GÜNEŞİNİ KAYBETTİYSEN SAKIN GÖZLERİNİ KAPAMA YOKSA YILDIZLARINI DA KAYBEDERSİN.

blob.gif (58 bytes) ŞİMDİ TEK BİR YILDIZ GİBİYİM GÖKYÜZÜNDE VE HER GECE BİR ÖPÜCÜK HİSSEDERSEN YÜZÜNDE SİL YÜZÜNÜ VE GÜLÜMSE.

blob.gif (58 bytes) GÜNEŞİ SÖNDÜRDÜM MAVİYİ SİYAHA BOYADIM GECE HAZIR SESSİZ BİR UYKUYA BİRAZ SİM SERPTİM GÖĞE UYANIRSAN KORKMA DİYE.

blob.gif (58 bytes) BOLCA MAVİ ALIYORUM ELİME BAŞLIYORUM GÖĞE SÜRMEYE GÜNEŞLE BİLE ANLAŞTIM FAZLA MESAİ YAPACAK SIRF SEN MUTLU OL DİYE.

blob.gif (58 bytes) BİLİYORUM SEN BİR YILDIZSIN ETRAFINDA BİRÇOK GEZEGEN VAR. AMA UNUTMAKİ BEN DÜNYAYIM VE YALNIZ BENDE HAYAT VAR.

blob.gif (58 bytes) YANAĞINA KONAN KAR TANESİ ERİYİP ELLERİNE İNDİĞİNDE VE O BİR DAMLA SERİNLİĞİ BİRİYLE PAYLAŞMAK İSTEDİĞİNDE YÜZÜNÜ RÜZGARA DÖN YETER... "BEN RÜZGARDAYIM"

blob.gif (58 bytes) GECE HİÇ İSTEMEDEN KOYNUMDA DOSTLAR KADEHİMİN BİR UCUNDA AYNI YÜZLER ÇARESİZ TEBESSÜMLER HAYIR BENİ ANLAYAMAZLAR YETER HİÇ YOKTAN DÜŞTÜM BU HALE BAŞIMA NELER GELDİ GERÇEKTEN SEVMİŞTİM YALNIZIM ŞİMDİ.

blob.gif (58 bytes) İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydiler,hepsi gökteydi ama ben seni güneşim seçtim ve bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim.
blob.gif (58 bytes) BABAMA BENİ NEKADAR SEVDİİĞİNİ SORDUM DÜNYALAR KADAR DEDİ...DÜNYANIN DEGERİNİ SORDUM BEŞ PARA ETMEZ DEDİ.

blob.gif (58 bytes) GÜNEŞİ SEVDİGİNİ SÖLÜYOSUN;GÜNE ÇIKINCA GÖLGEYE KAÇIYOSUN... YAĞMURU SEVDİGİNİ SÖLÜYOSUN;YAĞMUR YAGINCA ŞEMSİYENİ AÇIYOSUN... RÜZGARI SEVDİGİNİ SÖLÜYOSUN;RÜZGAR ÇIKINCA PENCERENİ KAPIYOSUN... KORKUYORUM!!! ÇÜNKÜ BENİDE SEVDİGİNİ SÖLÜYOSUN!!!

blob.gif (58 bytes) Aşk bir elma şekeridir. Yersin yersin elinde kazığı kalır.

blob.gif (58 bytes) Mutluluk hayallerde gerçek;gerçeklerde hayaldir. Bedeli onu onsuz sevmek olsa bile..

blob.gif (58 bytes) ufacık bir söz ta derinden yaralarsa kalbini dost bildiğin insanlarda anlamaz dökme içini, bir kalem al eline yaz yazabildiğin kadar işte o gerçek dosttur sen yazdıkça o ağlar.
2.sayfa 3.sayfa 4.sayfa 5.sayfa 6.sayfa

ANA SAYFA