita - Arbúcies.
1260 - 8 de juliol - Guerrilla Sound - Arbúcies.
1261 - 13 de juliol - El trobador de rovellons + O.W.I.X. + The Companys - Sant Celoni.
1262 - 13 de juliol - Gertrudis + Mesclat - Sant Celoni.
1263 - 14  de juliol - Esbat + El Corredor Polonès + Bogarde + Orchestra Fireluche - Sant Celoni (suspès per la pluja).
1264 - 14 de juliol - Miquel Abras + Gàtaca + Rauxa - Sant Celoni.
1265 - 14 de juliol - Aramateix + Lax'n'busto - Sant Celoni.
1266 - 15 de juliol - Rock Gaià - Vilabella del Camp.
1267 - 22 de juliol - Esbat + Xazzar + El Corredor Polonès + Bogarde + Clara Andrés +Txilum - Tàrrega.


Web del Jordi Sugranyes
Apartat de Correus 1125 Reus. 43200 - Telèfon 686 542 870
videoperiodista musical (pàgina principal)

1
1