..
        Літня ніч

Тут степ мов бабця, що заснула
(а ще він схожий на дідка).
Ось вушка ховрашка майнули,
Ось сунеться огром бика:
Він грізний, вигляда жахливо,
налитий кров’ю дикий зір...
А ховрашок слабкий і хтивий,
Він - місяця дитя і зір.
А місяць виплива щонічно ...
він величезний- ой-йой-йок! –
аж моторошно-предковічний!
На задні лапки ховрашок
спинається і завмирає 
у молитовній таїні.
І нічогісінько не знає 
про мене степ, у цій пітьмі!

               Листопад-грудень 2002 р. 
_____________
Прим: 
текст на русском языке поэта Аскольда Демерджи (псевдоним - Петалотис) смотри здесь - 
http://a-kobrinsky.tripod.com/dmrtzi/dm-99.html

<....................>
.

п
__________________________________________________