..
Літня ніч
Тут степ мов бабця, що заснула
(а ще він схожий на дідка).
Ось вушка ховрашка майнули,
Ось сунеться огром бика:
Він грізний, вигляда жахливо,
налитий кров’ю дикий зір...
А ховрашок слабкий і хтивий,
Він - місяця дитя і зір.
А місяць виплива щонічно ...
він величезний- ой-йой-йок! –
аж моторошно-предковічний!
На задні лапки ховрашок
спинається і завмирає
у молитовній таїні.
І нічогісінько не знає
про мене степ, у цій пітьмі!
Листопад-грудень 2002 р.
_____________
Прим:
текст на русском языке поэта Аскольда Демерджи
(псевдоним - Петалотис) смотри здесь -
http://a-kobrinsky.tripod.com/dmrtzi/dm-99.html
<....................>
.