Mirėsevini nė Tironsit Web Site. Vėndi ku Tironsat mblidhen ēdo ditė...
     
        Emri Logimit 
         Fjale kalimi  

Nuk Keni E-Mail Akoma? Merrni nje ketu..

     
 

 

Muzike

 


 

 

 

 

 

Miresevini ne Faqen e Lojrave. Ketu do te gjeni lojra te ndryshme qe te argetoheni dhe nuk do ju shqisin nga kompjuteri pėr orė tė tera. Ne kete faqe ju mund te downloadoni lojre ose mund te luani online. Ju uroj qe te kaloni nje kohe te kendshme!

Luani Lojra Online

Downloadoni Lojra

Bilardo - Njė Lojė shumė interesante pėr tė gjitha moshat. High Score - Ju duhet te zhysni sa me shume topa te mundesh pa humbur asnjė. Nė qoftėse humb 10, ti humb lojen. Ketu ju mund te luani kundra kompjuterit, ose dhe kundra njė shkout tuaj. Nuk do ti shqiteni kesaj loje.  FIFA 2000 - Nje konkurrence ndermjet Bundesliges Gjermane, Premier League Angleze, te 12- ta skuadra te  Major League Soccer, 13 skuadrat me te mira te botes, 45 skuadra nacionale, dhe shume shume gjera te tjera. Nje loje futbolli qe nuk do ju heqi nga ekrani i kompjuterit. Downloade
Kush do te Behet Miljoner - Nje kuiz me pyetje te ndryshme. Njė lojė e cila luhet ne televizionet Kanadeze dhe Amerikane. Pergjigju sa me shume pyetje qe te mundesh dhe shkon deri ne $ 1 000 000. Ke 3 ndihma, nga nje shok, 50 - 50 dhe pyet spektatoret. Kur te hapni lojen klikoni Start Game NBA Live 2000 - Ne kete loje do te gjeni 60 legjendat e NBA-se perfshire Michael Jordan. Ciftet jane Dr. J vs. Michael Jordan, Tim Duncan vs. Bill Russell, or Allen Iverson vs. Earl "The Pearl" Monroe. Kjo loje eshte shume interesante me zhytje fantastike, gjuajtje, e shume gjera te tjera. Downloade
Golf - Nje loje shume e bukur per ato njerez qe pelqejne golfin por edhe ne qoftese nuk e pelqen luaje kete loje dhe do te mbetesh i kenaqur. Ne kete loje duhet te fusesh topin ne vrime me sa me pak goditje.   Aces High 1.045 - A i keni qef luftėrat? Nje beteje e Luftes se Dyte Boterore, me bombardime nga gjashte vende. Lojtaret mund te luftojne ne beteje me njerez te tjera nga gjithe bota. Shumica e betejes zhvillohet ne ajer. Downloade
Poker - Pėr te gjithe ata qe luajne poker kjo eshte loja me e mire per ju. Luani dhe kenaquni. Provoni fatin tuaj te luani Jacks ose Better Draw Poker per qef tek Kasinoja Alps. Quake III: Arena - Ne Quake III: Arena ju jeni ne nje mjedis brutal. Ju duhet te besoni ne shkathtesine tuaj, instiktet, dhe armet qe te rrifni kundershtaret. Downloade

Faqja ėshtė nė pėrpunim e sipėr. Ju lutem na vizitoni shpejt sepse do tė kemi mė shumė Lojra dhe mė tė bukura. Nė qoftėse dėshironi tė lajmėroheni pėr kėto lojra na i dėrgoni e-mailin tek webmaster@tironsit.zzn.com

Copyright © 2001. Tironsit  Web Site

Pėr ēdo problem na kontaktoni te webmaster@tironsit.zzm.com

 

Copyright © 2001. Tironsit  Web Site